نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: کرم پودر مناسب

2021
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

کرم پودر مناسب

با عرض سلام یه سوالی داشتم اگر کسی میتونه به من کمک کنه ممنون میشم نظرشو بگه
    پوستم سبزه روشن هستش و متاسفانه لکه های زیادی داره میخواستم بدونم کرم پودری سراغ دارین که لکه های صورتمو پوشش بده و در ضمن هم رنگ پوستم باشه؟ کرم پودر آرایشی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کرم پودر مناسب

سلام
    من برند خوب نمیشناسم خودمم هنوز نتونستم کرم پودر خوب واسه پوستم پیدا کنم. یعنی تنوع زیاده. نمیدونم از کجا باید برم کرم اصلیو گیر بیارم تست کنم. هر کرمی میزنم انقدر رو پوستم بد می خوابه که می گم حتما فیکه
    اما در مورد شما رنگ پوست مسئله زیاد مهمی نیست چون بیشتر کرما چندتا رنگ مختلف دارن که می تونی از بینشون رنگ دلخواهتو پیدا کنی. به غیر از چندایی که رنگبندی متنوع ندارن. مثلا بورژوا فقط دو تا رنگ تیره و روشن داره.
    بعدشم باید ببینید پوستتون چه نوعه. خشکه. چربه. مختلطه. کرم پودر مناسب بخرید. بعضی برندا واسه پوست چرب و خشک داره واقعنم جواب میده ولی بعضیام اسمیه یعنی کرمای پوست خشکشم حتی زیاد مناسب پوست خشک نیست.
    به خاطر لکه ها باید یه کرم با کاور بالا بگیری. کرمایی که کاربرد درمانی دارن مثل نوروا اکتی پور یا بورژوا هلثی میکس کاور خوب ندارن.
    همین دیگه. اگرم پوستتون خشکه 10 دقیقه قبل از کرم پودر یه مرطوب کننده خوب بزنید. اگر روزنه های پوست تون بازه حتما زیر کرم پودر پرایمر بزنید. برای اینکه کرم پودر بهتر بمونه روش اسپری آب معدنی ارایشی بزنید.
    کرم پودرو با اسفنج یا براش خوب روی پوست تون بذارید.
    برندای خوبم استی لادر و لانکوم و آموتیا و اکتی پور و رز گلدن و ایناست. اینا که گفتم از گرون هست تا ارزون. بستگی داره چقدر بخوای هزینه کنی.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    سلام
    من برند خوب نمیشناسم خودمم هنوز نتونستم کرم پودر خوب واسه پوستم پیدا کنم. یعنی تنوع زیاده. نمیدونم از کجا باید برم کرم اصلیو گیر بیارم تست کنم. هر کرمی میزنم انقدر رو پوستم بد می خوابه که می گم حتما فیکه
    اما در مورد شما رنگ پوست مسئله زیاد مهمی نیست چون بیشتر کرما چندتا رنگ مختلف دارن که می تونی از بینشون رنگ دلخواهتو پیدا کنی. به غیر از چندایی که رنگبندی متنوع ندارن. مثلا بورژوا فقط دو تا رنگ تیره و روشن داره.
    بعدشم باید ببینید پوستتون چه نوعه. خشکه. چربه. مختلطه. کرم پودر مناسب بخرید. بعضی برندا واسه پوست چرب و خشک داره واقعنم جواب میده ولی بعضیام اسمیه یعنی کرمای پوست خشکشم حتی زیاد مناسب پوست خشک نیست.
    به خاطر لکه ها باید یه کرم با کاور بالا بگیری. کرمایی که کاربرد درمانی دارن مثل نوروا اکتی پور یا بورژوا هلثی میکس کاور خوب ندارن.
    همین دیگه. اگرم پوستتون خشکه 10 دقیقه قبل از کرم پودر یه مرطوب کننده خوب بزنید. اگر روزنه های پوست تون بازه حتما زیر کرم پودر پرایمر بزنید. برای اینکه کرم پودر بهتر بمونه روش اسپری آب معدنی ارایشی بزنید.
    کرم پودرو با اسفنج یا براش خوب روی پوست تون بذارید.
    برندای خوبم استی لادر و لانکوم و آموتیا و اکتی پور و رز گلدن و ایناست. اینا که گفتم از گرون هست تا ارزون. بستگی داره چقدر بخوای هزینه کنی.
    ممنون که راهنمایی کردین،منم مشکبم همینه هر چیزی رو که امتحان میکنم باز رو پوستم قشنگ و طبیعی نیست،الان از آکتی پور استفاده میکنم،ولی ازش راضی نیستم رو پوسات من قشنگ نیست نمیدونم چرا،همین آکتی پور رو دوستام امتحان کردن خیلی به پوستشون میاد و پوستشونم پوشش میده،من پوستم مختلطه یعنی یه قسمتاش چرب یه قسمتاشم خشکه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin danai نمایش پست ها
    ممنون که راهنمایی کردین،منم مشکبم همینه هر چیزی رو که امتحان میکنم باز رو پوستم قشنگ و طبیعی نیست،الان از آکتی پور استفاده میکنم،ولی ازش راضی نیستم رو پوسات من قشنگ نیست نمیدونم چرا،همین آکتی پور رو دوستام امتحان کردن خیلی به پوستشون میاد و پوستشونم پوشش میده،من پوستم مختلطه یعنی یه قسمتاش چرب یه قسمتاشم خشکه
    خواهش می کنم عزیزم
    چقدر می خواین هزینه کنید؟ اگه تا 200-300 می تونید هزینه کنید لانکوم خیلی کرماش خوبن
    از براش و اسفنج استفاده می کن؟
    پرایمر و مرطوب کننده و اینا میزنی زیر کرمت؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    7

خواهش می کنم عزیزم
    چقدر می خواین هزینه کنید؟ اگه تا 200-300 می تونید هزینه کنید لانکوم خیلی کرماش خوبن
    از براش و اسفنج استفاده می کن؟
    پرایمر و مرطوب کننده و اینا میزنی زیر کرمت؟
    نه تا 70تومانی می تونم هزینه کنم،بله کرم مرطوب کننده میزنم اون قسمتایی که خشکه

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

مگه چطوری میشه که میگی خوب نمی خوابه رو صورتت؟

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

من خودم کرم پودر استفاده نمیکنم ضدافتاب میزنم ولی از کسایی که استفاده میکنن شنیدم که کرم پودر مک(mac)خیلی خوبه پوشانندگی عالی هم داره همه درجه رنگی هم هست فقط فک کنم قیمتش بالا باشه دوستم160تومن گرفته بود.تقلبی و غیرتقلبی هم داره .خودتونم اگر خواسین درموردش سرچ کنید بیشتر اطلاع بدست بیارید.
    اگرم ضدافتاب خوب خواسین باا این مشخصات بخرین ضدافتابavenخیلی خوبه همرنگ پوست خودتم درمیاد و تیره و روشن نمیکنه صورتتون رو.
    ویرایش توسط saba95 : 09-21-2017 در ساعت 06:16 PM

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    من خودم کرم پودر استفاده نمیکنم ضدافتاب میزنم ولی از کسایی که استفاده میکنن شنیدم که کرم پودر مک(mac)خیلی خوبه پوشانندگی عالی هم داره همه درجه رنگی هم هست فقط فک کنم قیمتش بالا باشه دوستم160تومن گرفته بود.تقلبی و غیرتقلبی هم داره .خودتونم اگر خواسین درموردش سرچ کنید بیشتر اطلاع بدست بیارید.
    اگرم ضدافتاب خوب خواسین باا این مشخصات بخرین ضدافتابavenخیلی خوبه همرنگ پوست خودتم درمیاد و تیره و روشن نمیکنه صورتتون رو.
    ممنونم،چشم سرچ هم می کنم در موردش

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    7

مگه چطوری میشه که میگی خوب نمی خوابه رو صورتت؟
    انگار یه لایه کرم مالیده باشن رو صورتم نمیدونم چه جوری بگم،غیر طبیعی میشه پوستم،همه فک می کنن من کلی کرم متلیدم به پوستم که لکه های پوستم مشخص نباشه ،در حالیکه خیلی کم می مالم به صورتم

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

کرمای دیگه رو تست کنید. شاید اون کرم برای شما خوب نیست.
    بعدشم نحوه کرم زدنم خیلی خیلی مهمه.
    غیر از اون به پوست تونم باید برسید که زیاد چرب نباشه زیاد خشک نباشه. پوست هر چی سالم تر باشه کرم بهتر روش می خوابه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)