صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 60

موضوع: تردید در طلاق به علت خیانت همسر

17997
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36730
    تشکـر
    15
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تردید در طلاق به علت خیانت همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    عزیزم خوشتیپ بودن کار کردن و درس خون بودن صفتهای خوبی هستن اما کافی نیستن

درکت میکنم میدونم چه حالیه وقتی اعتماد ادم نسبت به همسرش از بین میره

میدونم چه درد عمیقی داره حق داری عزیزه دلم حق داری هرچقدر ناراحت باشی

ببین اون ادمی که تو پیشش مشاوره رفتی اصلا و ابدا صلاحیت مشاوره دادن رو نداره

پس دیگه نرو پیشش و وقت و پول و اعصابت رو حروم نکن

متاسفانه الان حتی به ادمهای تحصیلکرده هم نمیشه اعتماد کرد!! یعنی چی که

80 درصد مردها خیانت میکنن و خوبه که دست بزن نداره برو زندگیت رو بکن !!!

واقعا به چه حقی همچین حرفهای پوچ و بی اساسی به شما زده ؟

هیچ مردی حق خیانت به همسرشو نداره اگه ماهم سعی میکنیم کمکت کنیم برای این نیست که مردها حق دارن

خیانت کنن واسه اینه که احتمال دادیم شاید شوهرت پشیمون باشه و ارزش بخشش رو داشته باشه

در اینصورته که میتونی زندگیت رو بسازی...

همه مردها بد نیستن نزار همسرتو با این حرف تبرئه کنن.

بنظرم دور اون به ظاهر مشاور رو خط بکش و با شماره تلفنهای همین سایت تماس بگیر عزیزم

قدم به قدم پیش برو و کارتو بسپار به کاردان امیدوارم که حل بشه مشکلت
    واقعا ازتون ممنونم که درکم میکنید همینکه اینجا صحبت میکنم حالم خیلی بهتر میشه.اره خودم واقعا از حرفاش مات ومبهوت مونده بودم میگفت یک طرفه نمیشه بهت کمک کرد حتما باید بیاد.همش دنبال نشونه هایی بود که میگفت بهت علاقه داره مثلا گفتم فعلا قبول کرده مهریه بده میگفت ببین اگه براش مهم نبودی میگفت اینقدر اذیتت میکنم که مهریه تو ببخشی و...
    من متاسفانه شدیدا دچار بی اعتمادی شدم حتی اگه مشاوره بیاد فکر میکنم فقط واسه اینکه موقت پرونده طلاق بسته دوباره پنهانکارتر میشه فکر میکنم اختلالات عمیق شخصیتی داره که اینقدر دنبال روابط و لذتهای موقت میره.اینکه فکر میکنم زمانیکه من همه توجه و محبتمو نثارش میکنم وچقدر بهش نیاز داشتم همش به فکر یکی دیگه بود یا حتی حاضر نبود دست منو بگیره ولی این همه راه به خاطر یکی دیگه هر هفته میره مشهد حالم ازش بهم میخوره دیگه محبت و دوست داشتنش هم نمی خوام. امروز رفتم پیش وکیل میگفت چون اموال نداره فقط اخیرا یک پارس دست دوم گرفته که هنوز سند نزده فقط حقوق داره اونم فعلا نصف بیشتر حقوقش قسطه میگن از باقیماندش یک چهارم میرسه گفت ارزش نداره توافقی جدا شو ولی من حاضر نیستم همون یک چهارمش هم میگیرم.
    مشاوره اینجا فقط تلفنی نمیشه خصوصی چت کرد اگه هزینش هم میدونید بفرمایید .

2. کاربران زیر از الهام5566 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36730
    تشکـر
    15
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    تو اقوام کسی هست که ایشون ازشون حرف شنوی داشته باشه
    نه اصلا اتفاقا ازینکه من این موضوع رو به خانواده ها و دو نفر از اشناهامون گفتم خیلی شاکی میگه زندگی که همه بدونن توش چه خبره ارزش موندن نداره

4. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط الهام5566 نمایش پست ها
    نه اصلا اتفاقا ازینکه من این موضوع رو به خانواده ها و دو نفر از اشناهامون گفتم خیلی شاکی میگه زندگی که همه بدونن توش چه خبره ارزش موندن نداره
    اینو کاملا موافقم این مسائل باید بین زن و شوهر حل بشه

اقوام نباید بدونن تو اطاق خواب شما چه خبره

5. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36730
    تشکـر
    15
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    خب زندگی مشترکی که توش ابراز علاقه به همسر، محبت، نوازش، هم کلامی، تعامل جنسی و ... نباشه که دیگه پس چی میمونه؟ فقط مدرک دکترا و تیپ و مسایل مالی (به گفته خودتون)... شما اصلا چطور جذب این آقا شدید؟ در اون سه سال دوران دوستی ایشونو خوب رصد نکردید؟
    اره دقیقا منم به همین؛فکر میکنم که اصلا زندگی مشترک وجود نداشت هر کدوم تو دنیای خودمون بودیم من خودم با باشگاه و کارهای هنری و گلهام سرگرم میکردم. صد تا گلدون دارم دیگه همشون خشک میشن چون هیچوقت به اونا توجه نمیکرد چون اگه کسی رو دوست داشته باشی به چیزایی که برای اون مهمه اهمیت نشون میدی ولی اون همیشه میگفت علاقه ندارم.
    من چون اولین رابطم بود خیلی خوش صحبت و شوخ بودند جذبشون شدم اون زمان هم نشونه هایی دیدم ولی فکر میکردم چون همو دوست داریم زیاد اهمیت نداره.

6. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

واقعا ازتون ممنونم که درکم میکنید همینکه اینجا صحبت میکنم حالم خیلی بهتر میشه.اره خودم واقعا از حرفاش مات ومبهوت مونده بودم میگفت یک طرفه نمیشه بهت کمک کرد حتما باید بیاد.همش دنبال نشونه هایی بود که میگفت بهت علاقه داره مثلا گفتم فعلا قبول کرده مهریه بده میگفت ببین اگه براش مهم نبودی میگفت اینقدر اذیتت میکنم که مهریه تو ببخشی و...
    من متاسفانه شدیدا دچار بی اعتمادی شدم حتی اگه مشاوره بیاد فکر میکنم فقط واسه اینکه موقت پرونده طلاق بسته دوباره پنهانکارتر میشه فکر میکنم اختلالات عمیق شخصیتی داره که اینقدر دنبال روابط و لذتهای موقت میره.اینکه فکر میکنم زمانیکه من همه توجه و محبتمو نثارش میکنم وچقدر بهش نیاز داشتم همش به فکر یکی دیگه بود یا حتی حاضر نبود دست منو بگیره ولی این همه راه به خاطر یکی دیگه هر هفته میره مشهد حالم ازش بهم میخوره دیگه محبت و دوست داشتنش هم نمی خوام. امروز رفتم پیش وکیل میگفت چون اموال نداره فقط اخیرا یک پارس دست دوم گرفته که هنوز سند نزده فقط حقوق داره اونم فعلا نصف بیشتر حقوقش قسطه میگن از باقیماندش یک چهارم میرسه گفت ارزش نداره توافقی جدا شو ولی من حاضر نیستم همون یک چهارمش هم میگیرم.
    مشاوره اینجا فقط تلفنی نمیشه خصوصی چت کرد اگه هزینش هم میدونید بفرمایید .
    خوشحالم که حداقل میتونیم سنگ صبورت باشیم

خب خوبه که دنبال خصوصیات خوب همسرت میگشت این قسمت کارش خوب بوده

حتما دوستت داشته که باهات ازدواج کرده

ببین عزیزم گفته هات رو درک میکنم ولی بنظر من اول باید مشکل جنسیشون برطرف بشه

خیلی خیلی خیلی مهمه این مورد ببین شاید اگر با هرکس دیگه ای اگر ازدواج میکردن

باز هم ازینکارا میکردن باید مشکل از ریشه حل بشه

ببین الان تو عصبانی هستی ، داری دنبال چیزی میگردی که دلت رو خنک کنی

الان موضوع پول نیست باور کن هرچقدر اگر بهت هزینه مهریه بده بازم دلت خنک نمیشه

بزار یه چند روز ارومتر که شدی تصمیم بگیر طلاق گرفتن راحته ساختن زندگی سخته

حتما ته ته دلت یکم از دوست داشتنش مونده که بخاطرش یکم صبر کنی

و تلاش کنی.

نه عزیزم چت نمیکنن باید تلفنی صحبت کنی

مشکلی داری برلای تلفن زدن ؟

مطمن باش این مرکز ، مرکز تخصصی مشاورست و از دوستان نزدیک من

مراجعه کردن و جواب خوبی گرفتن
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

7. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36730
    تشکـر
    15
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

خوشحالم که حداقل میتونیم سنگ صبورت باشیم

خب خوبه که دنبال خصوصیات خوب همسرت میگشت این قسمت کارش خوب بوده

حتما دوستت داشته که باهات ازدواج کرده

ببین عزیزم گفته هات رو درک میکنم ولی بنظر من اول باید مشکل جنسیشون برطرف بشه

خیلی خیلی خیلی مهمه این مورد ببین شاید اگر با هرکس دیگه ای اگر ازدواج میکردن

باز هم ازینکارا میکردن باید مشکل از ریشه حل بشه

ببین الان تو عصبانی هستی ، داری دنبال چیزی میگردی که دلت رو خنک کنی

الان موضوع پول نیست باور کن هرچقدر اگر بهت هزینه مهریه بده بازم دلت خنک نمیشه

بزار یه چند روز ارومتر که شدی تصمیم بگیر طلاق گرفتن راحته ساختن زندگی سخته

حتما ته ته دلت یکم از دوست داشتنش مونده که بخاطرش یکم صبر کنی

و تلاش کنی.

نه عزیزم چت نمیکنن باید تلفنی صحبت کنی

مشکلی داری برلای تلفن زدن ؟

مطمن باش این مرکز ، مرکز تخصصی مشاورست و از دوستان نزدیک من

مراجعه کردن و جواب خوبی گرفتن
    الان خواهر و برادرام خونند دوست ندارم اونا متوجه بشند اگه فرصت مناسبی باشه حتما زنگ میزنم خودمم تصمیم داشتم تهران بیام مشاوره چون شهرستان اونقدر مشاور حرفه ای نداره. راستش من با یک پزشک صحبت کردم گفت چون توانایی جنسی و میل به رابطه نداره فقط می خواد از طریق فیلم و حرف زدن خودشو تخلیه کنه و چند سال اینجوری بوده درست شدنش سخته یکم اونم ناامیدم کرد واقعا موندم چیکار کنم فعلا فقط میتونم صبر کنم. الان خیلی ناراحت و عصبانیم اصلا دلم نمی خواد فرصت بدم نمیدونم با خودم میگم حتی به التماس کردن بیفته قبول نمیکنم نمیدونم فکر میکنم اینجوری میخوام انتقام بگیرم. همش دارم به بدیهاش فکر میکنم تا بتونم راحتر به جدایی فکر کنم قبلا هم تو غربت این مشکل برام پیش اومد که به هیچکس نگفتم اونسری هم شرایط روحی و جسمی سختی مثل الان داشتم میترسم این همه فشارهای روحی و روانی دوباره تکرار بشه و فقط به خودم اسیب بزنم.

8. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36730
    تشکـر
    15
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

میدونید الان که به زندگی ام نگاه میکنم واقعا مصصم به طلاق میشم ولی از اینده نگرانم از زندگی بعد طلاق فردا هر زن وشوهری که عاشقانه باهمند و زندگی خوبی دارند حسرت نمی خورم.هر چند مدام به خودم میگم قضاوت دیگران مهم نیس ولی الان ازینکه دیگران بهفمند احساس بدی پیدا میکنم در جواب کنجکاوی ها و سوالهاشون چی بگم. ایا تا اخر عمر موقعیت ازدواج برام پیش میاد یا اگه پیش بیاد چه شرایطی داره یا اینکه بهتره ازدواج نکنم و تنها باشم. ولی بازم با همه نگرانی ها ترجیح میدم جدا بشم چون حس میکنم برگشتم به اون زندگی فقط توهین به خودمه روز به روزم سرخورده تر میشم نمی خوام فقط دلم خوش باشه متاهلم. اگه دوباره شوهرم چند وقت دیگه تکرار کرد چی دیگه حرف طلاق هم براش عادی میشه میگه مثل سری قبل خودش برمیگرده. مثل رابطه هاش که دیگه براش عادی شده من میدونم و همچنان ادامه میده.

9. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    میزان امتیاز
    12

الان خواهر و برادرام خونند دوست ندارم اونا متوجه بشند اگه فرصت مناسبی باشه حتما زنگ میزنم خودمم تصمیم داشتم تهران بیام مشاوره چون شهرستان اونقدر مشاور حرفه ای نداره. راستش من با یک پزشک صحبت کردم گفت چون توانایی جنسی و میل به رابطه نداره فقط می خواد از طریق فیلم و حرف زدن خودشو تخلیه کنه و چند سال اینجوری بوده درست شدنش سخته یکم اونم ناامیدم کرد واقعا موندم چیکار کنم فعلا فقط میتونم صبر کنم. الان خیلی ناراحت و عصبانیم اصلا دلم نمی خواد فرصت بدم نمیدونم با خودم میگم حتی به التماس کردن بیفته قبول نمیکنم نمیدونم فکر میکنم اینجوری میخوام انتقام بگیرم. همش دارم به بدیهاش فکر میکنم تا بتونم راحتر به جدایی فکر کنم قبلا هم تو غربت این مشکل برام پیش اومد که به هیچکس نگفتم اونسری هم شرایط روحی و جسمی سختی مثل الان داشتم میترسم این همه فشارهای روحی و روانی دوباره تکرار بشه و فقط به خودم اسیب بزنم.
    عزیزم امیدواری زیاد همونقدر بدو دردناکه که ناامیدی دردناکه...

بهتره نه اونقدر امیدوار باشی که شوهرت یکهو متحول میشه و نه اونقدر ناامید که دست از تلاش کردن بکشی

چندروز به خودت مهلت بده از فکر کردن به بدیهاش دست بردارو

تویه فرصت مناسب تماس بگیر

و مهمتر از همه توکل ن به خدا
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

عشق بورزید

10. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36730
    تشکـر
    15
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم امیدواری زیاد همونقدر بدو دردناکه که ناامیدی دردناکه...

بهتره نه اونقدر امیدوار باشی که شوهرت یکهو متحول میشه و نه اونقدر ناامید که دست از تلاش کردن بکشی

چندروز به خودت مهلت بده از فکر کردن به بدیهاش دست بردارو

تویه فرصت مناسب تماس بگیر

و مهمتر از همه توکل ن به خدا
    ممنون عزیزم از محبت و راهنماییت. هر چی صلاح و مصلحت خدا باشه همون میشه فقط دعا میکنم یکم ارامش بگیرم بتونم به زندگی عادی برگردم. فعلا که تنها کاری که میتونم بکنم صبر کردنه.

11. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    میزان امتیاز
    12

ممنون عزیزم از محبت و راهنماییت. هر چی صلاح و مصلحت خدا باشه همون میشه فقط دعا میکنم یکم ارامش بگیرم بتونم به زندگی عادی برگردم. فعلا که تنها کاری که میتونم بکنم صبر کردنه.
    خواهش میکنم برات دعا میکنم آروم بشی و قدرت اینو پیدا کنی که بهترین تصمیم رو برای زندگیت بگیری

همه ما تو لحظه های سختی تو زندگیمون قرار میگیریم مهم اینه تو اون لحظه چیکار میکنیم

موفق باشی گلم
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

عشق بورزید

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد