نمایش نتایج: از 1 به 24 از 24

موضوع: سردمزاجى شوهر

3876
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36745
    تشکـر
    3
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سردمزاجى شوهر

با سلام
    من ٢٨ و همسرم ٣٩ سالشه. مدت دو سال و نيمه كه ازدواج كردم و قبل از اون هم يك سال و نيم با همسرم دوست بوديم. من واقعا از زندگيم راضي هستم به جز يك مسئله و اون سرد مزاجي شديد همسرمه. ايشون نسبت به مسائل جنسي هيچ تمايلي نشون نميده و حتي توان جنسيش هم پايينه طوري كه تا الان شايد پنج بار دخول به مدت كوتاه رو داشتيم. خيلي زياد رفتم سمتش و خيلي هم پس زده شدم. و ديگه توان تحقير شدن ندارم. زياد گريه كردم گله كردم ازش خواستم بره دكتر ولي انگار از نظر اون اتفاق مهمي نيست!
    راهكارهاي خاصى رو هم امتحان كردم ( نميدونم در چه حد ميشه توي اين محيط مجازي توضيح داد ولي اميدوارم بشه انقدري صحبت كرد كه مشكلم رو حل كنم).
    به خودم شك دارم. از اينكه چقدر ميتونم براش غيرجذاب باشم. ديگه از خودم هم بدم مياد. جديدا رو آوردم به خودارضايي حتي بهش اين مسئله رو گفتم تا شايد كمي فكر كنه كه داره چه فشاري روم مياره ولي انگار با ديوار حرف بزنم ارزشش بيشتره. از خودش هم اعتراف گرفتم كه چندباري اين كارو انجام داده. نميدونم چشه؟ به من تمايل نداره؟ به جنس موافقش تمايل داره؟ يا چي؟
    هر چي ميگذره فشار روم بيشتر ميشه به خصوص كه تو دوران مجرديم كلا خيلي طبعم گرم بود و بعد ازدواجم هر روز دارم سعي ميكنم خودم رو سردتر كنم!! ولي ديگه نميكشم. خيلي به يك شريك جنسي ديگه فكر كردم ولي اخلاقيات دست و پامو ميبنده. نميخوام زندگيم رو از دست بدم. الان واقعا درمونده شدم. لطفا راهنماييم كنين چيكار كنم؟ آيا با وجود تمام نكات مثبت ديگه كه تو زندگيم هست طلاق راه حل مناسبيه؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : سردمزاجى شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Leila- نمایش پست ها
    با سلام
    من ٢٨ و همسرم ٣٩ سالشه. مدت دو سال و نيمه كه ازدواج كردم و قبل از اون هم يك سال و نيم با همسرم دوست بوديم. من واقعا از زندگيم راضي هستم به جز يك مسئله و اون سرد مزاجي شديد همسرمه. ايشون نسبت به مسائل جنسي هيچ تمايلي نشون نميده و حتي توان جنسيش هم پايينه طوري كه تا الان شايد پنج بار دخول به مدت كوتاه رو داشتيم. خيلي زياد رفتم سمتش و خيلي هم پس زده شدم. و ديگه توان تحقير شدن ندارم. زياد گريه كردم گله كردم ازش خواستم بره دكتر ولي انگار از نظر اون اتفاق مهمي نيست!
    راهكارهاي خاصى رو هم امتحان كردم ( نميدونم در چه حد ميشه توي اين محيط مجازي توضيح داد ولي اميدوارم بشه انقدري صحبت كرد كه مشكلم رو حل كنم).
    به خودم شك دارم. از اينكه چقدر ميتونم براش غيرجذاب باشم. ديگه از خودم هم بدم مياد. جديدا رو آوردم به خودارضايي حتي بهش اين مسئله رو گفتم تا شايد كمي فكر كنه كه داره چه فشاري روم مياره ولي انگار با ديوار حرف بزنم ارزشش بيشتره. از خودش هم اعتراف گرفتم كه چندباري اين كارو انجام داده. نميدونم چشه؟ به من تمايل نداره؟ به جنس موافقش تمايل داره؟ يا چي؟
    هر چي ميگذره فشار روم بيشتر ميشه به خصوص كه تو دوران مجرديم كلا خيلي طبعم گرم بود و بعد ازدواجم هر روز دارم سعي ميكنم خودم رو سردتر كنم!! ولي ديگه نميكشم. خيلي به يك شريك جنسي ديگه فكر كردم ولي اخلاقيات دست و پامو ميبنده. نميخوام زندگيم رو از دست بدم. الان واقعا درمونده شدم. لطفا راهنماييم كنين چيكار كنم؟ آيا با وجود تمام نكات مثبت ديگه كه تو زندگيم هست طلاق راه حل مناسبيه؟
    سلام

مطلب شما رو خواندم عزیز, البته خوب کامل نبود! ولی 11 سال اختلاف سنی, 1.5 سال دوستی و نداشتن شناخت کافی از هم!!!؟؟

حتما بهتره که ابشون اول به یکی از دوستان اورولوژیست ما جهت دادن تستهای مربوطه و معاینه فیزیکی رجوع کنند و چنانکه مشکل فیزیکی و یا هورمونی مطرح نبود! به یکی از همکاران حاذق مشاور ما در شهر خودتان رجوع کننن
    .

شما هم بهتر اینه که استقلال مالی داشته باشید و صبر و حوصله کنید فعلا و تصمیم سریع و غلطی نگیرید. وفرمودید که دخول ندارید یا خبلی کمه ولی مبادا فکر کنید بچه دار بشید و همه چی درست میشه!!!

که حتما نخواهد شد. پس فعلا حاملگی منتفیست!

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36745
    تشکـر
    3
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پاسختون. نميخواستم متن اوليه م چندان طولاني بشه و فقط به اصل مشكل پرداختم. يك سري مطالب تكميلي رو اضافه ميكنم اگر لازم بود بفرماييد بيشتر توضيح بدم؛
    در حال حاضر هر دو شاغل هستيم و درآمد من نسبت به همسرم بيشتره ولي به صورت مشترك خرج ميكنيم و اموال جدا ذخيره شده ندارم متاسفانه.
    خودم از زمان ١٨ سالگي به علت مسائل درسي و شغلي دور از خانواده بودم و بسيار مستقل و كمي هم جلوتر از سنم هستم (نميدونم متاسفانه يا خوشبختانه).

شناخت ما از هم خيلي خوب بود و از نظر اخلاقيات زندگيمون تفاوت چنداني با انتظارات قبل از ازدواجمون نداره. تنها مشكل همين مسائل جنسيه كه متاسفانه شرايط دست و پاگير جامعه مانع از شناخت كامل در زمان قبل از ازدواج ميشد. البته تا حدودي شك كرده بودم ولي اينقدر اين ازدواج نكات مثبت داشت كه نتونستم به خاطر چيزي كه نميدونم و مسلما اون هم مثل هر مرد ديگه اي ادعاي توانايي بالا داشت، قضيه رو منتفي كنم.

همسر من يك پسر بسيااااااار سر به راه و نجيبه و شايد به جرات بگم تا اون سن رابطه خاصي رو تجربه نكرده. دوست دختر داشته ولي به صورت كاملا پاستوريزه. كه اين خودش ميتونه ميلش رو كلا تا اون سن سركوب كرده باشه. از طرفي يك مقدار افسردگي درونش هست كه ريشه در بچگيش داره. و كلا هم خيلي زود خسته ميشه و از نظر جسمي خيلي ضعيف تر از منه. و خيلي اوقات بي دليل احساس ضعف جسماني شديد داره. البته به طرز مسخره اي تا آخرين قطره انرژيش روآخر شب ها جلوي تلويزيون مصرف ميكنه تا مطمئن باشه وقتي به اتاق خواب مياد ذره اي توان براي رابطه نداره!!!
    همسرم آلرژي فوق العاده شديدي داره كه استفاده از هر نوع بو يا ماده خاصي در طول رابطه رو محدود ميكنه و درواقع يكي از راه هاي جذابيت جنسي براي ما حذف شده ست.
    از بعد رواني هم نحوه ارتباط موجود بين ايشون و مادرش ميتونه خيلي روي ذهنش مؤثر بوده باشه. مادري با وسواس و اضطراب بسيار شديد كه هميشه بر خلاف واقعيت موجود پسرش رو فرد ضعيفي ميدونه!! و هميشه ميگه پسرم نميتونه اين كارو انجام بده!!!! جالبه كه همسرم تا مدت ها به علت ترس از ناتواني خودش اين رابطه رو ناديده ميگرفت و واقعا هم خيلي خيلي درمانده بود. اما امروز بعد از دو سال و تلاش هايي كه براي دادن امنيت رواني بهش كردم، از اون ناتواني خيلي كم شده و اگه اويل ازدواج از ١٠٠ نمره ٥ ميگرفت امروز نمره ٦٠ ميگيره! ولي با وجود اين بهبودي هيچ تغييري توي افزايش تمايلش ديده نميشه.

نميدونيد كه به چه ترفندهايي دست زدم تا به دكتر مراجعه كنه ولي هيچ فايده اي نداره. تنها راه حلي كه مونده اينه كه به پدرشوهر بگم تا به زور ببرنش ولي ما عادت نداريم مشكلاتمون رو به خانواده ها منتقل كنيم و يك مقدار مسئله سختيه. اما اگر تنها راه حل باشه و جواب بده حتما اين كارو ميكنم.

فعلا با توجه به فشار كاري كه هر دو داريم مسئله بچه دور از ذهنه و واقعا اول بايد اين مشكل حل بشه. تا الان صبور بودم و همچنان هستم ولي ديگه توانش رو ندارم ...

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

ممنون از پاسختون. نميخواستم متن اوليه م چندان طولاني بشه و فقط به اصل مشكل پرداختم. يك سري مطالب تكميلي رو اضافه ميكنم اگر لازم بود بفرماييد بيشتر توضيح بدم؛
    در حال حاضر هر دو شاغل هستيم و درآمد من نسبت به همسرم بيشتره ولي به صورت مشترك خرج ميكنيم و اموال جدا ذخيره شده ندارم متاسفانه.
    خودم از زمان ١٨ سالگي به علت مسائل درسي و شغلي دور از خانواده بودم و بسيار مستقل و كمي هم جلوتر از سنم هستم (نميدونم متاسفانه يا خوشبختانه).

شناخت ما از هم خيلي خوب بود و از نظر اخلاقيات زندگيمون تفاوت چنداني با انتظارات قبل از ازدواجمون نداره. تنها مشكل همين مسائل جنسيه كه متاسفانه شرايط دست و پاگير جامعه مانع از شناخت كامل در زمان قبل از ازدواج ميشد. البته تا حدودي شك كرده بودم ولي اينقدر اين ازدواج نكات مثبت داشت كه نتونستم به خاطر چيزي كه نميدونم و مسلما اون هم مثل هر مرد ديگه اي ادعاي توانايي بالا داشت، قضيه رو منتفي كنم.

همسر من يك پسر بسيااااااار سر به راه و نجيبه و شايد به جرات بگم تا اون سن رابطه خاصي رو تجربه نكرده. دوست دختر داشته ولي به صورت كاملا پاستوريزه. كه اين خودش ميتونه ميلش رو كلا تا اون سن سركوب كرده باشه. از طرفي يك مقدار افسردگي درونش هست كه ريشه در بچگيش داره. و كلا هم خيلي زود خسته ميشه و از نظر جسمي خيلي ضعيف تر از منه. و خيلي اوقات بي دليل احساس ضعف جسماني شديد داره. البته به طرز مسخره اي تا آخرين قطره انرژيش روآخر شب ها جلوي تلويزيون مصرف ميكنه تا مطمئن باشه وقتي به اتاق خواب مياد ذره اي توان براي رابطه نداره!!!
    همسرم آلرژي فوق العاده شديدي داره كه استفاده از هر نوع بو يا ماده خاصي در طول رابطه رو محدود ميكنه و درواقع يكي از راه هاي جذابيت جنسي براي ما حذف شده ست.
    از بعد رواني هم نحوه ارتباط موجود بين ايشون و مادرش ميتونه خيلي روي ذهنش مؤثر بوده باشه. مادري با وسواس و اضطراب بسيار شديد كه هميشه بر خلاف واقعيت موجود پسرش رو فرد ضعيفي ميدونه!! و هميشه ميگه پسرم نميتونه اين كارو انجام بده!!!! جالبه كه همسرم تا مدت ها به علت ترس از ناتواني خودش اين رابطه رو ناديده ميگرفت و واقعا هم خيلي خيلي درمانده بود. اما امروز بعد از دو سال و تلاش هايي كه براي دادن امنيت رواني بهش كردم، از اون ناتواني خيلي كم شده و اگه اويل ازدواج از ١٠٠ نمره ٥ ميگرفت امروز نمره ٦٠ ميگيره! ولي با وجود اين بهبودي هيچ تغييري توي افزايش تمايلش ديده نميشه.

نميدونيد كه به چه ترفندهايي دست زدم تا به دكتر مراجعه كنه ولي هيچ فايده اي نداره. تنها راه حلي كه مونده اينه كه به پدرشوهر بگم تا به زور ببرنش ولي ما عادت نداريم مشكلاتمون رو به خانواده ها منتقل كنيم و يك مقدار مسئله سختيه. اما اگر تنها راه حل باشه و جواب بده حتما اين كارو ميكنم.

فعلا با توجه به فشار كاري كه هر دو داريم مسئله بچه دور از ذهنه و واقعا اول بايد اين مشكل حل بشه. تا الان صبور بودم و همچنان هستم ولي ديگه توانش رو ندارم ...
    لطفا پاسخ خودتون رو برام نقل قول کنید که متوجه پاسخها بشم

نگفتید رشته و مدرک تحصیلی هر دو چیه و نوع کار و شغل؟؟

فرمودید شناخت خیلی خوب و..... ولی گلم چه شناختی که حتی شما شک کردید ایشون همجنس گرا هستند!!!!؟؟ (که البته ظاهرا نیستند)

شما حتما میبایست راجب مسائل جنسی و نوع کششهاتون صحبت میکردین(البته حتما دخول قبل از ازدواج غلطه و در ضمن ************ قبل از ازدواج تضمین کننده رابطه های خوب بعدی نمیتونه باشه)!

اصلا نباید به زور باشه بلکه از ایشون بخواهید بخاطر شما و برای تداوم و زندگی و سلامت روانی هر دو مراجعه کنند والا زندگی مشترکتان به خطر میافته.

البته ایشون با توجه به گفته های شما احتمالا درگیر , اختلالات وسواسی و اضطراب و نگرانی, کمبود حرمت و عزت نفس نیز هستند که هر کدام در این موضوع خیلی میتوانند موثر باشند

اصلا پای دیگران را به این مسئله باز نکنید . فقط متخصصین.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36745
    تشکـر
    3
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    لطفا پاسخ خودتون رو برام نقل قول کنید که متوجه پاسخها بشم

نگفتید رشته و مدرک تحصیلی هر دو چیه و نوع کار و شغل؟؟

فرمودید شناخت خیلی خوب و..... ولی گلم چه شناختی که حتی شما شک کردید ایشون همجنس گرا هستند!!!!؟؟ (که البته ظاهرا نیستند)

شما حتما میبایست راجب مسائل جنسی و نوع کششهاتون صحبت میکردین(البته حتما دخول قبل از ازدواج غلطه و در ضمن ************ قبل از ازدواج تضمین کننده رابطه های خوب بعدی نمیتونه باشه)!

اصلا نباید به زور باشه بلکه از ایشون بخواهید بخاطر شما و برای تداوم و زندگی و سلامت روانی هر دو مراجعه کنند والا زندگی مشترکتان به خطر میافته.

البته ایشون با توجه به گفته های شما احتمالا درگیر , اختلالات وسواسی و اضطراب و نگرانی, کمبود حرمت و عزت نفس نیز هستند که هر کدام در این موضوع خیلی میتوانند موثر باشند

اصلا پای دیگران را به این مسئله باز نکنید . فقط متخصصین.

موفق باشید

سپاس
    دکتر

تحصيلات هر دوي ما دكترا. من از شاخه هاي علوم پزشكي و همسرم از شاخه هاي مهندسي.
    هميشه ساعات كاري من از همسرم بيشتره و هر روز بعد از كارش مياد دنبالم. ميدونم كه گرماي حضورم توي خونه كم احساس ميشه. ولي نميتونم شرايط كاريم رو مديريت كنم و كاهش ساعت داشته باشم.
    در مورد شناخت شايد به نحوي صحبتتون درست باشه. من فقط از كليت زندگيم راضي هستم وگرنه همسرم فرد درونگراييه و من بعضي تفكراتش رو نميتونم بخونم. در خصوص صحبت هاي جنسي گفتم خدمتتون يك سري صحبت ها بوده و ايشون نظرش بوده كه خيلي توان و ميل بالايي داره!! البته از حرف تا عمل راه بسياره و خودش هم موقعيت شناخت خودش رو نداشته!

چطوري راضيش كنم براي مراجعه؟ هرچقدر گفتم با هم بريم ميگه نه اينطوري خجالت ميكشه.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

تحصيلات هر دوي ما دكترا. من از شاخه هاي علوم پزشكي و همسرم از شاخه هاي مهندسي.
    هميشه ساعات كاري من از همسرم بيشتره و هر روز بعد از كارش مياد دنبالم. ميدونم كه گرماي حضورم توي خونه كم احساس ميشه. ولي نميتونم شرايط كاريم رو مديريت كنم و كاهش ساعت داشته باشم.
    در مورد شناخت شايد به نحوي صحبتتون درست باشه. من فقط از كليت زندگيم راضي هستم وگرنه همسرم فرد درونگراييه و من بعضي تفكراتش رو نميتونم بخونم. در خصوص صحبت هاي جنسي گفتم خدمتتون يك سري صحبت ها بوده و ايشون نظرش بوده كه خيلي توان و ميل بالايي داره!! البته از حرف تا عمل راه بسياره و خودش هم موقعيت شناخت خودش رو نداشته!

چطوري راضيش كنم براي مراجعه؟ هرچقدر گفتم با هم بريم ميگه نه اينطوري خجالت ميكشه.
    خیلی ارام و دوستانه بهش بگین این وضعیت براتون داره , غیر قابل تحمل میشه و حتی ممکنه به جدایی فکر کنید!

اونوقت باید دید ایشون پاسخشون چیه؟

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    تشکر شده 505 بار در 291 پست
    میزان امتیاز
    9

خیلی ارام و دوستانه بهش بگین این وضعیت براتون داره , غیر قابل تحمل میشه و حتی ممکنه به جدایی فکر کنید!

اونوقت باید دید ایشون پاسخشون چیه؟

سپاس
    دکتر
    اقای دکتر
    تهدید به جدایی
    اونم برای فردی که اعتماد بنفس کافی نداره سمه
    تعجب میکنم از پیشنهادتون
    باید تشویق بشن نه تهدید
    امضای ایشان
    کسانی که در خود احساس حقارت می کنند
    به دیگران رحم می کنند
    اما به دلیل غرورشان دم نمی زنند!
    یعنی درد می کشند و می خواهند با دیگران هم دردی کنند.
    کسانی که با دیگران همدردی می کنند به دلیل دردمند بودن خودشان است.

فریدریش نیچه

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط صابیر نمایش پست ها
    اقای دکتر
    تهدید به جدایی
    تعجب میکنم از پیشنهادتون
    باید تشویق بشن نه تهدید
    اصلا تهدید نیست فقط بیان واقعیته, اونم خدمتشون گفتم در کمال آرامش و دوستانه باید مطرح بشه.

در ثانی بیان واقعیت شاید ایشون رو به فکر مداوا بیندازه. در هر صورت ممنونم از نظرتون

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36745
    تشکـر
    3
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط صابیر نمایش پست ها
    اقای دکتر
    تهدید به جدایی
    تعجب میکنم از پیشنهادتون
    باید تشویق بشن نه تهدید
    اصلا تهدید نیست فقط بیان واقعیته, اونم خدمتشون گفتم در کمال آرامش و دوستانه باید مطرح بشه.

در ثانی بیان واقعیت شاید ایشون رو به فکر مداوا بیندازه. در هر صورت ممنونم از نظرتون

سپاس
    دکتر
    تا به حال به هزار زبون بيان كردم و اكثرا خواستم بهش حس مثبت بدم و كلي تعريف و تمجيد. درجه بعدي گريه و دعوا كه من خسته شدم و به خدا نياز دارم، اگه از جانب تو تامين نشم ديگه بايد چيكار كنم؟
    يك بار هم بهم گفت كه يه سر رفته پيش يه ارولوژيست و اونم گفته بايد آزمايش بدي (فكر كنم براش آزمايشا رو نوشته) ولي ديگه نرفته. اصلا نميدونم اين مال چه زماني بوده و چرا ازم پنهان كرده بود يا چرا ادامه نداد.
    چند وقت پيش كه حسابي از دستش عصبي بودم داد زدم و گفتم من شش ماه بهت زمان ميدم اگه اين مشكلو درست نكردي خودم يه فكر اساسي ميكنم.
    داستان هميشگي ما اينه كه من ميرم سمتش، پس زده ميشم، ناراحت ميشم و ابراز ميكنم، و بعد كه مطمئن شد كاملا از دماغم در اومده مياد سمتم و ميگه اون شروع كننده ست. با اين وضعيت هر روز دارم ازش سردتر ميشم.

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36745
    تشکـر
    3
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

چند وقت پيش با يه آقاي پزشكي در خصوص مشكلم صحبت كردم و ازش راهنمايي خواستم و ايشون چندتا راهكار بهم داد كه انصافا تاثيرات سريع و خاصي رو بعضي مسائل داشت ( مثل بهترين زمان رابطه براي مرد و ....) قرار بود يك سري كتاب در خصوص اين مسائل ازشون بگيرم. ولي متاسفانه صحبت هاي ما جهت مناسبي نگرفت و شايد ترجيح ميده برگ برنده اي براي خودش نگه داره. گفتم كه نميخوام زندگيم رو از دست بدم و از طرفي ترجيح ميدم طلاق بگيرم تا خيانت كنم.

اگه كتاب يا منبع معتبر خوبي رو ميشناسيد هم براي خودم و هم براي همسرم، بهم معرفي كنيد خيلي خيلي ممنون ميشم.

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36745
    تشکـر
    3
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان لطفا به من تو حل مشكلم كمك كنيد.
    همسر من نه اطلاعات جنسي داره ، نه كلا تمايلي به اين قضيه نشون ميده و نه حتي اهميتي براش قائله.
    چيكار كنم؟

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    همسرتان می ترسد شما را از دست بدهد برای همین ترس پیدا کرده اگر دکتر برود دکتر از نظر جنسی عیبی روی او بگذارد که باعث طلاق شود به هر حال جدی و منطقی با ایشان صحبت کنید چون یکی اصلی ترین وظایف همسران نسبت به هم ارضای جنسی همدیگر هست به شوهرتان بگویید اگر اقدام جدی در این زمینه انجام ندهد مجبور میشوید از طریق حقوقی اقدام کنید چون حتی قانون در چنین مواردی حق طلاق را به زوجه میدهد عدم ارضاء جنسی و مشکل جنسی مرد خودش باعث این حق برای زوجه میشود حتی عدم باروری در مرد هم باعث میشود که به زن حق طلاق داده شود وقتی که از نظر حقوقی اقدام کنید مرد از طرف قانون مجبور میشود که تحت معاینه پزشک قرار گیرد دیگر آنوقت توفیق اجباری پیدا میکند اگر نظر پزشک مبنی بر معالجه پذیر بودن مشکل زوج بود که در این صورت اگر زوج بخواهد امتناع از معالجه کند که از نظر قانون زن به خاطر استنکاف شوهر از درمان جنسی می تواند طلاق بگیرد وگرنه شوهرتان مجبور میشود برای ادامه زندگی تن به مداوا و معالجه بدهد

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

تا به حال به هزار زبون بيان كردم و اكثرا خواستم بهش حس مثبت بدم و كلي تعريف و تمجيد. درجه بعدي گريه و دعوا كه من خسته شدم و به خدا نياز دارم، اگه از جانب تو تامين نشم ديگه بايد چيكار كنم؟
    يك بار هم بهم گفت كه يه سر رفته پيش يه ارولوژيست و اونم گفته بايد آزمايش بدي (فكر كنم براش آزمايشا رو نوشته) ولي ديگه نرفته. اصلا نميدونم اين مال چه زماني بوده و چرا ازم پنهان كرده بود يا چرا ادامه نداد.
    چند وقت پيش كه حسابي از دستش عصبي بودم داد زدم و گفتم من شش ماه بهت زمان ميدم اگه اين مشكلو درست نكردي خودم يه فكر اساسي ميكنم.
    داستان هميشگي ما اينه كه من ميرم سمتش، پس زده ميشم، ناراحت ميشم و ابراز ميكنم، و بعد كه مطمئن شد كاملا از دماغم در اومده مياد سمتم و ميگه اون شروع كننده ست. با اين وضعيت هر روز دارم ازش سردتر ميشم.
    چند وقت پيش با يه آقاي پزشكي در خصوص مشكلم صحبت كردم و ازش راهنمايي خواستم و ايشون چندتا راهكار بهم داد كه انصافا تاثيرات سريع و خاصي رو بعضي مسائل داشت ( مثل بهترين زمان رابطه براي مرد و ....) قرار بود يك سري كتاب در خصوص اين مسائل ازشون بگيرم. ولي متاسفانه صحبت هاي ما جهت مناسبي نگرفت و شايد ترجيح ميده برگ برنده اي براي خودش نگه داره. گفتم كه نميخوام زندگيم رو از دست بدم و از طرفي ترجيح ميدم طلاق بگيرم تا خيانت كنم.

اگه كتاب يا منبع معتبر خوبي رو ميشناسيد هم براي خودم و هم براي همسرم، بهم معرفي كنيد خيلي خيلي ممنون ميشم.
    عزیز من تعجب میکنم از شما, کسی درجه دکترا داشته باشه اونم در زیر گروه رشته پزشکی و اینقدر کم دان و نا آگاه!!!!؟؟؟

کجا به شما مدرک دادن!!!!؟؟؟؟؟

ببینبد گلم, شما ایا فکر میکنید همسر شما عدم نا آگاهی دارن نسبت به مسائل جنسی!!!؟؟ که حالا دنبال کتاب یا مقاله برای ایشون میگردید!!! خودتان را میخواهید گول بزنید بزنید , ولی لطفا با من از این

حرفها نزنید عزیز!

همسر شما حتما با توجه به گفته های شما بیمارند(شک نکنید) حالا یا فیزیکی یا منتالی یا تواما . و این نیاز به تشخیص و کنترل و درمان توسط متخصصین امر داره.

میفرمائید میگن نه و درمان نمیخواهند, حرفی نبست!! ولی این شمائید که باید تصمیم بگیرید که عمری را میخواهید با یک شخص بیمار زندگی کنید و یا خیر!؟

با آرزوی بهترینها

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36745
    تشکـر
    3
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    همسرتان می ترسد شما را از دست بدهد برای همین ترس پیدا کرده اگر دکتر برود دکتر از نظر جنسی عیبی روی او بگذارد که باعث طلاق شود به هر حال جدی و منطقی با ایشان صحبت کنید چون یکی اصلی ترین وظایف همسران نسبت به هم ارضای جنسی همدیگر هست به شوهرتان بگویید اگر اقدام جدی در این زمینه انجام ندهد مجبور میشوید از طریق حقوقی اقدام کنید چون حتی قانون در چنین مواردی حق طلاق را به زوجه میدهد عدم ارضاء جنسی و مشکل جنسی مرد خودش باعث این حق برای زوجه میشود حتی عدم باروری در مرد هم باعث میشود که به زن حق طلاق داده شود وقتی که از نظر حقوقی اقدام کنید مرد از طرف قانون مجبور میشود که تحت معاینه پزشک قرار گیرد دیگر آنوقت توفیق اجباری پیدا میکند اگر نظر پزشک مبنی بر معالجه پذیر بودن مشکل زوج بود که در این صورت اگر زوج بخواهد امتناع از معالجه کند که از نظر قانون زن به خاطر استنکاف شوهر از درمان جنسی می تواند طلاق بگیرد وگرنه شوهرتان مجبور میشود برای ادامه زندگی تن به مداوا و معالجه بدهد

يعني داره پاسخ معكوس ميده؟
    راه حل سختي رو بهم پيشنهاد ميكنين. اگه همسر خودتون در يك زمينه اي براي جلب مشاركت شما بخواد تهديد به طلاق كنه، حستون به اون زندگي چي ميشه؟

عزیز من تعجب میکنم از شما, کسی درجه دکترا داشته باشه اونم در زیر گروه رشته پزشکی و اینقدر کم دان و نا آگاه!!!!؟؟؟

کجا به شما مدرک دادن!!!!؟؟؟؟؟

ببینبد گلم, شما ایا فکر میکنید همسر شما عدم نا آگاهی دارن نسبت به مسائل جنسی!!!؟؟ که حالا دنبال کتاب یا مقاله برای ایشون میگردید!!! خودتان را میخواهید گول بزنید بزنید , ولی لطفا با من از این

حرفها نزنید عزیز!

همسر شما حتما با توجه به گفته های شما بیمارند(شک نکنید) حالا یا فیزیکی یا منتالی یا تواما . و این نیاز به تشخیص و کنترل و درمان توسط متخصصین امر داره.

میفرمائید میگن نه و درمان نمیخواهند, حرفی نبست!! ولی این شمائید که باید تصمیم بگیرید که عمری را میخواهید با یک شخص بیمار زندگی کنید و یا خیر!؟

با آرزوی بهترینها

سپاس
    دکتر
    مدركم رو از يك دانشگاه معتبر گرفتم و جز رتبه هاي برتر بودم! من پزشك نيستم و فقط دو سال درس هاي علوم پايه با يك سري اطلاعات كلي خوندم كه هيچ كمكي براي شناخت مسائل اين چنيني نميكنه. كجاي مدرك دكترا مينويسن علامه دهر؟ بله من كم دان هستم ولي در حيطه شغلي خودم ميتونم يك پزشك رو هم به چالش بكشم و بي سواد خطابش كنم!
    مسلما همسر من يك سري كم تواني داره ولي مشكل كمبود اطلاعات هم هست. تا حالا اطرافتون از اين بچه درسخون ها نديدن كه تهش نميفهمن زندگي كي تمام شد؟ شايد با افزايش اطلاعاتش و بالا بردن اعتماد به نفسش بيشتر بتونم براي پيشرفت ترغيبش كنم.

16. کاربران زیر از Leila- بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

آخر مشکل اصلی شوهر شما فرار از واقعیت است ترس و فوبیا از اینکه مشکلی از نظر جنسی داشته باشد دلیل عدم مراجعه همین ترس هست حتی حاضر نیست با واقعیت روبرو شود حتی از مطالعه درباره در موارد جنسی هراس دارد نکند ایراد یا مشکلی داشته باشد چاره ای نیست که نفری که می ترسد را در شرایط چیزی از آن میترسد قرار بدهیم تا واقعا ترسش بریزد

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

دوستان لطفا به من تو حل مشكلم كمك كنيد.
    همسر من نه اطلاعات جنسي داره ، نه كلا تمايلي به اين قضيه نشون ميده و نه حتي اهميتي براش قائله.
    چيكار كنم؟

سلام دوست عزیز
    متاسفم بابت مشکلی که براتون پیش اومده ، اما به هر حال برای هر مشکلی راهی هم هست که باید پیداش کرد
    آقای دکتر و آقا سعید گفتنی ها رو عرض کردن

اما من تعجب می کنم
    اینکه میگید زندگی خوبی دارید و راضی هستین خب قطعا باید رابطه ی خیلی خوبی با همسرتون داشته باشین که بتونین مسائلتون رو به همدیگه بگید و در پی حلشون باشید
    همچنین فرمودید ایشون قبل ازدواج و قبل رابطه مثل خیلی از پسرها و مردها دیگه ادعای دیگه ای داشتن ولی الان برعکس شده
    چند تا ابهام این وسط هست که باید روشن بشه به نظرم
    اول اینکه اگه همسر شما این نیاز براشون خیلی مهم هست چرا قدمی برای حل این مسئله برنمیدارند و اگه شما هم میخواید کمک کنید مقاومت میکنند!؟؟
    یعنی تعداد محدود روابط زناشویی شما برای ایشون مهم نیست اصلا؟
    یا اینکه میخوان کنار بیان فقط و صورت مسئله رو پاک کنند؟
    همسر شما که تحصیل کرده و دانا هستن چرا نباید در این مورد احساس مسئولیت کنن و بی توجهی به خرج بدن؟
    باید آگاهشون کنید که این موضوع براتون مهمه تا جایی که حتی فکر جدایی رو به ذهن شما آورده
    شاید هم با توجه به چیزایی که در مورد ایشون فرمودید همسر شما کم آگاهی به یه سری مسائل داشته باشن و شاید فکر کنن راهی برای این مسئله وجود نداره و پیگیری کردنش خدایی نکرده به جدایی شما ختم میشه که مقاومت میکنن
    در حالیکه شاید مسئله ی ایشون چیز مهمی نباشه و به راحتی توسط متخصصین مربوطه حل بشه

پس خیلی بهتر هست شما که همسرشونید و راه نفوذ و حرف زدن باهاشون رو میدونید به طریقی متقاعدشون کنین که این حصار دورشون رو بشکنن و برای حل این موضوع گامی بردارند
    کسی که تحصیل کرده باشه باید منطقی و آگاه باشه و در این مواقع به جای مقاومت نشون دادن خودشون پیگیر بشند
    بهشون بگید اگه قضیه برعکس بود و شما در این مورد مشکل داشتید آیا ایشون راضی بودن شما هیچ کاری نکنین و دست روی دست بذارین!؟
    فرمودید ایشون کم اطلاع هستن، پس چرا نمیخوان با کمک شما این مسئله رو حل کنن و اطلاعاتشون رو افزایش بدند؟
    دلیل این مقاومت رو باید اول پیدا کنید
    ترس هست ، خجالت، کم آگاهی یا هر چیز دیگه ای

درسته متاسفانه هیچ نهادی برای آموزش اصولی این مسائل توی کشور ما وجود نداره
    و میبینیم که آقایون یا خانومهایی هستن که با وجود داشتن تحصیلات عالی با این مسائل مشکل دارند
    اما در حال حاضر نسبت به دهه های قبل راههای شناخت بیشتر شده
    ولی باز هم ممکنه آدم دچار ابهام و سردرگمی درمورد شناخت خودش دراین زمینه بشه
    که به نظرم خیلی بهتر هست قبل از عقد و ازدواج رسمی این مورد مثل موارد دیگه توسط مشاوره های ازدواج شناخته بشه و برای دو طرف حل بشه
    که هر کسی بدونه داره با چه کسی و چه خصوصیاتی ازدواج میکنه.
    اینکه آدم قبل ازدواج رابطه ای نداشته باشه خیلی خوبه ولی به نظرم چه دختر و چه پسر خودشون باید اطلاعاتشون رو در این زمینه بالا ببرن و شناخت درستی از خودشون به دست بیارند که فردای روز مسئله ساز نشه.
    امیدوارم این موضوع به زودی براتون حل بشه.

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

يعني داره پاسخ معكوس ميده؟
    راه حل سختي رو بهم پيشنهاد ميكنين. اگه همسر خودتون در يك زمينه اي براي جلب مشاركت شما بخواد تهديد به طلاق كنه، حستون به اون زندگي چي ميشه؟

مدركم رو از يك دانشگاه معتبر گرفتم و جز رتبه هاي برتر بودم! من پزشك نيستم و فقط دو سال درس هاي علوم پايه با يك سري اطلاعات كلي خوندم كه هيچ كمكي براي شناخت مسائل اين چنيني نميكنه. كجاي مدرك دكترا مينويسن علامه دهر؟ بله من كم دان هستم ولي در حيطه شغلي خودم ميتونم يك پزشك رو هم به چالش بكشم و بي سواد خطابش كنم!
    مسلما همسر من يك سري كم تواني داره ولي مشكل كمبود اطلاعات هم هست. تا حالا اطرافتون از اين بچه درسخون ها نديدن كه تهش نميفهمن زندگي كي تمام شد؟ شايد با افزايش اطلاعاتش و بالا بردن اعتماد به نفسش بيشتر بتونم براي پيشرفت ترغيبش كنم.
    سلام حتما نمینویسند علامه دهر!!(اصلا با توجه به گسترگی علوم امروزه هیچ کس در هیچ کجا نمیتونه واقف و آگاه به تمامی آنه باشه)! ولی ما آمده ایم که زندگی کنیم بعد متخصص و..........

حال افرادی که کم هم نیستند فقط توحش مدرک دارند!! باورم کنین هدفم توهین و تحقیر نیست(چون خود من هم به نوعی تحصیل کرده و دارای مدرک دکترا هستم) بلکه مشوق درس خواندن و علم اندوزی

هستم ولی چون هستند پدر و مادرانی و کسانی که در اینده پدر و مادر میشوند و این مطالب را میخوانند.پس بدانند که کودکان خود را در همه جنبه ها رشد دهند, نه فقط درس و کلاس و......و....!!!!

ببینید شما نفرمودید همسر من در رختخواب نمیدونه چه کنه!؟ بلکه فرمودید تمایلی نداره و دوری میکنه و......... پس اینجا ممکنه ناآگاهی بخش کوچکی از مشکل باشه ولی اصل موضوع بر میگرده به آسیبها و اختلالات.

باز هم عرض میکنم نسخه تکراری رو برای شما:

دکتر+دارو+کنترل+درمان

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان

20. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36745
    تشکـر
    3
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

آخر مشکل اصلی شوهر شما فرار از واقعیت است ترس و فوبیا از اینکه مشکلی از نظر جنسی داشته باشد دلیل عدم مراجعه همین ترس هست حتی حاضر نیست با واقعیت روبرو شود حتی از مطالعه درباره در موارد جنسی هراس دارد نکند ایراد یا مشکلی داشته باشد چاره ای نیست که نفری که می ترسد را در شرایط چیزی از آن میترسد قرار بدهیم تا واقعا ترسش بریزد
    بله ولي مواجهه به زور؟

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    متاسفم بابت مشکلی که براتون پیش اومده ، اما به هر حال برای هر مشکلی راهی هم هست که باید پیداش کرد
    آقای دکتر و آقا سعید گفتنی ها رو عرض کردن

اما من تعجب می کنم
    اینکه میگید زندگی خوبی دارید و راضی هستین خب قطعا باید رابطه ی خیلی خوبی با همسرتون داشته باشین که بتونین مسائلتون رو به همدیگه بگید و در پی حلشون باشید
    همچنین فرمودید ایشون قبل ازدواج و قبل رابطه مثل خیلی از پسرها و مردها دیگه ادعای دیگه ای داشتن ولی الان برعکس شده
    چند تا ابهام این وسط هست که باید روشن بشه به نظرم
    اول اینکه اگه همسر شما این نیاز براشون خیلی مهم هست چرا قدمی برای حل این مسئله برنمیدارند و اگه شما هم میخواید کمک کنید مقاومت میکنند!؟؟
    یعنی تعداد محدود روابط زناشویی شما برای ایشون مهم نیست اصلا؟
    یا اینکه میخوان کنار بیان فقط و صورت مسئله رو پاک کنند؟
    همسر شما که تحصیل کرده و دانا هستن چرا نباید در این مورد احساس مسئولیت کنن و بی توجهی به خرج بدن؟
    باید آگاهشون کنید که این موضوع براتون مهمه تا جایی که حتی فکر جدایی رو به ذهن شما آورده
    شاید هم با توجه به چیزایی که در مورد ایشون فرمودید همسر شما کم آگاهی به یه سری مسائل داشته باشن و شاید فکر کنن راهی برای این مسئله وجود نداره و پیگیری کردنش خدایی نکرده به جدایی شما ختم میشه که مقاومت میکنن
    در حالیکه شاید مسئله ی ایشون چیز مهمی نباشه و به راحتی توسط متخصصین مربوطه حل بشه

پس خیلی بهتر هست شما که همسرشونید و راه نفوذ و حرف زدن باهاشون رو میدونید به طریقی متقاعدشون کنین که این حصار دورشون رو بشکنن و برای حل این موضوع گامی بردارند
    کسی که تحصیل کرده باشه باید منطقی و آگاه باشه و در این مواقع به جای مقاومت نشون دادن خودشون پیگیر بشند
    بهشون بگید اگه قضیه برعکس بود و شما در این مورد مشکل داشتید آیا ایشون راضی بودن شما هیچ کاری نکنین و دست روی دست بذارین!؟
    فرمودید ایشون کم اطلاع هستن، پس چرا نمیخوان با کمک شما این مسئله رو حل کنن و اطلاعاتشون رو افزایش بدند؟
    دلیل این مقاومت رو باید اول پیدا کنید
    ترس هست ، خجالت، کم آگاهی یا هر چیز دیگه ای

درسته متاسفانه هیچ نهادی برای آموزش اصولی این مسائل توی کشور ما وجود نداره
    و میبینیم که آقایون یا خانومهایی هستن که با وجود داشتن تحصیلات عالی با این مسائل مشکل دارند
    اما در حال حاضر نسبت به دهه های قبل راههای شناخت بیشتر شده
    ولی باز هم ممکنه آدم دچار ابهام و سردرگمی درمورد شناخت خودش دراین زمینه بشه
    که به نظرم خیلی بهتر هست قبل از عقد و ازدواج رسمی این مورد مثل موارد دیگه توسط مشاوره های ازدواج شناخته بشه و برای دو طرف حل بشه
    که هر کسی بدونه داره با چه کسی و چه خصوصیاتی ازدواج میکنه.
    اینکه آدم قبل ازدواج رابطه ای نداشته باشه خیلی خوبه ولی به نظرم چه دختر و چه پسر خودشون باید اطلاعاتشون رو در این زمینه بالا ببرن و شناخت درستی از خودشون به دست بیارند که فردای روز مسئله ساز نشه.
    امیدوارم این موضوع به زودی براتون حل بشه.

همسرم متوجه مشكل هست ولي ازش فرار ميكنه. يه مقدار هم افسردگي خفيف داره و واكنش دفاعيش موقع اعتراض من فقط سكوته. يعني ميره تو فكر و فقط سكوت ميكنه حتي ساعت ها. ولي كلا قرار نيست تحولي ايجاد كنه.
    بعد اينكه مجموعه رفتارهاش به من نشون نميده كه اين نياز براش مهم باشه.
    كلا گارد نداره ولي فكر ميكنه خب ديگه هستيم حالا.
    دختر پسرها چطوري اطلاعاتشونو ببرن بالا وقتي تقريبا هيچ منبع معتبري در دسترسشون نيست. تنها چيزي كه تو اينترنت راحت پيدا ميشه يك سري اطلاعات عاميانه و فيلم هاي پ... .

سلام حتما نمینویسند علامه دهر!!(اصلا با توجه به گسترگی علوم امروزه هیچ کس در هیچ کجا نمیتونه واقف و آگاه به تمامی آنه باشه)! ولی ما آمده ایم که زندگی کنیم بعد متخصص و..........

حال افرادی که کم هم نیستند فقط توحش مدرک دارند!! باورم کنین هدفم توهین و تحقیر نیست(چون خود من هم به نوعی تحصیل کرده و دارای مدرک دکترا هستم) بلکه مشوق درس خواندن و علم اندوزی

هستم ولی چون هستند پدر و مادرانی و کسانی که در اینده پدر و مادر میشوند و این مطالب را میخوانند.پس بدانند که کودکان خود را در همه جنبه ها رشد دهند, نه فقط درس و کلاس و......و....!!!!

ببینید شما نفرمودید همسر من در رختخواب نمیدونه چه کنه!؟ بلکه فرمودید تمایلی نداره و دوری میکنه و......... پس اینجا ممکنه ناآگاهی بخش کوچکی از مشکل باشه ولی اصل موضوع بر میگرده به آسیبها و اختلالات.

باز هم عرض میکنم نسخه تکراری رو برای شما:

دکتر+دارو+کنترل+درمان

موفق باشید

سپاس
    دکتر

در مورد اطلاع نداشتنش تو پست ١١ اشاره كردم.
    بله متاسفانه براي والدين همين ديدن ظاهر كه فرزند سربه راهي تربيت كردن كفايت ميكنه! و اصلا از درونش خبري ندارن.
    شما لينكي ندارين برام ارسال كنين؟

22. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

سلام
    ابتدا به عوامل سرد مزاجی مردان و وظیفه زنان نسبت به آنها اشاره می کنیم :
    1- عوامل ژنتیکی و ارثی در این عامل تمام اعضای خانواده آستانه تحریک جنسی بالایی داشته و عبارت دیگر زود تحریکی ندارند.
    2- عوامل تربیتی : وقتی پدر و مادر خود روابط عاطفی مناسبی ندارند اعضای خانواده هم دچار خشکی و سردی در روابط عاطفی با همسران خود خواهند بود حتی برخی از روان شناسان معتقدند افرادی که مادرانی بسیار دلسوز یا بسیار خشمگین و عصبانی دارند دچار مشکلات جنسی با همسرانشان هستند.
    3- استرس شغلی و فشار کار
    4- افسردگی و سایر اختلالات روانی مانند بدبینی ها و...5- تغییرات هورمونی و نبود ویتامین ها
    6- تغییرات در وضعیت احساس و عواطف به دلیل برآورده نشدن انتظارات و خواسته ها از طرف همسر، مرد ممکن است خودانگیخته وارد روابط جنسی نشود.
    7- مصرف سیگار و...
    8- وجود محرک های جذاب تر از همسر در محیط
    9- به دلیل احساسی تصمیم گرفتن در ازدواج و کاهش طبیعی احساسات فرد به طور کلی از ازدواج با همسر خود پشیمان شده است.
    10- نبود مهارت های شوهر داری در زنهریک از این عوامل فوق درمان خاص خودش را دارد.

وظیفه زن در مقابل سرد مزاجی شوهر:

زن باید با خویشتن داری و خود کنترلی تا زمان بهبودی همسر به راهکارهای زیر عمل کند:
    1- ورزش و تحرکات بدنی
    2- برنامه ریزی دقیق روزانه و پرهیز از وقت گذارانی
    3- کاهش مصرف غذاهای پر کالری و پر انرژی
    4- حذف محرک های برانگیزاننده جنسی تصاویر و افکار
    5- شرکت در مجالس مذهبی و معنوی
    6- کشف کردن محرک هایی که می تواند همسرش را تحریک کند .
    [replacer_img]
    سرد مزاجی همسرم در مقابل نیاز جنسی بالای من یکی از عمده ترین مشکل در زندگی زناشوئی و جنسی زوجهای جوان گرم مزاج بودن یکی از زوجین در مقابل سرد مزاج بودن دیگریست .این مسئله در مرحله اولین آغاز ین فعالیت جنسی زوجین غیر طبیعی نیست ، خصوصا در مورد خانم ها که معمولا بین 20 تا 30 درصد افراد پس گذشت زمان از آغز دوران فعالیت جنسی به مرور میل جنسیشان بیشتر می شود ، پس این دسته از افراد دچار سرد مزاجی نیستند بلکه به علت عدم تجارب جنسی یا عدم شناخت دنیای جنسی و تخیلات جنسی نسبت به آن واکنشی از خود نشان نمیدهند تا زمانی که با مرور زمان طی کسب تجربه میل و رغبت آنها نسبت به قبل بیشتر می شود .اما هستند افرادی که علیرغم داشتن تجربه رابطه جنسی همواره گرایش آنچنانی به انجام آن نداشته و صرفا جهت تامین نیاز همسر و انجام وظایف زناشوئی خود فعالیت جنسی با همسر را انجام میدهند .استرس ، ترس و نگرانی ، ذهنیت منفی در مورد رابطه جنسی و جنس مخالف ، الگو برداری نا مناسب از رفتار پدر و مادر ، عدم آموزش ، اختلالات روانی ، اختلالات جنسی ، هورمونها ، عوامل فرهنگی ، آب و هوا و اقلیم، ضعف جسمانی و احساس درد ، عدم پذیرش احساسی یکدیگر میتواند از جمله عواملی باشد که در سرد مزاجی فرد تاثیر گذار باشد.برخی از عوامل فوق قبل از ازدواج قابل شناسائی و درمان است ، با این وجود خیلی از متخصصین تا زمانی که فرد تجربه جنسی نداشته باشد سرد مزاجی را مورد سنجش و ارزیابی قرار نمیدهند و البته دسته از از موارد ذکر شده پس از آغاز فعالیت جنسی نمود می کند . زمانی که فردی قبل از ازدواج فانتزی جنسی خاصی داشته باشد و بعد از ازدواج در عمل فانتزی های جنسی وی عملی نشود این فرد علیرغم دارا بودن میل جنسی زیاد از رابطه جنسی لذت نمیبرد و معمولا با خودارضائی ارضا می شود چرا که درخود ارضائی میتواند فانتزی جنسی ذهنی خود را دنبال کند و این فرد کم کم میل جنسی خود راتا حد زیادی از دست میدهد.این دسته از افراد باید در مورد فانتزی جنسی و تخیلات ذهنی خود با همسر خود صحبت کرده و از او بخواهد رابطه جنسی را مطابق با فانتزی جنسی وی انجام دهد ، اما چرا افرادی که نگرشی درمورد رابطه جنسی و میل جنسی زیادی قبل از ازدواج ندارند بعد از ازدوج و تجربه جنسی میل جنسیشان بیشتر می شود ؟ این افراد چون فانتزی جنسی ثابتی ندارند به نوعی ذهنیت خاصی در مورد رابطه جنسی ندارند در نتیجه مغز و روان آنها به ساده ترین فرایند جنسی نیز پاسخ میدهد و راحتر ارضاء می شوند و از رابطه جنسی لذت میبرندالبته در شرایط فعلی این افراد زیاد نیستند . به عبارتی توقعات این افراد در رابطه جنسی به همانند دسته اول نمیباشد لذا راحتر و زودتر ارضا می شوند ، فراموش نکنید قدرت روان و مغز در فرآیند ارضا شدن مهمترین نقش را ایفا میکند در صورتی که اکثرا بر این باورند که حرکت یا پوزیشن فعالیت جنسی مهمتر است که این یک باور اشتباه است ، مگر در افرادی که به صرف وجود اختلالات جنسی نظیر انزال زودرس ناچارند پوزیشنهای خاصی را برای نزدیکی انجام دهند و تکنیکهای فیزیکی خاصی را پیاده کنند ( انزال زودرس یکی از شایع ترین اختلالات جنسی در اقایان است که معمولا با متد روان درمانی و ************ درمانی قابل درمان و بهبود است )
    ویرایش توسط سعید62 : 09-28-2017 در ساعت 09:11 PM

23. 2 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

همسرم متوجه مشكل هست ولي ازش فرار ميكنه. يه مقدار هم افسردگي خفيف داره و واكنش دفاعيش موقع اعتراض من فقط سكوته. يعني ميره تو فكر و فقط سكوت ميكنه حتي ساعت ها. ولي كلا قرار نيست تحولي ايجاد كنه.
    بعد اينكه مجموعه رفتارهاش به من نشون نميده كه اين نياز براش مهم باشه.
    كلا گارد نداره ولي فكر ميكنه خب ديگه هستيم حالا.
    دختر پسرها چطوري اطلاعاتشونو ببرن بالا وقتي تقريبا هيچ منبع معتبري در دسترسشون نيست. تنها چيزي كه تو اينترنت راحت پيدا ميشه يك سري اطلاعات عاميانه و فيلم هاي پ... .

خب باهاشون حرف بزنید بگید اگه شما براشون مهمید باید به خواسته هاتون توجه کنن
    باید مشخص بشه دلیل این سکوت ها چی هست
    حرفتون متینه نهاد مشخصی ما نداریم تو جامعه برای آموزش اصولی این چیزا ولی خب امروزه مشاوره های قبل از ازدواج به نظرم میتونن مفید واقع بشن که حداقل آدم بتونه خودش رو بشناسه و بدونه داره با چه کسی ازدواج میکنه.

به نظرم به حرفا و پیشنهاداتی که آقای دکتر شهرام عرض کردن عمل کنین حتما نتیجه ی خوبی میگیرین
    ان شاالله زودتر براتون حل بشه.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 10-01-2017 در ساعت 12:35 AM

25. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36745
    تشکـر
    3
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم يلدا جان. يك سري برنامه جديد به پيشنهاد يكي از كاربرا در نظر گرفتم كه سعي ميكنم پيش ببرم. كم كم نتيجه كارهامو اينجا گزارش ميدم.

26. 3 کاربران زیر از Leila- بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

ممنونم يلدا جان. يك سري برنامه جديد به پيشنهاد يكي از كاربرا در نظر گرفتم كه سعي ميكنم پيش ببرم. كم كم نتيجه كارهامو اينجا گزارش ميدم.
    سلام
    به نظرم این تایپیک زیر هم بخوانید شاید برایتان مفید باشد روی عنوان تایپیک زیر کلیک کن خود بخود به تایپیک مذکور میروید
    سردمزاجی شوهر
    ویرایش توسط سعید62 : 10-01-2017 در ساعت 07:06 PM

28. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36745
    تشکـر
    3
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    به نظرم این تایپیک زیر هم بخوانید شاید برایتان مفید باشد روی عنوان تایپیک زیر کلیک کن خود بخود به تایپیک مذکور میروید
    سردمزاجی شوهر
    ممنونم تاپيك رو خوندم ولي راه حل هاش بيشتر با بو و ادويه بود كه دقيقا ما از اين چيزها محروميم به خاطر آلرژي همسرم. بعد مهمي هست و روي خودم هم خيلي موثره ولي خب ديگه اينطوريه.

29. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

خواهش می کنم عزیزم
    خیلی خوبه که دارید اقدام میکنید، مطمئن باشید با تلاش براتون حل میشه
    یه قطره ی آب که روی یه صخره ی سخت میریزه در نگاه اول خیلی ناچیز به چشم میاد
    ولی تکرارها و تداوم طولانی همین قطرات هست که اون صخره ی سخت و محکم رو سوراخ میکنه
    ان شاالله زودتر به نتیجه ی مطلوب برسید و خوشبخت باشید همیشه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد