صفحه 2 از 3 123
نمایش نتایج: از 51 به 100 از 102

موضوع: برقراری رابطه جنسی بدون ازدواج

14470
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : برقراری رابطه جنسی بدون ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط Lili205 نمایش پست ها
    تو سن من پسری که هنوز ازدواج نکرده باشه کم پیدا میشه و اگرم پیدا بشه مناسب ازدواج نیست شخصا ترجیح میدم تو روابط و دوستی های موقت باشم تا خودمو در گیر ازدواج اشتباهی کنم که مجبور باشم توش لمونم ویا منجر به طلاق بشه پسری که تا این سنین بدون ازدواج مونده اکثرا مشکلات عدیده ای داره
    منظورتون از اینکه مناسب ازدواج نیست چیه

خب فکر کنم واسه شما طبیعی باشه همینطوری که شما رابطه داشتید باید به اونم حق بدید رابطه داشته باشه

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

دلیلش رو تو پستهای قبلی گفتم پیش نیومده واقعا در ضمن این اولین باریه که دارم با پسریمعاشقه میکنم و دلیلی که دارم این نیست که عاشق اون پسرم فقط به دلیل نیازه مثل اینکه تشنه اید و آب میخورید حدسم اینه که اون هم بخاطر نیاز با منه هر چند برعکس میگه ولی من کسی نیستم که خودمو گول بزنم در هر صورت اگر من عروسکم اون پسر هم عروسکه

تعارف که نیست بله نیازه راهشم 2 تاست

1.رابطه
    2.خود ارضایی

شما اولیو انتخاب کردی یه جوون دیگه دومیو

3. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط قیامت نمایش پست ها
    برعکس گفتی این حرف مربوط به شما دخترها میشه نه پسرها
    پسر تو هر سنی میتونه با یه دختر جوون تر از خودش ازدواج کنه
    اینم بگم سن ازدواج داره میره بالا و دلایلی چون بیکاری و عدم علاقه به ازدواج و بی اعتمادی به دختر ها از جمله عواملی هست که در بالا رفتن سن پسرای مجرد تاثیر میزاره
    مثلا من خودم نه معتادم نه هیزم نه دزدم نه دیوارنم
    مشکلم بیکاریه و نداشتن پول
    نکته اخر اینکه زندگی طبیعی ینی ازدواج در سنین جوانی
    نه پسری دختری که تو سن بالا ازدواج میکنن زندگیشون طبیعیه و نه پسر دختری که ارتباط نامشروع دارن
    مهم اینه بین این دوتا یکیو انتخاب کنیم که شرافتمندانه باشه و گناهی توش نباشه
    که من اولی رو ترجیح میدم

من واقعا نمیخوام باهات کل کل کنم ولی زیاد دیدم که خیلی چماقی با بچه ها رفتار میکنی پس حقته اگه حرفی بهت زده بشه

بالاتر گفتی 30 سالته الان گفتی بیکاری تا 30 سالگی چیکار میکردی که بیکار هستی هنوز؟؟؟

4. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36777
    تشکـر
    3
    تشکر شده 47 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    منظورتون از اینکه مناسب ازدواج نیست چیه

خب فکر کنم واسه شما طبیعی باشه همینطوری که شما رابطه داشتید باید به اونم حق بدید رابطه داشته باشه
    منظورم رابطه قبلی نبوده پسرایی که سنشون زیاده و ازدواج نکردن معمولا اگر پولدار باشن مسئولیت پذیر نیستن و واسه همینه که تا حالا تن به ازدواج ندادن اگر هم فقیر باشن که خب من دوست ندارم خرج شوهرمو بدم یا کلا یه مشکل گنده دارن که تا حالا کسی بهشون زن نداده یا اصلا پیدا نمیشن

5. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

منظورم رابطه قبلی نبوده پسرایی که سنشون زیاده و ازدواج نکردن معمولا اگر پولدار باشن مسئولیت پذیر نیستن و واسه همینه که تا حالا تن به ازدواج ندادن اگر هم فقیر باشن که خب من دوست ندارم خرج شوهرمو بدم یا کلا یه مشکل گنده دارن که تا حالا کسی بهشون زن نداده یا اصلا پیدا نمیشن������
    یا اینکه میتونید متوسط اینارو پیدا کنید نه پولدار نه فقیر

6. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

هان چیه غیر اینه مگه.واقعا ارزش زن ایرانی اینه که بره تو بغل یه پسر 25 ساله با وجود اینکه میدونه فقط یه وسیله واسه رفع نیاز جنسیه اون پسره
    چرا فک میکنی زن نیاز جنسی نداره؟ این یه چیز دو طرفه هست اگر قرار باشه دو نفر با رضایت خودشون وارد یه رابطه بشن فقط ارزش یه نفر کم نمیشه (که تو فک میکنی اون یه نفر زن هست).این حرفا مال اون قدیماس که میگفتن حیا فقط واسه دختره و دختر عروسک میشه و..ولی الان بخواییم منطقی بگیم رابطه ای که با رضایت دونفره اگر قراره ارزش کسی کم بشه ارزش دونفر کم میشه نه فقط زن .ارزش اون پسرم کم میشه.
    شان و شخصیت دختر و پسر نمیشناسه.من اصلا طرفدار این روابط نیستم و خودم مخالفم ولی تعجبم از اون قسمت حرفت بود که با تبعیض گفتی خانم شما مگه عروسکی؟مگه اون خانم میشینه فقط اقا لذت ببره که حکم عروسک داشته باشه یکم دقت کن ناسلامتی خود این خانم برای رفع نیازش با ایشون وارد رابطه شده!!!
    خیلی از دخترا رو دیدم که اصلا برای رفع نیاز جنسی با یه پسر دوست میشن(بخصوص خانمای متاهل) .
    فقط بهت گفتم به خاطر شرایط جامعه و تعریف یه چهارچوب خاص برا دختر یکی یا سرکوب میکنه یا نمیگه که بد نام بشه و این سوتفاهم واسه شما اقایون پیش میاد که زن فقط عروسکه و هیچ میلی نداره و فقط وسیله هست.
    ویرایش توسط saba95 : 10-02-2017 در ساعت 02:47 PM

7. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    چرا فک میکنی زن نیاز جنسی نداره؟ این یه چیز دو طرفه هست اگر قرار باشه دو نفر با رضایت خودشون وارد یه رابطه بشن فقط ارزش یه نفر کم نمیشه (که تو فک میکنی اون یه نفر زن هست).این حرفا مال اون قدیماس که میگفتن حیا فقط واسه دختره و دختر عروسک میشه و..ولی الان بخواییم منطقی بگیم رابطه ای که با رضایت دونفره اگر قراره ارزش کسی کم بشه ارزش دونفر کم میشه نه فقط زن .ارزش اون پسرم کم میشه.
    شان و شخصیت دختر و پسر نمیشناسه.من اصلا طرفدار این روابط نیستم و خودم مخالفم ولی تعجبم از اون قسمت حرفت بود که با تبعیض گفتی خانم شما مگه عروسکی؟مگه اون خانم میشینه فقط اقا لذت ببره که حکم عروسک داشته باشه یکم دقت کن ناسلامتی خود این خانم برای رفع نیازش با ایشون وارد رابطه شده!!!
    خیلی از دخترا رو دیدم که اصلا برای رفع نیاز جنسی با یه پسر دوست میشن(بخصوص خانمای متاهل) .
    فقط بهت گفتم به خاطر شرایط جامعه و تعریف یه چهارچوب خاص برا دختر یکی یا سرکوب میکنه یا نمیگه که بد نام بشه و این سوتفاهم واسه شما اقایون پیش میاد که زن فقط عروسکه و هیچ میلی نداره و فقط وسیله هست.
    من کجا نوشتم زن نیاز جنسی نداره؟؟؟؟؟ من میگم ارزش یه زن اینه که نیاز جنسیشو به طور نرمال رفع کنه که میشه ازدواج نه با یه پسری که 25 سال ازش کوچیکتره و هر انسانی میدونه هدفش رفع جنسیه

8. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    تشکر شده 283 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

منظورم رابطه قبلی نبوده پسرایی که سنشون زیاده و ازدواج نکردن معمولا اگر پولدار باشن مسئولیت پذیر نیستن و واسه همینه که تا حالا تن به ازدواج ندادن اگر هم فقیر باشن که خب من دوست ندارم خرج شوهرمو بدم یا کلا یه مشکل گنده دارن که تا حالا کسی بهشون زن نداده یا اصلا پیدا نمیشن������
    این طرز فکرتون اشتباهه من تا حالا چندین نفر رو میشناسم که مثلا 37 یا 38 سالشونه ولی به خاطر مشکلاتی که پیش اومده وقت نکردن برای ازدواج مثلا یا پدر و مادرشون مریض بودن و پیر شده بودن داشته اونارو نیگه میداشتن یا به خاطر مشغله های جامعه مثل تحصیلات عالیه و کارو غیره نتونستن ازدواج کنن.
    الان به خاطر مشکلات جامعه مون بیشتر افراد تو سن 30 اینا به سختی یه شغل خوب پیدا میکنن.
    سعی کنید مثبت فکر کنید.اگه فکر میکنید همه افراد که سنشون بالاست مشکل دارند سعی کنید با چندین نفر آشنایی برای ازدواج داشته باشید تا اون کسی که مد نظرتونه رو پیدا کنید. دست از تلاش بر ندارید مطمئن باشید اگه سعی کنید شما هم یه ازدواج خوب میکنید و خوشبخت میشید.

9. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36777
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    0

قبول دارید خیلی از کسایی که ازدواج میکنند هم نیاز جنسیشون در ایران بر طرف نمیشه؟ به شخصه عشق را برابر با س ک س نمیدونم خیلی خوبه همزمان باشه ولی لزومی براش نمیبینم چون عشق کم پیداست و شخصا تا عاشق نشم ازدواج نمیکنم

10. کاربران زیر از Lili205 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

من کجا نوشتم زن نیاز جنسی نداره؟؟؟؟؟ من میگم ارزش یه زن اینه که نیاز جنسیشو به طور نرمال رفع کنه که میشه ازدواج نه با یه پسری که 25 سال ازش کوچیکتره و هر انسانی میدونه هدفش رفع جنسیه
    ببین وقتی خود طرفم دنبال رابطه و عشق و حال باشه دیگه لفظ عروسک واسش بیمعنی اینو متوجه میشی؟
    یه حرفو صدبار باید توضیح داد واست
    من مشکلم با اصل حرفت نیس و قبولش دارم و با روابط قبل ازدواج مخالفم مشکلم سر اون حرفت فقط بود که گفتی مگه شما عروسکی عین این علما حرف میزنی که هی تو مخ مردم کردن زن ها تو غرب نقش عروسک دارن بابا چرا نمیفهمی دو طرف لذت میبرن کسی عروسک و ابزار نیست مجیدجان.

12. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

ببین وقتی خود طرفم دنبال رابطه و عشق و حال باشه دیگه لفظ عروسک واسش بیمعنی اینو متوجه میشی؟
    یه حرفو صدبار باید توضیح داد واست
    من مشکلم با اصل حرفت نیس و قبولش دارم و با روابط قبل ازدواج مخالفم مشکلم سر اون حرفت فقط بود که گفتی مگه شما عروسکی عین این علما حرف میزنی که هی تو مخ مردم کردن زن ها تو غرب نقش عروسک دارن بابا چرا نمیفهمی دو طرف لذت میبرن کسی عروسک و ابزار نیست مجیدجان.

ببین دخترم اگه گفتم نقش عروسک را دارن بازی میکنن به این دلیل بود که پسرا تو رابطه وابسته عاطفی نمیشن یا اگرم بشن کم میشن ولی دخترا نابودشون میکنه وابستگی عاطفی

تو اصل حرف منو ول کردی فرعو چسبیدی

13. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21473
    تشکـر
    1
    تشکر شده 39 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

چه اهمیتی داره کی چی فکر میکنه! این یه مسئله کاملا شخصیه که فقط به خودت بستگی داره. الانم توی ازدواج خیلیا به بکارت فکر نمیکنن

14. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

دختری ۳۵ ساله هستم که تا کنون ازدواج نکردهام از لحاظ تحصیلی و کاری موقعیت مناسبی دارم خانواده معمولی هستیم تا به حال خواستگار نداشتم و رابطه دوستی جدیی با پسری نداشتم در حال حاظر واقعا از لحاظ جنسی نیاز به ب قراری رابطه دارم. پسری است که ۱۰ سال از من کوچکتره و فکر میکنم فقط به خاطر نیازهای جنسی به من نزدیک شد باهام چند باری معاشقه بدون دخول داشتیم من هنوز باکره هستم ولی فکر میکنم حفظ بکارت کار احمقانه ای هست ولی شک دارم. نمیدونم چی کار کنم غیر از این فرد افراد بهتریم هستن که اگر این ترس از دست رفتن بکارت نبود تا کنون حتما روابط جدی تری را باهاشون شروع کرده بودم چه کار کنم؟

سلام دوست عزیز
    به نظر من اول بهتره تکلیف خودتون رو با خودتون روشن کنین
    اینکه چارچوب و خط قرمزای زندگیتون چیا هستن و آیا تمایل به روابط خارج از ازدواج هستید یا نه.
    یه مقدار بیشتر راجب این موضوع و خودتون فکر کنین
    جدا از خونواده و مسائل دیگه ، نظر شخصی خودتون راجب این مسئله چی هستش؟

15. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

تعارف که نیست بله نیازه راهشم 2 تاست

1.رابطه
    2.خود ارضایی

شما اولیو انتخاب کردی یه جوون دیگه دومیو

ببخشید آقای سام ولی راه دیگه ای هم هست به نظرم
    اینگونه که شما گفتید راه سومی وجود نداره و ادم حتما باید یکی از اون دو مسیر رو در پیش بگیره.

16. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

دلیلش رو تو پستهای قبلی گفتم پیش نیومده واقعا در ضمن این اولین باریه که دارم با پسریمعاشقه میکنم و دلیلی که دارم این نیست که عاشق اون پسرم فقط به دلیل نیازه مثل اینکه تشنه اید و آب میخورید حدسم اینه که اون هم بخاطر نیاز با منه هر چند برعکس میگه ولی من کسی نیستم که خودمو گول بزنم در هر صورت اگر من عروسکم اون پسر هم عروسکه
    نمیخوام سرزنشتون کنم ولی به نظرم بعد این همه سال یک مقدار عجله ای تصمیم گرفتید در حال حاضر
    درسته این نیاز هم مثل نیازهای دیگه باید بهش توجه و پاسخ داده بشه ولی شما اگه تشنه تون بشه میرید از آب گل آلود آب بخورید؟
    جنبه ی شرعیش هم هم کاری نداشته باشیم این رابطه که نه تعهدی داره و نه آینده ای چه امیدی بهش هست؟
    به نظر خودتون به خاطر یه لذت گذرا درسته وارد همچین روابطی شدن؟

17. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36777
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    نمیخوام سرزنشتون کنم ولی به نظرم بعد این همه سال یک مقدار عجله ای تصمیم گرفتید در حال حاضر
    درسته این نیاز هم مثل نیازهای دیگه باید بهش توجه و پاسخ داده بشه ولی شما اگه تشنه تون بشه میرید از آب گل آلود آب بخورید؟
    جنبه ی شرعیش هم هم کاری نداشته باشیم این رابطه که نه تعهدی داره و نه آینده ای چه امیدی بهش هست؟
    به نظر خودتون به خاطر یه لذت گذرا درسته وارد همچین روابطی شدن؟
    مشکلی توش نمیبینم

18. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36777
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز
    به نظر من اول بهتره تکلیف خودتون رو با خودتون روشن کنین
    اینکه چارچوب و خط قرمزای زندگیتون چیا هستن و آیا تمایل به روابط خارج از ازدواج هستید یا نه.
    یه مقدار بیشتر راجب این موضوع و خودتون فکر کنین
    جدا از خونواده و مسائل دیگه ، نظر شخصی خودتون راجب این مسئله چی هستش؟
    من ۱۰۰ در صد موافق روابط آزادم و مشکلی توش نمیبینم متاسفانه جسارت مواجه با قضاوت اطرافیان رو ندارم و زیادی بچه مثبتیم تو خانواده چون از بچگی بسیار درسخون و موفق بودم دلم نمیخواسته نا امیدشون کنم ولی اصلا روندی که تو جامعمون هست رو نمیپسندم که افراد فقط بخاطر نیاز جنسی ازدواج میکنند و خیلی از مواقع به اونچیزی که میخواستن نمیرسن و ازدواجها یا شکست میخوره یا دو طرف فقط تحمل میکنند همدیگرو اگر روابط آزاد امکانپذیرتر بود هیچ کس بخاطر نیاز جنسیش ازدواج نمیکرد و فقط وقتی ازدواج صورت میگرفت که دو نفر از هر نظر همدل بودن

19. 2 کاربران زیر از Lili205 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

مشکلی توش نمیبینم
    هر کسی نظری داره و قابل احترام.

21. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

من ۱۰۰ در صد موافق روابط آزادم و مشکلی توش نمیبینم متاسفانه جسارت مواجه با قضاوت اطرافیان رو ندارم و زیادی بچه مثبتیم تو خانواده چون از بچگی بسیار درسخون و موفق بودم دلم نمیخواسته نا امیدشون کنم ولی اصلا روندی که تو جامعمون هست رو نمیپسندم که افراد فقط بخاطر نیاز جنسی ازدواج میکنند و خیلی از مواقع به اونچیزی که میخواستن نمیرسن و ازدواجها یا شکست میخوره یا دو طرف فقط تحمل میکنند همدیگرو اگر روابط آزاد امکانپذیرتر بود هیچ کس بخاطر نیاز جنسیش ازدواج نمیکرد و فقط وقتی ازدواج صورت میگرفت که دو نفر از هر نظر همدل بودن

من هم به این خاطر نظر و اعتقاد شخصی خودتون رو در این زمینه پرسیدم
    جدای از بحث دین، به نظرم این روابط یه آرامش نسبی موقت در وحله ی اول میدن ولی بعدش تداوم و تعهدی نداره.
    موفق باشین.

22. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36777
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    0

من هم به این خاطر نظر و اعتقاد شخصی خودتون رو در این زمینه پرسیدم
    جدای از بحث دین، به نظرم این روابط یه آرامش نسبی موقت در وحله ی اول میدن ولی بعدش تداوم و تعهدی نداره.
    موفق باشین.
    دنبال تعهد نیستم ازدواج که باید تعهد داشته باشه که اونم خیلیا نادیده میگیرن

23. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

دنبال تعهد نیستم ازدواج که باید تعهد داشته باشه که اونم خیلیا نادیده میگیرن
    که این طور
    به قول شما توی ازدواج های امروز هم تعهد سخت میشه پیدا کرد، تو این روابط که معمولا افراد به دنبال ارضای نیازهاشون هستن.
    ببخشید ولی بهتر نیست به فکر ازدواج باشین؟
    فکر میکنین این روابط بهتره از ازدواج؟

24. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

ببخشید آقای سام ولی راه دیگه ای هم هست به نظرم
    اینگونه که شما گفتید راه سومی وجود نداره و ادم حتما باید یکی از اون دو مسیر رو در پیش بگیره.
    بله تحمل کردن و پاکدامنی هم هستش که خیلی فرمالیته شده

25. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

بله تحمل کردن و پاکدامنی هم هستش که خیلی فرمالیته شده
    به نظرم این فرمالیته شدن فراگیر نیست
    هر کسی تیپ شخصیتی خاصی داره و با توجه به وضع جامعه نمیشه یه برچسب رو به همه بزنیم
    چون هنوز هم هستن کسانی که نه اهل دوستی های امروزی هستن که نیازهاشونو رفع کنن و نه کار دیگه ای
    به قول شما پاکدامنی رو بهترین شیوه برای زندگی میدونن
    درسته آدم ها اجتماعی خلق شدند و خب تنهایی سخت هست ولی نشدنی هم نیست.
    مطمئنن اون پاک بودن هم توی زندگیشون تاثیرات فوق العاده ای رو میذاره به نظرم.

26. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36777
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    0

به نظرم این فرمالیته شدن فراگیر نیست
    هر کسی تیپ شخصیتی خاصی داره و با توجه به وضع جامعه نمیشه یه برچسب رو به همه بزنیم
    چون هنوز هم هستن کسانی که نه اهل دوستی های امروزی هستن که نیازهاشونو رفع کنن و نه کار دیگه ای
    به قول شما پاکدامنی رو بهترین شیوه برای زندگی میدونن
    درسته آدم ها اجتماعی خلق شدند و خب تنهایی سخت هست ولی نشدنی هم نیست.
    مطمئنن اون پاک بودن هم توی زندگیشون تاثیرات فوق العاده ای رو میذاره به نظرم.
    چه تاثیراتی چند نمونشو میگید لطفا ؟

28. بالا | پست 75

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

چه تاثیراتی چند نمونشو میگید لطفا ؟
    بله من نظرات شخصی ام رو از دیدگاه خودم عرض میکنم
    به نظرم اولینش اینه که ادم وجدان راحتی داره و پیش خودش و خدای خودش سربلند هست
    دوم اینکه آرامشش وابسته به یه بی راهه نیست
    سوم اینکه میتونه تنهایی اش رو با خونواده اش قسمت کنه و در کنارش به زندگی و کاراش برسه تا موقع ازدواج
    بعد هم من که تا حالا ندیدم کسی از نداشتن دوست دختر یا دوست پسر مرده باشه!
    درسته یه بخشی از تنهایی هر ادمی رو نه خونواده و نه هیچ دوستی نمیتونه پر کنه و فقط با همسر پر میشه
    ولی تنها به کسی میگن که هیچ آدمی دور و برش نباشه نه اینکه آدم با بودن در کنار خونواده و دوستانش و بقیه ی اطرافیان باز هم تنهاباشه
    که اگه چنین هم باشه به نظرم قابل تحمل هست و ارزششو داره که آدم بره دل به رابطه های بدون تعهدی که ارزششو زیر سوال میبره ببنده و آخرش هم منتهی میشه به یک تنگنا که آدم تنهاتر میشه

همچنین میتونه در آینده با کسی ازدواج کنه که توی روابط دوستی نبوده و آدم پاکی باشه
    چون هر کسی لیاقتش یکی مثل خودش هست.

29. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 76

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام

با این جمله مخالفم "بعد هم من که تا حالا ندیدم کسی از نداشتن دوست دختر یا دوست پسر مرده باشه!"

و همچنین با این جمله که عده ای میگن "نیاز جنسی مثل نیاز به آب و غذا نیست که آدم بمیره!"

آب و غذا نباشه انسان جسما میمیره اما اگر رابطه جنسی (و یا رابطه با جنس مقابل) نباشه انسان روحا میمیره

تاثیر ارتباط با جنس مقابل و داشتن یک پارتنر بر روی اعصاب و روان انسان غیر قابل بحث هست و کاملا اثبات شده. اصلا روانشناسان میگن که افرادی که دچار مشکلات روانی هستند و یا کار خلاف می کنند باید دید که آیا رابطه ای با جنس مقابل دارند و اگر دارند به چه صورتی است.

خب حالا که تاثیر رابطه بر روح و روان رو گفتیم دیگه تاثیرش بر روی جسم هم مشخص میشه (مانند آب و غذا)

پزشکان میگن که کسانی که یک پارتنر دارن قلبشون سالم تر از افرادی هست که پارتنر ندارن و صدها مثال دیگر

پس میبینیم که نیاز به پارتنر در واقع با نیاز به آب و غذا برابری میکنه با این تفاوت که مورد اول به مرور زمان ضربه میزنه ولی مورد دوم در کوتاه مدت نابود میکنه
    ویرایش توسط shahriar : 10-06-2017 در ساعت 10:27 PM

31. 2 کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 77

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام

با این جمله مخالفم "بعد هم من که تا حالا ندیدم کسی از نداشتن دوست دختر یا دوست پسر مرده باشه!"

و همچنین با این جمله که عده ای میگن "نیاز جنسی مثل نیاز به آب و غذا نیست که آدم بمیره!"

آب و غذا نباشه انسان جسما میمیره اما اگر رابطه جنسی (و یا رابطه با جنس مقابل) نباشه انسان روحا میمیره

تاثیر ارتباط با جنس مقابل و داشتن یک پارتنر بر روی اعصاب و روان انسان غیر قابل بحث هست و کاملا اثبات شده. اصلا روانشناسان میگن که افرادی که دچار مشکلات روانی هستند و یا کار خلاف می کنند باید دید که آیا رابطه ای با جنس مقابل دارند و اگر دارند به چه صورتی است.

خب حالا که تاثیر رابطه بر روح و روان رو گفتیم دیگه تاثیرش بر روی جسم هم مشخص میشه (مانند آب و غذا)

پزشکان میگن که کسانی که یک پارتنر دارن قلبشون سالم تر از افرادی هست که پارتنر ندارن و صدها مثال دیگر

پس میبینیم که نیاز به پارتنر در واقع با نیاز به آب و غذا برابری میکنه با این تفاوت که مورد اول به مرور زمان ضربه میزنه ولی مورد دوم در کوتاه مدت نابود میکنه

هر کسی نظری داره و قابل احترام
    جلیقه ی نجات رو اگه تن یه ماهی کنیم خفه میشه
    نمیشه یه نسخه برای همه پیچید
    یه عده هستن طرفدار عقاید شما و عده ای دیگه هم هستن مخالفن
    به نظرم تنهایی رو خیلی بهتر و درست تر هست آدم با همسر پر کنه نه پارتنر!
    اگه جنبه ی اعتقادی رو در نظر نگیریم
    اون تاثیر موقتی هم که ازش حرف میزنید من مخالفش نیستم ولی گاهی مسائلی پیش میاره که چند برابر باعث حاشیه و آسیب میشه
    علاوه بر این دو روز دیگه اون پارتنر میذاره میره خب آرامشی هم که ایجاد کرده رو با خود خواهد برد
    اون موقع چاره چیه؟
    کسانی که این روابط براشون واقعا آرامش رو به همراه میاره خب برن ایجاد کنند
    ولی من همیشه نظرم اینه که آرامشی که همسر میده خیلی متفاوته با این آرامش های موقت و بدون تعهد.

و همچنین اگه پارتنر آرامش بخشه چرا خداوند این توصیه رو نکردن؟
    و چرا ازدواج رو قرار دادند؟
    مگر نمیگن ازدواج کنید تا آرامش بگیرید؟
    شاید بگین الان شرایطش سخت شده یا تا موقع ازدواج تحمل تنهایی سخت هست
    ولی باز هم هر کسی آزاد هست طبق اختیار خودش تصمیم بگیره.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 10-07-2017 در ساعت 07:52 PM

33. بالا | پست 78

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

هر کسی نظری داره و قابل احترام
    جلیقه ی نجات رو اگه تن یه ماهی کنیم خفه میشه
    نمیشه یه نسخه برای همه پیچید
    یه عده هستن طرفدار عقاید شما و عده ای دیگه هم هستن مخالفن
    به نظرم تنهایی رو خیلی بهتر و درست تر هست آدم با همسر پر کنه نه پارتنر!
    اگه جنبه ی اعتقادی رو در نظر نگیریم
    اون تاثیر موقتی هم که ازش حرف میزنید من مخالفش نیستم ولی گاهی مسائلی پیش میاره که چند برابر باعث حاشیه و آسیب میشه
    علاوه بر این دو روز دیگه اون پارتنر میذاره میره خب آرامشی هم که ایجاد کرده رو با خود خواهد برد
    اون موقع چاره چیه؟
    کسانی که این روابط براشون واقعا آرامش رو به همراه میاره خب برن ایجاد کنند
    ولی من همیشه نظرم اینه که آرامشی که همسر میده خیلی متفاوته با این آرامش های موقت و بدون تعهد.

و همچنین اگه پارتنر آرامش بخشه چرا خداوند این توصیه رو نکردن؟
    و چرا ازدواج رو قرار دادند؟
    مگر نمیگن ازدواج کنید تا آرامش بگیرید؟
    شاید بگین الان شرایطش سخت شده یا تا موقع ازدواج تحمل تنهایی سخت هست
    ولی باز هم هر کسی آزاد هست طبق اختیار خودش تصمیم بگیره.
    البته از دیدگاه من تفاوت همسر و پارتنر فقط در یک امضا هست و بس وگرنه تعهد باید قلبی و ذهنی باشه روی کاغذ که دیگه فقط قرادادی هست که انسان ها اختراع کردن!

34. 2 کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 79

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

فکر می کنید با این کار به ارامش روحی میرسید و لذت های دنیا دیگه مال شماست!! اولین رابطه نامشروع اخرین روز خوشی شما ست.

این سایت پر دخترای که رابطه برقرار کردن یک درصدی احتمال می دادند اخرش به وصلت بکشه خودشون و زندگیشون تباه کردند چه برسه به شما که نیت اول و اخرت فقط هوس!!!

نمی خواهی پدر و مادرت ناراحت کنی ولی میری کار انجام بدی که بگن دختر فلانی رفته بود خونه و خالی و به فلانی .... داد.

ازدواج و رابطه ازاد و نامشروع یک فرق مهم داره اونم اینکه وقتی زن یک مرد میشی میشد نامسوش ولی وقتی دوست دخترشی فقط دوست دخترشی که باهات خودش خالی می کنه و ابای هم نداره روابط خصوصی به کسی بگه ابروت ببره بعد هم سیر بشه پاست میده به یکی دیگه

انتخاب با خود شماست.

خب سنتون بیشتر شده خواستگار هم ندارید و نیاز هم دارید حداقل یک بار به دینی که اعتقاد نداردی متوسل بشید ببینید بعد پی میشه.

شما که دل زدی به دریا از سایت های همسر یابی کمک بگیر و با کسی وارد رابطه آشنایی بشید که شرایط ازدواج با شما داشته باشه .

36. بالا | پست 80

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36777
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    فکر می کنید با این کار به ارامش روحی میرسید و لذت های دنیا دیگه مال شماست!! اولین رابطه نامشروع اخرین روز خوشی شما ست.

این سایت پر دخترای که رابطه برقرار کردن یک درصدی احتمال می دادند اخرش به وصلت بکشه خودشون و زندگیشون تباه کردند چه برسه به شما که نیت اول و اخرت فقط هوس!!!

نمی خواهی پدر و مادرت ناراحت کنی ولی میری کار انجام بدی که بگن دختر فلانی رفته بود خونه و خالی و به فلانی .... داد.

ازدواج و رابطه ازاد و نامشروع یک فرق مهم داره اونم اینکه وقتی زن یک مرد میشی میشد نامسوش ولی وقتی دوست دخترشی فقط دوست دخترشی که باهات خودش خالی می کنه و ابای هم نداره روابط خصوصی به کسی بگه ابروت ببره بعد هم سیر بشه پاست میده به یکی دیگه

انتخاب با خود شماست.

خب سنتون بیشتر شده خواستگار هم ندارید و نیاز هم دارید حداقل یک بار به دینی که اعتقاد نداردی متوسل بشید ببینید بعد پی میشه.

شما که دل زدی به دریا از سایت های همسر یابی کمک بگیر و با کسی وارد رابطه آشنایی بشید که شرایط ازدواج با شما داشته باشه .
    ممنون اصلا طرز فکرتون رو نمیپسندم

37. بالا | پست 81

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    تشکر شده 186 بار در 148 پست
    میزان امتیاز
    8

ممنون اصلا طرز فکرتون رو نمیپسندم
    سلام. حرفاتونو خوندم، با توجه به حرفاتون، شما تصمیم خودتون رو گرفتین، دلیل اینک این تاپیک رو زدید چی بوده؟! غیر این بوده که راهنماییتون کنند؟! ولی شما حرف هیچ کس رو قبول ندارید ... به نظرمن دوستان راهنمایی های درستی کردند، دیگه تصمیم با خودتونه...

38. بالا | پست 82

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36777
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا2016 نمایش پست ها
    سلام. حرفاتونو خوندم، با توجه به حرفاتون، شما تصمیم خودتون رو گرفتین، دلیل اینک این تاپیک رو زدید چی بوده؟! غیر این بوده که راهنماییتون کنند؟! ولی شما حرف هیچ کس رو قبول ندارید ... به نظرمن دوستان راهنمایی های درستی کردند، دیگه تصمیم با خودتونه...
    از راهنمایی های درست استفاده کردم خصوصا راهنمایی هایی که در خصوصی انجام شد راهنمایی های شعارگونه و مشاوره نماهایه مذهبی و عقاید متعصبانه رو نمیپسندم به هر حال ممنونم

39. بالا | پست 83

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    تشکر شده 142 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام لیلا خانم
    شما دیندار نیستید و علاقه ای به مذهب ندارید.
    یک سوال
    دین ابا و اجدادتون چی هست؟

40. بالا | پست 84

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36777
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط absh نمایش پست ها
    سلام لیلا خانم
    یک سوال
    چقدر برم عقب احتمالا خیلی قبل زرتشتی بودن بعدش مسلمونا حمله کردن مجبورشون کردن مسلمون بشن بعدش رضاخان اومد کشف حجاب کرد اعتقاداتشون کم شد بعدش زمان پهلوی کمونیست اومد بی دین شدن زمان منم عقلم بهم حکم میکنه که دین مزخرفه

41. 5 کاربران زیر از Lili205 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 85

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37084
    تشکـر
    41
    تشکر شده 10 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

تو سن من پسری که هنوز ازدواج نکرده باشه کم پیدا میشه و اگرم پیدا بشه مناسب ازدواج نیست شخصا ترجیح میدم تو روابط و دوستی های موقت باشم تا خودمو در گیر ازدواج اشتباهی کنم که مجبور باشم توش لمونم ویا منجر به طلاق بشه پسری که تا این سنین بدون ازدواج مونده اکثرا مشکلات عدیده ای داره
    سلام
    پس یعنی شمایی که تا این سن موندید هم مشکلات عدیده ای داشتید؟این دلیل توجیه کننده ای میتونه برا شما باشه که تصمیمتون رو تقریبا گرفتید و احتیاج دارید که یک نفر شما رو تایید کنه تا با خیال راحت انجام بدید،البته نظر شخصی من هستش.موفق باشید

43. کاربران زیر از Yas26 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 86

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36777
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Yas26 نمایش پست ها
    سلام
    پس یعنی شمایی که تا این سن موندید هم مشکلات عدیده ای داشتید؟این دلیل توجیه کننده ای میتونه برا شما باشه که تصمیمتون رو تقریبا گرفتید و احتیاج دارید که یک نفر شما رو تایید کنه تا با خیال راحت انجام بدید،البته نظر شخصی من هستش.موفق باشید
    منظورم از مشکلات عدیده این بود که معمولا موقعیت اجتماعی و مالی برابری با من رو ندارند و بله ممکنه منم مشکلات عدیده ای از نظر دیگران داشته باشم. در ضمن من الان دیگه نیاز به مشاوره ندارم مسالم حل شده البته اگر هدفتون مشاوره بوده باشه نه قضاوت.

45. بالا | پست 87

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

دختری ۳۵ ساله هستم که تا کنون ازدواج نکردهام از لحاظ تحصیلی و کاری موقعیت مناسبی دارم خانواده معمولی هستیم تا به حال خواستگار نداشتم و رابطه دوستی جدیی با پسری نداشتم در حال حاظر واقعا از لحاظ جنسی نیاز به ب قراری رابطه دارم. پسری است که ۱۰ سال از من کوچکتره و فکر میکنم فقط به خاطر نیازهای جنسی به من نزدیک شد باهام چند باری معاشقه بدون دخول داشتیم من هنوز باکره هستم ولی فکر میکنم حفظ بکارت کار احمقانه ای هست ولی شک دارم. نمیدونم چی کار کنم غیر از این فرد افراد بهتریم هستن که اگر این ترس از دست رفتن بکارت نبود تا کنون حتما روابط جدی تری را باهاشون شروع کرده بودم چه کار کنم؟

سلام عزیزم
    دقیقا میفهمم از چی صحبت میکنی
    ولی کشور ما دین ما و عرف ما این رابطرو درست نمیدونه
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

46. بالا | پست 88

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37064
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    البته از دیدگاه من تفاوت همسر و پارتنر فقط در یک امضا هست و بس وگرنه تعهد باید قلبی و ذهنی باشه روی کاغذ که دیگه فقط قرادادی هست که انسان ها اختراع کردن!
    منم با نظزتون به شدت موافقم
    هر کسی ازاده یه روش رو برای زندگی خودش انتخاب کنه

47. کاربران زیر از Negin1995 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 89

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37842
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من فک میکنم این موضوع رو توی ذهنت خیلی پروروندی و بزرگ کردی وگرنه با بکارتم میشه اوج لذت رسید بکارت نداشتن بعدا به کیسی مناسب برخورد میکنی که این موضوع براش جنبه ی حیاتی داره و واقعا در ویمونی

49. کاربران زیر از امیر63 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 90

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37846
    تشکـر
    0
    تشکر شده 15 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

خب میگی افراد خوبی هم هستن بهتر ازاین
    ازدواج‌کن
    بهشون بگو من نمیتونم رابطه برقرارکنم اگه منومیخوایین بیاین خواستگاری
    ببین یکی از فامیلامون8سال از شوهرش بزرگتره ولی اصلامشخص نیست یکی ببیننه فکرمیکنه مرده سنش بیشتره
    ملاک سن نیست دیگه
    کسی باشه ک دوستت داشته باشه توهم دوسش داشته باشی خیلی عالیه
    همین فامیلمون انقدر وسواسیه که هیچکس دوست نداره خونشون بره
    اخلاق خاصی داره ،تنده
    ولی عاشق شوهرشه
    مادرش میگه بااین اخلاق بدش عاشق شوهرشه
    تو سن40سالگی شوهرکرد
    خودتو پاک نگه دار دخترخووب
    دیگه نزدیک اون پسرنشو
    نذار ازت سواستفاده کنه

51. بالا | پست 91

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37846
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط absh نمایش پست ها
    سلام لیلا خانم
    یک سوال
    این چه حرفیه؟؟؟
    این همه پسرو دختر باهم رابطه دارن دیندارنیستن؟؟
    این کاربراخودش اسم داره
    اسمش کنترل شهوت
    میگن کسی که گناه کرده صبح به اون چشم نگاهش نکن شاید سحرگاه درپیشگاه خداوندش توبه کرده و مابی خبریم
    شایدالان من وشما این رودرک نکنیم بخاطرسنمون ونیازی نبینیم ک بخواد برطرف بشه
    ولی سن میره بالابایداین نیازبرطرف شه

52. کاربران زیر از Solmaz22.ms بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 92

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37525
    تشکـر
    35
    تشکر شده 37 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Solmaz22.ms نمایش پست ها
    این چه حرفیه؟؟؟
    این همه پسرو دختر باهم رابطه دارن دیندارنیستن؟؟
    این کاربراخودش اسم داره
    اسمش کنترل شهوت
    میگن کسی که گناه کرده صبح به اون چشم نگاهش نکن شاید سحرگاه درپیشگاه خداوندش توبه کرده و مابی خبریم
    شایدالان من وشما این رودرک نکنیم بخاطرسنمون ونیازی نبینیم ک بخواد برطرف بشه
    ولی سن میره بالابایداین نیازبرطرف شه
    منم پسرم ۲۸ ساله نیازم شدیده
    باید برم زنا کنم؟
    با نامحرم رابطه جنسی داشته باشم؟
    بفهم چی میگی
    ضمنا پسری که خوبه یه دخترو فقط برا رابطه جنسی نمیخواد که بعد ولش کنه بره

54. کاربران زیر از ناراحتم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 93

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37846
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ناراحتم نمایش پست ها
    منم پسرم ۲۸ ساله نیازم شدیده
    باید برم زنا کنم؟
    با نامحرم رابطه جنسی داشته باشم؟
    بفهم چی میگی
    ضمنا پسری که خوبه یه دخترو فقط برا رابطه جنسی نمیخواد که بعد ولش کنه بره
    فهمیدم حرفی رو زدم مث اینکه شما نفهمیدی
    منم نگفتم این کار درسته وتشویقشم نکردم
    فقط گفتم شما حق قضاوت کردن رونداری واین که بهش برچسب بی دینی رو بزنی
    فقط خداوند که جای حق نشسته ومیتونه بگه کدوم ازبندهاش درست کار کدوم داره راه کج میره
    اسمشم گفتم این کار کنترل شهوته
    کنترل عزت نفس
    کسی بتونه تحمل کنه خوش به سعادتش کسی هم نتونه خداکمکش کنه
    این روزا همه مردا فقط به یه دلیل ازدواج میکنن اونم بخاطر نیازشون
    شما یک درصد اون دختر رو درک نکردی
    پسرنیست که بخواد بره خواستگاری
    میدونم کارش اشتباه چون شهوت جلو چشامشو گرفته
    به جای اینکه بانرم حرف زدن راهنماییش کنین بیشتر عصبیش میکنید

56. کاربران زیر از Solmaz22.ms بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 94

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    37870
    تشکـر
    25
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Solmaz22.ms نمایش پست ها
    فهمیدم حرفی رو زدم مث اینکه شما نفهمیدی
    منم نگفتم این کار درسته وتشویقشم نکردم
    فقط گفتم شما حق قضاوت کردن رونداری واین که بهش برچسب بی دینی رو بزنی
    فقط خداوند که جای حق نشسته ومیتونه بگه کدوم ازبندهاش درست کار کدوم داره راه کج میره
    اسمشم گفتم این کار کنترل شهوته
    کنترل عزت نفس
    کسی بتونه تحمل کنه خوش به سعادتش کسی هم نتونه خداکمکش کنه
    این روزا همه مردا فقط به یه دلیل ازدواج میکنن اونم بخاطر نیازشون
    شما یک درصد اون دختر رو درک نکردی
    پسرنیست که بخواد بره خواستگاری
    میدونم کارش اشتباه چون شهوت جلو چشامشو گرفته
    به جای اینکه بانرم حرف زدن راهنماییش کنین بیشتر عصبیش میکنید
    سلام و عرض ادب
    صحبت های این کاربر رو زیاد جدی نگیرید
    بعضی ها مشکل دارن میان این جور جاها که خودشونو با این حرفا تخلیه کنن
    جدی نباید گرفتشون

58. بالا | پست 95

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34330
    تشکـر
    144
    تشکر شده 67 بار در 47 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah-Return نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    صحبت های این کاربر رو زیاد جدی نگیرید
    بعضی ها مشکل دارن میان این جور جاها که خودشونو با این حرفا تخلیه کنن
    جدی نباید گرفتشون

خودتم زیاد درست حرف نزدی با کاربرای اینجا

59. کاربران زیر از آروین 24 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 96

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36777
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    0

زن صیغه کن دین که راه برات گذاشته

61. بالا | پست 97

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

سلام
    هر ادمی خودش مختاره تصمیم بگیره چجور باشه.هیچ کسی هم جز خودتون در این مورد نمیتونه نظر بده اگر نظر کسیو میپرسین که خب هر کسی طبق عقاید خودش میاد نظر میده.شما خودت باید به یه اصل برسی یا از تجربه افراد دیگه استفاده کنی ببینی اونایی که مثلا این راهو رفتن الان از وضعشون راضین؟
    به نظر شخصی من تا جای ممکن فکر رابطه قبل از ازدواج رو نکنید بخاطر گناه و بحث دینی نمیگم بخاطر این میگم که ممکنه خودتون بعدا پشیمون بشین و بگید چرا با همچین ادمی بودم چون میدونید که دوره زمونه طوری شده که نمیشه رو کسی حساب باز کرد.یه بنده خدایی مثل شما تقریبا بوده و شاغل بوده و به اندازه کافی پول داشته و با یه پسری دوست شده بود و نیاز عاطفی و جنسیشو برطرف میکرد .بعد اون پسر اون خانم رو تهدید کرده بود اگر بهش یه مبلغ هنگفت نده عکسا و فیلمای رابطه با این خانم رو که معلوم نبود چجور بدست اورده پخش میکنه.
    یعنی میخوام بگم تو این دوره زمونه و این ادما خیلی باید مواظب باشی و اگر کسیو برای دوستی انتخاب میکنی لا اقل کاملا مطمئن شو که ادم عوضی نیست.
    دوره زمونه طوری شده که حتما باید به زور ترس یکیو متهعد نگه داشت.مثلا تو ایران مث خارج نیس دو طرف دوست باشن بچه دار بشن بعد تازه بفهمن کاملا اوکی هستن ازدواج کنن تو ایران تا خطبه نخونن همه فامیل بفهمن و مهریه سنگین نزارن طرف متعهد نمیشه که دست از پا خطا نکنه .
    ویرایش توسط saba95 : 02-14-2018 در ساعت 06:41 PM

62. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 98

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37525
    تشکـر
    35
    تشکر شده 37 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    هر ادمی خودش مختاره تصمیم بگیره چجور باشه.هیچ کسی هم جز خودتون در این مورد نمیتونه نظر بده اگر نظر کسیو میپرسین که خب هر کسی طبق عقاید خودش میاد نظر میده.شما خودت باید به یه اصل برسی یا از تجربه افراد دیگه استفاده کنی ببینی اونایی که مثلا این راهو رفتن الان از وضعشون راضین؟
    به نظر شخصی من تا جای ممکن فکر رابطه قبل از ازدواج رو نکنید بخاطر گناه و بحث دینی نمیگم بخاطر این میگم که ممکنه خودتون بعدا پشیمون بشین و بگید چرا با همچین ادمی بودم چون میدونید که دوره زمونه طوری شده که نمیشه رو کسی حساب باز کرد.یه بنده خدایی مثل شما تقریبا بوده و شاغل بوده و به اندازه کافی پول داشته و با یه پسری دوست شده بود و نیاز عاطفی و جنسیشو برطرف میکرد .بعد اون پسر اون خانم رو تهدید کرده بود اگر بهش یه مبلغ هنگفت نده عکسا و فیلمای رابطه با این خانم رو که معلوم نبود چجور بدست اورده پخش میکنه.
    یعنی میخوام بگم تو این دوره زمونه و این ادما خیلی باید مواظب باشی و اگر کسیو برای دوستی انتخاب میکنی لا اقل کاملا مطمئن شو که ادم عوضی نیست.
    دوره زمونه طوری شده که حتما باید به زور ترس یکیو متهعد نگه داشت.مثلا تو ایران مث خارج نیس دو طرف دوست باشن بچه دار بشن بعد تازه بفهمن کاملا اوکی هستن ازدواج کنن تو ایران تا خطبه نخونن همه فامیل بفهمن و مهریه سنگین نزارن طرف متعهد نمیشه که دست از پا خطا نکنه .
    وقتی اینجوری مشاوره میدن معلومه اوضاع مملکت روز به روز بدتر میشه و بی بند و باری و فحشا بیشتر میشه

64. بالا | پست 99

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ناراحتم نمایش پست ها
    وقتی اینجوری مشاوره میدن معلومه اوضاع مملکت روز به روز بدتر میشه و بی بند و باری و فحشا بیشتر میشه
    تا حالا شده با خودت تمرین کنی تو کار کسی دخالت نکنی؟خیلی سخته واست؟قرار نیست شما پیامبر و مسئول هدایت مردم باشی .شما به منو بقیه فحش پایین تنتو نده فحشا و بی بند و باری پیش کشتون.باشه؟افرین.
    یکمم سعی کن بجای اینکه حرفای متعصبانه خودتو به کسی غالب کنی مطالعه تو بالاببری و از روی تعصب مزخرفت هدایتو ارشاد نکنی.
    منم نقل قول نکن چون وقتمو میگیری و به هیچ وجه علاقه ای به همکلام شدن با شما رو هم ندارم.

لطفا هم قبل اینکه یه چیزیو هول هولی بخونی فاز پیاامبری برداری قشنگ بخون که عمق حرفمو بفهمی!!
    ویرایش توسط saba95 : 02-15-2018 در ساعت 03:03 PM

65. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 100

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

زن صیغه کن دین که راه برات گذاشته
    سلام
    منم تایپیکتونو خوندم دوتا نکته به ذهنم رسید که کسی نگفته بود.
    اول اینکه تو سن حساسی هستید و شاید به خاطر جو این سن الان این فکرا اومده تو سرتون. و شاید به خاطر همین فکرا و احساساتی که داریدم یه تصمیمی بگیرید که بعدا ازش پشیمون بشید.
    اصلا نمی خوام شعار بدم ولی سن یه عده لازم نیست وقتی این عدد به یه حد خاصی رسید شما به فکر یه تغییر باشید. اون ازدواج سنتیه که سن خیلی توش دخیله. الان یه ادم تو سن 45 سالگی ازدواج می کنه تا خود 45 سالگیش زندگی شادی داشته بعد از اونم ازدواج درستی داره. اگه انقدر استقلال فکری دارید که نظر و قضاوت دیگران در مورد ازدواج براتون مهم نیست پس اجازه ندید مسئله سنم روی روحیتون انقدر تاثیر بذاره. من فکر می کنم شما الان تو بحران 30 سالگی هستید و باید موقع تصمیم گرفتن بیشتر محتاط باشید. شاید الان یه تصمیمی به نظرتون درست بیاد ولی چند سال دیگه وقتی باز برگردید تو روال زندگی عادیتون از اون تصمیم پشیمون بشید. مثلا چند سال قبلم حاضر بودید این کارو بکنید؟ یا اینکه این فکرا از کی اودن سراغتون؟
    دوم اینکه در مورد تاثیر روانی که رابطه جنسی به خصوص تا اون حدش بدون ازدواج داره فکر کنید. در موردش تحقیق کنید. دختر ایرانی که از بچگیش با این ذهنیت بزرگ شده که توی خونه شوهرش فقط این موضوعو تجربه می کنه وقتی این ذهنیت براش بشکنه یه جوری شاید دنیاش به هم بریزه. الانو نگاه نکنید که اون آقا فقط براتون یه رابطه گذرا هستند. بعد از اینکه تجربه نزدیک تر باهاش داشته باشید شاید سخت باشه احساساتتونو کنترل کنید. این آزادی و رهایی که از اون ادم دارید بعد از اینکه تجربه رابطه جنسی باهاش داشته باشید اونم در حدی که بکارتتونو بزنید دیگه شاید وجود نداشته باشه و شما درگیرش بشید و نوع رابطتون یا احساسی که بهم دارید براتون مهم بشه. بعدشم اینکه اصلا دخترا بعد از اینکه بکارتشونو از دست می دن خیلیاشون ممکنه حتی افسرده بشند. هر چی باشه مثل اینه که آدم وارد یه فاز جدید از زندگیش بشه. من تعجب می کنم که انقدر راحت بهش نگاه می کنید. البته اعتقاداتی که داریدم همشون درستند اما به شرط اینکه اعتقادای عمیق و محکمی باشند نه اینکه فقط برای توجیح کاری که می خواین انجام بدید اینارو بگین. و اینکه اصلنم به نظر دیگران و حرف مردم فکر نکنید. چون یه لحظه حس کردم به خاطر گاردی که از نظرای مخالف گرفتید بیشتر روی تصمیمتون مصر شدید. این تصمیمو فقط به خاطر خودتون بگیرید و اصلا به حرف کسی اهمیت ندید چون زندگی خودتونه و قطعا هر انتخابی داشته باشید بازم قابل احترامین.
    https://www.youtube.com/watch?v=olSthvVTScY
    این کلیپم در مورد رابطه جنسی قبل از ازدواجه.
    ویرایش توسط ملکه شیشه ای : 02-16-2018 در ساعت 01:44 AM

صفحه 2 از 3 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)