نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: جذب مشتری

10659
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29520
    تشکـر
    4
    تشکر شده 24 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    8

جذب مشتری

سلام من ی کاردان طراحی و دوخت لباسم ک با وجود 6سال سابقه دارم شروع بکار میکنم نمیدونم برای تبلیغ چیکار کنم برای تبلیغ کانال و دوختم چیکار کنم ؟ و غیر از این ی راهی بگید ک نو و تازه باشه اصلا خانما از خیاطی چ انتظاراتی دارن ک شگفت انگيرشون میکنه اگه کمکم کنید ممنونتون میشم😍

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : جذب مشتری

سلام
    اول بهتون تبریک میگم و ان شاالله پر از خیر و برکت باشه
    بعد اینکه سعی کنید اول از همه با رفتار و برخوردتون جذب مشتری کنید.
    روش بعدی تنوع کار و صبر و دقت تون هست اینکه وقتی مشتری میاد با دقت و حوصله کارهای مختلف را بهشون نشون بدین و درمورد پارچه و نوع دوخت و اینکه چه رنگ پارچه ای مناسب اون فرد هست با حوصله توضیح بدین.
    و خودتون همیشه لباس های شیک و دوخت خودتون را بپوشین
    مثلا اگه لباس شما تیشرت اماده باشه تا اینکه دوخت خودتون باشه خیلی تو جلب کردن نظر مشتری تاثیر داره چون میبینه ک خودتون برای دوخت تون ارزش قایل هسین.
    موفق باشید.

3. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29520
    تشکـر
    4
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    اول بهتون تبریک میگم و ان شاالله پر از خیر و برکت باشه
    بعد اینکه سعی کنید اول از همه با رفتار و برخوردتون جذب مشتری کنید.
    روش بعدی تنوع کار و صبر و دقت تون هست اینکه وقتی مشتری میاد با دقت و حوصله کارهای مختلف را بهشون نشون بدین و درمورد پارچه و نوع دوخت و اینکه چه رنگ پارچه ای مناسب اون فرد هست با حوصله توضیح بدین.
    و خودتون همیشه لباس های شیک و دوخت خودتون را بپوشین
    مثلا اگه لباس شما تیشرت اماده باشه تا اینکه دوخت خودتون باشه خیلی تو جلب کردن نظر مشتری تاثیر داره چون میبینه ک خودتون برای دوخت تون ارزش قایل هسین.
    موفق باشید.
    ممنونم عزیزم انشالله دعا کنید واسم. ولی خب من تو مرحله اول هنوز گیرم مشتری نیومده هنوز ب غیر از آشناها.ميخام مشتریام فقط آشنا نباشه چن تا مشتری ثابت ميخام نمیدونم چجوری با اینکه تو کانالم نمونه کار گذاشتم و تبلیغ زیادی کردم تو کانالا ولی کسی نمیاد

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

خوب با همون آشناها خوب برخورد کن و ازشون بخواه ک دوست و آشناهاشون را بگن و و به کانال دعوتشون بکنه و اینجوری کم کم زیاد میشه

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

• نیاز مشتری را بشناسید

یکی از امور مهم در بازاریابی شناخت مشتری است. محصول زمانی به فروش می رسد که نظر مشتری را به خود جلب کند. از این رو شناخت نظر مشتری برای رشد و بقای کارتان اهمیت دارد. عواملی مانند سن، میزان درآمد، موقعیت جغرافیایی و میزان تحصیلات در سلایق افراد تفاوت هایی را ایجاد می کند. مشتری هدف تان را مشخص کنید و با توجه به نیاز او محصول مورد نظر را در اختیارش بگذارید.

• مشتری های وفادارتان را نگهدارید

با دادن تخفیف یا امتیازات ویژه به مشتری هایی که وفاداری شان را به شما ثابت کرده اند، قدردانی خود را نشان دهید. چه کسی بیشتر از مشتری وفادار می تواند دیگران را به خرید از شما تشویق کند؟ مطمئن باشید مشتری ها از حق عضویت، امتیاز و تخفیفی که به طور خاص به آنها داده می شود خوشحال شده و این کار یکی از قدیمی ترین و کاربردی ترین روش های بازاریابی است.

• قدرت رسانه های اجتماعی را دست کم نگیرید

امروزه اینترنت به سرعت همه چیز را به همه جای جهان می رساند. این قابلیتی است که برای معروف شدن برند ارزشمند است. در هر جایی که بتوان توجه مشتری های هدف را جلب کرد ظاهر شوید و اجازه دهید چشم آنها با نام تان آشنا شود.
    از هر رسانه با توجه به مزایایش استفاده کنید. مثلا می توانید از اینستاگرام برای پست تصاویری که از محصولات تان گرفته اید و از ایمیل برای اعلام تخفیف ها استفاده کنید.
    بعلاوه از طریق اینترنت می توانید کاملا در دسترس مشتری های تان باشید و این ویژگی باعث تداوم ارتباط شما با آنها می شود.

• کانال های فروش جایگزین داشته باشید

معمولا شرکت های بزرگ از روش های گوناگونی برای بازاریابی و خدمات رسانی استفاده می کنند اما این امر دلیل موجهی برای محدود کردن کسب و کارهای کوچک نمی شود. پس اگر شما تنها یک دفتر فروش در یک شهر دارید می توانید با ایجاد وبسایت، فروش آنلاین نیز داشته باشید و گستره ی مشتری های تان را افزایش دهید.

• روابط موثری با دیگر شرکت ها برقرار کنید

گاهی برای معروف شدن باید با شرکت های بزرگی رابطه برقرار کنید که مردم به خوبی می شناسند. برای این کار پس از بستن قرارداد می توانید توانایی هایی که دارید را با تمام جزئیات به آنها بدهید تا ادامه ی بازاریابی به عهده ی آنها گذاشته شود و بتوانند برند شما را به مشتری های هدف برسانند.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

اگه شما واقعا شش سال تجربه کاری داشته باشید باید سلیقه مشتری رو بدونید و همچنین اینکه مشتری در کجا پیدا میشه
    هرجا مشتری هست همونجا تبلیغ کنین

بهترین اصلیترین کار اینه ابتدا نگاه کنین همون جایی که کار می کردید چه کار می کردند همون حرکات رو کپی برداری کنید

به نظرم دوخت لباس مجلسی زنانه طوری هست که بیشتر مشتری جدید از طرف مشتریان قبلی آشنا میشه به عبارتی کیفیت و زیبایی کار دهان به دهان به گوش مشتری جدید میرسه البته تبلیغ تلگرام موثر هست ولی در درجه بعد قرار می گیره

برای شروع کار یک سری استاندارهای رفتاری رو برای خودتون تعیین کنین یکسری رفتارها عمومی هست مثل خوش برخورد بودن ، مثبت بودن و... و یک سری رفتارها مخصوص شغل شماست مثلا خانم فاطمه گفتند با حوصله درباره پارچه نوع دوخت و ... توضیح بدین

همچنین باید آشناهتون بدونن که شما به طور حرفه ای ، رسمی و مستقل دارید این کار رو انجام میدین تو جمعها زنونه شرکت کنین و کارهاتون رو ارائه بدین همچنین برای فامیل و دوستان با اجرت کم لباسهای زیبا بدوزید اونها خودشون برای شما به صورت مجانی تبلیغ می کنند

اگه به کارتون نگاه دوراندیشانه دارید بیشتر از درآمد به دنبال کسب اعتبار باشین درآمد بالا به دنبال اعتبار بالا بدست میاد

در آخر هم متعجبم چجوری شما شش سال تجربه دارید ولی هنوز با ابهام زیاد دنبال سلیقه مشتری هستید
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به نظر من خیلی باید سلیقه مشتری رو در نظر بگیرید،اینکه کجا میخوایدمغازه خیاطی باز کنین خیلی مهمه،به نظر من دیگه مشخص میشه چیکار باید بکنید اگه یه جای به قول معروف با کلاس و خونواده های پولدار و ..زندگی میکنن خب کارتون مشخصه اگه برعکسشم هست بازم مشخصه باید چه جوری لباس بدوزین اما اگه نه مختلطه و هر جور آدمی امکان داره بیاد پیش شما پس سعی کنید چند مدل لباس عامه پسند از هر دو دسته درست کنید و بذارید جلو چشم باشه،من خودم وقتی میخوام لباس به خیاطی بدم که آشنا نیست یا کسی سفارش نکرده اول به لباسایی که دوخته و تو ویترین گذاشته توجه میکنم از رو همونا آدم قشنگ متوجه میشه که اون مغازه مناسبه برای کاری که میخواد بده خیاطی یا نه،در هر صورت انشالا که موفق باشید و زندگیتون و کارتون پر از خیر و برکت باشه

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36826
    تشکـر
    11
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شمیمی نمایش پست ها
    سلام من ی کاردان طراحی و دوخت لباسم ک با وجود 6سال سابقه دارم شروع بکار میکنم نمیدونم برای تبلیغ چیکار کنم برای تبلیغ کانال و دوختم چیکار کنم ؟ و غیر از این ی راهی بگید ک نو و تازه باشه اصلا خانما از خیاطی چ انتظاراتی دارن ک شگفت انگيرشون میکنه اگه کمکم کنید ممنونتون میشم
    سلام.

دوستان به نکات خوبی اشاره کردن.

خوش برخوردی و کیفیت کار که همه جا حرف اولو میزنه.

مطمئن باش اگه کارت خوب باشه مشتریا خودشون کم کم میان سراغت.

به نظر من اگر کنار تبلیغات تلگرام ٬ تراکت هم بتونی پخش کنی خیلی خوبه.

اما واسه اینکه زودتر به هدفت برسی میتونی یه کارایی انجام بدی.

برای شروع توی تبلیغاتت هزینه کار رو پایینتر از بقیه جاها اعلام کن٬ درسته که خیلیا کیفیت براشون مهمه و به قیمت اهمیتی نمیدن اما خیلیام هزینه براشون مهمتره.

توی هر کاری یه سری ریزه کاریها و سیاستای خاصی هست که خیلی خوب جواب میده؛

مثلا فاطمه به نکته خیلی خوبی اشاره کرد٬ برای خودت لباسای قشنگ و شیک بدوز و توی سالنت اونا رو بپوش و به خودت برس٬ اینجوری جلوه کارت بیشترم میشه٬
    وقتیم مشتری اومد با سیاست خاصی که بهش بگی لباس تنت کار خودته مثلا بپرس آستین لباستون مثل لباس خودم باشه چطوره؟ یا مثل لباس خودم لباستون برشش این شکلی باشه چطوره؟
    اینجوری مشتری با سبکهای بیشتری از کارت آشنا میشه.

وقتی مشتری مثلا برای سفارش مانتو میاد با توجه به اندامش بهش بگو مثلا اگه یه لباس دیگه با این مدل بدوزه چقدر بهش میاد و وسوسه ش کن تا یه سفارش دیگه بهت بده.

جاهای عمومی که میری سعی کن بتونی روابط عمومی خوبی برقرار کنی و از یه طریقی بگی که خیاط هستی و هزینه که برای کارت میگیری کمتر از بقیه جاهاس و اگه کارت و یا تبلیغاتتو توی کیفت دم دست داشته باشی که همون جا بهشون بدی که خیلی خوب میشه.

شوی لباس هم اگه بتونی بزاری و بابتش تبلیغات کنی که دیگه حرف نداره.

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29520
    تشکـر
    4
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    اگه شما واقعا شش سال تجربه کاری داشته باشید باید سلیقه مشتری رو بدونید و همچنین اینکه مشتری در کجا پیدا میشه
    هرجا مشتری هست همونجا تبلیغ کنین

بهترین اصلیترین کار اینه ابتدا نگاه کنین همون جایی که کار می کردید چه کار می کردند همون حرکات رو کپی برداری کنید

به نظرم دوخت لباس مجلسی زنانه طوری هست که بیشتر مشتری جدید از طرف مشتریان قبلی آشنا میشه به عبارتی کیفیت و زیبایی کار دهان به دهان به گوش مشتری جدید میرسه البته تبلیغ تلگرام موثر هست ولی در درجه بعد قرار می گیره

برای شروع کار یک سری استاندارهای رفتاری رو برای خودتون تعیین کنین یکسری رفتارها عمومی هست مثل خوش برخورد بودن ، مثبت بودن و... و یک سری رفتارها مخصوص شغل شماست مثلا خانم فاطمه گفتند با حوصله درباره پارچه نوع دوخت و ... توضیح بدین

همچنین باید آشناهتون بدونن که شما به طور حرفه ای ، رسمی و مستقل دارید این کار رو انجام میدین تو جمعها زنونه شرکت کنین و کارهاتون رو ارائه بدین همچنین برای فامیل و دوستان با اجرت کم لباسهای زیبا بدوزید اونها خودشون برای شما به صورت مجانی تبلیغ می کنند

اگه به کارتون نگاه دوراندیشانه دارید بیشتر از درآمد به دنبال کسب اعتبار باشین درآمد بالا به دنبال اعتبار بالا بدست میاد

در آخر هم متعجبم چجوری شما شش سال تجربه دارید ولی هنوز با ابهام زیاد دنبال سلیقه مشتری هستید
    ممنون از نظراتتون درسته شش سال سابقه ی فعالیت تو خیاطی دارم ولی برای مشتری کار نمیکردم و قصد نداشتم برای مشتری کار کنم ولی الان میخوام شروع کنم

11. کاربران زیر از شمیمی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29520
    تشکـر
    4
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin danai نمایش پست ها
    سلام به نظر من خیلی باید سلیقه مشتری رو در نظر بگیرید،اینکه کجا میخوایدمغازه خیاطی باز کنین خیلی مهمه،به نظر من دیگه مشخص میشه چیکار باید بکنید اگه یه جای به قول معروف با کلاس و خونواده های پولدار و ..زندگی میکنن خب کارتون مشخصه اگه برعکسشم هست بازم مشخصه باید چه جوری لباس بدوزین اما اگه نه مختلطه و هر جور آدمی امکان داره بیاد پیش شما پس سعی کنید چند مدل لباس عامه پسند از هر دو دسته درست کنید و بذارید جلو چشم باشه،من خودم وقتی میخوام لباس به خیاطی بدم که آشنا نیست یا کسی سفارش نکرده اول به لباسایی که دوخته و تو ویترین گذاشته توجه میکنم از رو همونا آدم قشنگ متوجه میشه که اون مغازه مناسبه برای کاری که میخواد بده خیاطی یا نه،در هر صورت انشالا که موفق باشید و زندگیتون و کارتون پر از خیر و برکت باشه
    مرسی گلم ممنونم اما یکی دیگه از مشکلات من اینه ک میخام تو خونه شروع ب کار کنم و این خودش باعث میشه غریبه ها نیان

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29520
    تشکـر
    4
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط ..رامونا.. نمایش پست ها
    سلام.

دوستان به نکات خوبی اشاره کردن.

خوش برخوردی و کیفیت کار که همه جا حرف اولو میزنه.

مطمئن باش اگه کارت خوب باشه مشتریا خودشون کم کم میان سراغت.

به نظر من اگر کنار تبلیغات تلگرام ٬ تراکت هم بتونی پخش کنی خیلی خوبه.

اما واسه اینکه زودتر به هدفت برسی میتونی یه کارایی انجام بدی.

برای شروع توی تبلیغاتت هزینه کار رو پایینتر از بقیه جاها اعلام کن٬ درسته که خیلیا کیفیت براشون مهمه و به قیمت اهمیتی نمیدن اما خیلیام هزینه براشون مهمتره.

توی هر کاری یه سری ریزه کاریها و سیاستای خاصی هست که خیلی خوب جواب میده؛

مثلا فاطمه به نکته خیلی خوبی اشاره کرد٬ برای خودت لباسای قشنگ و شیک بدوز و توی سالنت اونا رو بپوش و به خودت برس٬ اینجوری جلوه کارت بیشترم میشه٬
    وقتیم مشتری اومد با سیاست خاصی که بهش بگی لباس تنت کار خودته مثلا بپرس آستین لباستون مثل لباس خودم باشه چطوره؟ یا مثل لباس خودم لباستون برشش این شکلی باشه چطوره؟
    اینجوری مشتری با سبکهای بیشتری از کارت آشنا میشه.

وقتی مشتری مثلا برای سفارش مانتو میاد با توجه به اندامش بهش بگو مثلا اگه یه لباس دیگه با این مدل بدوزه چقدر بهش میاد و وسوسه ش کن تا یه سفارش دیگه بهت بده.

جاهای عمومی که میری سعی کن بتونی روابط عمومی خوبی برقرار کنی و از یه طریقی بگی که خیاط هستی و هزینه که برای کارت میگیری کمتر از بقیه جاهاس و اگه کارت و یا تبلیغاتتو توی کیفت دم دست داشته باشی که همون جا بهشون بدی که خیلی خوب میشه.

شوی لباس هم اگه بتونی بزاری و بابتش تبلیغات کنی که دیگه حرف نداره.
    اره باهات موافقم نظرات خوبی بود مرررررسی

14. کاربران زیر از شمیمی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد