نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: دوراهی بین پدر و شوهر

1389
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36852
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوراهی بین پدر و شوهر

سلام.
    من 26 ساله هستم.یه برادر و دوتا خواهر مجرد دارم.دوماهه عقد کردم و شوهرم پسر داییمه.
    من در یک شهر زندگی میکنم و شوهرم در شهر دیگه ایه ولی بعد از ازدواج من به شهر شوهرم میرم.
    یه مشکلی که از اول عقد با اون دارم مواجه میشم اینه ک پدرم یه انتظاری داره و شوهرم یه انتظاری وهر دو توقع دارن که حرفشونو گوش کنم.
    مثلا پدرم میگه در دوران عقد شوهرت باید بعد از اینکه چند بار اومد خونه ی ما و رفت اونوقت تو رو ببره شهرشون، در حالی ک شوهرم میگه من نمیتونم زیاد بمونم خونتون با وجد اینکه خواهرات با حجاب از من معذب هستن و من هر بار که میام پیش تو دست خالی بر نمیردم و میخوام تو رو با خودم ببرم.
    این حرف شوهرمه در صورتی که پدرم اجازه نمیده و شوهرم این تفکر اشتباهبراش پیش اومده ک پدرم داره دخالت میکنه و میخواد بین ما فاصله بیوفته.
    (ایننم بگم که پدرم قلبا راضی به ازدواج ما نبود.ولی ایرادی به شوهرم هم نمیتونست بگیره)با این شرایط من توی این دو ماه فقط یک هفته دیدمش.
    من واقعا گیر کردم ک این وسط باید چیکار کنم. اصلا نمیخوام پدرم ازم من یا شوهرم ناراحت بشه،از طرفی همین موضوع بین منو شوهرم باعث بحث شده.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21473
    تشکـر
    1
    تشکر شده 39 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : دوراهی بین پدر و شوهر

زندگی متاهلی یه مسیر طولانیه پر از دردسرها و چالش‌های متنوع و گاها عجیب غریب. توی این مسیر پرمخاطره باید مهارت صحبت کردن با همسر و کنار اومدن با هم رو یاد بگیرید. این مشکلی که الان داری دوره‌ی کارآموزی خوبیه به نظرم :-)
    با شوهرت صحبت کن و بهش توضیح بده پدرت بخاطر شرایط سنی نوع تفکرش فرق داره و دلش هم زود میشکنه. به شوهرت توضیح بده که ترجیح میدی با پدرت مدارا کنی چون ایمان داری که همسرت بهتر از پدرت تو رو درک میکنه و درد دل کردن با همسرت برات راحت تر از کنار اومدن و بحث کردن با پدرته. با همسرت دوست باش و اون رو هم به سمت رفاقت هدایت کن.
    از طرفی هم با مادرت صحبت کن که با پدرت حرف بزنه و ملایمش کنه. زن و شوهرها زبون همدیگه رو بهتر میفهمن و از پس هم بهتر بر میان.
    آدم‌های زرنگ توی زندگی بین دو تا عزیز هیچوقت مجبور نمیشن یکی رو انتخاب کنن. همیشه با سیاست‌های خاص باید هوای همه رو داشت. زرنگ باش :-)

3. کاربران زیر از rex.kax بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد