نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: رفتارهای خشن برادرم

801
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36877
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتارهای خشن برادرم

20 ساله هستم مجرد.تک دختر یک خانواده با 3 برادر ناتنی که دوتا ازاونا ازدواج کردن.یکیشون هنوز مجرده واین چندسال اخیر به دلیل مشکل اعتیاد رفتارش به شدت تغییر کرده تاجایی که نمیذاره من دانشگاه برم و درس بخونم برای کوچیکترین چیزی مشکل درست میکنه و دعوای شدیدی راه میندازه.از خونه هم نمیذاره برم بیرون.پدر و مادرم هم سنشون بالاس و پدرم از دست کارای برادر ناتنی من ناراحتی اعصاب گرفته و قرص مصرف میکنه.چندبار هم رفته ترک کنه اما نتونسته.کار نداره ازدواج هم نمیکنه.به من و مادرم هم خیلی گیرمیده.از زندگی ناامید شدم همیشه تو خونه هستم و جرئت ندارم بیرون برم.موقعیتمو برای ازدواج هم ازدست دادم.یه مدت افسرگی گرفتم و از نظر جسمی اوضاع خوبی ندارم تو این سن کم انواع و اقسام قرص ها رو باید بخورم.از دست کارای برادر ناتنیم خسته شدم کلا از زندگی کردن سیرشدم مثه بقیه یه زندگی با اسایش و بی دغدعه و معمولی ندارم.لطفا راهنماییم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26542
    تشکـر
    319
    تشکر شده 773 بار در 518 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بخاطر رفتارهای برادر ناتنیم ناامید شدم از زندگی

3. کاربران زیر از javaheri69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33994
    تشکـر
    6
    تشکر شده 15 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

متاسفانه این جا ایران است کشور های اروپایی نیست در حق زنان در قاره اسیا خیلی ظلم شده به خاطر غقاید و... فشار های روحی که زن ها تحمل کردن و افسردگی ....... واقعا نمیدونم باید چه کرد ! میتونید شکایت کنید یک جوری باید جلوی این ها وایستید اما فکر میکنم شکایتم در این زمینه به شما حقی نخواهند بدن !
    ویرایش توسط ae85 : 10-13-2017 در ساعت 12:49 AM

5. کاربران زیر از ae85 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام چرا به کمپ های ترک اعتیاد تحویل نمی دین؟به نظرم خیلی کمک بزرگی بهش می کنید،از یه نفر دیگه برای ترک اعتیادش کمک بگیرید که مجبور به ترک بشه،یا بیشتر بهش نزدیک بشید دوست داشته باشید باهاش خوش اخلاق باشید بهش محبت کنید که فکر کنه تنها نیست و بتونه بهتون اعتماد الان شما جز این کاری از دستتون برنمیاد ،وجود یه آدم معتاد تو خونواده خیلی سخته خیلی زجر آوره ،اما یه آدم معتاد یه بیماره و نیاز به کمداره،طردش نکنید اگه براتون مقدوره بهش کمک کنید که ترک کنه مطمان باشید خود به خود اخلاقشم تغییر میکنه و..

7. کاربران زیر از shirin danai بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36877
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ادم خطرناکی شده میترسیم بریم شکایت کنیم یه بلایی سرمون بیاره همینطوریش کاریش نداریم همش تهدیدمون میکنه با من و مادرم خیلی مشکل داره پدرم هم مریضه قرص اعصاب مصرف میکنه اصلا تو این عالما نیس

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36877
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دو سه بار بردیمش کمپ اما فایده نداشته هربار که برمیگرده دوباره شروع میکنه.یه بار هم میخواست خودشو دار بزنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد