نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: نرخ روانکاوی و ضرورت آن

1313
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31967
    تشکـر
    8
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نرخ روانکاوی و ضرورت آن

سلام من 32 ساله دارای مدرک دکترا و استاد دانشگاه در خارج از کشوز هستم. من مشکلات شخصیتی بسیاری به دلیل تربیت ناصحیح داشتم که همین باعث شد ده سال وارد رابطه با دختری بشوم که عملا نقش مادر من را به عهده داشت. حالا رابطه ام را تمام کرده ام و از طریق اسکایپ با یک
    روانپزشک
    در شهر مشهد مشغول روانکاوی هستم ایشان در هر جلسه 45 دقیقه ای مبلغ 200000 تومان میگیرند و گفته اند هفته ای دو جلسه که آخر هفته باید 400 تومن کارت به کارت کنم گفتن حداقل یک سال پروسه درمانم طول میکشد آیا این مبلغ منصفانه است؟ آیا میتوانم خودم روی شخصیتم کار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31967
    تشکـر
    8
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نرخ روانکاوی و ضرورت آن

سلام من تازه دو جلسه هست که شروع کردم هنوز تاثیری ندیدم بیشتر هم خودم صحبت میکنم ولی رفتارهای مادی گرایانه در پزشک دیدم مثلا اینکه اگه یک دقیقه دیرتر شروع کنیم از وقت من کم میشه یا به محض تموم شدن 45 دقیقه حتی اگه وسط بحث باشم جلسه رو تموم میکنه. کار ایشون اینه که حرف از من میکشه که به ضمیر ناخودآگاهم برسه. من خودم دقیقا مشکلات شخصیتیم رو میدونم ولی نمیدونم از چه طریقی حلشون کنم. از این گذشته یک روانپزشک دیگه قبلا به من گفته بود که غیر از جلسه حضوری نمیشه درمان کرد و باید حضور پزشک و بیمار به هم حس بدهند ولی این پزشک گفت کار روتینش هست و الان مراجع حتی از آمریکا هم داره که اونم با اسکایپ کارش رو میکنه. به نظر شما غیر از اینکه هزینه خیلی بالا هست این که از طریق اسکایپ صحبت میکنیم و خیلی مواقع ارتباط قطع میشه و یا صدا با تاخیر میاد اصلا جواب میده؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)