نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: بیماری پدرم

4155
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36217
    تشکـر
    52
    تشکر شده 42 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    0

بیماری پدرم

سلام پدر بنده صرع دارن،صرع کوچک و از سال 1370 به این بیماری دچار شدن اما خوشبختانه با خوردن دارو کنترل میشه و اگر حتی یک شب دارو مصرف نکنن دوباره تشنج می کنن،مشکل بنده با بیماری پدرم نیست چون خوشبختانه قابل کنترل هستش اما عوارضی که این داروها داره زندگی ما رو بهم زده،خود دکترشون بهمون گفته که باعث افسردگی و رفتارهای دیگری مثل شکاکی و عصبانیت و عدم کنترل عصبانیت در پدرم میشه و تنها دارویی هستش که بیماری رو در پدرم کنترل میکنه،اما واقعا دیگه رفتار پدرم از کنترل ما خارج شده،هر چند ماه یکبار سر یه قضیه به ما گیر میده داد و بیداد میکنه و به مادرم میگه باید بری طلاق بگیری،یا مثلا برمی گرده خونه بدو بدو میره ببینه مثلا منو خواهرم مرد غربیه رو راه ندادیم تو خونه!اینا که خودمون باهاش کنار اومدیم اما تو جمع خیلی بهمون بی احترامی میکنه خواهرم استاد دانشگاس،تو جمع پدرم سرش داد میزنه عصبانی میشه هر چی از دهنش میاد میگه ،میگه من نمیتونم خرجشون بدم خیلی چیزای عجیب مثلا میگه عمدا شیر آب رو نمی بندن که پول زیاد بیاد و من ندارم بدمو دیگه هر جا میری از خجالت نمیدونیم چیکار کنیم مثلا خواهرم نیاز مالی به پدرم نداره!پیش روانشناسم بردیم با دعوا و فحش و..به زور بردیم بهشون دارو دادن هر چن خیلی باهامون دعوا کرد و فحش و ناسزا گفت ولی بلاخره بردیم و داروهاشم دادیم اما فایده ی نداره،الان امشب من از استرس خوابم نمی بره چون فردا از نو شروع میشه و داد و بیداد و فحش و...لطفا راهنمایی کنید شما جای من باشید چیکار می کنید بیکار هستم و مجرد و اصلا شرایط ازدواج ندارم که حداقل از اون خونه بیام بیرون
    امضای ایشان
    همیشه راهی وجود دارد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : بیماری پدرم

سلام
    عمه منم صرع داشت اگر بیمار صرعی دور از استرس باشد میشه دوز داروش را کم کرد در شرایط آرام حملات صرع به ندرت پیش میاد تا آنجا که میتوانید شرایط و محیط را آرام نگه دارید کمتر باعث خشم پدرتان شوید چون آرامش بهترین دوای صرع هست

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط کیفسان نمایش پست ها
    پیش روانشناسم بردیم با دعوا و فحش و..به زور بردیم بهشون دارو دادن هر چن خیلی باهامون دعوا کرد و فحش و ناسزا گفت ولی بلاخره بردیم و داروهاشم دادیم اما فایده ی نداره،الان امشب من از استرس خوابم نمی بره چون فردا از نو شروع میشه و داد و بیداد و فحش و...لطفا راهنمایی کنید شما جای من باشید چیکار می کنید بیکار هستم و مجرد و اصلا شرایط ازدواج ندارم که حداقل از اون خونه بیام بیرون

دوباره پیش همون پزشک برین و بی اثر بودن دارو رو مطرح کنین ببینین داروی دیگه ای یا راه دیگه ای پیشنهاد می کنه
    احتمالا بدون حضور پدرتون می تونن راهکار بدن
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36217
    تشکـر
    52
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    دوباره پیش همون پزشک برین و بی اثر بودن دارو رو مطرح کنین ببینین داروی دیگه ای یا راه دیگه ای پیشنهاد می کنه
    احتمالا بدون حضور پدرتون می تونن راهکار بدن
    ممنون که وقت گذاشتین ،دارویی که پدرم مصرف میکنه روی تشنجشون خیلی موثره و کامل بیماریشونو کنترل میکنه مشکل عوارضیه که دارو رو پدرم تاثیر گذاشته،تنها دارویی هم هستش که بیماری رو کنترل میکنه،ما یک بار تحت نظر پزشک دارو رو عوض کردیم متاسفانه نتونست بیماری رو کنترل کنه
    امضای ایشان
    همیشه راهی وجود دارد

5. کاربران زیر از کیفسان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36217
    تشکـر
    52
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    عمه منم صرع داشت اگر بیمار صرعی دور از استرس باشد میشه دوز داروش را کم کرد در شرایط آرام حملات صرع به ندرت پیش میاد تا آنجا که میتوانید شرایط و محیط را آرام نگه دارید کمتر باعث خشم پدرتان شوید چون آرامش بهترین دوای صرع هست
    راستش پدرم با هیچی به آرامش نمیرسه نه با دوست داشتن نه با محیط آروم باور گنید ما خیلی از راهها رو امتحان کردیم نتیجه ی نداشتمثلا پدرم چند روز هفته رو میرفت باغ و از این موضوع خیلی خوشحال بود و احساس آرامش میکرد اما الان نه،میگه شما ها برید باغ من حال و حوصله شو ندارم شما بلاخره میوه و..میخورید من که تنهایی نمیخورمش،باهاشون میریم اونجا هم یه لحظه استراحت نمیکنه ده بار صداش میزنیم تا بیاد یه چایی بخوره باز دوباره اعصاب خوردی یا محیط خونه رو آروم نگه میداریم بهمون میگه شما بدتون میاد من تلویزیون نگا کنم و . درد زیاده نمیدونم چی بگم
    امضای ایشان
    همیشه راهی وجود دارد

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 876 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

نمیدونم چی بگم
    فقط میتونم دعا کنم حالشون بهتر بشه

توکل کن بخدا
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36283
    تشکـر
    45
    تشکر شده 82 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام پدر بنده صرع دارن،صرع کوچک و از سال 1370 به این بیماری دچار شدن اما خوشبختانه با خوردن دارو کنترل میشه و اگر حتی یک شب دارو مصرف نکنن دوباره تشنج می کنن،مشکل بنده با بیماری پدرم نیست چون خوشبختانه قابل کنترل هستش اما عوارضی که این داروها داره زندگی ما رو بهم زده،خود دکترشون بهمون گفته که باعث افسردگی و رفتارهای دیگری مثل شکاکی و عصبانیت و عدم کنترل عصبانیت در پدرم میشه و تنها دارویی هستش که بیماری رو در پدرم کنترل میکنه،اما واقعا دیگه رفتار پدرم از کنترل ما خارج شده،هر چند ماه یکبار سر یه قضیه به ما گیر میده داد و بیداد میکنه و به مادرم میگه باید بری طلاق بگیری،یا مثلا برمی گرده خونه بدو بدو میره ببینه مثلا منو خواهرم مرد غربیه رو راه ندادیم تو خونه!اینا که خودمون باهاش کنار اومدیم اما تو جمع خیلی بهمون بی احترامی میکنه خواهرم استاد دانشگاس،تو جمع پدرم سرش داد میزنه عصبانی میشه هر چی از دهنش میاد میگه ،میگه من نمیتونم خرجشون بدم خیلی چیزای عجیب مثلا میگه عمدا شیر آب رو نمی بندن که پول زیاد بیاد و من ندارم بدمو دیگه هر جا میری از خجالت نمیدونیم چیکار کنیم مثلا خواهرم نیاز مالی به پدرم نداره!پیش روانشناسم بردیم با دعوا و فحش و..به زور بردیم بهشون دارو دادن هر چن خیلی باهامون دعوا کرد و فحش و ناسزا گفت ولی بلاخره بردیم و داروهاشم دادیم اما فایده ی نداره،الان امشب من از استرس خوابم نمی بره چون فردا از نو شروع میشه و داد و بیداد و فحش و...لطفا راهنمایی کنید شما جای من باشید چیکار می کنید بیکار هستم و مجرد و اصلا شرایط ازدواج ندارم که حداقل از اون خونه بیام بیرون
    بنظرم عزیزم بهترین کار اینه ک مستقل باشی از نظر عاطفی مالی . این خیلی به اعتماد بنفست کمکت میکنه . اگه شرایط کار کردن رو داری حتما برو. یا اگر نه حتی شده کارهای هنری در منزل اگه خواستی هنر در منزل رو بگو راهنماییت کنم.

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36217
    تشکـر
    52
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط samane.m نمایش پست ها
    بنظرم عزیزم بهترین کار اینه ک مستقل باشی از نظر عاطفی مالی . این خیلی به اعتماد بنفست کمکت میکنه . اگه شرایط کار کردن رو داری حتما برو. یا اگر نه حتی شده کارهای هنری در منزل اگه خواستی هنر در منزل رو بگو راهنماییت کنم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    امضای ایشان
    همیشه راهی وجود دارد

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی سخته واقعا کسی تا جای شما نباشه نمیتونه درک کنه.
    به نظرم ازدواج و کار و اینا پاک کردن صورت مسئلست.
    موضوع اینه که پدرتون تحت تاثیر دارو بدرفتاری می کنند.
    به خاطر همین خب به دل نگیرید ازشون.
    به نظرم هر چقدرم که بدرفتاری کرد و پست زد رابطتو باهاش خراب نکن. عشق و محبت دل سنگم اب میکنه. هر موقع ناراحتت کرد فقط یادت بیاد که دست خودش نیست.
    باهاش مثل یه پدر معمولی رفتار نکن یا ازش انتظار نداشته باش باهاش مثل همون ادمی رفتار کن که دکتر گفت بعد مصرف داروها اونطوری میشند.

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36283
    تشکـر
    45
    تشکر شده 82 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    7

ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام. ببخشید یه مدت نبودم. خب هنر در منزل خیلی متنوع هست. مثلا یکیش هنر رباندوزی هست اموزشش رو میتونی تو نت بگیری و بطور حرفه ای حتی تو خونه دنبال کنی. بسیار هنر زیباییه. خصوصا رباندوزی برجسته...تابلو..جهاز عروس و خیلی از چیزها رو با ربان تزیین میکنند.

یا مثلا ساخت جواهرات زینتی. ک از اسون شروع میشه تا حرفه ایش...مثلا زیورالات با رزین رو جست و جو کن.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد