نمایش نتایج: از 1 به 27 از 27

موضوع: طلاق بدم یانه

5936
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36926
    تشکـر
    12
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Post طلاق بدم یانه

......
    ویرایش توسط peymanstar : 11-11-2017 در ساعت 10:26 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : طلاق بدم یانه

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanstar نمایش پست ها
    نمیدونم از کجا شروع کنم انقد هس که کتاب بنویسم تموم شدنی نیست 1 سال و نیم قبل طبق معرفی یکی از اشنا ها به خواستگاری خانمم رفتم یه ازدواج کاملا سنتی روز خواستگاری مادرم یه سری قول داد (پدرم براثر تصادف یه 20 ساله که قادر به کاری نیست تموم زندگی تو دوش مادرمه)
    که جشن یکم دیگه میگیریم جشن عقد و خونه پسرمو تمیز میکنیم یکم نیاز به تعمییر داشت
    بعد از قضایا عقد کردیم بعد 1 ماه مشکل شروع شد خانم من به شدت لج باز هرچیزی غیر میل ش جنجال داد و بیداد اوایل صحبت میکردم باهاش قانع میشد مشکل جای حاد تر شد نتونسیم جشن عقد بگیرم مادرم دچار شکست مالی شد بهونه خونواده خانمم و همسرم شروع شد اما من تا جای تونسم تو رفاه قرار دادمش خانم من با کوچکترین حرف خونواده ناراحت میشد تا جای که ماه به ماه خونمون نمیومد هرچی من محبت میکردم همسرم بداخلاق تر بی ادب تر حرمت نگه نمیداشت از مادرش کمک خواستم درجواب فقط میگفتن شما تعهد دادین انجام ندادین طلاق بگیرین ولی من سعی کردم باز درس کنم همه چیو تمام تلاشمو کردم ولی هیچی به چشم همسرم نیومدفقط بی ادبی بد بیراه همش دعوا سر کوچکترین مسائل همسرم جنگ جنجال راه مینداخت چن بار خواستم ببرمش مشاور ولی اصلا قانع نشد گفت مشکل تویی نه من تا رسید گفتم بریم سر خونه زندگیمون صحبتا شد قرارشد با توجه وسع مالی قرارشد عروسی تو یه شب برگزار شه ولی خانم من به بهونه نساختن دو خونواده جنجال به پا کرد که همه چی بهم خورد طی چن مدت همش دعوا تا الان یه بهونه جدید که خونه تو که ماله پدرمه باید به اسم خودت کنی من بهش گفتم ما تو خونوادمون هم چین رسمی نداریم که الان ارث تقسیم کنیم همین شد ماجرا زندگی که خانم میگه من طلاق میخوام غیر این صورت از اول زندگی هر حرفی هر بحثی شد همه رو میره به مادرش خونوتدش میگه هر بحثی میشه سریع به خونوتده انتقال میده لج بازه با کوچکترین حرف واکنش منفی داره همه خواسته هامو تقلیل دادم ولی درس نشد که نشد دیگه بریدم ازش همش میگه طلاق میخوام به شدت پول مسلکه فقط میگه ان تموم خرج کنم درصورتی که وضع خونوادشون معمولیه صبح تا غروب سرش تو گوشیه همش فازش منفیه به همه بدبینه به همه خونوادم درصورتی هیچکس هیچی بهش نمیگه چن بار خونواده ها نشستن صحبت کردن این خانم نه تنها حمایتی نکرده بلکه فقط غر زده چرا ا ن کمه اون اینجوره هیچ ارزشی برا زندگیش قائل نیست پدرشم بی ادب تر از دخترش بی حرمتی ها بی ادبی های مختلف تا اینکه درمورد خونه رفتم باهاش حرف زدم درجواب بهم میگه تو چن سال دیگه معتاد بشی چی خونه به اسمت باشه همه مشکلات حل میشه اصلا حرفاش شبیه جکه من تو خونوادم یه سیگاری نداریم حتی لبم بهش نمیزنیم خوده من حتی دس بهش نزدم تو دوران دانشجوی با صد جور ادم هم خونه بودم خودمو خراب نکردم دیشب هم بااینکه خیلی اروم باهاش صحبت کردم گفتم بریم مشاوره ولی باهزار جور دری بری جوابم داد منم گفتم دیگه بهم پیام نده ذله شدم از دستت میخوام طلاقت بدم
    من 26 سالمه دانشجو فوق لیسانس روابط بین ملل خانمم 23 سالشه تازه لیسانس گرفته شغل درامد م خوبه
    دوستان راهنماییم کنین دیگه بریدم
    سلام

مطلب شما را خواندم عزیز, جوان خوب و ساده ای به نظر میرسید, ولی سادگی و خوبی عزیز تنها فاکتور و دلیل کافی برای رشد عقلی و سن ازدواج نیست که اگر بود کودکان بهترین گزینه های ازدواج با یکدیگر بودند!!!!!!؟؟؟؟

شما و همسرتان هیچ کدام بدون شناخت از یکدیگر و عشقی و فقط به دنبال معرفی کردن یکی از آشناها به خواستگاری و.......!!!!!

این طریقه ازدواج مال نیم قرن پیش به قبل هست گلم نه دنیای امروز و ازدواج امروز!!!!؟؟

شما به عبارتی با والد گرامی خود به خرید کالایی رفتید, و انها نیز گفتند با این شرایط و این مبلغ حاضر به فروش این کالا هستند!!!!؟؟

حالا شما هم از پس تعهداتی که برای خرید این کالا داده اید بر نیامده اید , و انها نیز خشمگین از این معامله و بقیه قضایا...!!!؟؟

نه شما و نه این خانم , از انسان امروز و عشق و ازدواج آگاهی لازم و کافی رو ندارید عزیز, یا شما لاید شرایط خرید را رعایت کنید و یا قرار دادفصخه!!!!؟؟

از صبر و صبوری و.... و عشق بعد از ازدواج (که مزخرفی بیش نیست!!! احتیاج و عادت و مهر طلبی... به وجود میاد که همش اختلاله!!!) خبری نیست

کوتاه سخن

بیشتر بخوانید و بدانید راجب انسان و عشق و ازدواج امروز(کتب علمی و دانشگاهی)

از یک مشاور حاذق در مورد خود و شناخت خود کمک بگیرید

چون پرسیدید عرض میکنم, متاسفم این ازدواج حتما غلط بوده و امیدی به دوام و.... نیست و فقط عمری زجر و.... در راه هست.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36926
    تشکـر
    12
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

مطلب شما را خواندم عزیز, جوان خوب و ساده ای به نظر میرسید, ولی سادگی و خوبی عزیز تنها فاکتور و دلیل کافی برای رشد عقلی و سن ازدواج نیست که اگر بود کودکان بهترین گزینه های ازدواج با یکدیگر بودند!!!!!!؟؟؟؟

شما و همسرتان هیچ کدام بدون شناخت از یکدیگر و عشقی و فقط به دنبال معرفی کردن یکی از آشناها به خواستگاری و.......!!!!!

این طریقه ازدواج مال نیم قرن پیش به قبل هست گلم نه دنیای امروز و ازدواج امروز!!!!؟؟

شما به عبارتی با والد گرامی خود به خرید کالایی رفتید, و انها نیز گفتند با این شرایط و این مبلغ حاضر به فروش این کالا هستند!!!!؟؟

حالا شما هم از پس تعهداتی که برای خرید این کالا داده اید بر نیامده اید , و انها نیز خشمگین از این معامله و بقیه قضایا...!!!؟؟

نه شما و نه این خانم , از انسان امروز و عشق و ازدواج آگاهی لازم و کافی رو ندارید عزیز, یا شما لاید شرایط خرید را رعایت کنید و یا قرار دادفصخه!!!!؟؟

از صبر و صبوری و.... و عشق بعد از ازدواج (که مزخرفی بیش نیست!!! احتیاج و عادت و مهر طلبی... به وجود میاد که همش اختلاله!!!) خبری نیست

کوتاه سخن

بیشتر بخوانید و بدانید راجب انسان و عشق و ازدواج امروز(کتب علمی و دانشگاهی)

از یک مشاور حاذق در مورد خود و شناخت خود کمک بگیرید

چون پرسیدید عرض میکنم, متاسفم این ازدواج حتما غلط بوده و امیدی به دوام و.... نیست و فقط عمری زجر و.... در راه هست.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    ببینید بنده حدود دوماه بااین خانم درارتباط بودم البته صرف اشنایی و اطلاع خانواده همه چیز خوب بود همه چیز درست بود هیچ کدوم از این چیزا نبود
    دقیقا خانواده خانم بنده منو به عنوان یه صندوقچه پول میدونن الانم هم بخاطره شرایط منزل خیلی راحت میگن طلاق
    ممنون از جواب تون خودم هم دیگه میل به زندگی ندارم خسته شدم
    ویرایش توسط peymanstar : 10-18-2017 در ساعت 12:54 PM

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

ببینید بنده حدود دوماه بااین خانم درارتباط بودم البته صرف اشنایی و اطلاع خانواده همه چیز خوب بود همه چیز درست بود هیچ کدوم از این چیزا نبود
    دقیقا خانواده خانم بنده منو به عنوان یه صندوقچه پول میدونن الانم هم بخاطره شرایط منزل خیلی راحت میگن طلاق
    ممنون از جواب تون خودم هم دیگه میل به زندگی ندارم خسته شدم

عزیز 2 ماه اصلا کافی نیست, برای یک انسان سالم که شناختی از انسان و ازدواج و عقد داشته باشه و قدرت آنالیز رو و تازه بتواند سوالات کلیدی رو مطرح کنه برای درک وشناخت بیشتر.

محققان امر و همکاران حداقل 6 ماه تا 1 سال ارتباط و مکالمه رو پیشنهاد میدن برای درک عمیق.!؟

حتما اوایل کار درست بوده و ارام چون فروشنده و خریدار فقط قولنامه رو امضا کرده بودند و اصل پول و...... هنوز رد و بدل نشده بود!!!

در هر صورت حتما خودتون برای شناخت بیشتر از خودتون و زندگی و هدف ازدواج امروز. بیشتر بخوانید و بدانید و به یکی از همکاران حاذق ما مراجعه کنید و گرنه بر فرض با این نوع نگرش به شخص دیگری نیز

متمایل شویدو مسائل مشابه ای و دردسرهای دیگری خواهید داشت.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

6. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32812
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    طبق صحبت های خودتون رفتار خانومتون خیلی عجیبه شما واقعا به فکر زندگی موفق هستید و تلاش میکنید بسازیدش ولی ایشون کاملا بچگانه فکر میکنه
    خب واضحه اکثر پسرا اول ازدواج خونه به اسم خودشون ندارن!
    به نظر من اگر مسائل مالی رو درکنار هم بدست بیارید خیلی هم قشنگتره چون هردو واسش زحمت کشیدید و قدرشو بیشتر میدونید
    میگید خانومتون همش سرش تو گوشیه آیا شما به عنوان همسرش اطلاع دارید داخل گوشیشون چی هست و چکار میکنن؟ شاید پای کس دیگه ای در میون هست که انقد راحت حرف طلاق میزنن!
    برای یه دختر اوایل ازدواجش خیلی مهمه و سرشار از عشق و محبته واگر این چیزا دیده نشد بدونید یا اون شخص قبلا عشق و محبتشو به دیگران داده و یا به شما علاقه ای نداره
    البته گاهی دخترا احساس میکنن خیلی از همسرشون سر هستند و اشتباه انتخاب کردند ولی اگر بهشون نقاط قوتتونو نشون بدید و یه مدت ازشون فاصله بگیرید که متوجه بشن قضیه جدیه و دارن از دستتون میدن اگه واقعا دوستتون داشته باشن حتما عکس العمل نشون میدن واگر علاقه ای در کار نباشه خیلی راحت فراموشتون میکنن و به نظر من زندگی بدون علاقه نه تنها بده بلکه باعث عواقب بدتری مثل خیانت هم هست که برای زندگی آینده و بچه ها هم خطر خیلی بزرگی هست
    تصمیم طلاق با خودتون هست ولی گاهی به قول معروف باید دندون خراب رو کشید

8. کاربران زیر از Zahrash بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36926
    تشکـر
    12
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Zahrash نمایش پست ها
    سلام
    طبق صحبت های خودتون رفتار خانومتون خیلی عجیبه شما واقعا به فکر زندگی موفق هستید و تلاش میکنید بسازیدش ولی ایشون کاملا بچگانه فکر میکنه
    خب واضحه اکثر پسرا اول ازدواج خونه به اسم خودشون ندارن!
    به نظر من اگر مسائل مالی رو درکنار هم بدست بیارید خیلی هم قشنگتره چون هردو واسش زحمت کشیدید و قدرشو بیشتر میدونید
    میگید خانومتون همش سرش تو گوشیه آیا شما به عنوان همسرش اطلاع دارید داخل گوشیشون چی هست و چکار میکنن؟ شاید پای کس دیگه ای در میون هست که انقد راحت حرف طلاق میزنن!
    برای یه دختر اوایل ازدواجش خیلی مهمه و سرشار از عشق و محبته واگر این چیزا دیده نشد بدونید یا اون شخص قبلا عشق و محبتشو به دیگران داده و یا به شما علاقه ای نداره
    البته گاهی دخترا احساس میکنن خیلی از همسرشون سر هستند و اشتباه انتخاب کردند ولی اگر بهشون نقاط قوتتونو نشون بدید و یه مدت ازشون فاصله بگیرید که متوجه بشن قضیه جدیه و دارن از دستتون میدن اگه واقعا دوستتون داشته باشن حتما عکس العمل نشون میدن واگر علاقه ای در کار نباشه خیلی راحت فراموشتون میکنن و به نظر من زندگی بدون علاقه نه تنها بده بلکه باعث عواقب بدتری مثل خیانت هم هست که برای زندگی آینده و بچه ها هم خطر خیلی بزرگی هست
    تصمیم طلاق با خودتون هست ولی گاهی به قول معروف باید دندون خراب رو کشید
    البته گاهی دخترا احساس میکنن خیلی از همسرشون سر هستند و اشتباه انتخاب کردند
    دقیقا همین نکته صادقه بله همچین حس بهم دارن بله از گوشی رفت امدش کامل اطلاع دارم میدونم چیکار میکنن
    ایشون کلا منزوی همش تو خونن خونه پدرش همیشه تو بحثا میگن که من فکر کردم به همه جوانبش کلا افکارش کاملا وسواس گونه س هی پیام چن بار میخونن
    ویرایش توسط peymanstar : 10-18-2017 در ساعت 01:12 PM

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32812
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

البته گاهی دخترا احساس میکنن خیلی از همسرشون سر هستند و اشتباه انتخاب کردند
    دقیقا همین نکته صادقه بله همچین حس بهم دارن بله از گوشی رفت امدش کامل اطلاع دارم میدونم چیکار میکنن
    ایشون کلا منزوی همش تو خونن خونه پدرش همیشه تو بحثا میگن که من فکر کردم به همه جوانبش کلا افکارش کاملا وسواس گونه س هی پیام چن بار میخونن
    اینطور ک شما میگید خودشونم از خانواده ی معمولیی هستن
    پس ممکنه شما رفتاری کرده باشید که ایشون همچین حسی پیدا کرده
    منم گاهی وقتی نامزدم پیشمه حس میکنم ازمن پایینتره و انتخابم اشتباس ولی فردای اون روز که میادپیشم یکم به خودش میرسه و حتی عطر استفاده میکنه دلم میره واسش (کلا خانوما صفر تا صدشون خیلی زود پر میشه) البته چون ظاهر واسه من خیلی مهمه این مورد همسرم روم خیلی تتاثیر میذاره شمام باید ببینید چی واسه خانومتون مهمه و سعی کنید عاشقش کنید
    یه چیز دیگه هم که به ذهنم میرسه اینه که بلاخره زندگی همه بالا پایین داره منم وقتی به هر دلیلی نسبت به همسرم سرد میشم یاد زحماتش میفتم که چقدر به خاطر من تلاش کرد و میکنه و میدونم این از علاقه ی زیادش به منه و همین مسئله هیچوقت نمیذاره به نبودنش فک کنم شاید شما تلاشهاتونو نشونش ندادید یا علاقتونو خیلی خوب ابراز نکردید

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36926
    تشکـر
    12
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Zahrash نمایش پست ها
    اینطور ک شما میگید خودشونم از خانواده ی معمولیی هستن
    پس ممکنه شما رفتاری کرده باشید که ایشون همچین حسی پیدا کرده
    منم گاهی وقتی نامزدم پیشمه حس میکنم ازمن پایینتره و انتخابم اشتباس ولی فردای اون روز که میادپیشم یکم به خودش میرسه و حتی عطر استفاده میکنه دلم میره واسش (کلا خانوما صفر تا صدشون خیلی زود پر میشه) البته چون ظاهر واسه من خیلی مهمه این مورد همسرم روم خیلی تتاثیر میذاره شمام باید ببینید چی واسه خانومتون مهمه و سعی کنید عاشقش کنید
    یه چیز دیگه هم که به ذهنم میرسه اینه که بلاخره زندگی همه بالا پایین داره منم وقتی به هر دلیلی نسبت به همسرم سرد میشم یاد زحماتش میفتم که چقدر به خاطر من تلاش کرد و میکنه و میدونم این از علاقه ی زیادش به منه و همین مسئله هیچوقت نمیذاره به نبودنش فک کنم شاید شما تلاشهاتونو نشونش ندادید یا علاقتونو خیلی خوب ابراز نکردید
    نمیگم من خیلی خوبم ولی هیچ وقت نزاشتم حس کنه محبت نمیکنم بهش دریغ از یک ذره محبت از ایشون من ندیدم
    ایشون فقط فقط پول براش مهمه تمام پول خرج کردن امتحانشم کردم دقیقا هروقت دعوا شد من رفتم پیش صحبت نتیجه داده ولی در اخر فقط پوله خانمو حالشو خوب میکنه دارم همین نتیجه میرسم که دوستا بالای گفت قانون تجارت داره حکم میکنه تو زندگی من
    متاسفانه هزار جور بیماری ازاین خانم کاراش گرفتم همه براساس فشار عصبی که این خانم روم میاره فقط با مسکن که سرپام میمونم
    ویرایش توسط peymanstar : 10-18-2017 در ساعت 01:48 PM

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    واضح و سرراست بگم دختری ک از اول داره حرف از طلاق میزنه و اینجوری بچه بازی درمیاره به هیچ وجه زن زندگی نیست
    مخصوصا اینکه حتی خانواده اش هم مثه خودش برای زندگی شما ارزشی قایل نیستن
    این زندگی خیلی وقت پیش نابود شده
    ی مدت نه بهش پیام بده نه زنگ بزن و نه ببینش
    بگو اگه طلاق میخوای برو درخواست طلاق بده
    زیر بار مهریه هم نرو تا بفهمه ک دیگه زندگی کسی را بخاطره بچه بازی خودش و خانواده اش نابود نکنه.
    بعضی از دخترا و خانواده شون این طرز فکر را دارن ک مهریه بگیرن و بعد بازم ی پسر دیگه را سرکیسه کنن.
    این افراد کمبودهای خانه پدری باعث بیماری روحی شون شده ک فک میکنن باید بااین کلر کمبودهاشون را جبران کنن .
    ویرایش توسط fateme.68 : 10-18-2017 در ساعت 02:22 PM

13. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32510
    تشکـر
    141
    تشکر شده 50 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیزم
    من فقط چند لحظه خودمو جای شما گذاشتم و اگر من می بودم صد در صد زود تر از اینها ازش جدا میشدم.
    شما که کار هم دارید و سنتونم بالا نیست . موارد خیلی بهتری قطعا هست.
    تو ازدواج بعدیتون بیشتر تحقیق کنید.
    اگه اون خانم میگه پول و پول و پول ، پس احتمالا ازتون مهریه هم بخواد.
    موفق باشی

15. 2 کاربران زیر از abolfazl-fth بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36926
    تشکـر
    12
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از همه که درک میکنن واقعا دیگه شرایط روحی درس حسابی برام نمونده این خانم دیگه برامن تموم شدس هرکاری هم دلش میخواد بکنه

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام

خب دوست عزیز شما که شغل دارید و میفرمایید که درآمد خوبی هم دارید چرا در این سن نسبتا کم تن به ازدواج دادید آن هم از نوع سنتی!

منم هم سن شما هستم و فوق لیسانس و خیلی در تلاشم که یک شغل مناسب پیدا کنم (حالا بیخیال درآمد بالا).

من اگر شرایط شما رو داشتم تا سن 30 یا 32 سالگی واسه خودم زندگی میکردم، میرفتم اینور اونور مسافرت و گردش با دوستام، واسه خودم خرج میکردم کمی هم پس انداز میکردم و تا 5 یا 6 سال دیگه هم با یه دختری که اخلاق و رفتارش مناسب و همپای خودم باشه دوست میشدم و ازدواج میکردم

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36926
    تشکـر
    12
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام

خب دوست عزیز شما که شغل دارید و میفرمایید که درآمد خوبی هم دارید چرا در این سن نسبتا کم تن به ازدواج دادید آن هم از نوع سنتی!

منم هم سن شما هستم و فوق لیسانس و خیلی در تلاشم که یک شغل مناسب پیدا کنم (حالا بیخیال درآمد بالا).

من اگر شرایط شما رو داشتم تا سن 30 یا 32 سالگی واسه خودم زندگی میکردم، میرفتم اینور اونور مسافرت و گردش با دوستام، واسه خودم خرج میکردم کمی هم پس انداز میکردم و تا 5 یا 6 سال دیگه هم با یه دختری که اخلاق و رفتارش مناسب و همپای خودم باشه دوست میشدم و ازدواج میکردم
    خودم کردم که لعنت برخودم باد

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29853
    تشکـر
    50
    تشکر شده 64 بار در 53 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم از کجا شروع کنم انقد هس که کتاب بنویسم تموم شدنی نیست 1 سال و نیم قبل طبق معرفی یکی از اشنا ها به خواستگاری خانمم رفتم یه ازدواج کاملا سنتی روز خواستگاری مادرم یه سری قول داد (پدرم براثر تصادف یه 20 ساله که قادر به کاری نیست تموم زندگی تو دوش مادرمه)
    که جشن یکم دیگه میگیریم جشن عقد و خونه پسرمو تمیز میکنیم یکم نیاز به تعمییر داشت
    بعد از قضایا عقد کردیم بعد 1 ماه مشکل شروع شد خانم من به شدت لج باز هرچیزی غیر میل ش جنجال داد و بیداد اوایل صحبت میکردم باهاش قانع میشد مشکل جای حاد تر شد نتونسیم جشن عقد بگیرم مادرم دچار شکست مالی شد بهونه خونواده خانمم و همسرم شروع شد اما من تا جای تونسم تو رفاه قرار دادمش خانم من با کوچکترین حرف خونواده ناراحت میشد تا جای که ماه به ماه خونمون نمیومد هرچی من محبت میکردم همسرم بداخلاق تر بی ادب تر حرمت نگه نمیداشت از مادرش کمک خواستم درجواب فقط میگفتن شما تعهد دادین انجام ندادین طلاق بگیرین ولی من سعی کردم باز درس کنم همه چیو تمام تلاشمو کردم ولی هیچی به چشم همسرم نیومدفقط بی ادبی بد بیراه همش دعوا سر کوچکترین مسائل همسرم جنگ جنجال راه مینداخت چن بار خواستم ببرمش مشاور ولی اصلا قانع نشد گفت مشکل تویی نه من تا رسید گفتم بریم سر خونه زندگیمون صحبتا شد قرارشد با توجه وسع مالی قرارشد عروسی تو یه شب برگزار شه ولی خانم من به بهونه نساختن دو خونواده جنجال به پا کرد که همه چی بهم خورد طی چن مدت همش دعوا تا الان یه بهونه جدید که خونه تو که ماله پدرمه باید به اسم خودت کنی من بهش گفتم ما تو خونوادمون هم چین رسمی نداریم که الان ارث تقسیم کنیم همین شد ماجرا زندگی که خانم میگه من طلاق میخوام غیر این صورت از اول زندگی هر حرفی هر بحثی شد همه رو میره به مادرش خونوتدش میگه هر بحثی میشه سریع به خونوتده انتقال میده لج بازه با کوچکترین حرف واکنش منفی داره همه خواسته هامو تقلیل دادم ولی درس نشد که نشد دیگه بریدم ازش همش میگه طلاق میخوام به شدت پول مسلکه فقط میگه ان تموم خرج کنم درصورتی که وضع خونوادشون معمولیه صبح تا غروب سرش تو گوشیه همش فازش منفیه به همه بدبینه به همه خونوادم درصورتی هیچکس هیچی بهش نمیگه چن بار خونواده ها نشستن صحبت کردن این خانم نه تنها حمایتی نکرده بلکه فقط غر زده چرا ا ن کمه اون اینجوره هیچ ارزشی برا زندگیش قائل نیست پدرشم بی ادب تر از دخترش بی حرمتی ها بی ادبی های مختلف تا اینکه درمورد خونه رفتم باهاش حرف زدم درجواب بهم میگه تو چن سال دیگه معتاد بشی چی خونه به اسمت باشه همه مشکلات حل میشه اصلا حرفاش شبیه جکه من تو خونوادم یه سیگاری نداریم حتی لبم بهش نمیزنیم خوده من حتی دس بهش نزدم تو دوران دانشجوی با صد جور ادم هم خونه بودم خودمو خراب نکردم دیشب هم بااینکه خیلی اروم باهاش صحبت کردم گفتم بریم مشاوره ولی باهزار جور دری بری جوابم داد منم گفتم دیگه بهم پیام نده ذله شدم از دستت میخوام طلاقت بدم
    من 26 سالمه دانشجو فوق لیسانس روابط بین ملل خانمم 23 سالشه تازه لیسانس گرفته شغل درامد م خوبه
    دوستان راهنماییم کنین دیگه بریدم
    درود

اگر به شما علاقه داشت این کارها را نمی کرد. حالا که خودش طلاق می خواهد برای شما بهتر است.

20. کاربران زیر از خرد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

سلام

واقعا ناراحت کنندست کاش انقدر زود عقد نمیکردید دوران نامزدی برا شناخت اگر نامزد بودید همه چیز راحت تر میشد

خانومتون با این رفتارای که میگید خیلی بچگانه رفتار میکنه.

فکر نکنید با ازدواج کردن زندگیتون بهتر میشه که یه فکر کاملا اشتباه شما دارید با همین شخصی که میبیند ازدواج میکنید و با این اوضاع بد از بدترم میشه

مشخصه فرهنگ ها فرق داره هرچی زودتر جدا شید و هرکی زندگی خودشو بسازه. .
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

22. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

ذره ای شک ندارم این خانم بعد طلاق به شدت پشیمون میشه و مثل یه بدبخت فلک زده میوفته دنبالتون پس مواظب باشید 2 بار نیش نخورید و فقط زمانی ببخشید که بدونید با تمام وجودش پشیمونه

24. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

فقط یه نکته ای توی این قضیه ذهن منو مشغول کرده، در چه حالتی آقا مجبور نیست مهریه بده؟
    امضای ایشان
    چیست آنچه ما را زنده نگه می دارد؟
    چیست آنچه وا می داردمان به تحمل؟
    امید دوست داشتن یا دوست داشته شدن…

26. کاربران زیر از LLVM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط LLVM نمایش پست ها
    فقط یه نکته ای توی این قضیه ذهن منو مشغول کرده، در چه حالتی آقا مجبور نیست مهریه بده؟
    در هیچ حالتی ..،
    مهریه رو باید بده. همون اول برای ازدواج باید درست انتخاب کرد نه اینکه بعدا به فکر چاره برای ندادن مهریه باشه
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

28. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

وقتی زن خودش تقاضای طلاق کنه مرد میتونه بگه در صورتی طلاق میدم که مهریه را ببخشی

30. 3 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

در بعضی موارد میشه

مثلا مرد در ازدواج فریب خورده باشه مثلا خانمه دختر نباشه و یا مصداقهای دیگه
    که باید در دادگاه اثبات بشه

زن مشکل درقسمت تناسلی مشکل فیزیکی داشته باشه نوع مشکل رو در نت سرچ کنید
    و فکر می کنم موارد دیگه ای هم هست
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

32. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام

آنچنان میگید تن به ازدواج که انگار ازدواج مرغی را در قفس کردن هست
    به حساب خودتون مدرن هم فکر می کنید
    امضای ایشان

نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

34. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    آنچنان میگید تن به ازدواج که انگار ازدواج مرغی را در قفس کردن هست
    به حساب خودتون مدرن هم فکر می کنید
    حداقل در مورد ایشون به نظر میاد که مرغی در قفس شده

انشاالله که شما بعد از ازدواج مانند شاهین آزاد و رها زندگی میفرمایید!
    ویرایش توسط shahriar : 10-21-2017 در ساعت 10:55 AM

35. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36926
    تشکـر
    12
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

متاسفانه از 20 تا امروز که 1 آبان این خانم من نه زنگ زده نه پیام عذرخواهی داده واسه کارش جالب اینه تو تلگرام بلاکم کرده مشورتی که از خانواده م گرفته م همه تو این نظر متفق قول بودن که تا 1 ماه نه زنگ بزن نه جوابشو بده خودم دو دو تا چهارتا کردم همین نظردارم حس م میگه برا همسرم هیچی اهمیت نداره

36. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36926
    تشکـر
    12
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

میخوام چن تا بزرگتر جمع کنم و هماهنگ کنم باهاشون تا صحبت کنن و قاله قضیه بکنن زنی که میزنه میره و هیچ فرقی نمیکنه زندگیش دیگه به درد نمیخوره

37. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32510
    تشکـر
    141
    تشکر شده 50 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    0

میخوام چن تا بزرگتر جمع کنم و هماهنگ کنم باهاشون تا صحبت کنن و قاله قضیه بکنن زنی که میزنه میره و هیچ فرقی نمیکنه زندگیش دیگه به درد نمیخوره
    سلام
    سریع تر اقدام کنید تا انجامش بدن و از فکر کردن زیاد راحت بشید.
    اگه میخواین طلاق بگیرید ، پس به بزرگ تر ها بگید که اگر رفتن صحبت کردن ، باز پایه آشتی نریزن.
    چون حتما بازم این اتفاق میوفته.
    اگه این دختر خانم از چشمتون افتاده باشه ، هیچ جوره مث روز اول نمیشه

38. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36926
    تشکـر
    12
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl-fth نمایش پست ها
    سلام
    سریع تر اقدام کنید تا انجامش بدن و از فکر کردن زیاد راحت بشید.
    اگه میخواین طلاق بگیرید ، پس به بزرگ تر ها بگید که اگر رفتن صحبت کردن ، باز پایه آشتی نریزن.
    چون حتما بازم این اتفاق میوفته.
    اگه این دختر خانم از چشمتون افتاده باشه ، هیچ جوره مث روز اول نمیشه
    هیچی حسی بهش ندارم واقعا وقتی به کارای که باهام کرده فکر میکن داغون میشم

39. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

جالبه بعضی دوستان دارن آتیش بیار معرکه میشن

جالبتر و تاسف بارتر اینکه اگه جای ایشون یه خانوم بود برخوردها فرق میکرد

بگذریم

خطاب به استارتر:

طلاق گرفتن هم دردسرش کم نیست مخصوصا اگه تو ایران زندگی کنی (دردسر از نظر روحی ، اجتماعی ، مالی )

به نظرم بهتره قبل از جدایی چند جلسه مشاوره برید ( یک مشاور خوب )

شاید شما و همسرتون حرف همو نمیفهمید در این صورت می تونین با وجود یه راهنما دو نفری تلاش کنین و به درک متقابلی برسین و سوتفاهمات رو کم کنید
    امضای ایشان

40. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد