نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: رفتار با دختر مورد علاقه

1124
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33310
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتار با دختر مورد علاقه

سلام . سال پیش با یک همکاری آشنا شدم ، و بعد مدتی تحقیق راجع ایشون ، حدود 8 ماه پیش اول با خانوادم بعد موافقت ، با ایشون برای ازدواج صحبت کردم.
    ایشون گفتن فعلا شرایطش نیس بخوام فک کنم ، مدتی رو صرف شناخت بذاریم. با توجه اینکه الان حدود 8 ماه گذشته ، و رابطه ی خوبی داریم باهم ، ولی من چیزی نپرسیدم هنوز ازشون ( گفتم شاید بخاطر شرایطشون )
    آیا یه سری رفتار ها رو انجام بدم درسته تو این مدت برای جلب نظرشون مث اینکه یکم صمیمی تر برخورد کنم، بیشتر کمکشون بدم ، یا مثلا برا تولدشون یه کادو ساده بگیرم ؟ یا این کارا رو پای لوس بازی و این چیزا ممکنه بذاره ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : رفتار با دختر مورد علاقه

سلام
    اگه جلب توجه زیادی باشه ممکنه دلشون را بزنید
    اما خریدن کادو برای تولد و مناسب های خاص نه تنها بد نیست بلکه نشان دهنده توجه و دقت شما به ایشون هست.
    مخصوصا تولد و سالگرد آشناییتون

3. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط mrcode نمایش پست ها
    سلام . سال پیش با یک همکاری آشنا شدم ، و بعد مدتی تحقیق راجع ایشون ، حدود 8 ماه پیش اول با خانوادم بعد موافقت ، با ایشون برای ازدواج صحبت کردم.
    ایشون گفتن فعلا شرایطش نیس بخوام فک کنم ، مدتی رو صرف شناخت بذاریم. با توجه اینکه الان حدود 8 ماه گذشته ، و رابطه ی خوبی داریم باهم ، ولی من چیزی نپرسیدم هنوز ازشون ( گفتم شاید بخاطر شرایطشون )
    آیا یه سری رفتار ها رو انجام بدم درسته تو این مدت برای جلب نظرشون مث اینکه یکم صمیمی تر برخورد کنم، بیشتر کمکشون بدم ، یا مثلا برا تولدشون یه کادو ساده بگیرم ؟ یا این کارا رو پای لوس بازی و این چیزا ممکنه بذاره ؟
    الان رابطه شما به چه هدف و در چه حدی هست؟ در چه مواردی حرف می زنین؟

با توجه به اینکه میگی چیزی نپرسیدی تصور می کنم رابطه تون بیشتر حول مسائل کاری می چرخه پس با توجه به این نظرمو می گم

حتما نمیخواد مستقیم بپرسی یکم مسائل رو خصوصی تر کن از زندگیت بگو و از ایشون بخواه همین کارو کنه از زندگی روزمرت بگو و متقابلا از ایشون همین رو بپپرس در مورد آینده حرف بزن اینکه ایشون دوست داره همسرش چه ویژگی داشته باشه و همچنین خودتون چه علایقی دارین و ... اگه موافق باشه وارد بحث میشه و می تونی کم کم صمیمی بشی و فکر گرفتن کادو هم بد نیست
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

5. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33310
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    الان رابطه شما به چه هدف و در چه حدی هست؟ در چه مواردی حرف می زنین؟

با توجه به اینکه میگی چیزی نپرسیدی تصور می کنم رابطه تون بیشتر حول مسائل کاری می چرخه پس با توجه به این نظرمو می گم

حتما نمیخواد مستقیم بپرسی یکم مسائل رو خصوصی تر کن از زندگیت بگو و از ایشون بخواه همین کارو کنه از زندگی روزمرت بگو و متقابلا از ایشون همین رو بپپرس در مورد آینده حرف بزن اینکه ایشون دوست داره همسرش چه ویژگی داشته باشه و همچنین خودتون چه علایقی دارین و ... اگه موافق باشه وارد بحث میشه و می تونی کم کم صمیمی بشی و فکر گرفتن کادو هم بد نیست
    آره حول حوش مسائل کاری هست ، ولی گاهی راجع مسایل دیگه ، حرف میزنیم مث ادامه تحصیل ، پیشرفت و هدف کاری .... ولی اینکه بپرسم نظرتون راجع من چیه اینا نه !!!

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    9

آره حول حوش مسائل کاری هست ، ولی گاهی راجع مسایل دیگه ، حرف میزنیم مث ادامه تحصیل ، پیشرفت و هدف کاری .... ولی اینکه بپرسم نظرتون راجع من چیه اینا نه !!!

دوباره میگم به نظرم بهتره مسائل رو خصوصی تر کنی

این روش رو قبول نداری یا خجالت می کشی یا راهشو بلد نیستی یا ....
    امضای ایشان

نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

8. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33310
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    دوباره میگم به نظرم بهتره مسائل رو خصوصی تر کنی

این روش رو قبول نداری یا خجالت می کشی یا راهشو بلد نیستی یا ....
    دقیقا . هم خجالت می کشم و هم فک می کنم نمی تونم یعنی می ترسم خراب کنم .

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    تشکر شده 186 بار در 148 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام. به نظر من با توجه به اینکه 8ماه از آشناییتون میگذره بهتره با خلق و خوی همدیگر بیشتر آشنا بشید و حرفها و سوالاتتون کمی شخصی تر بشه... البته جوری سوال نپرسید که معذب بشن رفتار کمی صمیمانه تر ولی نه خیلی... بهتره بیشتر آشنا بشید... توی رفتارتون نه افراط داشته باشین نه تفریط...

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    9

دقیقا . هم خجالت می کشم و هم فک می کنم نمی تونم یعنی می ترسم خراب کنم .

8 ماه گذشته حواست رو جمع کن دیر بجنبی طرف از دستت میره

معمولا ترس به دلیل تحمل جواب نه شنیدن هست که تا اندازه ای طبیعیه و مفیده ولی اگه باعث انفعال آدم بشه ضرر خواهد بود باید ترست رو کنترل کنی گاهی وقتها باید دل رو به دریا بزنی ببینی چی پیش میاد

نمی خوای کار بدی انجام بدی پس بی خودی خجالت نکش
    می خوای ازدواج کنی ، یه همدم برای خودت پیدا کنی که نیاز هر آدم سالمی هست ( چه دختر چه پسر ) پس باید براش تلاش کنی و خواستت رو ابراز کنی ،پس سعیت رو بکن و در انتها حق انتخاب رو برای طرف مقابل قائل باش

توکل به خدا کن امیدوارم هر چی خیره برات پیش بیاد

از مسائل کاری بیا بیرون و کمی صمیمی شو درباره خانواده ، اخلاق و رفتار خودت صحبت کن یا از اخلاقای اون بپرس چیزهای ساده واکنش ایشون مشخص خواهد کرد که آیا می تونی صمیمیتر بشی یا نه
    برای اینکه طرفت معذب نشه و به اشتباه بیفتی حرمت ها رو رعایت کن و احترامها رو حفظ کن

اگه طرفت خیلی از ماجرا پرته و حرفهای شما رو نمی گیره باید غیر مستقیم حرفت رو بزنی مثلا می تونی بپرسی ماه تولدت چیه و اون میگه فلانه و تو هم ماه تولدت رو میگی و بعد میگی فلان ماهی ها به فلان ماهی ها می خورند و ...

یه راه دیگه هم هست که بعضی ها بیشتر می پسندند و اون اینکه بعد از کمی زمینه چینی مستقیم صحبت کنی و ایشون رو راضی کنی مثلا میگه شرایطش نیست ، شما بگی چه شرایطی نیست و راهکار بدی و از علاقت بگی و از آینده روشن بگی و ...
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد