نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: جنب در خواب

1463
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37039
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

جنب در خواب

بادرود
    مشکل خود ارضایی یا ارضا شدن در خواب
    من یه مشکل خیلی عجیب دارم که حتی نمیدونم چطور بیانش کنم .
    من وقتی خوابم کنترل از دستم خارج هستش هیچ نقشی در ان ندارم این اتفاق در طول شب و نزدیک صبح برای من میفته بازم تاکید میکنم هیچ کنترل ذهنی روی ان ندارم وقتی بیدار میشوم انگار در حال خود ارضایی هستم

من هفته ای دو بار ارتباط جنسی دارم این کمکی به من نکرده است

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : جنب در خواب

آغاز این پدیده ی فیزیولوژیک تقریبا با آغاز بلوغ همزمان است. اما گاه تا یکی دو سال پس از آغاز بلوغ این پدیده روی نمی دهد. وقوع احتلام های شبانه در تمامی افراد قطعی نیست چنانکه در نیمه دوم دوران بلوغ فقط ۷۰ درصد پسران و ۱۰ درصد دختران به ارگاسم های شبانه خود اشاره می کنند.

قاعدتا هرچه دیگر راه های تخلیه جنسی فرد کمتر باشد، احتمال وقوع رویاهای لذت بخش شبانه بیشتر است ولی برخی اشاره کرده اند که میزان رویاها و ارگاسم های شبانه، بویژه در خانم ها، به نزدیکی و سایر راه های تخلیه جنسی بستگی ندارد. وقوع ارگاسم های شبانه گاه در بعضی خانم ها در پس و پیش قاعدگی، که همزمان با افزایش تحریک پذیری زن است، فراوانتر می شود.
    گرچه گروهی معتقدند که احتلام های شبانه هنگامی رخ می دهد که پروستات و کیسه های منی پر شده باشد و با امواج تحریکی همزمان با نعوظ، با مکانیسم های پیشرفته سبب تخلیه آن ها گردد، اما بسیار دیده می شود که فردی در چند شب پی در پی و حتی هرشب چندبار (به ندرت بیش از دوبار) محتلم می گردد.

انزال در خواب غالبا با لذت همراه است و ممکن است از نظر میزان لذت تفاوتی چندان با نزدیکی به هنگام بیداری نداشته باشد، اما گاه شخصی لذتی درک نمی کند و فقط صبحگاهان، به هنگام برخاستن از بستر، چسبندگی جامه زیرین و رختخواب را ملاحظه می کند.

آدمی خواب های جنسی فراوان می بیند و بررسی های تازه نشان می دهد که پس از رویاهای مربوط به مشاجرت بین دو نفر، رویاهای جنسی، فراوانترین رویاهای انسان است.
    بررسی محتوای رویاها در تفسیر برخی حالات بیماری جنسی و روانی بسیار کمک کننده است.

همیشه رویاهای جنسی به فرجام لذت بخش خود نمی رسد و به سبب گوناگون زنجیره تسلسل آن پاره می شود و مثلا نزدیکی با یک دختر به سبب ظهور ناگهانی پدر یا مادر و دیگران در محتوی رویای آدمی، گسسته می شود و به ارگاسم و انزال نمی انجامد (رویای ناکامل) گاه با آنکه اوج لذت جنسی رخ می دهد اما انزال پیش نمی آید و به اصطلاح شلوار خیس نمی شود (رویای کامل خشک) و گاه اوج لذت جنسی و انزال هردو حادث می شود (رویای کامل و مرطوب)

اینکه احتلام های مکرر بعدها به انزال زودرس و ناتوانی جنسی و امثال آن می انجامد نادرست است. سبب زیادی احتلام در نوجوانان و بالغان به خوبی شناخته نشده است ولی بطور کلی این پدیده را در کسانی که آرامش روانی ندارند و هیجانات و اضطراب هایشان زیاد است بسیار دیده اند.

بیماری را که به خاطر زیادی احتلام مراجعه کرده است باید آگاه کرد که این کیفیت، سودهایش به مراتب بیشتر از زیان های احتمالی اش است و نباید بخاطر آن اندوهگین و مضطرب شد. وقوع این پدیده نیز قاعدتا نیروی حیاتی آدمی را کاهش نمی دهد و در سلامت اندام آمیزشی و اعضای دیگر اثر مطلوبی ندارد.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    تشکر شده 121 بار در 88 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : جنب در خواب

نقل قول نوشته اصلی توسط Binam007 نمایش پست ها
    بادرود
    مشکل خود ارضایی یا ارضا شدن در خواب
    من یه مشکل خیلی عجیب دارم که حتی نمیدونم چطور بیانش کنم .
    من وقتی خوابم کنترل از دستم خارج هستش هیچ نقشی در ان ندارم این اتفاق در طول شب و نزدیک صبح برای من میفته بازم تاکید میکنم هیچ کنترل ذهنی روی ان ندارم وقتی بیدار میشوم انگار در حال خود ارضایی هستم

من هفته ای دو بار ارتباط جنسی دارم این کمکی به من نکرده است
    برام عجیبه رابطه جنسی داری و هنوز جنب میشی
    ولی تا اونجایی که میدونم تو خواب خودارضایی محسوب نمیشه و فقط باید غسل جنابت کنید

4. کاربران زیر از قیامت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد