نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: مشکل رفتاری با نامزدم

3108
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل رفتاری با نامزدم

سلام. من پنج ماه که با یکی از فامیل نامزدم (عقد نیستم).راستش برا انتخاب نامزدم همه خانواده موافق نبودن ولی من چون دوستش داشتم ودیدم پسری است که اهل کار و نماز وروزه است وبااخلاقه انتخابش کردم. الان پنج ماهه که نامزدیم .من دوستش دارم و اونم منو دوست داره .همیشه درمورد عقد حرف میزنه و اینکه دوست داره زودتر عقد کنیم. چیزی که من باهاش مشکل دارم اینکه من دوست داشتنودر توجه کردن به طرف مقابل میبینم.ولی ایشون خجالتیه اصلا زنگ بهم نمیزنه پیامکم در حد سه چهار روز یکبار.من این رفتارشو دوست ندارم یعنی خیلی اذیتم میکنه. هربارم که بهشون میگم میگن چشم دیگه تکرار نمیشه ولی باز دوباره یادش میره و میشه همون شخص قبلی. من با اینکه خیلی دوسش دارم ولی وقتی این رفتارش اذیتم میکنه میخوام بزنم زیر همه قرارامون.چکار کنم من یه دخترم نیاز به توجه دارم. باید چکار کنم چه رفتاری کنم. واقعا باید قیدشو بزنم؟؟؟ وقتی بهش میگم ناراحتم از دستت. موضوع رو عوض میکنه بعدشم فوقش میگه من فراموش کردم شماهم فراموش کن...اینجوری من فکر میکنم اصلا براش اهمیت ندارم. به نظر شما رفتار درست چیه؟؟!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکل رفتاری با نامزدم

مشکلات دوران نامزدی : آرمان‌گرایی یکی از اشتباهات رایج دخترها و پسرهای جوان است. به طور مثال دختر یا پسر با طرح و ایده‌ای که از زندگی موفق مشترک در ذهنش دارد، وارد ماجرا می‌شود اما بعد از نامزدی می‌بیند چیزی که او فکر می‌کرده با نوع نگاهی که طرف مقابلش به او، زندگی و ازدواج دارد کاملا متفاوت است. فکر می‌کرده همسر آینده‌ مهربان است و از او حمایت می‌کند اما عملا می‌بیند که چنین چیزی نیست. در دوران نامزدی طرفین باید هزینه کنند اما این اتفاق نمی‌افتد.

یکی از طرفین نامزدش را بیش از حد کنترل می‌کند و همین کنش رابطه را با مشکل مواجه می‌کند. تصور فرد این بوده که عشق‌شان جاودانه خواهد شد اما با رفتارهایی که از نامزدش می‌بیند، دلسرد می‌شود و از هم فاصله می‌گیرند. دیگر از با هم بودن لذت نمی‌برند. این فاصله گرفتن‌ها هم خودش را به شکل پرخاش، تنش، ایرادگیری از طرف مقابل، بروز رفتارهای وسواسی و... بروز می‌کند و این نگاه آرمانگرایانه به فرد مقابل معمولا در خانم‌ها بیش از آقایان دیده می‌شود.

دوران نامزدی مثل دوره آمادگی رفتن بچه‌هاست. رابطه دو نفر رابطه کودک – کودک است. این دوران از این جهت مهم است که فرصتی فراهم می‌شود تا دختر و پسر از هم و خانواده‌هایشان شناخت کافی پیدا کنند. هردو باید به این موضوع فکر کنند که هدف‌شان از ازدواج چیست؟ یکی از مشکلاتی که در این دوران بروز می‌کند این است که دو طرف به عادت‌های حساسیت‌زای هم پی می‌برند و همین عادت‌های بد زمینه‌ساز از بین رفتن یک رابطه می‌شود؛ مثلا اگر پسر به معاشرت زیاد با دوستانش اهمیت زیادی می‌دهد یا مواد مخدر مصرف می‌کند یا دختر به پدر و مادرش بسیار وابسته است و با وجود داشتن نامزد هنوز نتوانسته از میزان وابستگی‌اش به خانواده‌اش بکاهد، همین‌ها علامت هشداری هستند که باید جدی گرفت. مساله دیگر مدیریت مالی است. ممکن است دختر بگوید من هم کار می‌کنم و حقوقمان را در یک حساب مشترک پس‌انداز می‌کنیم. از طرف دیگر پسر می‌گوید نه من دوست ندارم همسرم کار کند. همین موضوع زمینه بروز اختلاف و دلسردی را در دو طرف فراهم می‌کند. یا پسر سربازی نرفته، شغل و درآمد ندارد، خب، نشان می‌دهد که این آدم هنوز به بلوغ اجتماعی کافی نرسیده است. دخالت‌های بی‌جای والدین هم در بروز مشکل بین دو نفر هم بی‌تاثیر نیست.

یک اشتباه بزرگ که بعدها زمینه‌ساز بروز مشکلات بزرگ‌تر دیگر در رابطه بین دو نامزد می‌شود این است که افراد در این دوران خود واقعی‌شان را معرفی نمی‌کنند. این البته خصلت بیشتر ما ایرانی‌هاست و دختر و پسر هم ندارد. وقتی یکی از طرفین یا هر دو طرف خود واقعی‌شان را معرفی نکنند، در نتیجه به یک شناخت لازم که در نتیجه خود آگاهی به دست و آید و از طرف دیگر لازمه یک زندگی موفق است دست پیدا نمی‌کنند. این در حالی است که پیش‌درآمد یک زندگی خوب این است که دو طرف به شناخت کافی از یکدیگر دست پیدا کنند.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    باید باهاشون صحبت کنید
    به صورت دستوری نگین بهم پیام بده زنگ بزن
    با صمیمیت بهش بگو من با دیدن پیام و تماس تو دلگرم میشم و باعث شادیم میشه
    و اون دلیل کارش را میگه
    شاید سرش خیلی شلوغه یا اینکه نمیدونه چه پیامی بده و موضوعی پیدا نمیکنه
    بزار اون راحت حرف دلش را بزنه
    این پیام ندادن و زنگ نزدن ربطی به دوست نداشتن نداره
    ایشون هنوز این تغییر جدید براش جاافتاده نشده و تنها راهی ک زن و شوهر بتونن باب دل همدیگه بشن این هست ک هرکدومتون کمی از خواسته و عقایدتون بزنید و با محبت باهم درمورد علایق تون حرف بزنید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بله من باهاشون صحبت کردم وایشونم گفتن: چون از هم دور بودیم ورفتارای هم دیگه رو نمیشناسیم. واینکه شناختی از اخلاق هم وتوقعات هم دیگه نداریم. راستش من سه ماه دوران نامزدی به دلیل دور بودن از هم دیگه ندیدمشون. به دلیل یه مشکلاتی. میگه وقتی هم دیگه رو بیشتر بشناسیم رفتارمون بهتر میشه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    مشکلات دوران نامزدی : آرمان‌گرایی یکی از اشتباهات رایج دخترها و پسرهای جوان است. به طور مثال دختر یا پسر با طرح و ایده‌ای که از زندگی موفق مشترک در ذهنش دارد، وارد ماجرا می‌شود اما بعد از نامزدی می‌بیند چیزی که او فکر می‌کرده با نوع نگاهی که طرف مقابلش به او، زندگی و ازدواج دارد کاملا متفاوت است. فکر می‌کرده همسر آینده‌ مهربان است و از او حمایت می‌کند اما عملا می‌بیند که چنین چیزی نیست. در دوران نامزدی طرفین باید هزینه کنند اما این اتفاق نمی‌افتد.

یکی از طرفین نامزدش را بیش از حد کنترل می‌کند و همین کنش رابطه را با مشکل مواجه می‌کند. تصور فرد این بوده که عشق‌شان جاودانه خواهد شد اما با رفتارهایی که از نامزدش می‌بیند، دلسرد می‌شود و از هم فاصله می‌گیرند. دیگر از با هم بودن لذت نمی‌برند. این فاصله گرفتن‌ها هم خودش را به شکل پرخاش، تنش، ایرادگیری از طرف مقابل، بروز رفتارهای وسواسی و... بروز می‌کند و این نگاه آرمانگرایانه به فرد مقابل معمولا در خانم‌ها بیش از آقایان دیده می‌شود.

دوران نامزدی مثل دوره آمادگی رفتن بچه‌هاست. رابطه دو نفر رابطه کودک – کودک است. این دوران از این جهت مهم است که فرصتی فراهم می‌شود تا دختر و پسر از هم و خانواده‌هایشان شناخت کافی پیدا کنند. هردو باید به این موضوع فکر کنند که هدف‌شان از ازدواج چیست؟ یکی از مشکلاتی که در این دوران بروز می‌کند این است که دو طرف به عادت‌های حساسیت‌زای هم پی می‌برند و همین عادت‌های بد زمینه‌ساز از بین رفتن یک رابطه می‌شود؛ مثلا اگر پسر به معاشرت زیاد با دوستانش اهمیت زیادی می‌دهد یا مواد مخدر مصرف می‌کند یا دختر به پدر و مادرش بسیار وابسته است و با وجود داشتن نامزد هنوز نتوانسته از میزان وابستگی‌اش به خانواده‌اش بکاهد، همین‌ها علامت هشداری هستند که باید جدی گرفت. مساله دیگر مدیریت مالی است. ممکن است دختر بگوید من هم کار می‌کنم و حقوقمان را در یک حساب مشترک پس‌انداز می‌کنیم. از طرف دیگر پسر می‌گوید نه من دوست ندارم همسرم کار کند. همین موضوع زمینه بروز اختلاف و دلسردی را در دو طرف فراهم می‌کند. یا پسر سربازی نرفته، شغل و درآمد ندارد، خب، نشان می‌دهد که این آدم هنوز به بلوغ اجتماعی کافی نرسیده است. دخالت‌های بی‌جای والدین هم در بروز مشکل بین دو نفر هم بی‌تاثیر نیست.

یک اشتباه بزرگ که بعدها زمینه‌ساز بروز مشکلات بزرگ‌تر دیگر در رابطه بین دو نامزد می‌شود این است که افراد در این دوران خود واقعی‌شان را معرفی نمی‌کنند. این البته خصلت بیشتر ما ایرانی‌هاست و دختر و پسر هم ندارد. وقتی یکی از طرفین یا هر دو طرف خود واقعی‌شان را معرفی نکنند، در نتیجه به یک شناخت لازم که در نتیجه خود آگاهی به دست و آید و از طرف دیگر لازمه یک زندگی موفق است دست پیدا نمی‌کنند. این در حالی است که پیش‌درآمد یک زندگی خوب این است که دو طرف به شناخت کافی از یکدیگر دست پیدا کنند.
    بله شما درست میفرمایید.میشه بگید من چطور رفتار کنم درسته؟ به نظر من دوست داشتن مسئولیت نداره فقط این نیست که دونفر باهم باشن. باید هوای هم دیگه رو داشته باشن .

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    باید باهاشون صحبت کنید
    به صورت دستوری نگین بهم پیام بده زنگ بزن
    با صمیمیت بهش بگو من با دیدن پیام و تماس تو دلگرم میشم و باعث شادیم میشه
    و اون دلیل کارش را میگه
    شاید سرش خیلی شلوغه یا اینکه نمیدونه چه پیامی بده و موضوعی پیدا نمیکنه
    بزار اون راحت حرف دلش را بزنه
    این پیام ندادن و زنگ نزدن ربطی به دوست نداشتن نداره
    ایشون هنوز این تغییر جدید براش جاافتاده نشده و تنها راهی ک زن و شوهر بتونن باب دل همدیگه بشن این هست ک هرکدومتون کمی از خواسته و عقایدتون بزنید و با محبت باهم درمورد علایق تون حرف بزنید
    من چطور رفتار کنم که نامزدم راحت حرف دلشو بزنه؟

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط 75parisa نمایش پست ها
    من چطور رفتار کنم که نامزدم راحت حرف دلشو بزنه؟
    فقط کافیه باهاشون مثه ی دوست باشین
    بازخواستش نکنین
    فقط درباره علایق و اخلاق هم بگین و طرف مقابل را مورد بازخواست یا تغییر قرار ندین.
    مثلا برای شما پیام دادن مهمه
    بهش بگین اگه بهتون پیام زیاد بدم ناراحت نمیشین اخه من پیام دادن را باعث نزدیکی بیشتر و محبت بیشتر میدونم.

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام دلیلش به نظر من اینکه از هم دورین،اینکه حضوری با هم حرف بزنین خیلی فرق میکنه با اینکه اسمس بدین یا تماس تلفنی و اینجور چیزا،منم با نظر دوستان موافقم،بهش بگید ما از هم دوریم یعنی اصلا دلت تنگ نمیشه برام یا حرفی نداری برام بگی؟! بگید بهش که من این کارا رو میذارم پای بی توجهی به خودم،اگه گفت که فراموش کردم توم فراموش کن،بگید که بی توجهی چیزی نیست که فراموش کنم،ما که دعوا نکردیم که فراموش کنم یا...

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

وقتی این رفتارش اذیتم میکنه میخوام بزنم زیر همه قرارامون.چکار کنم من یه دخترم نیاز به توجه دارم. باید چکار کنم چه رفتاری کنم. واقعا باید قیدشو بزنم؟؟؟ وقتی بهش میگم ناراحتم از دستت. موضوع رو عوض میکنه بعدشم فوقش میگه من فراموش کردم شماهم فراموش کن...اینجوری من فکر میکنم اصلا براش اهمیت ندارم. به نظر شما رفتار درست چیه؟؟!

اینکه میگن فراموش کردم خلاف واقعیت هست (فراموش کردن یک بار یا دو بار اتفاق میفته )
    به نظرم میرسه ایشون این مدل رفتار رو قبول ندارند و با شما صریح نیستند.

شما کلا بی توجهی میبینید یا به دنبال این مدل خاص هستید؟

به نظر می رسه با توجه به قسمتی که نقل قول کردم اختلاف نظرهای عمیقتری هم دارید و نتونستید صمیمانه و به دور از ملاحظه کاری های بیجا مشکلات و مسائلتون رو بیان کنید پس بهتره قبل از عقد بیشتر فکر کنید و از یه مشاور ازدواج کمک حضوری بگیرید

امضامم بخونید
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    فقط کافیه باهاشون مثه ی دوست باشین
    بازخواستش نکنین
    فقط درباره علایق و اخلاق هم بگین و طرف مقابل را مورد بازخواست یا تغییر قرار ندین.
    مثلا برای شما پیام دادن مهمه
    بهش بگین اگه بهتون پیام زیاد بدم ناراحت نمیشین اخه من پیام دادن را باعث نزدیکی بیشتر و محبت بیشتر میدونم.

بله شما درست میفرمایید. من چندبارم بهشون گفتم وقتی پیامتا دیدم خیلی خوشحال شدم. خودش که همیشه میگه تو هر وقت وهرجا خواستی پیام بده من جوابتو میدم. وقتی دلیل زنگ نزدنشو میخوام میگه من با پیام حرفایی را که نمیتونم با زنگ زدن بگم را راحت تر میگم
    ویرایش توسط 75parisa : 11-05-2017 در ساعت 01:52 PM

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin danai نمایش پست ها
    سلام دلیلش به نظر من اینکه از هم دورین،اینکه حضوری با هم حرف بزنین خیلی فرق میکنه با اینکه اسمس بدین یا تماس تلفنی و اینجور چیزا،منم با نظر دوستان موافقم،بهش بگید ما از هم دوریم یعنی اصلا دلت تنگ نمیشه برام یا حرفی نداری برام بگی؟! بگید بهش که من این کارا رو میذارم پای بی توجهی به خودم،اگه گفت که فراموش کردم توم فراموش کن،بگید که بی توجهی چیزی نیست که فراموش کنم،ما که دعوا نکردیم که فراموش کنم یا...

بله نظر نامزدمم همینه که چون از هم دور بودیم شناخته دقیقی از هم نداریم. راستش خودش میگه من برا این میگم فراموش کن که ناراحت نبینمت.

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    اینکه میگن فراموش کردم خلاف واقعیت هست (فراموش کردن یک بار یا دو بار اتفاق میفته )
    به نظرم میرسه ایشون این مدل رفتار رو قبول ندارند و با شما صریح نیستند.

شما کلا بی توجهی میبینید یا به دنبال این مدل خاص هستید؟

به نظر می رسه با توجه به قسمتی که نقل قول کردم اختلاف نظرهای عمیقتری هم دارید و نتونستید صمیمانه و به دور از ملاحظه کاری های بیجا مشکلات و مسائلتون رو بیان کنید پس بهتره قبل از عقد بیشتر فکر کنید و از یه مشاور ازدواج کمک حضوری بگیرید

امضامم بخونید

منظورتون از اینکه فرمودید کلا بی توجهی میبینید چیه؟
    راستش خودشون میگن زود فراموش میکنم بابته اینکه دوست ندارم تو ناراحت باشی. یا میگه من اصلا از دست تو ناراحت نمیشم.
    شایدم مشکله من طرز فکرمه.من فکر میکنم اگه منم بی توجهی کنم حل بشه اما خوب من نمیتونم بی توجه باشم.

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

منظورتون از اینکه فرمودید کلا بی توجهی میبینید چیه؟
    راستش خودشون میگن زود فراموش میکنم بابته اینکه دوست ندارم تو ناراحت باشی. یا میگه من اصلا از دست تو ناراحت نمیشم.
    شایدم مشکله من طرز فکرمه.من فکر میکنم اگه منم بی توجهی کنم حل بشه اما خوب من نمیتونم بی توجه باشم.

به نظرم اینکه میگن از دست تو ناراحت نمیشم نمی تونه برای همیشه اتفاق بیفته

دوباره پست اول رو خوندم و متوجه شدم که گفتین که پیش میاد بعد از 5 ماه رابطه سه یا چهار روز از هم بی خبرید که به نظر من زیاده البته این نظر شخصی من هست

با توجه به چند خطی که نوشتید حتی من که یه کاربر عادی هستم نمیتونم نظر بدم

اگه بدبینانه ( نه خوش بینانه و نه واقع بینانه ) بخوایم نگاه کنیم از طرفی از هم بی خبرید و از طرفی میگه زودتر عقد کنیم و من شور شوق رو در حد حرف حس می کنم

سن شما و ایشون چند سال است؟
    نظر خانوادتون چیه؟
    درباره مسائل دیگه مشکلی نداشتید؟ مخصوصا درباره مسائل فرهنگی
    امضای ایشان

نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظرم اینکه میگن از دست تو ناراحت نمیشم نمی تونه برای همیشه اتفاق بیفته

دوباره پست اول رو خوندم و متوجه شدم که گفتین که پیش میاد بعد از 5 ماه رابطه سه یا چهار روز از هم بی خبرید که به نظر من زیاده البته این نظر شخصی من هست

با توجه به چند خطی که نوشتید حتی من که یه کاربر عادی هستم نمیتونم نظر بدم

اگه بدبینانه ( نه خوش بینانه و نه واقع بینانه ) بخوایم نگاه کنیم از طرفی از هم بی خبرید و از طرفی میگه زودتر عقد کنیم و من شور شوق رو در حد حرف حس می کنم

سن شما و ایشون چند سال است؟
    نظر خانوادتون چیه؟
    درباره مسائل دیگه مشکلی نداشتید؟ مخصوصا درباره مسائل فرهنگی
    سن من ۲۱ سن نامزدم۲۴
    نظر خانوادمم اینکه چون هنوز مطمئن نیست اینطوری رفتار میکنه. راستش اخه قراره آزمایش ژنتیکم بریم.
    برامنم همین عجیبه اخه بعداز سه چهار روز. با اینکه همش میگه دوست دارم و بعد از تو با کسی ازدواج نمیکنم.
    اخه یه چیزه دیگم اینکه ما تا حالا خیلی کم هم دیگه رو دیدیم به خاطر همون مشکلاته تحصیلی من.

15. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

سن من ۲۱ سن نامزدم۲۴
    نظر خانوادمم اینکه چون هنوز مطمئن نیست اینطوری رفتار میکنه. راستش اخه قراره آزمایش ژنتیکم بریم.
    برامنم همین عجیبه اخه بعداز سه چهار روز. با اینکه همش میگه دوست دارم و بعد از تو با کسی ازدواج نمیکنم.
    اخه یه چیزه دیگم اینکه ما تا حالا خیلی کم هم دیگه رو دیدیم به خاطر همون مشکلاته تحصیلی من.

شغلشون و تحصیلاتشون و خودتون چیه؟

اینکه خانوادتون میگن چون مطمئن نیست زنگ نمیزنه رو اصلا قبول ندارم و خودتون رو الکی به این حرفا دلخوش نکنین

نظر کلی خانوادتون چیه؟ ( به نظرم مثبته چون دچار خودفریبی و مثبت نمایی دارن )

اگه من باشم به دلیل دوری بیشتر زنگ میزدم و ...

ممکنه تفاوت فکری و فرهنگی داشته باشین
    احیانا درباره مسائل خیلی قدیمی فکر نمی کنه ؟ یا مثل پیرمردا نصیحت یا صحبتای چرت و پرت نمیگه یا مثل پیرمردها خیلی ملاحظه کاری نداره ؟ یا تو گفت و گوها مثلا یه سری رفتارای جوونای حالا رو مثل آهنگهایی که گوش میدن ( آهنگای رپ و سبکهای جدید )و یا تیپهای جدید که معمولی هستن و ... شماتت نمی کنه یا مسخره نمی کنه؟

شاید هم از این آدماست که احساساتی نیست نمی فهمه شما چی میگین و این چیزل رو ادا اطوار میدونه و مسخره
    شاید پسر خوبی باشه و عیبش اینه که خجالتی هست یا درکی از نیاز شما نداره یا رفتار صحیح رو بلد نیست

به هر حال به نظرم حتما قبل از عقد پیش مشاور ازدواج برین و اگه امکانش رو دارین برای اینکه شناخت بیشتری از ایشون داشته باشین خودتون تنهایی راهنمایی بگیرین
    امضای ایشان

16. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شغلشون و تحصیلاتشون و خودتون چیه؟

اینکه خانوادتون میگن چون مطمئن نیست زنگ نمیزنه رو اصلا قبول ندارم و خودتون رو الکی به این حرفا دلخوش نکنین

نظر کلی خانوادتون چیه؟ ( به نظرم مثبته چون دچار خودفریبی و مثبت نمایی دارن )

اگه من باشم به دلیل دوری بیشتر زنگ میزدم و ...

ممکنه تفاوت فکری و فرهنگی داشته باشین
    احیانا درباره مسائل خیلی قدیمی فکر نمی کنه ؟ یا مثل پیرمردا نصیحت یا صحبتای چرت و پرت نمیگه یا مثل پیرمردها خیلی ملاحظه کاری نداره ؟ یا تو گفت و گوها مثلا یه سری رفتارای جوونای حالا رو مثل آهنگهایی که گوش میدن ( آهنگای رپ و سبکهای جدید )و یا تیپهای جدید که معمولی هستن و ... شماتت نمی کنه یا مسخره نمی کنه؟

شاید هم از این آدماست که احساساتی نیست نمی فهمه شما چی میگین و این چیزل رو ادا اطوار میدونه و مسخره
    شاید پسر خوبی باشه و عیبش اینه که خجالتی هست یا درکی از نیاز شما نداره یا رفتار صحیح رو بلد نیست

به هر حال به نظرم حتما قبل از عقد پیش مشاور ازدواج برین و اگه امکانش رو دارین برای اینکه شناخت بیشتری از ایشون داشته باشین خودتون تنهایی راهنمایی بگیرین

خیلی ممنون از راهنماییتون. با خجالتی بودنش موافقم. حتی خودشم خجالتی بودنشو تصدیق کرده. از احساساتی بودنش مطمئنم. میگه برام سخته راحت باشم . برا این میگه عقد کنیم که هم راحتر باشه هم بیشتر هم دیگه رو ببینیم.

17. کاربران زیر از 75parisa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد