نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشاوره جدایی

1084
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37055
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره جدایی

سلام.وقتتون بخیر.من یه 29 سالمه.تو سن 18 سالگی با همسرم ازدواج کردم.اون موقع اصلا هدف از ازدواج کردنمو نمی دونستم.خانوادم همسرمو تایید کردند و من هم قبول کردم .الان 11 سال از این ازدواج می گذره و ثمره ازدواج ما یه دختر 6 ساله هست.همسرم ادمی خیلی بدی نیست..لحظه های خوب و بد زیاد داشتیم باهم.مشکلاتمون. بیشتر بوده.کلا توقعاتمون و شخصیتهامون خیلی با هم فرق داره.تا جایی که چیزهایی که منو خوشحال می کنه از نظر اون بی معنیه و گاهی ناراحتش می کنه.اخلاقهایی داره که تو این سالها خیلی منو ازار داده.خیلی. سعی می کنم بهش خیلی چیزهارو یاد بدم مخصوصا تو روابط اجتماعیش چه با من چه با بقیه.گاهی اوفقات کارهاش.سرخوردم می کنه.دیگه فکر می کنم گفته های من هیچ تاثیری نداره.
    یه جورایی از ادم می خواد درگیر روزمرگی بشه.ولی بر عکسش من از روزمرگی بدم میاد .هیجان زیاد دارم اما اون نه.حوصله هیچ کاریو نداره.تمام کارها هم من به تنهایی انجام می دم.از دکتر بردن دخترم تا خرید کردن ومهمونی رفتن..ودیگه زندگی برام کسل کننده شده.حتی رابطمون جوریه که باهاش درد و دل هم نمی کنم.هیچوقت پشتم نیست هیچ وقت حرفهای منو نمی فهمه.حتی نمی دونه من کی حالم خوبه کی حالم بده.تازگیها دارم به جدایی فکر میکنم.خواستم نظر شما رو هم بدونم.یادم رفت بگم شوهرم 10 سال ازمن بزرگتره.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : مشاوره جدایی

سلام

خودتون منشا مشکلات را در آخر متنتون فرمودید...اختلاف سنی 10 ساله!

منتظر نظر دوستان هم باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام

خودتون منشا مشکلات را در آخر متنتون فرمودید...اختلاف سنی 10 ساله!

منتظر نظر دوستان هم باشید
    سلام.

بله در کل اختلاف سنی زیاد برای اکثر افراد مشکل ساز میشه و نمیتونن باهاش کنار بیان٬

اما افراد زیادی هم هستن که با این وجود تونستن با درک متقابل زندگی خوب و خوشی داشته باشن.

به همین دلیل هم نمیشه با قطعیت گفت همیشه مشکل از اینجاست.
    ویرایش توسط رامونا : 11-05-2017 در ساعت 02:20 AM

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط لناجی نمایش پست ها
    سلام.وقتتون بخیر.من یه 29 سالمه.تو سن 18 سالگی با همسرم ازدواج کردم.اون موقع اصلا هدف از ازدواج کردنمو نمی دونستم.خانوادم همسرمو تایید کردند و من هم قبول کردم .الان 11 سال از این ازدواج می گذره و ثمره ازدواج ما یه دختر 6 ساله هست.همسرم ادمی خیلی بدی نیست..لحظه های خوب و بد زیاد داشتیم باهم.مشکلاتمون. بیشتر بوده.کلا توقعاتمون و شخصیتهامون خیلی با هم فرق داره.تا جایی که چیزهایی که منو خوشحال می کنه از نظر اون بی معنیه و گاهی ناراحتش می کنه.اخلاقهایی داره که تو این سالها خیلی منو ازار داده.خیلی. سعی می کنم بهش خیلی چیزهارو یاد بدم مخصوصا تو روابط اجتماعیش چه با من چه با بقیه.گاهی اوفقات کارهاش.سرخوردم می کنه.دیگه فکر می کنم گفته های من هیچ تاثیری نداره.
    یه جورایی از ادم می خواد درگیر روزمرگی بشه.ولی بر عکسش من از روزمرگی بدم میاد .هیجان زیاد دارم اما اون نه.حوصله هیچ کاریو نداره.تمام کارها هم من به تنهایی انجام می دم.از دکتر بردن دخترم تا خرید کردن ومهمونی رفتن..ودیگه زندگی برام کسل کننده شده.حتی رابطمون جوریه که باهاش درد و دل هم نمی کنم.هیچوقت پشتم نیست هیچ وقت حرفهای منو نمی فهمه.حتی نمی دونه من کی حالم خوبه کی حالم بده.تازگیها دارم به جدایی فکر میکنم.خواستم نظر شما رو هم بدونم.یادم رفت بگم شوهرم 10 سال ازمن بزرگتره.
    سلام.

همونطور که خودتونم گفتین با شناخت کافی و درست ازدواج نکردین و دچار این مشکلات شدین؛

اما نباید باعث بشه که انقدم راحت به جدایی فکر کنین.

طلاق اصلا آسون نیست و پیامدهای خیلی سختی هم داره به خصوص با وجود یک دختر !

جدایی آخرین مرحله س٬ با صبوری برای بهبود این وضعیت تلاش کنید تا ببینید شرایط چطور میشه.

خییییلی از مشکلات زناشویی با مشاوره قابل درمان هست٬ به اتفاق همسرتون حتما به مشاور مراجعه کنید و جلسات مشاوره رو پیگیری کنید .

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط لناجی نمایش پست ها
    سلام

مطلب شما را خواندم عزیز و متاسفم از انچه که خواندم,صد در صد ازدواج شما ازدواج درست و به موقع و و آگاهانه و عاقلانه ای نبوده و حتما مشکلاتی رو داشته و داره

ولی از طرفی حالا بعد از 11 سال زندگی و داشتن یک فرزند 6 ساله, برای شمای 29-30 ساله بعد از جدایی و طلاق , چه چیزی وجود داره؟

چون احتمالا استقلال مالی ندارید, فکر نکنم کارمند و یا... باشید, تحصیلات بالا, ....؟؟؟ در ضمن نگرش مردم و مردان به بیوه ها!!!!!؟؟؟

البته متوجه سردی رابطه و بی تفاوتی در زندگی مشترکتان هستم ولی خوب هیچ کدام کاری برایش نکردید!!!!!

ببینید طلاق گرفت و جدایی شمادر این سن و سال و یا سن 35 به بالا تفاوتی در نتیجه امر برای شما نمیکنه پس ازدواج غلط و نادرستی داشته اید و این نتیجه اش پس سعی کنید طلاق غلط و نادرستی نداشته باشید که ضررش 100 برابره یک ازدواج غلط و نادرسته!!!

و بدترین و پر ضرر ترین زمان طلاق والدین برای فرزندان بین 6 تا 13 سالگیست!!!

کوتاه سخن و چند توصیه:

بهتره هر دو با هم از یکی از همکاران حاذق مشاور ما در جهت شناخت خود ودیگری و بهبود روابط کمک بگیرید.

سعی کنید استقلال مالی داشته باشید(شغل و حرفه)

بیشتر راجب انسان و عشق و والدین و فرزند و فرزندان کتب علمی بخوانید و بدانید

در زمینه طلاق همانطور که عرض کردم عجله نکنید

به امید روزهای بهتر برای شما

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)