نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکل با جنس مخالف مطلقه

1577
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37067
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل با جنس مخالف مطلقه

این مشکل برای یکی از آشناهام پیش اومده.

من ي دوست دختر دارم ٤ سال ازم بزرگتره مطعلقه هم هست ، دچار روان پريشى هستش به دليل مشكلات خانوادگى و كارى ، و اينكه بچه ١٤ ساله داره نه ميتونه از عهده ى هزينه نگهداريش بر بياد نه ميتونه دوريشو تحمل كنه ، همش خونه است ، ماشين دادم بهش كلاً براى خودش ، يه مقدار مشكل مالي داره كه بهش گفتم من هستم نگران نباش ، ولي اصلاً تأثير نداره ، روزى ١ بسته سيگار ميكشه و ٢٠ تا شايدم بيشتر قرص الپرازولام ١ ميخوره ، منم مريض كرده ، واقعاً دپرس و افسرده ام ، هميشه در حاله گريه كردنه ، خيلى پرخاشگره،تنها كسي هم كه تو زندگيش هست منم ، واقعاً نميدونم چيكار كنم ، تورو خدا كمكم كنيد ، روانى شدم ، اوضاع روحيم داغونه ، خودمو با قرص نگه داشتم ، مشاور و روانپزشك هم نميره ، لطفاً كمكم كنيد . دارويي نيست كه بهم معرفى كنيد خوب شه ؟ لطفاً جواب بديد كمكم كنيد ، دارم ميرسم ته خط 😞 من ٣٠ سالمه اون ٣٦ . ممنون 🙏🏻😞

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : مشکل با جنس مخالف مطلقه

برای توصیه دارو باید حضوری ویزیت بشه
    بهترین کمکی که می تونین بکنین اینه که تزغیبش کنین پیش روانپزشک بره و شما در حال حاضر کار بیشتری نمی تونین انجام بدین

همچنین خودتون هم نیاز به روانشناس دارین

چرا به دوستی با این شخص به این شدت و تا این حد که خودتون گرفتار شدین ادامه میدین
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29853
    تشکـر
    50
    تشکر شده 64 بار در 53 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل با جنس مخالف مطلقه

درود

همانگونه که خودتان بیان کردید مشکل ایشان با پول حل می شود پس اگر می توانید به ایشان کمک مالی کنید.
    تعداد آلپرازولام مصرفی ایشان زیاد است. باید به یک یا دو عدد در روز کاهش یابد.
    ایشان نیاز به داروی ضد افسردگی دارد
    ویرایش توسط خرد : 11-06-2017 در ساعت 11:40 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد