نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: نداشتن وقت تفریح

4925
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نداشتن وقت تفریح

سلام دوستای عزیزم.
    توی پست قبلی مشکلمو توضیح دادم شرایط ما یکم خاصه. ینی حمایت مالی از طرف خونواده ی همسرم ( باهامون قهرن) نداریم. الانم عقدیم. هردومون 27 ساله ایم. من توی یه شرکت کار میکنم و خوب شکر خدا حقوق وبیمم بد نیست. همسرمم برای خودش کار میکنه و نسبت به من تایم ازادش بیشتره. (پروژه ای کار میکنه وبعضی وقتا یه هفته ای کارو تموم میکنه وبقیه تایم ماه ازاده)
    همسرم پول درمیاره ولی بخاطر شرایطمون اون خرج زندگیو میده و قسط هارو و اونقدرا چیزی براش نمیمونه که بخواد جمع کنه. البته تلاششو میکنه و من همش سعی میکنم بخشی از درامدشو برای ذخیره بردارم. بجاش من حقوقمو جمع میکنم و میذارم کنار. که روز مبادا یه پس اندازی داشته باشیم. چون بنظرم توی مسائل مالی منو تو نداریم. (ما میخواییم از ایران بریم و نهایت تا سال اینده اینجاییم) ما عاشق سفریم و قبلا خیلی سفر میرفتیم. اما بخاطر شرایط من نمیتونیم فلا خیلی بریم. چون مرخصی زیادی ندارم. دیشب با همسرم حرف میزدیم و میگفت اگر میومدی و باهم کار میکردیم من درامدم بیشتر بود و زیادترم سفر و بیرون میرفتیم. آخه ما دوتا الان خیلی تنهاییم و فامیلم حتی بعد از عقد مارو دعوت نکردن.
    ولی من بخاطر شرایطمون میترسم از این کار بیام بیرون. همه ی تلاشمو میکنم براش کم نذارم چون خونوادشم باهاش قهرن خیلی احساس تنهایی میکنه و من درکش میکنم. ولی نمیدونم باید چیکار کنم تا اون رضایت بیشتری داشته باشه...
    لطفا راهنماییم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : نداشتن وقت تفریح

دوستان لطفا راهنمایی کنید خب

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    تشکر شده 186 بار در 148 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    سلام دوستای عزیزم.
    توی پست قبلی مشکلمو توضیح دادم شرایط ما یکم خاصه. ینی حمایت مالی از طرف خونواده ی همسرم ( باهامون قهرن) نداریم. الانم عقدیم. هردومون 27 ساله ایم. من توی یه شرکت کار میکنم و خوب شکر خدا حقوق وبیمم بد نیست. همسرمم برای خودش کار میکنه و نسبت به من تایم ازادش بیشتره. (پروژه ای کار میکنه وبعضی وقتا یه هفته ای کارو تموم میکنه وبقیه تایم ماه ازاده)
    همسرم پول درمیاره ولی بخاطر شرایطمون اون خرج زندگیو میده و قسط هارو و اونقدرا چیزی براش نمیمونه که بخواد جمع کنه. البته تلاششو میکنه و من همش سعی میکنم بخشی از درامدشو برای ذخیره بردارم. بجاش من حقوقمو جمع میکنم و میذارم کنار. که روز مبادا یه پس اندازی داشته باشیم. چون بنظرم توی مسائل مالی منو تو نداریم. (ما میخواییم از ایران بریم و نهایت تا سال اینده اینجاییم) ما عاشق سفریم و قبلا خیلی سفر میرفتیم. اما بخاطر شرایط من نمیتونیم فلا خیلی بریم. چون مرخصی زیادی ندارم. دیشب با همسرم حرف میزدیم و میگفت اگر میومدی و باهم کار میکردیم من درامدم بیشتر بود و زیادترم سفر و بیرون میرفتیم. آخه ما دوتا الان خیلی تنهاییم و فامیلم حتی بعد از عقد مارو دعوت نکردن.
    ولی من بخاطر شرایطمون میترسم از این کار بیام بیرون. همه ی تلاشمو میکنم براش کم نذارم چون خونوادشم باهاش قهرن خیلی احساس تنهایی میکنه و من درکش میکنم. ولی نمیدونم باید چیکار کنم تا اون رضایت بیشتری داشته باشه...
    لطفا راهنماییم کنید.
    سلام. رشته شما و شوهرتون مرتبطه؟ میتونید با هم کار کنید؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا2016 نمایش پست ها
    سلام. رشته شما و شوهرتون مرتبطه؟ میتونید با هم کار کنید؟
    بله هردومون هم رشته ایم اما خوب کم کم کلی وقت طول میکشه تا جا بیافتیم و من خیلی میترسم از این ریسک قبلا هم اینکارو کردم و خوب چون هنوز عقد نکرده بودیم نمیشد باهم کار کنیم و جواب نداد.
    نمیدونم باید چیکار کنم خیلی درمونده شدم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    میزان امتیاز
    8

بله هردومون هم رشته ایم اما خوب کم کم کلی وقت طول میکشه تا جا بیافتیم و من خیلی میترسم از این ریسک قبلا هم اینکارو کردم و خوب چون هنوز عقد نکرده بودیم نمیشد باهم کار کنیم و جواب نداد.
    رشتتون چیه؟ عمران خوندین؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    میزان امتیاز
    8

چرا ریسک؟ اگه از طریق همکاری با همسرتون درآمدتون بیشتر از شغل الانتونه با هم کار کنین و تایم بیشتری رو با هم باشین در غیر این صورت با حرف ها ورفتارهاتون به همسرتون ثابت کنین که درکش میکنین و تحت هر شرایطی کنارش هستین اینجور حس تنهایی همسرتون هم کمتر میشه، وقتهایی هم ک نمیتونین همو ببینین با چت و بازی های آنلاین باهم باشین...

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا2016 نمایش پست ها
    چرا ریسک؟ اگه از طریق همکاری با همسرتون درآمدتون بیشتر از شغل الانتونه با هم کار کنین و تایم بیشتری رو با هم باشین در غیر این صورت با حرف ها ورفتارهاتون به همسرتون ثابت کنین که درکش میکنین و تحت هر شرایطی کنارش هستین اینجور حس تنهایی همسرتون هم کمتر میشه، وقتهایی هم ک نمیتونین همو ببینین با چت و بازی های آنلاین باهم باشین...
    رشتمون کامپیوتره! و همکار هم بودیم یه مدت اما خب شرایط بازار خیلی داغونه و من واقعا ترس دارم از بیرون اومدن. البته ما واقعا بدون اغراق و تعریف استعدادمون توی چندین زمینه خیلی بالاست ولی بخاطر مشکل مالی در حال حاضرمون یکم دست و پامون بسته شده
    یکم وسواس فکری توی زمینه مالی گرفتم همه چیو به فکر پولشم که زیاد نشه. همسرم خیلی دست و دل بازه اما من میترسم همش که نکنه پولامون کم بیاد یه موقه. نمیدونم چیکار کنم. بعدا توی خونواده دست و دل باز اما اقتصادی بزرگ شدم ولی حالا همه ی خونواده بهم میگن خیلی غصه پول میخوری

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    میزان امتیاز
    8

رشتمون کامپیوتره! و همکار هم بودیم یه مدت اما خب شرایط بازار خیلی داغونه و من واقعا ترس دارم از بیرون اومدن. البته ما واقعا بدون اغراق و تعریف استعدادمون توی چندین زمینه خیلی بالاست ولی بخاطر مشکل مالی در حال حاضرمون یکم دست و پامون بسته شده
    یکم وسواس فکری توی زمینه مالی گرفتم همه چیو به فکر پولشم که زیاد نشه. همسرم خیلی دست و دل بازه اما من میترسم همش که نکنه پولامون کم بیاد یه موقه. نمیدونم چیکار کنم. بعدا توی خونواده دست و دل باز اما اقتصادی بزرگ شدم ولی حالا همه ی خونواده بهم میگن خیلی غصه پول میخوری
    عزیز به هر چیزی که بخواین میرسین، بدون نگرانی و با خونسردی کارتونو ادامه بدین، با این شرایط بیرون اومدن از کارتون رو توصیه نمیکنم، چون متاسفانه رشته کامپیوتر خیلی اشباع شده، از طرفی شما میتونین توی منزل طراحی سایت و برنامه نویسی های مرتبط با رشتتون رو انجام بدین...
    موفق باشین

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6071
    تشکـر
    41
    تشکر شده 156 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوستای عزیزم.
    لطفا راهنماییم کنید.
    البته که پروژه ای کار کردن بهتره ... چون کمترین درامدش اینه پشتیبانی ی مجصولغ قبلیه ک هر ماه ی جقوق دیفالت داری! پروژه هم ک الا ماشاللاااااااه زیاده! ولی بنظرم فعلا از کارت بیرون نیا تا جای پای زندگیتون محکم و قرص بشه ... بعدش انقد وقت برای خوش گذرونی هست .... اگه دوتاییتون خبره باشین که حتما هم هستین خیلی زودتر از اون چیزی که فک میکنین مشکلاتون تموم میشه
    اما خاهرم توی این مواقع بیشتر هوای شوهرتو داشته باش ...وقتی خودش ازت تقاضای وقت ازاد کرده یعنی داره اذیت میشه ... همین تایمی ک کنارشی مفید کنارش باش، نزار از تنهایی و نبود تو و کار محض اذیت و خسته بشه، اینو واقعا در نظر داشته باش

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط نهال 2 نمایش پست ها
    البته که پروژه ای کار کردن بهتره ... چون کمترین درامدش اینه پشتیبانی ی مجصولغ قبلیه ک هر ماه ی جقوق دیفالت داری! پروژه هم ک الا ماشاللاااااااه زیاده! ولی بنظرم فعلا از کارت بیرون نیا تا جای پای زندگیتون محکم و قرص بشه ... بعدش انقد وقت برای خوش گذرونی هست .... اگه دوتاییتون خبره باشین که حتما هم هستین خیلی زودتر از اون چیزی که فک میکنین مشکلاتون تموم میشه
    اما خاهرم توی این مواقع بیشتر هوای شوهرتو داشته باش ...وقتی خودش ازت تقاضای وقت ازاد کرده یعنی داره اذیت میشه ... همین تایمی ک کنارشی مفید کنارش باش، نزار از تنهایی و نبود تو و کار محض اذیت و خسته بشه، اینو واقعا در نظر داشته باش
    ممنون عزیزم اما واقعا اذیتم. تازه وسواس ذهنیم گرفتم نسبت به مسائل مالی. حتی حس میکنم یکمی خسیس شدم

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

ممنون عزیزم اما واقعا اذیتم. تازه وسواس ذهنیم گرفتم نسبت به مسائل مالی. حتی حس میکنم یکمی خسیس شدم
    سلام
    شما بهترین فرصتها را دارید پس زیاد نگران مسائل مالی نباشید ذخیره کردن پول خوب هست ولی نباید به قیمت خراب کردن امروزتان شود اصلا پول که هدف اصلی نیست پول را برای آرامش و رفاه بیشتر میخواهیم حالا بخواهیم آرامشمان و صمیمیتمان را فدای پول کنیم اینکه هدفتان را یک سال دیگر مهاجرت کنید به کشور دیگر قرار دادید باعث استرس و فشار زیادتر بر شما شده. اگر میتوانید مهاجرتتان را یک سال عقب بیاندازید یک نوع عجله و شتاب در کل زندگیتان وجود دارد که شما را ناخودآگاه خسیس کرده است اصل اساسی زندگی مشترک در آرام بودن و آرامش بخش بودن نسبت به همسرتان هست تمام کارهای شما هدف غایی و نهاییش همان به دست آوردن آرامش است پس سعی و تلاش اصلیتان را روی هدف اصلی زندگیتان متمرکز کنید قبل از هر چیزی بنیان مودت و محبت را نسبت به هم محکم کنید پول و مهاجرت هر دو وسیله هستند نه هدف. پس برای بدست آوردن وسیله هدف اصلی را قربانی نکنید هیچ سرمایه ای از اعتماد و محبت و صمیمت بین زوجین بالاتر نیست اگر روند به دست آوردن و ذخیره کردن پول مقداری کند شود ولی بنیان اصلی زندگانیتان محکم شود نه تنها ضرر نکرده اید بلکه سود و منفعت زیادی برده اید. این دیدگاه و نظر من درباره مشکلتان بود و در پایان آرزو می کنم که بهترین تصمیم ممکن را برای رسیدن به هدفتان بگیرید.

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    شما بهترین فرصتها را دارید پس زیاد نگران مسائل مالی نباشید ذخیره کردن پول خوب هست ولی نباید به قیمت خراب کردن امروزتان شود اصلا پول که هدف اصلی نیست پول را برای آرامش و رفاه بیشتر میخواهیم حالا بخواهیم آرامشمان و صمیمیتمان را فدای پول کنیم اینکه هدفتان را یک سال دیگر مهاجرت کنید به کشور دیگر قرار دادید باعث استرس و فشار زیادتر بر شما شده. اگر میتوانید مهاجرتتان را یک سال عقب بیاندازید یک نوع عجله و شتاب در کل زندگیتان وجود دارد که شما را ناخودآگاه خسیس کرده است اصل اساسی زندگی مشترک در آرام بودن و آرامش بخش بودن نسبت به همسرتان هست تمام کارهای شما هدف غایی و نهاییش همان به دست آوردن آرامش است پس سعی و تلاش اصلیتان را روی هدف اصلی زندگیتان متمرکز کنید قبل از هر چیزی بنیان مودت و محبت را نسبت به هم محکم کنید پول و مهاجرت هر دو وسیله هستند نه هدف. پس برای بدست آوردن وسیله هدف اصلی را قربانی نکنید هیچ سرمایه ای از اعتماد و محبت و صمیمت بین زوجین بالاتر نیست اگر روند به دست آوردن و ذخیره کردن پول مقداری کند شود ولی بنیان اصلی زندگانیتان محکم شود نه تنها ضرر نکرده اید بلکه سود و منفعت زیادی برده اید. این دیدگاه و نظر من درباره مشکلتان بود و در پایان آرزو می کنم که بهترین تصمیم ممکن را برای رسیدن به هدفتان بگیرید.
    خیلی عجیبه . من خودم ارشد مشاوره هم خوندم (مثلا)
    ادم ها برای دیگران خیلی خوب میتونن کمک کنن اما به زندگی خودشون که میرسه کم میارن.
    بله. ممنون از این نظرتون. اخه ما تهران هستیم و توی این شهر پر از استرس من واقعا بیمار شدم. و بخاطر خونواده همسرم همش میترسم وقتی آشتی کنن بخوان زندگی مارو بهم بزنن و این باعث میشه تلاس کنم سریع برم از ایران. این بی تفاوتیشونم یکم اذیتم میکنه. مشکلاتم یکی دوتام نیست
    خلاصه بعضی وقتا واقعا بهم میریزم

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

خیلی عجیبه . من خودم ارشد مشاوره هم خوندم (مثلا)
    ادم ها برای دیگران خیلی خوب میتونن کمک کنن اما به زندگی خودشون که میرسه کم میارن.
    بله. ممنون از این نظرتون. اخه ما تهران هستیم و توی این شهر پر از استرس من واقعا بیمار شدم. و بخاطر خونواده همسرم همش میترسم وقتی آشتی کنن بخوان زندگی مارو بهم بزنن و این باعث میشه تلاس کنم سریع برم از ایران. این بی تفاوتیشونم یکم اذیتم میکنه. مشکلاتم یکی دوتام نیست
    خلاصه بعضی وقتا واقعا بهم میریزم
    سلام
    اگر شما بذر محبت و آرامش را در دل همسرتان بکارید هرگز همسرتان شما را رها نخواهد کرد حتی زمانی که با خانواده اش آشتی کند همیشه آدمها جذب کسانی میشوند که به آنها آرامش دهند پس خودتان را با این افکار منفی که هیچ واقعیت خارجی ندارد اذیت نکنید و آرامش خود و همسرتان را با این افکار خراب نکنید شاد باشید که شادی و آرامش شما بهترین ضمانت برای ماندگاری عشقتان خواهد بود

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37370
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اینکه اینطوری به فکر همسرتون هستید و تو این شرایط میخواین حمایتش کنید کارتون قابل ستایشه.شما موضوع بحث رو نداشتن وقت تفریح بیان کردید.تفریح ب نظر من فقط مسافرت نیست فعلا شما میتونید ب تفریحای دیگه هم بپردازید مثلا خود من برا تفریح میرم خوابگاه دانشجویی و با بچه ها پاسور و پانتومیم شدیدا بازی میکنیم باور کنید پانتومیم شاید در نظر سوسولی بیاد اما اگه موضوعات حذاب انتخاب کنید شیرین ترین بازیه ما از ۱۲شب تا ۷صب بکوب بازی میکنیم شما هم میتونید فعلا با همسایه هاتون فعلا شروع کنید و یارکشی کنید قول میدم خوش بگذره اگه حتی دلتون میخواد برا اون دعوت همسایه هم یا رفتن خونشون هم ک ممکنه خرج هایی گاها برداره غذای شب رو بردارید و ببرید شهر بازی بخورید.گه گاه سلف سرویس برید.زیاد هزینش اختلاف نداره.بازی هایی ک با همسایه انجام‌میدید روی ی بستنی کیم شرط بندی کنید ک طرف بازنده بگیره گاهی هم تعیین شرط این باشه بازنده دوتا بستنی برا برنده ها بگیره و باید تا اخرش ب بستنی خوردن برنده ها بدون اینکه خودش بستنی بخوره نگاه کنه تفریح رو ب سفر محدود نکنید.سعی کنید با مطالعه کتاب یا هر راه ک مشغولتون میکنه هم این فکر ک با فامیل شوهرتون شکر ابه رابتطون رو فراموش کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد