نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: همسر بی توجه

7606
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37140
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همسر بی توجه

با سلام
    من ۳سال است که ازدواج کرده ام شوهرم روز به روز بداخلاق تر از قبل میشه من هیچ حقی در خانه و بیرون ندارم خودش برای خانه خرید میکند چون خرید مرا ولخرجی میداند به من خرجی نمیدهد.تفریحی در زندگی نداریم و همیشه در خانه هستم و او فقط شبکه ورزش تماشا میکند و یا مدت زمان خ زیادی را صرف بازی با گوشی میکند حتی دوهفته مرخصی گرفت و از صبح تا شب فقط و فقط با گوشی مسابقه بازی میکرد هیچ اهمیتی به طاهر من نمیکند و اصلا برایش مهم نیست رابطه جنسی در ماه دو الی سه بار داریم چون بیشتر اوقات با هم قهر هستیم و یا دعوا کرده ایم و حوصله این رابطه را اصلا ندارم هر چند هیچ وقت نه نگفته ام ولی اصلا مایل به رابطه نیستم چون بهداشت فردیش صفر هسا و من با هر ارتباط عفونت پیدا میکنم هر چقدر هم بهش میگم اصلا اهمیت نمیدهد.خ مشکل دارم اصلا نمیدانم از کجا بگم لطفا بگید چکار کنم.ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : بی توجهی همسر نسبت به خواسته هایم

سلام
    ی مدت به خودتون برسین و غذاهاتون را تزیین زیبا کنید و شاد و سرزنده باشین
    وقتی پرسیدن چیزی شده شاد هسی بگو دلیلی برای شاد نبودن نیست
    محیط خونه اتون را شاد کن و برای خودت خوش باش تا اون دلش بخواد بهت نزدیک تر بشه .
    مردا اصلا از زنهای افسرده و عمگین خوششون نمیاد پس خودت را همیشه سرزنده و شاد و خوشکل نگه دار. نه فقط به خاطره همسرت بلکه بخاطره خودت.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : همسر بی توجه

[replacer_a]

همسر بی توجه
    به همسرتان بگویید نیاز دارید ساعتی را در خلوت و بدون مزاحمبه گفتگو بنشینید.

در باره گام های مشترکی که هردوی شما باید برای بهبود بخشیدن به رابطه تان برمی دارید گفتگو کنید. گمان نکنید کههمه تغییرات باید از جانب همسر باشد. سعی کنید درباره تغییرات کوچکی که انجام آنهمین حالا برای هر دوی شما مقدور و ممکن است به توافق برسید و بعد گام به گام بهسمت جلو حرکت کنید

به محضاینکه در جریان گفتگو توجه همسر را به خود جلب کردید، رفتار وی را همان طور کههست، تا حد ممکن شفاف و بدون قضاوت به خودش منعکس کنید. به خاطر داشته باشید میزانآگاهی انسان ها از رفتارشان متفاوت است. ممکن است همسر شما جزء افرادی باشد کهآگاهی زیادی نسبت به رفتارشان ندارند. پس قبل از این که در دادگاه ذهنتان او را بهعنوان فردی که از رفتارش آگاه و نسبت به تأثیر آسیب زای آن بی تفاوت است متهم کنیدبا او وارد صحبت شوید و فواید گفتگو را به او نشان دهید.
    مثال:
    : «در چند ماه گذشته من خیلی سعی کردم رابطه جنسی داشته باشیمحتی خواستم شروع کننده باشم اما تو تمایلی نشان ندادی».
    * «قبلاً وقتی دستانم را می گرفتی و مرا در آغوش می کشیدی خیلیخوشم می آمد».

با استفاده از عباراتی که با «من» شروع می شوند تأثیر عاطفیرفتار همسر را برای او بازگو کنید. باز هم مهم است به او فرصت بدهید تا میزانآگاهی خود نسبت به رفتارش را مورد بررسی قرار دهد.
    مثال:
    * «من احساس می کنم مانند سابق برای تو جذاب نیستم. به خاطراین احساس، عزت نفس من واقعاً آسیب دیده است».
    * «من احساس رنجش، خشم و ناامنی می کنم».

مثال*
    * «من نمی خواهم این احساس ناامنی در من ادامه داشته باشد».
    * «ما قبلاً هم در این باره صحبت کرده ایم، تو تلاش هایی کردیاما احساس من هنوز همان طور است».
    * «دلم می خواهد درباره موضوع X صادقانه با همدیگر صحبت کنیم و راه حل هایی پیدا کنیم».

اگر نحوه برخورد همسر شما نسبت به پیشنهاد و یا درخواستتغییر، دفاعی است ببینید آیا هستند چیزهایی که ناراحتی از آنها رفتار دفاعی یااحساس کراهت از تغییر را در او تشدید کرده باشد؟
    ممکن است او احساساتی را در خود سرکوب کرده باشد که منشأ اصلی رفتارهایطرد کننده وی باشند. از او بخواهید تا نحوه نگرش خود را نسبت به مسئله پیش آمدهتوضیح دهد، یا برای بهتر کردن وضعیت پیشنهاد بدهد.

در باره گام های مشترکی که هر دوی شما باید برای بهبود بخشیدنبه رابطه تان برمی دارید گفتگو کنید. گمان نکنید که همه تغییرات باید از جانب همسرباشد. سعی کنید درباره تغییرات کوچکی که انجام آن همین حالا برای هر دوی شما مقدورو ممکن است به توافق برسید و بعد گام به گام به سمت جلو حرکت کنید.

برای اینکه مطمئن شوید تلاش مشترک تان برای تغییر ادامه داراست با همسرتان بر سر داشتن یک دوره چک کردن متفاوت و منظم توافق حاصل کنید.
    مثال:
    * «بیا هر چند هفته یک بار این مسئله را چک کنیم تا از روندتغییر آن بیشتر مطلع شویم. من دلم می خواهد تو شروع کننده این کار باشی، این طوریاحساس می کنم برای تو مهم هستم».
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 876 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : همسر بی توجه

نقل قول نوشته اصلی توسط یاس جاوید نمایش پست ها
    با سلام
    من ۳سال است که ازدواج کرده ام شوهرم روز به روز بداخلاق تر از قبل میشه من هیچ حقی در خانه و بیرون ندارم خودش برای خانه خرید میکند چون خرید مرا ولخرجی میداند به من خرجی نمیدهد.تفریحی در زندگی نداریم و همیشه در خانه هستم و او فقط شبکه ورزش تماشا میکند و یا مدت زمان خ زیادی را صرف بازی با گوشی میکند حتی دوهفته مرخصی گرفت و از صبح تا شب فقط و فقط با گوشی مسابقه بازی میکرد هیچ اهمیتی به طاهر من نمیکند و اصلا برایش مهم نیست رابطه جنسی در ماه دو الی سه بار داریم چون بیشتر اوقات با هم قهر هستیم و یا دعوا کرده ایم و حوصله این رابطه را اصلا ندارم هر چند هیچ وقت نه نگفته ام ولی اصلا مایل به رابطه نیستم چون بهداشت فردیش صفر هسا و من با هر ارتباط عفونت پیدا میکنم هر چقدر هم بهش میگم اصلا اهمیت نمیدهد.خ مشکل دارم اصلا نمیدانم از کجا بگم لطفا بگید چکار کنم.ممنون
    سلام
    عزیزم اوایل ازدواج چطوری بودین ؟
    رابطه جنسیتون؟
    این همه تنفر یهو از کجا اومد؟
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)