نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دروغگویی و پنهان کاری همسرم

1382
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37219
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دروغگویی و پنهان کاری همسرم

با سلام

بنده 33 سالمه و حدود 7 ساله ازدواج کردم کارمند شرکت نفت هستم و محل کارم جنوب کشور و به صورت اقماری دو هفته کار دو هفته استراحت هستش. همسرم 29 سالشه. ما یه دختر 18 ماهه داریم. حدودا دو سال و نیم پیش یه روز که تازه از سر کار برگشته بودم کاملا اتفاقی داخل گوشی خانمم شماره تلفن و عکس یه آقایی رو دیدم که از طریق تلگرام چند تا عکس و پیام واسه همسرم فرستاده بود. موضوع رو از خانمم پرسیدم گفت که من ایشون رو نمیشناسم و احتمالا از بچه های داخل گروه هستش که اشتباهی پیام داده. و از اونجا که اون موقع هنوز خودم از برنامه تلگرام استفاده نکرده بودم و هیچ اطلاعاتی درباره این برنامه نداشتم به این موضوع اهمیت ندادم که چرا شماره تلفن ایشون قابل روئیت هست و داخل گوشی همسرم ذخیره شده. بنابراین دیگه پیگیر نشدم تا حدودا یک سال پیش همون روزی که از سر کار برگشته بودم و گوشی خانمم رو برداشتم تا برنامه هاش رو بروز رسانی کنم، که مجددا دیدم که بین خانمم و همون آقا کلی پیام رد و بدل شده بود و از روی تصویر آقا تونستم متوجه بشم که این همون شخص قبلی هستش. و وقتی که پیامها رو به همسرم نشون دادم و ازش پرسیدم که این آقا کیه و از کجا میشناسیش گفت که این آقا از بچه های گروهه و من هیچ رابطه ایی با این آقا نداشتم و ندارم و کلی هم از من ناراخت شد که دارم بهش تهمت میزنم.ولی من راضی نشدم و مطمئن بودم که یه چیزی هست که من ازش بی خبرم و بعد از کلی جر و بحث و پافشاری بالاخره اقرار کرد که سه سال پیش با این آقا از طریق شبکه اجتماعی کلوب دات کام آشنا شدم و ازم خواسته که شماره تلفنم رو بهش بدم که منو داخل گروههای مختلط تلگرام دعوت کنه و من نه ایشون رو دیدم و نه میشناسم.!
    (بنده هم از وجود گروههای مختلط تلگرام و هم اینکه همسرم در نبود بنده از شبکه کلوب دات کام استفاده میکنه و با افراد مختلف گفتگوی خصوصی انجام میده کاملا بی اطلاع بودم)
    ولی از اونجا که من هیچوقت هیچ محدودیتی برای همسرم ایجاد نکرده بودم و همیشه با هم مثل دو تا دوست صمیمی با هم رو راست بودیم و واقعا قبل از این ماجرا هیچوقت چیزی رو نه از هم پنهون کردیم نه به هم دروغ گفتیم، ولی از سه سال پیش که همسرم با این آقا آشنا شده تا الان کلی دروغ بهم گفته و خیلی چیزها رو ازم پنهون کرده و میترسم که در نبود من اتفاقات دیگه ای هم افتاده باشه که من ازشون وحشت دارم.
    از وقتی که متوجه این اتفاقات شدم خیلی نا امید و افسرده شدم و هیچ دلیلی واسه ادامه زندگی ندارم فقط به خاطر دخترم دارم تحمل میکنم.
    میخواستم بزرگواری کنید و بنده رو راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : دروغگویی و پنهان کاری همسرم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzad_1984 نمایش پست ها
    با سلام

بنده 33 سالمه و حدود 7 ساله ازدواج کردم کارمند شرکت نفت هستم و محل کارم جنوب کشور و به صورت اقماری دو هفته کار دو هفته استراحت هستش. همسرم 29 سالشه. ما یه دختر 18 ماهه داریم. حدودا دو سال و نیم پیش یه روز که تازه از سر کار برگشته بودم کاملا اتفاقی داخل گوشی خانمم شماره تلفن و عکس یه آقایی رو دیدم که از طریق تلگرام چند تا عکس و پیام واسه همسرم فرستاده بود. موضوع رو از خانمم پرسیدم گفت که من ایشون رو نمیشناسم و احتمالا از بچه های داخل گروه هستش که اشتباهی پیام داده. و از اونجا که اون موقع هنوز خودم از برنامه تلگرام استفاده نکرده بودم و هیچ اطلاعاتی درباره این برنامه نداشتم به این موضوع اهمیت ندادم که چرا شماره تلفن ایشون قابل روئیت هست و داخل گوشی همسرم ذخیره شده. بنابراین دیگه پیگیر نشدم تا حدودا یک سال پیش همون روزی که از سر کار برگشته بودم و گوشی خانمم رو برداشتم تا برنامه هاش رو بروز رسانی کنم، که مجددا دیدم که بین خانمم و همون آقا کلی پیام رد و بدل شده بود و از روی تصویر آقا تونستم متوجه بشم که این همون شخص قبلی هستش. و وقتی که پیامها رو به همسرم نشون دادم و ازش پرسیدم که این آقا کیه و از کجا میشناسیش گفت که این آقا از بچه های گروهه و من هیچ رابطه ایی با این آقا نداشتم و ندارم و کلی هم از من ناراخت شد که دارم بهش تهمت میزنم.ولی من راضی نشدم و مطمئن بودم که یه چیزی هست که من ازش بی خبرم و بعد از کلی جر و بحث و پافشاری بالاخره اقرار کرد که سه سال پیش با این آقا از طریق شبکه اجتماعی کلوب دات کام آشنا شدم و ازم خواسته که شماره تلفنم رو بهش بدم که منو داخل گروههای مختلط تلگرام دعوت کنه و من نه ایشون رو دیدم و نه میشناسم.!
    (بنده هم از وجود گروههای مختلط تلگرام و هم اینکه همسرم در نبود بنده از شبکه کلوب دات کام استفاده میکنه و با افراد مختلف گفتگوی خصوصی انجام میده کاملا بی اطلاع بودم)
    ولی از اونجا که من هیچوقت هیچ محدودیتی برای همسرم ایجاد نکرده بودم و همیشه با هم مثل دو تا دوست صمیمی با هم رو راست بودیم و واقعا قبل از این ماجرا هیچوقت چیزی رو نه از هم پنهون کردیم نه به هم دروغ گفتیم، ولی از سه سال پیش که همسرم با این آقا آشنا شده تا الان کلی دروغ بهم گفته و خیلی چیزها رو ازم پنهون کرده و میترسم که در نبود من اتفاقات دیگه ای هم افتاده باشه که من ازشون وحشت دارم.
    از وقتی که متوجه این اتفاقات شدم خیلی نا امید و افسرده شدم و هیچ دلیلی واسه ادامه زندگی ندارم فقط به خاطر دخترم دارم تحمل میکنم.
    میخواستم بزرگواری کنید و بنده رو راهنمایی کنید
    سلام دوست عزیز، اول اینکه باید چند تا نکته رو خاطر نشان کنم. یک اینکه هر انسانی یک حریم خصوصی داره و ازدواج به معنای از بین رفتن حریم کامل خصوصی نیست. دو اینکه شما به خاطر شغلتون کنار همسرتون نیستید. و ایشون به نظر میاد که خانه دار باشند از صبح تا عصر به همراه یک بچه کوچیک خوب حوصلشون خیلی سر میره و طبیعیه وقت زیادی رو توی شبکه های اجتماعی بگذرونن و شما حتما به خاطر کارتون هر موقه ای نمیتونید پاسخ تلفن بدید.
    حالا پیشنهاد من این هستش یک وقتی از همسرتون سوال کردید وایشون پاسختون رو دادند و میگید که کاملا باهم رو راست هستید، پس من فک نمیکنم که دروغ گفته باشند و ارتباطشون در همین حد بوده اونم بخاطر اینکه ایشون وقت زیادی تنها هستند. صرفا دنبال جایی برای پر کردن وقتشون می گردند. پس بحث رو ادامه ندید و از هیچ بحث بزرگی نسازید. بهتره به جای دعوا و متهم کردن همسرتون براش توضیح بدید که چقدر زندگیتون و ایشون براتون اهمیت دارند و اینکه اگر توی خونه حوصلشون سر میره بهتره یک کلاس ورزشی یا هرچی دوست دارند ثبت نام کنند. و از مضرات این کار رو هم براشون بگید و بگید که بهشون اعتماد دارید و نمیخوایید زندگی تون بخاطر یک مسائل از بین بره.
    از نگاه کردن با شک و ظن به همسرتون خودداری کنید ولی بدون دعوا می تونید همسرتون رو قانع کنید که اون اقا رو یا بلاک کنن یا خطشونو عوض کنن.
    از متشنج کردن جو خونه به خاطر هیچ و پوچ خودداری کنید.
    موفق باشید.

3. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : دروغگویی و پنهان کاری همسرم

سلام همسرتون را سرگرم کنید این ماجرا حل میشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)