نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خیانت .بد نامزدی

1268
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37231
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت .بد نامزدی

سلام من 24 سالمه و یک ساله ونیم با اقایی اشنا شدم به اسم مهدیی که 4 سال از خودم بزرگترن خب من دوسش دارم اونم بیش از حد همیشع به من توجه و محبت میکنه.من با صراحت حرفمو میزنم ما با هم ************ داشتیم و به دلیل شرایط دوهفته یه بار یا سه هفته یه بار باهم ************ داشتیم که بعدش هم عذاب وجدان میگرفتمو بهش میگفتم اونم خب میگفت من خود ارضایی میکنم و مشکلی ندارم اما فهمیدم با یه زن 50 ساله ************ داره که حتی من زنه رو یه بار دیدم و شک کردم که گفت اصلا نمیشناسم اونو اما فهمیدم که باهم فقط ************ دارند و رابطمون دیگه داشت تموم میشد.شاید چیزی که منو نگه داشت تو رابطه این بود که مهدی ابراز پشیمونی کرد و رفته بود کشاوره به خاظره این کارش .این هم هست که قبل این که من بفهمم باهم ************ دارن تو تلگرام دیدم که مهدی بهش داده بود عزیزم و اینا که کلی عذرخواهی کرد که باهاش برگردم و باهاش که برگشتم بعدش فهمیدم با هم ************ دارن.واقعا نمیدونم خودمو اینجوری قانع کردم که اگه فقظ منو واسه ************ میخواست بهم میگفت ازت انتظار دارم که باهام ************ کنی نه اینکه بگه هیچی ازت نمیخوام نمیدونم واقعا منم دختری ام که ظاهرم خوبه شاید بخاظره این باهام مونده.یا حتی ب خودم میگم موقعی میتونست خیانت کنه که من میگفتم اصلا دست بهم نزن و هیچ رابطه ای باهام نداشته باش .اما نمیدونم نیازه یه پسر جقدره که قانع نشده با همون قدر اگه میشه راهنماییم کنید.من الان باهاش برگشتم و خییلی بم گفت ادمه بزرگی هستی که بخشییددی همچیرو اما واقعا نمیدونم این کار تکرار میشه یا نه..

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : خیانت .بد نامزدی

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین12 نمایش پست ها
    سلام من 24 سالمه و یک ساله ونیم با اقایی اشنا شدم به اسم مهدیی که 4 سال از خودم بزرگترن خب من دوسش دارم اونم بیش از حد همیشع به من توجه و محبت میکنه.من با صراحت حرفمو میزنم ما با هم ************ داشتیم و به دلیل شرایط دوهفته یه بار یا سه هفته یه بار باهم ************ داشتیم که بعدش هم عذاب وجدان میگرفتمو بهش میگفتم اونم خب میگفت من خود ارضایی میکنم و مشکلی ندارم اما فهمیدم با یه زن 50 ساله ************ داره که حتی من زنه رو یه بار دیدم و شک کردم که گفت اصلا نمیشناسم اونو اما فهمیدم که باهم فقط ************ دارند و رابطمون دیگه داشت تموم میشد.شاید چیزی که منو نگه داشت تو رابطه این بود که مهدی ابراز پشیمونی کرد و رفته بود کشاوره به خاظره این کارش .این هم هست که قبل این که من بفهمم باهم ************ دارن تو تلگرام دیدم که مهدی بهش داده بود عزیزم و اینا که کلی عذرخواهی کرد که باهاش برگردم و باهاش که برگشتم بعدش فهمیدم با هم ************ دارن.واقعا نمیدونم خودمو اینجوری قانع کردم که اگه فقظ منو واسه ************ میخواست بهم میگفت ازت انتظار دارم که باهام ************ کنی نه اینکه بگه هیچی ازت نمیخوام نمیدونم واقعا منم دختری ام که ظاهرم خوبه شاید بخاظره این باهام مونده.یا حتی ب خودم میگم موقعی میتونست خیانت کنه که من میگفتم اصلا دست بهم نزن و هیچ رابطه ای باهام نداشته باش .اما نمیدونم نیازه یه پسر جقدره که قانع نشده با همون قدر اگه میشه راهنماییم کنید.من الان باهاش برگشتم و خییلی بم گفت ادمه بزرگی هستی که بخشییددی همچیرو اما واقعا نمیدونم این کار تکرار میشه یا نه..
    عزیزم ببین کسی که عادت کرده خیانت کنه پس بازم تکرار میکنه. اگر شمارو دوست داشت و بهت متعهد بود نمی رفت با کس دیگه ای اونم با یک خانم 50 ساله.
    اینکه بخوای بخاطر رابطه ای که داشتی باهاش بمونی کار بسیار اشتباهیه از الان چشمانت رو باز کن. ما اصولا به دوستانی که بعد ازدواج این مشکل رو تجربه میکنن توصیه می کنیم که سعی کنن مشکل رو اگر فقط یک بار هست حل کنن چون مبحث بعد از ازدواج متفاوتته با قبلش. لطفا سعی نکن خودت رو قانع کنی که چرا قبلا نخواسته بود چرا فلان...
    اینم که شما میگی مگه نیازشون چقدره ؟! بعضی از افراد دچار اختلال هستند و دلشون میخواد توی رابطه تنوع داشته باشن و مخصوصا با ادم های سن بالاتر وارد رابطه میشن که این موضوعش جداگانه هست. چشمات رو باز کن و دل از این رابطه بکن. مطمئن باش بعد از این رابطه هم خیلی ها هستند که براشون رابطه قبل از ازدواج مهم نیست. سن شمام اونقدرا زیاد نیست که نگران باشی از سن ازدواجت میگذره. (تا 28 سال به نظرم وقت هست)
    پس بخاطر این اتفاق از چاله خودتو توی چاه ننداز.
    موفق باشی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام

از چه طریقی آشنا شدید؟؟ آیا هدفتون از آشنایی ازدواج بود یا فقط دوستی یا اصلا هدفی نداشتید و ناخودآگاه وارد رابطه شدید؟؟

الان دقیقا به چی فکر میکنید؟؟میخواهید دوباره با ایشون باشید؟؟ از آینده نگران هستید که ازین جدا شم دیگه نمیتونم ازدواج کنم چون رابطه داشتم؟؟ یا چه چیز؟؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28272
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام شما فرمودید نامزدی اما اینجا هیچ صحبتی از خانواده ها نکردید!
    لطفا بفرمایید نامزدی هست یا دوست دختر پسری که بهش میگید نامزدی چون جوابها در این دو صورت خیلی با هم فرق داره!
    متشکرم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد