نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: ادامه ی راه این رابطه

2027
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37248
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ادامه ی راه این رابطه

با سلام . با همکارم توی شرکت اشنا شدم . و ایشون از من درخواست ازدواج کردند و من پیشنهاد دادم همو بیشتر بشناسیم . ۵ ماه از اشناییمون میگذره و در حال حاضر ایشون چون ۳ هفته ای هست با یه مشکل خیلی بزرگ دست و پنجه نرم میکنند نسبت به من سرد شدند و توی رفتارشون تغییر به وجود اومد (مثل سابق تماس نمیگرفتند ) ۵روز پیش بحث بینمون پیش اومد و در آخر من به ایشون گفتم بهتره که مدتی در تماس نباشیم من حس میکنم داریم فاصله بگیریم از هم . من به جای این که توی مشکلات پیشت باشم و مثبت باشم، باری روی دوشت شدم. ایشون چیزی جواب نداده وتا الان هیچ پیامی هم ندادند.
    لازمه ذکر کنم توی ماه دوم اشنایی (۲ماه پیش )من یه اشتباه خیلی بزرگ انجام دادم که ایشون من رو بخشیدند ولی توی این ۳ هفته هر چقد بی توجهیشون رو گوشزد کردم فقط اون اشتباه من رو میورد وسط که من توی اون شرایط تنهات نذاشتم و تو که ابراز علاقه میکنی به من اون موقع که اون اشتباه رو کردی باید فکر میکردی ...
    من و ایشون هر دو خیلی هم رو دوست داریم .
    نمیدونم الان من باید به ایشون پیام بدم یا صبر کنم خودشون طرفم بیان؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : ادامه ی راه این رابطه

سلام
    لطفا واضحتر توضیح بفرمایید مثلا مشکل خیلی بزرگ برای ایشون پیش اومده چی هست؟؟؟! و همچنین اشتباه خیلی بزرگ شما؟!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37248
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل بزرگش از دست دادن کل داراییشه .. که بلاک شده .. وحالا یک ماه یا چند ماه بلاک هستش. اشتباه بزرگ من هم اینه که توی سومین ماه اشناییمون با دوست پسر سابقم به ایشون خیانت کردم . و کلی پشیمون شدم از کارم و تا الان خودم حق این میدونم که همیشه کنارش باشم وقتی روح بزرگی داره که متو بخشیده

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط نسترن صبحی نمایش پست ها
    با سلام . با همکارم توی شرکت اشنا شدم . و ایشون از من درخواست ازدواج کردند و من پیشنهاد دادم همو بیشتر بشناسیم . ۵ ماه از اشناییمون میگذره و در حال حاضر ایشون چون ۳ هفته ای هست با یه مشکل خیلی بزرگ دست و پنجه نرم میکنند نسبت به من سرد شدند و توی رفتارشون تغییر به وجود اومد (مثل سابق تماس نمیگرفتند ) ۵روز پیش بحث بینمون پیش اومد و در آخر من به ایشون گفتم بهتره که مدتی در تماس نباشیم من حس میکنم داریم فاصله بگیریم از هم . من به جای این که توی مشکلات پیشت باشم و مثبت باشم، باری روی دوشت شدم. ایشون چیزی جواب نداده وتا الان هیچ پیامی هم ندادند.
    لازمه ذکر کنم توی ماه دوم اشنایی (۲ماه پیش )من یه اشتباه خیلی بزرگ انجام دادم که ایشون من رو بخشیدند ولی توی این ۳ هفته هر چقد بی توجهیشون رو گوشزد کردم فقط اون اشتباه من رو میورد وسط که من توی اون شرایط تنهات نذاشتم و تو که ابراز علاقه میکنی به من اون موقع که اون اشتباه رو کردی باید فکر میکردی ...
    من و ایشون هر دو خیلی هم رو دوست داریم .
    نمیدونم الان من باید به ایشون پیام بدم یا صبر کنم خودشون طرفم بیان؟

ادامه ی راه این رابطه

دوست عزیز شما یک رابطه برقرار کردید و بقول خودتون اشتباهی رو مرتکب شدید

ولی امروز نمیدونید دلیل سرد شدن طرف مقابلتون چی هست ؟ پس در این مورد نباید پیش داوری کنید

در ضمن پیشنهاد عدم تماس رو خودتون دادید پس انتظاری نداشته باشید

ولی اگر تمایل داشتید میتونید حالشو بپرسید یا از طریق پیام یا تماس مستقیم ولی در این تماس گله و شکایت نکنید

همین گله و شکایت کردنهای زیاد عامل فرار و سرد شدن ایشون و مردان میشه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37248
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خیلی متشکرم از پیامی که ارسال کردید .
    بله من خودم دیشب بهشون پیام دادن ..
    بهم گفتن باهات حرف میزنم میگی اعصابت خورد میشه .. حرف نمیزنم اینجوری هی میگی جوابتو بدم ... نمیفهمی من واقعا اعصابم خورده و ناراحتم ...
    خلاصه که واقعا اعصابش خورده ...
    ولی من برام عجیبه که چطوری این مشکل(که واقعا مساله مهمی هم هست)باعث شده که رفتارشون با من عوض بشه .
    باید فکر کنم صبور باشم
    ویرایش توسط نسترن صبحی : 11-26-2017 در ساعت 10:41 AM

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37248
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من از دیروز یه عالمه راجع به غار تنهایی آقایون خوندم . البته میدونم که هز فردی با فرد دیگر فرق داره اخلاقش. ولی غار تنهایی مرد من داره بیست روز میشه .. البته چون مشکلش حل نشده .. از اونجایی که با ایشون زندگی نمیکنم الان دو هفته ای میشه ندیدیمش و یک هفته ای میشه تماس تلفنی نداشتیم فقط در حد پیام های یک کلمه ای بوده ..
    من نمیدونم واقعا چیکار کنم ؟
    اجازه بدم خودشون بیان سمتم؟
    یعنی تا طرف من نیومده اصن نرم سمتش؟
    یا یهو برم محل کارش ببینمش ؟
    ممکنه راهنماییم کنین

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط نسترن صبحی نمایش پست ها
    من از دیروز یه عالمه راجع به غار تنهایی آقایون خوندم . البته میدونم که هز فردی با فرد دیگر فرق داره اخلاقش. ولی غار تنهایی مرد من داره بیست روز میشه .. البته چون مشکلش حل نشده .. از اونجایی که با ایشون زندگی نمیکنم الان دو هفته ای میشه ندیدیمش و یک هفته ای میشه تماس تلفنی نداشتیم فقط در حد پیام های یک کلمه ای بوده ..
    من نمیدونم واقعا چیکار کنم ؟
    اجازه بدم خودشون بیان سمتم؟
    یعنی تا طرف من نیومده اصن نرم سمتش؟
    یا یهو برم محل کارش ببینمش ؟
    ممکنه راهنماییم کنین
    عزیزم پاسخ شما مشخصه. دیگه نباید سراغشون برید. اگه قرار باشه با هر موضوعی یا مشکلی این همه زمان تنهایی بخوان. این زندگی قراره چه اتفاقی براش بیافته؟ ببینید هرگز فکر نکنید که افراد بعد از ازدواج قراره چیز دیگه ای بشن. همیشه این فرض رو بکنید که افراد قراره همون بمونن. ایا میتونید قبول کنید؟این مبحث غار تنهایی هم با شرایط شما فرق داره. بنظرم بهتره احترام خودتون رو حفظ کنید و دیگه همون پیام های یک کلمه ای رو هم ندید. تا ببینید برمیگردند یا خیر! در غیر این صورت بهتر این رابطه رو تا وابستگی به وجود نیومده تموم کنید. بعدم این دوست داشتن نیست که بیست روز اصلا خبر نگیرند و ندونن کجایید و براشون اهمیت نداشته باشه

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37248
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم بیست روز نیست که خبر نگرفته اند که ‌.. خبر داریم . ولی خیلی سرد و کم رنگ ..
    فقط زمانی که خودم گفتم بهتره با هم در تماس نباشیم ایشون زنگ نزدند.
    چرا میگین غار تنهایی با این فرق داره؟
    مگه تا زمانی که مرد ها از اون شرایط حادشون بیرون نیومدن تو غار نیستن؟
    الان هم همونه ..
    چون هنوز از توی اون شرایط وحشتناک کاری که براشون پیش اومده بیرون نیومدند. و هر روز بدتز میشه فقط ..
    اونوقت من بزارم به حال خودش باشه؟

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

خانم عزیز ، شما به ایشون خیانت کردی ، بعد میگی اشتباه بزرگ ؟؟ توی دوره ابتدایی آشنایی ، به این میگن اشتباه غیر قابل بخشش !

همین که بعدش باز ترجیح دادن با شما باشن یعنی خیلی خیلی دوستتون داشتند ! نمیشه اسمشو بخشش یا فراموشی گذاشت ، ایشون فقط ترجیح دادن که بازم با شما بمونن !

به ادامه رابطه هم امید نداشته باشید که واسه جفتتون تبدیل به یه رابطه فرسایشی خواهد شد بدون شک ، به خصوص با استرس شدیدی که الان توی زندگیشون دارن این آقا !
    امضای ایشان
    There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable

-Mark Twain

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد