نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ازدواج مجدد مادر

12765
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37328
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج مجدد مادر

سلام به مشاورین عزیز
    مادر من 10 ساله که طلاق گرفتن و هنوز ازدواج نکردن. من اصلا با ازدواج ایشون مخالف نیستم و اتفاقا خیلیم دوس دارم زودتر ازدواج کنن چون راستش نگران بعدها هستم بالاخره من تا آخر عمر نمیتونم پیش ایشون بمونم و اصن خدارو چه دیدین شاید من مردم و ایشون تنها میمونن . خودشونم با ازدواج مشکلی ندارن ولی من واقعا نمیدونم چجوری باید فرد مناسبو پیدا کنم براشون. هر کس که تا الان اومد با معیارای مادرم نمیخوند . بنظرتون راه حل چیه؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ازدواج مجدد مادر

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo1 نمایش پست ها
    سلام به مشاورین عزیز
    مادر من 10 ساله که طلاق گرفتن و هنوز ازدواج نکردن. من اصلا با ازدواج ایشون مخالف نیستم و اتفاقا خیلیم دوس دارم زودتر ازدواج کنن چون راستش نگران بعدها هستم بالاخره من تا آخر عمر نمیتونم پیش ایشون بمونم و اصن خدارو چه دیدین شاید من مردم و ایشون تنها میمونن . خودشونم با ازدواج مشکلی ندارن ولی من واقعا نمیدونم چجوری باید فرد مناسبو پیدا کنم براشون. هر کس که تا الان اومد با معیارای مادرم نمیخوند . بنظرتون راه حل چیه؟
    سلام
    مطلب شما را خواندم عزیز و خوشحالم از اینکه بطور منطقی به مطلب مینگرید, ولی گلم شما اصلا نباید به مادر فشار بیاورید و دخالت بیش از حد بکنید. فقط میتوانید موافقت خود را با ازدواج مجدد ایشان اعلام کنید.

که خوب کرده اید و از طرفی اگر بر حسب اتفاق کس مناسبی رو دیدید بگید مثلا فلانی هم بد نبست ها!!!!

ولی به هیچ وجه این وظیفه شما نبست که برای مادر شوهر پیدا کنید. و صد البته بهتر اینه که به فکر درس و شغل و اینده خود باشید.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39578
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

توجه‼️ توجه ‼️
    معمار روابط خود باشید

❤️❤️ با شناسایی ایده آل های زندگی مشترکتان، روابط زناشویی تان را باسازی کنید❤️❤️
    هم اکنون پژوهشی فراگیر در پژوهشکده خانواده دانشگاه شهید بهشتی، تحت نظر اساتید برجسته و مجرب، در زمینه ی شناسایی استانداردهای زناشویی و تاثیر آن بر سازگاری زناشویی فرزندان طلاق متاهل در حال انجام می باشد. از داوطلبین به انجام این پژوهش و مشتاقین برای شناسایی استاندارد های خویش خواهشمندم به لینک زیر مراجعه کنند http://www.cafepardazesh.ir/form/view.php?id=13106012

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 31 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    5

منطقت خوب بود آفرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد