سلام خدمت همه کاربرای انجمن خوب مشاور
بنده 20 سالمه و یه پدر 47 ساله سرشناس و سرمایه دار دارم که متاسفانه هیشکی ازش خوشش نمیاد از بس اخلاق خشک و تندی داره،حالا به غیر از دوستانش با همه بد رفتاری داره و خود من بخاطر رفتارهاش و صحبت هاش افسردگی گرفتم دائما در حال تهمت زدنه دائما منو نفرین میکنه و فحش میده تا دوسال پیش هم تا حد مرگ منو کتک میزد الانم اصلا بهم اعتماد نداره و هرچی میگم بهش میگه دروغ میگی با اینکه خداشاهده تا حالا نه سواستفاده کردم ازش و نه آبروشو بردم و نه اهل خلاف و گناه هستم ولی بخاطر قیافه ای که دارم بهم تهمت میزنه همین دیشب که خونه دوستم بودم میگفت چرا اونجا بودی و چرا اونجا خوابیدی و هزار تهمت که من خودم از خودم خجالت کشیدم وقتی پدرم اینجوری راجبم فک میکنه چه انتظاری از بیمار های جنسی تو جامعه دارم....ایشون با مادرم اخلاق تندی داره و به خواهرم کم محلی میکنه این وسط بخاطر اعتیاد شدیدش ابروی مارو تو شهر برده و همه میدونن روز به روز از اون ابهتش کم میشه قیافش مث ادمای مریض شده بارها شنیدم مادرم بهش میگفت از این بو نمیتونم کنارت بخوابم مادرم زن خیلی مذهبیه ولی من دارم ذره ذره اب شدنش رو میبینم و خیلی ناراحتم من هیچ دوستی واقعی ندارم و اگه هم داشته باشن گاهی هستن و گاهی نیستن اگه هم دختری اومده سمتم مطمئنم برای پول و قیافه و اومده و اگه پسری اومده شاید80 درصدشون قصد سو استفاده داشتند.
از طرفی پدرم اصلا به فکر تفریح ما نیست و خرج خونه نمیکنه الان دوسالی میشه پولی نمیده به من و من مجبورم سخت کار کنم از طرفی نمیذاره درس بخونم و وقتی هم میخوام بخونم حمایت نمیکنه و من باید کار کنم ولی پیش همه میگه این پسر مایه ننگ منه و درس نمیخونه...
ممنون میشم کمکم کنین