نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: پشیمانی و عدم راه برگشت

1221
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37341
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پشیمانی و عدم راه برگشت

سلام .من یه دختر ۳۹‌ساله هستم که مدت ۸ سال هست با یه مرد متاهل ارتباط دارم‌ ایشون ریس محل کارم بود و من به کارم نیاز داشتم این فرد من و تحت فشار قرار داد و چون‌نا خود اگاه مدت طولانی بود همکار بودیم علاقه هم بوجود امده بود.من خیلی حساس بودم و احساس گناه میکردم اما ایشون اصرار کردن و با توجه به شرایط پذیرفتم .ابتدا روابط خوب بود ناگفته نماند این فرد هیچ وقت هیچ چیزی برای من تهیه نمیکرد اما بعد ۷ سال یه خونه اجاره کرد و ما روزی ۲ ساعت اونجا بودیم اما با توجه به مشکلات خانوادگی و سن بالا من مجبور شدم از خانواده جدا بشم البته نه کامل .این فرد هیچ کمکی در این زمینه به من نمیکنه و مسولیت کار ها و برعهده نمیگیره اما حاضر به تموم کردن رابطه هم‌نیست هرچند من اسیب دیدم پیش مشاور رفتم توصیه کرد وظیفه اش و بهش گوش زد کن اما اصلا زیر بار نمیره.وضعیت مالی بسیار خوبی داره منم الان واقعا نیاز مالی بهش ندارم اما واقعا انگار به شخصیتم توهین شده که ازم سو استفاده میشه تا من توقع هیچ چیزی نداشتم همه چیز عالی بود چون من خواسته ها م گفتم این داستان شروع شده نمیدونم چطوری خلاص بشم .از طرفی سنم‌هم رفته بالا عمرم گذشته و از تنهایی میترسم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : پشیمانی و عدم راه برگشت

سلام

الان شما از این آقا چه انتظاری دارید؟؟ یعنی دقیقا میخواهید که چه کاری بکنه برای شما؟؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

رابطتتون در چه حده ؟ رابطه جنسی هم داشتید؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37341
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بله بیشترین چیزی که عذاب اوره همینه چون خودشون هم میدونن قبل از ایشون من اصلا با کسی ارتباط خاصی نداشتم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37341
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ایشون هیچ هزینه ای نه برای من نه برای خونه میکنه تموم وسایل رو من تهیه کردم حتی حاضر نیست همراهیم کنه چون نگران هست. ما تو این ۸ سال بجز ۱رستوران نزدیک محل کار هیچ جایی نرفتیم هیچ وقت نخواستم و حالا که عنوان میکنم هر بار بهونه میگیره و زیر بار نمیره

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Sevda, نمایش پست ها
    ایشون هیچ هزینه ای نه برای من نه برای خونه میکنه تموم وسایل رو من تهیه کردم حتی حاضر نیست همراهیم کنه چون نگران هست. ما تو این ۸ سال بجز ۱رستوران نزدیک محل کار هیچ جایی نرفتیم هیچ وقت نخواستم و حالا که عنوان میکنم هر بار بهونه میگیره و زیر بار نمیره
    ای بابا شما فراموش کردید که با یک فرد متاهل رابطه دارید؟؟؟ چنان صحبت میکنید که انگار یه زوج تازه ازدواج کرده هستید و از عدم توجه همسرتون گلایه دارید!!

اصلا برای آینده این رابطه برنامه ای دارید؟؟ قرار هست چی بشه؟؟

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37341
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز من با علم این کار و کردم اما تحت فشاربودم ایشون در اون زمان مشکل خانوادگی اساسی داشتن و با وعده و وعید رابطه با من طولانی کردن منم تنها بودم اشتباه کردم به انداز کافی مشکلات دارم .الان هم واقعا تمایل به ادامه رابطه ندارم اما هر بار به طریقی منصرفم میکنه یک بار با مریض جلو دادن خودش و یکبار با داد و هوار منم گیر کردم خسته هستم اگه نبودم دنبال راهکار نمی اومدم تا شما با این نوع برخورد صحبت کنید .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد