نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: دوستی ناتمام...

1082
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35371
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستی ناتمام...

سلام و وقت بخیر
    من یک پسر20ساله هستم.حدود هشت ماه پیش از طریق فضای مجازی با یکی از همجنس های خودم(پسر24 ساله) آشنا شدم که هنوزم این دوستی و ارتباط ادامه داره.من عادت دارم در تمام مسایل خانواده ام رو در جریان میگذارم.در این مورد هم خانواده ام ابتدا به شدت مخالفت میکردند و من هم به خاطر ادامه این دوستی چند باری باهاشون مشاجره کردم اما بعد از صحبت کردن با یه مشاور و شناخت بیشتر دوستم راضی شدند و من تونستم این رابطه دوستانه را ادامه بدم.
    اما مشکل اصلی اینجاست که این رابطه به تازگی کمی سرد شده.معمولا ما از طریق شبکه های اجتماعی در ارتباط هستیم(جدای از دیدار های حضوری،احوالپرسی تلفنی و ...)اما همین مورد هم اخیرا کم شده.اوایل هردو شب یک بار همدیگه رو ملاقات میکردیم.بعد شد دوهفته ای یکبار و درنهایت ماهی یک بار اونم به زور،چرا که دوستم مدیر عامل یه شرکته و خودش میگه سرش خیلی شلوغه اما اون چیزی که واسه من سوال شده اینه که یعنی ما بین تموم گرفتاری هاش اینقدر وقت نداره که یه سلام خشک و خالی تو تلگرام واسم بفرسته؟کسی که یه موقعی به من ابراز علاقه میکرد و میگفت مثل یه برادر دوستم داره،حتی دید که من به خاطر اون جلوی پدر و مادرم وایسادم و خودش هم کمک کرد که این مشکل حل بشه ،الان جوری رفتار میکنه انگار من اصلا وجود نداشتم.الان یک ماهه که ازش بی خبرم.از شدت علاقه مدام پروفایلش رو چک میکنم ولی غرورم بهم اجازه نمیده بهش پیام بدم.میگم من همیشه بهت زنگ زدم و واست پیام فرستادم ،حالا یه بار هم تو بفرست!!!.هر روزم که از جلوی خونشون رد میشم پشت سرش میگم خیلی نامردی...
    (البته یه چیزی علاقه من به اون صرفا مثل علاقه دو تا برادره نه بیشتر.هم من و هم اون آدم های معتقد و مذهبی هستیم و خدا را شکر تا الان پامون رو کج نذاشتیم و به فکر ارتباطات و کارهای نامشروع هم نیستیم)
    حالا من موندم و یه دوست (و صد البته یه برادر)که فوق العاده آدم سردیه و کم کم داره صبر منو لبریز میکنه.
    لطفا یه راهکار جلوی پام بذارید.ممنون.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : دوستی ناتمام...

این نوع علاقه مندی رگه هایی از همجنس گرا بودن توش مشخصه ، ربطی به مذهبی بودن یا نبودن نداره ، با مشاوره تون بیشتر در موردش صحبت کنید !
    امضای ایشان
    There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable

-Mark Twain

3. کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32768
    تشکـر
    16
    تشکر شده 19 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام من مشاور نیستم ولی فکر می کنم شما باید دنبال علت اصلی این موضوع بگردید مثلا چه چیزی باعث شده به این شخص خاص وابسته بشید در حالی که اون نسبت به شما بی توجهی می کنه یا به خاطر اینکه واقعا سرش شلوغه و شما زیاد وقتش رو می گیرید کلا زیاد که به آدما نزدیک بشی براشون عادی میشی یا مشکلی براش پیش اومده یا شاید فقط براش یه سرگرمی بودی.
    البته این شمایید که از قضیه اطلاع دارید و حرف هایی که من می زنم در مورد شما و ایشون فقط یک سری احتمالاته.
    منم خودم خیلی دوست داشتم یه داداش داشته باشم ولی خب آدمای با درک کم پیدا میشند یه تکنیک من درآوردی هم برای فراموش کردنش اینه که یه عیب ازش پیدا کن و اونو تو نظر خودت بزرگ کن کم کم نسبت بهش بی توجه میشی برا من که کار داد.

5. کاربران زیر از آقای فرهمند بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38152
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آقای فرهمند نمایش پست ها
    سلام من مشاور نیستم ولی فکر می کنم شما باید دنبال علت اصلی این موضوع بگردید مثلا چه چیزی باعث شده به این شخص خاص وابسته بشید در حالی که اون نسبت به شما بی توجهی می کنه یا به خاطر اینکه واقعا سرش شلوغه و شما زیاد وقتش رو می گیرید کلا زیاد که به آدما نزدیک بشی براشون عادی میشی یا مشکلی براش پیش اومده یا شاید فقط براش یه سرگرمی بودی.
    البته این شمایید که از قضیه اطلاع دارید و حرف هایی که من می زنم در مورد شما و ایشون فقط یک سری احتمالاته.
    منم خودم خیلی دوست داشتم یه داداش داشته باشم ولی خب آدمای با درک کم پیدا میشند یه تکنیک من درآوردی هم برای فراموش کردنش اینه که یه عیب ازش پیدا کن و اونو تو نظر خودت بزرگ کن کم کم نسبت بهش بی توجه میشی برا من که کار داد.

عجب تکنیکی فکرمیکردم فقط خودم ازاین تکنیک طلایی بهره مندم😅😃

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21473
    تشکـر
    1
    تشکر شده 39 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

یه دوست دختر پیدا کن در اسرع وقت! به خونوادت هم لازم نیست چیزی بگی!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)