نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: جذب نامزد وهمسر

1611
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37352
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

جذب نامزد وهمسر

سلام
    دختری24ساله ام وحدودا 10ماهه عقد کردم،،نامزدم پسرخوب وبااخلاقیه،،منتها گاهی میترسم محبت زیادم بهش اونو ازمن دور کنه یا دلزده بشه،و از طرفی وقتی میبینه چیزی رو زود میبخشم یا فراموش میکنم کم کم به حرفها ودرخواست ها ونیازهام بی توجه بشه،،لطفا راهنماییم کنید،چطور میتونم علاوه برمحبت بهش،، طوری باهاش رفتار کنم که به چیزی که میخوام برسم وبقول معروف لوسش نکنم ..حتی گاهی که حرفی رو قاطعانه میزنم یا وقتی از چیزی دلخورم بروز میدم بعدش خیلی زود ناراحت میشم که چرا باعث شدم ناراحت بشه و خیلی زود ازش عذر خواهی میکنم.بشدت نگرانم که این رفتارم باعث بشه بعدا هیچ اهمیتی به علایق وسلایق من نده..باتشکر

2. کاربران زیر از آذرسرشت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : جذب نامزد وهمسر

برخلاف جذابیت‌های جسمی، ایجاد جاذبه احساسی زمان زیادی می‌طلبد. اگر واقعاً می‌خواهید رابطه بلندمدتی را با شریک زندگی‌تان تجربه کنید، باید بسیار صبور باشید و در این راه تلاش زیادی به خرج دهید. در این مقاله با هم چند روش را مرور می‌کنیم تا بتوانید با شوهرتان ارتباط عاطفی عمیقی ایجاد کنید.

مردها به دنبال خانم‌هایی هستند که بتوانند به آن‌ها اعتماد کنند. کسی که آن‌ها را به خاطر خودشان بخواهد، کسی که بتوانند به او ایمان داشته باشند. شاید برایتان عجیب باشد اما برخی از خانم‌ها قابل اعتماد نبوده و بسیار بی وفا هست‌ند. همین امر باعث می شود که مردها محتاط تر عمل کنند.

مردها به دنبال خانم‌هایی با روحیه زنانه و مهربان می گردند زیرا چنین خصوصیاتی باعث می شود که یک زن بتواند مادر بهتری برای بچه هایش باشد. البته این امر بدان خاطر نیست که مردها انتظار دارند خانم‌ها آن‌ها را نیز تر و خشک کنند بلکه بدان خاطر است که دوست دارند فرزندانشان در آغوش مادر مهربان و دلسوزی پرورش پیدا کنند.

مردها به دنبال زن‌هایی هستند که حس و ظرافت زنانه خود را حفظ کرده باشند. البته منظور ما آن دسته از خانم‌هایی نیست که دائما به دنبال مد می روند و چهره خود را به انواع و اقسام اشکال مختلف در می آورند.

سرگرمی‌ها و علاقه‌مندی‌های همسرتان ممکن است با سلیقه شما جور درنیایند و شما همان احساس را نسبت به آن فعالیت‌ها نداشته باشید. اما اگر قرار به اشد به هم نزدیک شوید و رابطه صمیمی‌تری داشته باشید، باید فعالیت‌هایی را با یکدیگر انجام دهید. این مسئله کمک می‌کند یکدیگر را بهتر درک کنید و ابعاد دیگر فردی که دوست دارید را نیز به بینید. خودتان هم می‌توانید از قرار گرفتن در محیطی متفاوت لذت ببرید و دوستان جدیدی هم پیدا کنید.

شیوه بیان احساسات در زنان و مردان کاملاً متفاوت است. خانم‌ها معمولاً احساسات خود را در قالب واژگان بروز می‌دهند، در حالی که مردها ترجیح می‌دهند سکوت کنند و البته گریه هم نکنند. در بیان عشق هم همین تفاوت وجود دارد. عدم درک این تفاوت‌ها می‌تواند منجر به ناامیدی گردد و مانع برآورده شدن انتظارات همسران از یکدیگر شود. زمان خود را با همسرتان به گذرانید و به بینید چه چیزهایی او را خوشحال می‌کند و چه مسائلی پریشانی او را به دنبال دارد. بدین ترتیب درک متقابل میان شما افزایش می‌یابد و میزان سۆتفاهم‌ها به حداقل می‌رسد.

زنان راهکارهای زیادی دارند که می‌توانند به واسطه آن‌ها مردان را از نظر احساسی درگیر خود کنند. در حالی که برخی زنان می‌کوشند با نادیده گرفتن مشکلات و تظاهر به تغییر سبک زندگی نظر شوهرشان را به خود جلب کنند، برخی دیگر تلاش می‌کنند با استفاده از برقراری ارتباط، رابط‌های مستحکم ایجاد کنند. آن‌چه را که می‌اندیشید در رابطه شما درست و یا نادرست است، صادقانه با همسر خود در میان بگذارید. با این کار این فرصت به وی می‌دهید تا انتظارات شما را درک کند و خود نیز آزادانه انتظارات و احساساتش را بیان کند. بدین‌ترتیب فرصتی فراهم می‌شود تا هر دو شما رابطه دوستانه‌تری برقرار کنید که به منزله شالوده رابطه میان شما عمل خواهد کرد.

مردان از زنان ناامید خوششان نمی‌آید. شرایطی را فراهم نسازید که شوهرتان در برابرتان بایستد. در مورد مسائلی که می‌دانید به هر حال تغییری در آن‌ها ایجاد نمی‌کند، از او انتقاد نکنید. از آنجایی که شما می‌خواهید رابط‌های احساسی ایجاد و آن را تقویت کنید، باید صبور باشید و آرامش خود را حفظ کنید. به همسرتان فضا و زمان لازم را بدهید تا از پیله خود بیرون بی‌اید و همراه با شما احساس رهایی را تجربه کند. برای این منظور باید به نرمی و آهستگی این امکان را برای وی ایجاد کنید تا بتواند درک کند شما دارای چه شخصیتی هستید و به قدری اعتمادسازی کنید که احساس کند می‌تواند حرف دلش را با شما در میان بگذارد. برای ایجاد حس اعتماد، بسیار مهم است که خود شما تا حد امکان برخورد معقولی داشته باشید و مشکلات را با ملایمت و با نهایت صبر مدیریت نمایید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط آذرسرشت نمایش پست ها
    سلام
    دختری24ساله ام وحدودا 10ماهه عقد کردم،،نامزدم پسرخوب وبااخلاقیه،،منتها گاهی میترسم محبت زیادم بهش اونو ازمن دور کنه یا دلزده بشه،و از طرفی وقتی میبینه چیزی رو زود میبخشم یا فراموش میکنم کم کم به حرفها ودرخواست ها ونیازهام بی توجه بشه،،لطفا راهنماییم کنید،چطور میتونم علاوه برمحبت بهش،، طوری باهاش رفتار کنم که به چیزی که میخوام برسم وبقول معروف لوسش نکنم ..حتی گاهی که حرفی رو قاطعانه میزنم یا وقتی از چیزی دلخورم بروز میدم بعدش خیلی زود ناراحت میشم که چرا باعث شدم ناراحت بشه و خیلی زود ازش عذر خواهی میکنم.بشدت نگرانم که این رفتارم باعث بشه بعدا هیچ اهمیتی به علایق وسلایق من نده..باتشکر
    سلام عزیزم.

یکی از مهمترین ویژگیهایی که مرد رو دلزده و سرد میکنه نداشتن عزت نفس در خانومه!

هیچوقت محبت گدایی نکن و از سر دلسوزی یا دوس داشتن ٬ محبت بیجا و بیش از حد از خودت نشون نده.

قاطعیت عزتتو حفظ کن٬ به جا مهربون باش و به جا جدی.

حتما تاپیکی که لینکشو واست میزارم بخون٬ آموزشهای فوق العاده ای توش هست.

http://forum.moshaver.co/f124/%D9%84...C%D8%AF-30478/

5. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37340
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اونوقت مردا باید چطوری باشن؟ همیشه برعکس این صحبتا وجود داشته

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37340
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

الان من مردایی را میبینم که اتفاقا با زنهای بداخلاق اما پولدار و زیبا ازدواج میکنن و میلی به دختر هوش رو و مهربان ندارند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37352
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عالی بود ممنون از تاپیکی که واسم گذاشتی عزیزم

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37084
    تشکـر
    41
    تشکر شده 10 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آذرسرشت نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من اگه مردی عذر خواهی نمی کنه این وظیفه خانمش هست که کم کم بهش یاد بده،چطور؟از نظر من توی دعوا هردو نفر مقصرن،یکی کمتر یکی بیشتر،وقتی از همسرت ناراحتی و اون عذر خواهی براش سخته سعی کن اول شما عذر خواهی کنی،اگر رو در رو نمی تونی پیام بده،در کمال ادب و احترام و شفاف بگو از چی ناراحت شدی و انتظارت چی بوده و بعد بگو البته منم عذر خواهی میکنم که...(مثلا صدامو بلند کردم یا...)اینجور هم بحث و دوریتون از هم تمام میشه هم هردو از هم عذر خواهی کردید،البته بعضی از مردها از طریق زبانی عذر خواهی رو دوس ندارن و ممکنه با بوس یا گل و یا کمک کردن به شما نشون بدن،که به نظرم باید پذیرفت و به مرور عذر خواهی زبانی رو یادشون داد.
    موفق باشید و خوشبخت

10. کاربران زیر از Yas26 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37472
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خسته نباشید یه سوالی خیلی وقته ذهن منو مشغول کرده یه اقایی هست تو دانشگامون من خیلی میبینمش همیشه جلو چشمه اکثرا وقتی میرم بوفه دانشگاه اونجاست دو ترم پیش هم من ایشون رو دیده بودم ولی این ترم بیشتر ایشون رو میبینم و از ایشون خوشم اومده ایشون هم فکر نمیکنم از من بدشون بیاد چون تقریبا هر جا میرم تو دانشگاه اونجا حضور داره و همش نگام میکنه حتی چند دفعه هم با دوستام نشسته بودیم بوفه ایشون هم اونجا بود و داشت به حرفای ما گوش میداد جوری که دوستام هم فهمیدن بودن داره به حرفای ما گوش میده فقط نمیفهمم چرا نمیاد ارتباط برقرار کنه ؟؟ یا یه جوری سر حرفو باز کنه منتظره من برم جلو یا چی ؟؟ البته ما رشته هامون متفاوته کاملا و ایشون هم مشخصه سنشون بالاست فکر کنم ۳۰ سالشون و من ۲۳ سالمه نمیفهمم چشه همش هم زل میزنه به چشام منم خجالت میکشم نگاهمو عوض میکنم یکی راهنمایی کنه چرا اینجوریه ؟؟

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Paniz94 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید یه سوالی خیلی وقته ذهن منو مشغول کرده یه اقایی هست تو دانشگامون من خیلی میبینمش همیشه جلو چشمه اکثرا وقتی میرم بوفه دانشگاه اونجاست دو ترم پیش هم من ایشون رو دیده بودم ولی این ترم بیشتر ایشون رو میبینم و از ایشون خوشم اومده ایشون هم فکر نمیکنم از من بدشون بیاد چون تقریبا هر جا میرم تو دانشگاه اونجا حضور داره و همش نگام میکنه حتی چند دفعه هم با دوستام نشسته بودیم بوفه ایشون هم اونجا بود و داشت به حرفای ما گوش میداد جوری که دوستام هم فهمیدن بودن داره به حرفای ما گوش میده فقط نمیفهمم چرا نمیاد ارتباط برقرار کنه ؟؟ یا یه جوری سر حرفو باز کنه منتظره من برم جلو یا چی ؟؟ البته ما رشته هامون متفاوته کاملا و ایشون هم مشخصه سنشون بالاست فکر کنم ۳۰ سالشون و من ۲۳ سالمه نمیفهمم چشه همش هم زل میزنه به چشام منم خجالت میکشم نگاهمو عوض میکنم یکی راهنمایی کنه چرا اینجوریه ؟؟��������������� ��
    سلام
    یک دفعه که به شما نگاه می کرد بهش بگویید احساس می کنم شما مطلبی میخواهید عنوان کنید چون چندبار دیگر هم به من نگاه میکردید اگر واقعا موضوعی میخواهید مطرح کنید بفرمایید.
    ضمنا این تایپیک برای مشکل فرد دیگری هست بهتر هست تایپیک مجزا برای مطلبتان درست کنید تا افراد بیشتری به شما کمک کنند.

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37472
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    یک دفعه که به شما نگاه می کرد بهش بگویید احساس می کنم شما مطلبی میخواهید عنوان کنید چون چندبار دیگر هم به من نگاه میکردید اگر واقعا موضوعی میخواهید مطرح کنید بفرمایید.
    ضمنا این تایپیک برای مشکل فرد دیگری هست بهتر هست تایپیک مجزا برای مطلبتان درست کنید تا افراد بیشتری به شما کمک کنند.
    ممنون از جوابتون
    ویرایش توسط Paniz94 : 12-17-2017 در ساعت 07:04 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد