نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: ارامش ندارم با فکر و خیال زیاد

1181
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37376
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ارامش ندارم با فکر و خیال زیاد

آرامش ندارم با فکر و خیال زیاد
    سلام من 20 سالمه.نمیدونم چرا همش فکرو خیال میکنم وارامش ندارم همش دلم میگیره مخصوصا شبا و احساس تنهایی میکنم وچون دانشگاهی هستم اصلا نمیتونم به درسهام با ارامش نگاه کنم یهو میبینم چند روز بیکار موندم ولی هیچی نکردم و همش کار هامو و درسهامو به چند ساعت دیگه و چند ساعت دیگه هم به فردا میسپارم و وقتی که به درس نگاه میکنم یا کاری انجام میدم همش خاطرات گذشته میاد به فکرم و نمیتونم کار رو به درستی انجام بدم .خواهشا کمک کنید🙂

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : ارامش ندارم با فکر و خیال زیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi8080 نمایش پست ها
    آرامش ندارم با فکر و خیال زیاد
    سلام من 20 سالمه.نمیدونم چرا همش فکرو خیال میکنم وارامش ندارم همش دلم میگیره مخصوصا شبا و احساس تنهایی میکنم وچون دانشگاهی هستم اصلا نمیتونم به درسهام با ارامش نگاه کنم یهو میبینم چند روز بیکار موندم ولی هیچی نکردم و همش کار هامو و درسهامو به چند ساعت دیگه و چند ساعت دیگه هم به فردا میسپارم و وقتی که به درس نگاه میکنم یا کاری انجام میدم همش خاطرات گذشته میاد به فکرم و نمیتونم کار رو به درستی انجام بدم .خواهشا کمک کنید������
    سلام
    دوست عزیز لطفا بیشتر توضیح بدید که چه فکری میکنید و در گذشته چه مشکلی براتون پیش اومده. می تونید به یک مختصص مغز و اعصاب مراجعه کنید و ازش بخوایید براتون قرص بنویسه. یک دوره مصرف قرص کوتاه مدت میتونه خیلی توی جمع شدن حواس و بیشتر شدن تمرکزتون کمک کنه. من خودم دوره کارشناسیم مشکل شما رو داشتم و واقعا این دکتر بهم کمک کرد.
    تمرین های جمع کردن تمرکز حواس هم هست. که خیلی زیادن.
    مثلا وقتی میخواد حواستون پرت بشه موضوعتونو روی یک کاغذ بنویسید و بگید بعدا بهش فکر میکنید.
    در ضمن میتونید یک کلاس ورزشی اسم بنویسید تا این کمبود و تنهایی رو حس نکنید. این سن اوج غلیان احساس نیاز به یک همدم هستش. پس بدونید که طبیعیه.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37376
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.منظورم از گذشته اینه که خاطرات خوش یادم میفته و با خودم میگم چه روزای خوبی داشتم ولی الان دیگه نمیتونم اونارو بدست بیارم

و من خیلی فکر میکنم تا حدی که تو کار های مهم هم حواسم پرت میشه و به فکر فرو میرم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37376
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

واین یادم رفت که بعضی وقت ها مغزم همه ی مسائل رو قاطی میکنه این در مورد همه ی مسائل صدق میکنه اجتماعی حساسی و...

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi8080 نمایش پست ها
    واین یادم رفت که بعضی وقت ها مغزم همه ی مسائل رو قاطی میکنه این در مورد همه ی مسائل صدق میکنه اجتماعی حساسی و...
    نگفتید بازهم چه مشکلاتی الان دارید و چیه که انقدر اذیتتون میکنه ولی اگر در همین حد باشهکه خودتون اعلام می کنید الان هم میتونید دوران خوش گذشته رو تکرار کنید. البته که زندگی سخت هست و خوبی ما ادم ها اینه که مسائل رو با همه سختی هاش فراموش میکنیم و خوشی هاش یادمون میمونه. و خوب قطعا شما توی سن پایین تر حتما یک سری مشکلاتی داشتید که اون موقه از عهده حل کردنش برنمیومدید (مثلا اون موقه ها ممکنه دغدغه ذهنی تون، یک درس سخت بوده و حالا یک سری چیزهای دیگه دغدغه تون شده) باید برنامه ریزی کنید برای زندگی تون و طبق اون عمل کنید. البته که آدم ها دیگر هرگز به گذشته برنمیگردند. پس سعی کنید این مشکلتون فقط یک عدم تمرکز ساده هستش که با برنامه ریزی و مراجعه به یک مشاور تحصیلی و در صورت درست نشدن مراجعه به یک متخصص جهت تجویز دارو جهت افزایش تمرکز می تونه مشکلتون رو حل کنه
    سعی کنید خودتون رو بیشتر مشغول کنید شرکت در کلاس های ورزشی مثل شنا و ... و اگر اوضاع مالیتون بد نیست شرکت در تورها و سفرهای گروه های گردشگری مختلف (آشنایی با گروه های دوستی جدید، میتونه تنهاییتون رو پر کنه) میتونه بسیاری از درگیری های ذهنی شما رو کم کنه.
    موفق باشید

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37376
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماییتون و وقتی که گذاشتید خیلی کمک کردید تشکر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)