نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشکلات با مادر

1307
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37387
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات با مادر

من دختری ۱۸ ساله هستم . که مادر پدرم من رو برای بیرون رفتن محدود کردن و من دوست دارم با دوستام برم تفریح و هر چیز دیگه . وقتی خانوادم اینجوری میکنن منم مجبور میشم دروغ بگم و برم بیرون . همیشه سعی کردم راست بگم اما وقتی راست میگم کلا نمیزارن ادم مجبور به دروغ گفتن میشه . چی کار کنم که بتونم راحت بیرون برم ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : مشکلات با مادر

سلام ببین به خاطر چی سخت گیری می کنن،من که نمیدونم از دور قضاوت کنم اما شاید دوستات از نظر خونواده ت مناسب نباشن که باهاشون بیرون نری یا جایی که میخوایی بری و نمی پسندن، اول ببین دلیلشون چیه،مطمان باش پدرو مادرت بد تو رو نمیخوان، بهر حال احتمالا یک سال دیگه دانشگاه میخوایی بری و در اونصورت بیشتر بهت اجازه میدن بری بیرون و اون استقلال لازم رو به دست میاری

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37387
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مامانم با دوستام مشکلی نداره و جایی که میریم هم میدونه کجاست و دیده ولی همین مشکلشو نمیفهمم . و من دانشگاه هم میرم و هنوز همین طوریه و اونا با ساعت بیرون رفتن من مشکل دارن میگن هر موقع میری ۸ خونه باش و ۸ خیلی زوده و بیشتر مواقع دوستایی که من دارم تازه ۷ میان بیرون تا گرم صحبت میشیم من باید برگردم خونه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

خب دیگه هر خونه ی برای خودش قوانینی داره و الان شما به نظرم باید برای نظرشون احترام قایل باشید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36283
    تشکـر
    45
    تشکر شده 82 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط hanane_jahanyar نمایش پست ها
    مامانم با دوستام مشکلی نداره و جایی که میریم هم میدونه کجاست و دیده ولی همین مشکلشو نمیفهمم . و من دانشگاه هم میرم و هنوز همین طوریه و اونا با ساعت بیرون رفتن من مشکل دارن میگن هر موقع میری ۸ خونه باش و ۸ خیلی زوده و بیشتر مواقع دوستایی که من دارم تازه ۷ میان بیرون تا گرم صحبت میشیم من باید برگردم خونه
    عزیزم خونواده ت ساعت برگشتت رو 8 شب در نظر گرفتن ؟؛ خب بیشتر خونواده ها فکر میکنم اینطوری باشن!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد