نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: دعوای لفظی با مادرشوهر

2265
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37422
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دعوای لفظی با مادرشوهر

سلام خسته نباشید.
    من ۸سال ازدواج کردم ،بخاطر اذیتهایی ک از سمت خانواده خودم داشتیم ، سختی های زیادی کشیدم این اذیت ها باعث سواستفاده از سمت خانواده همسر شده و مادرش بی از حد تو هر موضوعی پای خانواده من رو وسط میکشه و میگه چرا اونا فلان کردن ولی بازم تو دوسشون داری و غیره و نمیخواد درک کنه ک اونها خانواده من هستن و انتظار داره من با خانواده خودم قطع رابطه کنم و تا الان هر بار چه مادر شوهرم بیاد خونه ما و چه من برم خونه اونا ما دعوای لفظی داریم و بخاطر اینکه ب اصطلاح خودش بچه هاش رو خیلی دوست داره بهانه میکنه ک تو خانوادت پسرم رو ازمن گرفتین و ...البته نا گفته نماند ایشون (مادرشوهرم )مشکل عصبی شدید داره و ب نظر من ک باید تحت درمان روانکاو باشه اما خودش پیگیر نیس ، خواستم بگم واقعا از این جدل خسته شدم چطور میتونینم ی خانواده اروم باشیم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دعوای لفظی با مادرشوهر

یک تغییر کوچولو میتونه این رفتارهارو کاهش بده
    و اونم تصمیم شما برای محبت کردن به مادرشوهره ...
    شاید سخت به نظر برسه ولی میتونید به ارامی در این مورد ورود کنید
    فقط رفتار شما باید به گونه ای نباشه که مصنوعی جلوه کنه
    اگر بتونید اعتمادش رو جلب کنید مسلما بسیاری از مشکلاتی که امروز بیان میکنیدو حل خواهید کرد
    با دعوا فقط حرمت و آرامش خودتون رو از بین میبرید پس گاهی لازمه با محبت کردن حرف خودتون رو اثبات کنید
    پس با این رویه دنبال ارامش در زندگی مشترکتون نباشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37422
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من همه اینکار رو انجام دادم هدیه خریدم تو مناسبتا زنگ زدم یا هر چیز دیگه ای ولی متاسفانه انگار دید ایشون نسبت ب من فرق داره و پشت هر کار من ی ایرادی میزاره جوری ک اطرافیان حتی همسرم هم بهشون میگن کلا ایشون با من مشکل دارن ـ همیشه ب همسرم میگه چرا تو زن گرفتی چرا تو ی شهر دیگه زندگی میکنی چرا اینقدر زنت رو دوست داری اول باید من رو دوست داشته باشی ...ایشون فقط انتظار بیجا از اطرافیان دارن بخصوص از افرادی ک بعنوان عروس یا داماد یا هر شخص جدیدی ک وارد زندگیشون میشه دارن .

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Tara.mahdavi نمایش پست ها
    من همه اینکار رو انجام دادم هدیه خریدم تو مناسبتا زنگ زدم یا هر چیز دیگه ای ولی متاسفانه انگار دید ایشون نسبت ب من فرق داره و پشت هر کار من ی ایرادی میزاره جوری ک اطرافیان حتی همسرم هم بهشون میگن کلا ایشون با من مشکل دارن ـ همیشه ب همسرم میگه چرا تو زن گرفتی چرا تو ی شهر دیگه زندگی میکنی چرا اینقدر زنت رو دوست داری اول باید من رو دوست داشته باشی ...ایشون فقط انتظار بیجا از اطرافیان دارن بخصوص از افرادی ک بعنوان عروس یا داماد یا هر شخص جدیدی ک وارد زندگیشون میشه دارن .
    دوست عزیز، اگر شهر دیگه ای زندگی میکنید و روابطتون در همون بازدیدها خلاصه شده و شما و همسرتون مشکل دیگه ای بغیر از این ندارید. شما حرف هاشونو نادیده بگیرید و بگذارید حرفاشونو بزنند و شما به بحث دامن نزنید اینجوری حقانیت شما پیش دیگران هم بیشتر ثابت میشه.
    از بحث کردن با همسرتون پس از آمدن از خانه مادرشوهرتون بپرهیزید زیرا که همسرتون کاره ای نیستند و غر زدن شما باعث میشه که این بحث بیشتر ادامه پیدا کنه. وهمسرتون رو به سمت مادر و طرفداری از اون سوق بده.
    اروم باشید و زندگی خودتون رو بکنید.
    موفق باشید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ من به شما این داستان :

روزي از از دوران خود ما دختري كه قصد ازدواج داشت، ازدواج کرد و به خانه شوهر رفت ولی هرگز نمی توانست با مادرشوهرش کنار بیاید و هر روز با هم جرو بحث می کردند.
    عاقبت یک روز دختر نزد داروسازی که دوست صمیمی پدرش بود رفت و از او تقاضا کرد تا ســــمی به او بدهد تا بتواند مادر شوهرش را بکشد!
    داروساز گفت اگر ســــم خطرناکی به او بدهد و مادر شوهرش کشته شود، همه به او شک خواهند برد، پس معجونی به دختر داد و گفت که هر روز مقداری از آن را در غذای مادر شوهر بریزد تا ســــم معجون کم کم در او اثر كرده و او را بکشد و بعد توصیه کرد تا در این مدت با مادر شوهر مدارا کند تا کسی به او شک نکند.
    دختر معجون را گرفت و خوشحال به خانه برگشت و هر روز مقـداری از آن را در غـذای مادر شوهـر می ریخت و با مهربانی به او می داد.
    هفته ها گذشت و با مهر و محبت عروس، اخلاق مادر شوهر هم بهتر و بهتر شد تا آنجا که یک روز دختر نزد داروساز رفت، به او گفت: آقای دکتر عزیز، دیگر از مادر شوهرم متنفر نیستم. حالا او را مانند مادرم دوست دارم و دیگر دلم نمی خواهد که بمیرد، خواهش می کنم داروی دیگری به من بدهید تا ســــم را از بدنش خارج کند.
    داروساز لبخندی زد و گفت: دخترم، نگران نباش. آن معجونی که به تو دادم ســــم نبود بلکه ســــم در ذهن خود تو بود که حالا با عشق به مادرشوهرت از بین رفته است

6. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)