نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: مشگل در رابطه دوستانه

1291
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37436
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشگل در رابطه دوستانه

سلام . من از تابستون با یه گروه کوهنوردی آشنا شدم و جمعه ها کوه میرم توی همین کوه رفتنا با دوتا خواهر آشنا شدم و باهم دوست شدیم . ما با یه اکیپ آشنا شدیم که حدودا چهارده نفری میشیم الان خیلی همه باهم رفیقیم دختر و پسر همه باهم خوبیم. چند وقت پیش یکی از پسرهای اکیپ که سنش تقریبا سی سال هست شایدم بیشتر با یکی از این خواهرا رابطه ای شروع کرد که به گفته خودش رابطه دوست دختر پسری نبود مثل خواهر دوستش داشته بعد خواهر بزرگ‌تر فهمید و رابطه شون رو تموم کرد . بچه ها همیشه به من میگفتن پسر خوبیه جذبش کن به خودت ولی من اهل رابطه ی دوست دختر دوست پسری نیستم ولی از این شوخی ها میکردیم . من برای تولد اون پسر یه دستبند خریدم و به دوستش که کافه داره دادم تا بهش بده خیلی خوش حال شد و کلی تشکر کرد و گفت چرا خودت بهم ندادیش. حالا بعد از اون اتفاقات و کادو جمعه توی تور همو دیدیم ولی رفتارش تغییر کرده بود رسمی حرف میزد ، یه بی قراری رو توش حس میکردم انگار با خودش کلنجار میرفت . من میترسم اون دختر که باهاش بود بهش گفته باشه که من دوسش دارم درحالی که من به اون دختر گفتم که مثل بقیه بچه ها دوسش دارم همه شون برام عزیزن ولی عاشقش نیستم به هیچ وجه ، حتی بعدا که با چندتا از بچه های تور رفتیم کافه پاتوقمون بازم همونجوری بود بازم بی قراری توش حس کردم حالا شما به من بگید چی کنم من عذاب وژدان گرفتم میگم نکنه فکر میکنه من عاشقشم این کارورو میکنه که مثلا عشقم نسبت بهش از بین بره درحالی که هیچ عشقی درکار نیست فقط دوست داشتن . شما بگید من چی کار کنم یعنی ممکن اون دختر چیزی گفته باشه که اینجوری شده؟ لطفا راهنمایی ام کنید من خیلی عذاب وژدان دارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : مشگل در رابطه دوستانه

نقل قول نوشته اصلی توسط Negarkhanom74 نمایش پست ها
    سلام . من از تابستون با یه گروه کوهنوردی آشنا شدم و جمعه ها کوه میرم توی همین کوه رفتنا با دوتا خواهر آشنا شدم و باهم دوست شدیم . ما با یه اکیپ آشنا شدیم که حدودا چهارده نفری میشیم الان خیلی همه باهم رفیقیم دختر و پسر همه باهم خوبیم. چند وقت پیش یکی از پسرهای اکیپ که سنش تقریبا سی سال هست شایدم بیشتر با یکی از این خواهرا رابطه ای شروع کرد که به گفته خودش رابطه دوست دختر پسری نبود مثل خواهر دوستش داشته بعد خواهر بزرگ‌تر فهمید و رابطه شون رو تموم کرد . بچه ها همیشه به من میگفتن پسر خوبیه جذبش کن به خودت ولی من اهل رابطه ی دوست دختر دوست پسری نیستم ولی از این شوخی ها میکردیم . من برای تولد اون پسر یه دستبند خریدم و به دوستش که کافه داره دادم تا بهش بده خیلی خوش حال شد و کلی تشکر کرد و گفت چرا خودت بهم ندادیش. حالا بعد از اون اتفاقات و کادو جمعه توی تور همو دیدیم ولی رفتارش تغییر کرده بود رسمی حرف میزد ، یه بی قراری رو توش حس میکردم انگار با خودش کلنجار میرفت . من میترسم اون دختر که باهاش بود بهش گفته باشه که من دوسش دارم درحالی که من به اون دختر گفتم که مثل بقیه بچه ها دوسش دارم همه شون برام عزیزن ولی عاشقش نیستم به هیچ وجه ، حتی بعدا که با چندتا از بچه های تور رفتیم کافه پاتوقمون بازم همونجوری بود بازم بی قراری توش حس کردم حالا شما به من بگید چی کنم من عذاب وژدان گرفتم میگم نکنه فکر میکنه من عاشقشم این کارورو میکنه که مثلا عشقم نسبت بهش از بین بره درحالی که هیچ عشقی درکار نیست فقط دوست داشتن . شما بگید من چی کار کنم یعنی ممکن اون دختر چیزی گفته باشه که اینجوری شده؟ لطفا راهنمایی ام کنید من خیلی عذاب وژدان دارم
    سلام دوست عزیز. شما خیلی راحت میتونی با بی محلی و برخورد فوق العاده عادی نشون بدی که برات مهم نیست اصلا سخت نگیر و ریلکس باش هرچی بیشتر مصطرب بشی بیخود سوتفاهم اون رو بیشتر کردی پس تو هم مثل خودش خیلی رسمی و عادی باش تا بفهمه برات مهم نیست.
    موفق باشی

3. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

مشگل در رابطه دوستانه

دوست عزیز متوجه درخواست خودتون هستید ؟
    شما از ما انتظار پیشگویی در مورد رفتارهای این دخترو دارید ؟
    هیچ کسی جز شما نمیدونه چه نوع رفتاری داشتید که امروز از اینکه ایشون به شما دلبسته بشه ترس و واهمه دارید ؟
    اگر بین شما ارتباط دوستانه قویی وجود داره پس میتونید راحت در مورد انتظارات صحبت کنید
    در غیر اینصورت اصلا نباید به خودتون ناراحتی راه بدید چون ایشون پیام شما برای یک دوستی ساده رو دریافت کرده
    پس در مورد اتفاقات تردید آمیز آینده پیشگویی نکنید ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    مشگل در رابطه دوستانه

دوست عزیز متوجه درخواست خودتون هستید ؟
    شما از ما انتظار پیشگویی در مورد رفتارهای این دخترو دارید ؟
    هیچ کسی جز شما نمیدونه چه نوع رفتاری داشتید که امروز از اینکه ایشون به شما دلبسته بشه ترس و واهمه دارید ؟
    اگر بین شما ارتباط دوستانه قویی وجود داره پس میتونید راحت در مورد انتظارات صحبت کنید
    در غیر اینصورت اصلا نباید به خودتون ناراحتی راه بدید چون ایشون پیام شما برای یک دوستی ساده رو دریافت کرده
    پس در مورد اتفاقات تردید آمیز آینده پیشگویی نکنید ...
    جناب فرخ ایشون دختر هستند و برای یک پسر هدیه خریدند که مین نکنه اون پسر فکر بدی کنه درموردشون

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37436
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیزم ghm خوب گفتی دمت گرم ، ایشون اصلا سوالو متوجه نشده

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Negarkhanom74 نمایش پست ها
    دوست عزیزم ghm خوب گفتی دمت گرم ، ایشون اصلا سوالو متوجه نشده
    جناب فرخ از مشاوران خوب این انجمن و مدیر سایت هستند.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37436
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بله متوجه شدم ولی ایشون حتی متن رو درست نخوندن و‌ درست نفهمیدن و خیلی سریع نظر دادن این برای یک مشاور ضعف بزرگی چون ممکن با یک مشاوره اشتباه یک زندگی خراب بشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)