نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: رابطه به آقای متاهل

753
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37460
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه به آقای متاهل

سلام
    من 35 سالمه و مجردم و متاسفانه تو محل کارم با یکی از همکارهام که متاهله در ارتباطم. به هیچ وجه نمیخواستم و نمیخوام که اینجوری باشه و خیلیییییی تلاش ها در جهت قطع این ارتباط و خارج شدن از رابطه کردم ولی هیچ کدوم نتیجه ندادن. متاسفانه محل کارم جوری هست که تایم تنهاییمون زیاد اتفاق میفتهو همین برا من معضل شده ناگفته نماند کششمون بهم زیاد هست و خیلی خوبیم باهم ولی من ادم این رابطه نیستم و بشدت در عذابم و از طرفی علاقه ایشون خیلی زیاده و منم بهش علاقه دارم در نتیجه خیلی وقتا که خواستم تموم کنم با دیدن ناراحتی وحشتناکش زیاد نتونستم طاقت بیارم. واقعا درمونده شدم واقعا به کمک نیاز دارم. حتی گاهی فکر میکنم یکی رو بیدا کنم که مجرد باشه شاید بتونه کمکم کنه از این رابطه خارج شم ولی میترسم از چاله دربیام بیفتم تو چاه. چندین بار هم خواستم با اینکه کارم عالیه ازش خارج شم ولی نمیذاره . داغونم واقعا . ممنون میشم اگه بهم راهکار بدین یا مشاوری کسی بهم معرفی کنین که کمکم کنه از این رابطه خارج.
    از قبل بگم لطفا شعار ندین که بده و این چه کاریه هیچ کس اینو بهتر از من نمیدونه که عذابش میکشم . لطفا کسایی نظر بدن که تجربه دارن یا دانشش رو ممنونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : رابطه به آقای متاهل

سلام عزیزم.

قابل درک هست زمانی که یک رابطه عمیق احساسی به وجود میاد چقد سخته بتونی حتی به خاطر جنبه های منفیش و ضررهایی که ممکنه واست داشته باشه ازش بیای بیرون.

اما توی این نوع رابطه ها که آقا متأهله ٬ طرف مقابل که شما باشی هر چقدرم مورد علاقه اون آقا باشی هر چقدم عاشقت باشه اما اولویت اولش نخواهی بود و توی اولویتهای دوم و سوم و شایدم پایینتر قرار میگیری!

به نظر من شمایی که انقد داری از قلب و احساست مایه میذاری لیاقتت این نیست که اولویت چندم مردی باشی که عاشقشی.

شما حتی اگر هر فداکاری هم برای ایشون انجام بدی مطمئن باش ایشون هیچوقت کاری نمیکنه تا زندگی که براش زمان گذاشته و همه جوره مالی و عاطفی براش هزینه کرده به خطر بیفته!!

حتی اگه پاش بیفته ممکنه از روی تو رد بشه تا زندگیشو نجات بده!

منم زمانی که مجرد بودم با آقایی آشنا شدم که متأهل بود٬ دوسشم داشتم اما همون اولش تا دیدم بهش علاقه مند شدم با وجود همه التماسی که میکرد تا بمونم ازش خداحافظی کردم و یه جوری رفتم که انگار نبودم اصلا!

اولش سخت بود اما خودمو جای زنش میزاشتم و میدیدم چقد وحشتناکه یه زن دیگه پاش تو زندگیم باشه و بعدشم به این فک میکردم که اگرم میموندم نهایتا میشدم یه عشق پنهانی که مردی که عاشقشم مجبوره از همه قایمم کنه و حتی اگه قایمم نکنه من تو نگاه بقیه آدما بشم یه آدم زندگی خراب کن !

این فکرا کمک میکرد تا راحتتر کنار بیام.

و واقعا چون اینا رو در شأن خودم نمیدونستم خیلی راحت به سرعت با این موضوع کنار اومدم.

از طرفی بعدش که دیگه اون علاقه تموم شده بود و همه چی واسم عادی شد به این فک میکردم مرد متأهلی که به زنش خیانت کنه هیچوقت نمیتونه آدم مطمئن و محکمی برای ادامه زندگی باشه‌!

از تجربه خودم گفتم تا فک نکنی رفتم تو فاز نصیحت.

مطئنم تو لیاقتت بیشتر از این آقاست....
    ویرایش توسط رامونا : 12-15-2017 در ساعت 09:28 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_life96 نمایش پست ها
    سلام
    من 35 سالمه و مجردم و متاسفانه تو محل کارم با یکی از همکارهام که متاهله در ارتباطم. به هیچ وجه نمیخواستم و نمیخوام که اینجوری باشه و خیلیییییی تلاش ها در جهت قطع این ارتباط و خارج شدن از رابطه کردم ولی هیچ کدوم نتیجه ندادن. متاسفانه محل کارم جوری هست که تایم تنهاییمون زیاد اتفاق میفتهو همین برا من معضل شده ناگفته نماند کششمون بهم زیاد هست و خیلی خوبیم باهم ولی من ادم این رابطه نیستم و بشدت در عذابم و از طرفی علاقه ایشون خیلی زیاده و منم بهش علاقه دارم در نتیجه خیلی وقتا که خواستم تموم کنم با دیدن ناراحتی وحشتناکش زیاد نتونستم طاقت بیارم. واقعا درمونده شدم واقعا به کمک نیاز دارم. حتی گاهی فکر میکنم یکی رو بیدا کنم که مجرد باشه شاید بتونه کمکم کنه از این رابطه خارج شم ولی میترسم از چاله دربیام بیفتم تو چاه. چندین بار هم خواستم با اینکه کارم عالیه ازش خارج شم ولی نمیذاره . داغونم واقعا . ممنون میشم اگه بهم راهکار بدین یا مشاوری کسی بهم معرفی کنین که کمکم کنه از این رابطه خارج.
    از قبل بگم لطفا شعار ندین که بده و این چه کاریه هیچ کس اینو بهتر از من نمیدونه که عذابش میکشم . لطفا کسایی نظر بدن که تجربه دارن یا دانشش رو ممنونم
    سلام

رابطه عاطفی چطور آغاز شد؟؟ آیا از اول میدونستین که متاهل هستن یا بعدا باخبر شدید؟؟ آیا رابطه جنسی هم داشتید؟؟

ایشون چند ساله هستن؟؟ آیا بچه دارن؟؟ آیا با همسرشون اختلافاتی دارن؟؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_life96 نمایش پست ها
    سلام

سلام

رابطه رو یهویی قطع نکنید، رابطه رو مدیریت کنید تا به مرور زمان کمرنگ شه.

یجوری که طرف خودش احساسشو از دست بده، مثلا اصرار کنید چندین بار براتون خرید کنه.

خرجش که زیاد شه کم کم کوتاه میاد و پیدا کردن یه نفر جایگزین مجرد فکر خوبیه چون میبینه هم داره پول خرجتون میکنه و هم شما با یه نفر دیگه هستین.

اگه گفت با یکی دیگه نباش و ناراحت شد، اصلا کوتاه نیاین و بگین این مشکل توئه، دوس نداری رابطه رو تموم کن.

یه مدت اینجوری باشین بیخیال قضیه میشه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد