نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: رابطه پیامکی شوهرم و مادرم

7648
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37463
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه پیامکی شوهرم و مادرم

با سلام
    من 9 ماه ازدواج کردم و 4 ماه هست سر زندگی خودمون هستیم من و شوهرم من شوهرم 21 سالمون ، من و همسرم با خیلی اسرار همسرم بعد یک سال با هم ازدواج کردیم وبا اینکه خانواده ها رضایت زیادی نداشتند اما قبول کردن به دلیل مسافت زیادی که بین مون بود همسرم به دلیل مسافت زیاد اومد دوران عقد بیشتر کنار هم بودیم یعنی اومد شهر ما کنار من و مامانم و خواهرم زندگی کرد و ایشون خیلی مذهبی مقید بودن پدر من از ما جدا زندگی میکنه به دلیل ازدواج مجدد اما از مادرم طلاق نگرفته مادرم تو خانواده بسیار مذهبی هست و حتی خادم حرم هست بعد چند مدت که همسرم اومد پیش ما زندگی میکرد که دوران عقد پیش رو بزاریم همسرم گفت من باید از این خونه برم و میگفت میخواد بره جایی اجاره کنه اما نگذاشتم فکر کردم چون رودربایستی داره میخواد مزاحم نباشه و روز به رو که گذشت ایمان شوهرم کاسته شد و بعد این مدت به دلیل اینکه همسرم تو کارش موفق نبود از شهر من بیایم بریم پیش خانواده همسرم زندگی کنیم و به این دلیل که خونه پدرشوهرم یک طبقه اش خالی بود اومدیم که خرج و مخارج زندگی کمتر بشه و زودتر وارد زندگی خودمون شدیم و الان 4 ماه میگذره زندگی مون چون دخالت خانواده من نیست راحت تر زندگی میکنیم اما چند وقت من متوجه این شدم که همسرم به مادرم فکر میکنه و ازم میخواست با حرف زدن در رابطه با بدن مادرم ارضا بشه میگفت به کمک من نیاز داره یه ماه میخواست من برایش این کار انجام بدهم اما با مخالفت من روبرو شد بعد چند وقت خیلی عصبی شدم از این بابت چون میدیدم داستان های می خونه در رابطه با رابطه جنسی با مادر زن بعد گفتم دلیل این کار ها چیه و گفت تو که کمکم نمیکنی خودم میخوام مشکلم رفع کنم بعد ازش پرسیدم تو مگه چی دیدی چی شده و با یه عالمه حرف بالاخره از زبون در اومد که مامانت اشتباهی چند بار برای من با لباس خواب و بدن لخت عکس فرستاده اما بعد پاک کرده مامانم گفتم اصلا دلیل نداشته که همچین اتفاقی بیفته نا خواسته مگه برای چه کسی میخواست ارسال کن بعد این همه موضوعات ما خیلی با هم بحث داشتیم و وقتی میخواستیم رابطه جنسی برقرار کنیم دوست داشت یه شخصیت فرضی مادرم وارد رابطه کنه که مثلا وقتی با من در ارتباط کسی دیگه هم هست که اون ارضا میکنه من از این رابطه ها بدم میومد اما همیشه همسرم میخواست کسی وارد رابطه شخصی مون بکن. مادر من هر یه ماه میاد ازمون سر میزنه و وقتی میاد لباس های بسیار تحریک آمیزی می پوشه و خیلی رفتار هاش خوشایند نیست و هفته پیش که اینجا بودن شوهرم به هر چی میخواد قسم دادم فکرت پاک کن توبه کن اون به دست و پام افتاد که منو ببخش و حتی تلگرام شو روی خط من وصل کرد برای که شک من تموم بشه من آخر هفته به سفر رفتم با خانواده همسرم بدون همسرم بدلیل گرفتاری های کاری همراه مون نبود اما الان که برگشتم گوشی شو نگاه کردم متوجه دو عکس جدید از بدن لخت مادرم شدم و حتی دیشب که من خودم به خواب زده بودم متوجه این شدم که تلفنی هر دو نفر ارضاء شدن من این موضوع که فهمیدم به همسرم گفتم و فعلا با هم صحبت نکردیم و حتی میگفت رابطه پیامی و زندگی بوده تا حالا از نزدیک رابطه نداشتن . من دیگه این آدم نمیتونم ببخشم و در آینده آدم مورد اطمینان برای من نیست که پدر بچه ام باشه یا حتی بخوام باهاش رابطه داشته باشم میشه کمک کنید و راه حل در اختیار من بگذارید.ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : رابطه پیامکی شوهرم و مادرم

نقل قول نوشته اصلی توسط sarkmb نمایش پست ها
    با سلام
    من 9 ماه ازدواج کردم و 4 ماه هست سر زندگی خودمون هستیم من و شوهرم من شوهرم 21 سالمون ، من و همسرم با خیلی اسرار همسرم بعد یک سال با هم ازدواج کردیم وبا اینکه خانواده ها رضایت زیادی نداشتند اما قبول کردن به دلیل مسافت زیادی که بین مون بود همسرم به دلیل مسافت زیاد اومد دوران عقد بیشتر کنار هم بودیم یعنی اومد شهر ما کنار من و مامانم و خواهرم زندگی کرد و ایشون خیلی مذهبی مقید بودن پدر من از ما جدا زندگی میکنه به دلیل ازدواج مجدد اما از مادرم طلاق نگرفته مادرم تو خانواده بسیار مذهبی هست و حتی خادم حرم هست بعد چند مدت که همسرم اومد پیش ما زندگی میکرد که دوران عقد پیش رو بزاریم همسرم گفت من باید از این خونه برم و میگفت میخواد بره جایی اجاره کنه اما نگذاشتم فکر کردم چون رودربایستی داره میخواد مزاحم نباشه و روز به رو که گذشت ایمان شوهرم کاسته شد و بعد این مدت به دلیل اینکه همسرم تو کارش موفق نبود از شهر من بیایم بریم پیش خانواده همسرم زندگی کنیم و به این دلیل که خونه پدرشوهرم یک طبقه اش خالی بود اومدیم که خرج و مخارج زندگی کمتر بشه و زودتر وارد زندگی خودمون شدیم و الان 4 ماه میگذره زندگی مون چون دخالت خانواده من نیست راحت تر زندگی میکنیم اما چند وقت من متوجه این شدم که همسرم به مادرم فکر میکنه و ازم میخواست با حرف زدن در رابطه با بدن مادرم ارضا بشه میگفت به کمک من نیاز داره یه ماه میخواست من برایش این کار انجام بدهم اما با مخالفت من روبرو شد بعد چند وقت خیلی عصبی شدم از این بابت چون میدیدم داستان های می خونه در رابطه با رابطه جنسی با مادر زن بعد گفتم دلیل این کار ها چیه و گفت تو که کمکم نمیکنی خودم میخوام مشکلم رفع کنم بعد ازش پرسیدم تو مگه چی دیدی چی شده و با یه عالمه حرف بالاخره از زبون در اومد که مامانت اشتباهی چند بار برای من با لباس خواب و بدن لخت عکس فرستاده اما بعد پاک کرده مامانم گفتم اصلا دلیل نداشته که همچین اتفاقی بیفته نا خواسته مگه برای چه کسی میخواست ارسال کن بعد این همه موضوعات ما خیلی با هم بحث داشتیم و وقتی میخواستیم رابطه جنسی برقرار کنیم دوست داشت یه شخصیت فرضی مادرم وارد رابطه کنه که مثلا وقتی با من در ارتباط کسی دیگه هم هست که اون ارضا میکنه من از این رابطه ها بدم میومد اما همیشه همسرم میخواست کسی وارد رابطه شخصی مون بکن. مادر من هر یه ماه میاد ازمون سر میزنه و وقتی میاد لباس های بسیار تحریک آمیزی می پوشه و خیلی رفتار هاش خوشایند نیست و هفته پیش که اینجا بودن شوهرم به هر چی میخواد قسم دادم فکرت پاک کن توبه کن اون به دست و پام افتاد که منو ببخش و حتی تلگرام شو روی خط من وصل کرد برای که شک من تموم بشه من آخر هفته به سفر رفتم با خانواده همسرم بدون همسرم بدلیل گرفتاری های کاری همراه مون نبود اما الان که برگشتم گوشی شو نگاه کردم متوجه دو عکس جدید از بدن لخت مادرم شدم و حتی دیشب که من خودم به خواب زده بودم متوجه این شدم که تلفنی هر دو نفر ارضاء شدن من این موضوع که فهمیدم به همسرم گفتم و فعلا با هم صحبت نکردیم و حتی میگفت رابطه پیامی و زندگی بوده تا حالا از نزدیک رابطه نداشتن . من دیگه این آدم نمیتونم ببخشم و در آینده آدم مورد اطمینان برای من نیست که پدر بچه ام باشه یا حتی بخوام باهاش رابطه داشته باشم میشه کمک کنید و راه حل در اختیار من بگذارید.ممنون
    سلام

مطلب شما را خواندم و واقعا متاسفم از این همه , فقر فرهنگی و بیماری و اختلالات روانی و دروغ و ریا و تزویر و خیانت که روز به روز در جامعه بیمار ما رو به فزونیست.!!!؟؟

اگر گزارش شما درست و دقیق باشه متاسفانه باید بگم کار این ازدواج تمومه! این خبانت و شک دیگه جای اعتماد و برگشتی برای شما نمیگذاره عزیز!

دو انسان به ظاهر مذهبی و.... ولی در عمل کاملا بیمار و گرفتار(اونم مادر زن و داماد!!!!) شما رو له و لورده کرده اند که کاملا متوجه هستم.

ولی این نه گناه شماست و نه تقصیر شما فقط ناشی از بیمار بودن سخت هر دوی انهاست و نا اگاهی شما. ودر ادامه چند توصیه:

حتما استقلال مالی داشته باشید

به یکی از همکاران خانم حاذق مشاور ما در شهر خودتان رجوع کنید جهت مشاوره

مبادا حامله بشید تا یک تصمیم درست بگیرید

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

اینکه و حرفهاتون خلاف همدیگه هستش
    ===
    مادرم تو خانواده بسیار مذهبی هست و حتی خادم حرم هست
    ====

و اینکه مادرتون چند سالشونه

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

ارتباط با مادر زن :
    دوستان از بعد روانشناسی موضوع رو بیان کردند.
    و بهتر از هر کسی میدونید در چه مرحله ای قرار دارید .
    بسیار سخت خواهد بود که بتونید با اعتماد به هر دونفرشون زندگی آرامی داشته باشید.
    با توجه به گفته دوستمون فعلا از بارداری و بچه دار شدن دوری کنید.
    از آنجا که مادر زن جزو محارم محسوب می شود.
    باید از نگاه حرام و هوس آلود به وی اجتناب کرد.
    زیرا نگاه حرام و آلوده به هوس، مقدمه و زمینه ساز ارتکاب به گناهان و آلودگی های بیشتری نظیر لمس و تماس های حرام بوده و موجب می شود .
    که انسان در فکر و ذهن خود دائماً تصمیم به حرام داشته باشد .
    و این موضوع نه تنها مرکز تصمیم گیری در مغز انسان را آلوده و ناپاک می کند.
    بلکه آرامش روحی و روانی انسان را نیز مختل می سازد.
    و در صورت تداوم، نهایتاً به حرام های بزرگتر و قبیح تری نظیر زنا حتی با محارم منتهی می شود.
    قرآن در این باره می فرماید: «و به عمل زنا نزدیک نشوید ...» یعنی از مقدمات و زمینه های ارتکاب به زنا دوری کنید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37463
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام درست متوجه شدید هر دو طرف یعنی هم مادرم هم همسرم دوتایی خانواده مذهبی هستن و مادرم با اینکه خادم حرم من تا به حال نماز خواندن ایشون ندیدم
    مادرم 42 سالشون.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37463
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنمایی تون دکتر.
    ولی با شرایط کنار بیام و خانواده ام را فراموش کنم بهتره و رفت و آمد نداشته باشم یا از همسرم با توجه به اینکه خیلی تنفر زیادی پیدا کردم جدا بشم.
    و اینکه من اگه جدا بشم حاضر نیستم پیش خانواده ام برگردم چون علت جدایی من و همسرم شدن.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32243
    تشکـر
    22
    تشکر شده 30 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    8

کمی داستانتون ضد و نقیض بود!
    چرا به مادرتون بابت رفتاراش تذکر نمیدید؟
    ایا این رفتارهای مادرتون قبلا هم در رابطه با کسی دیگه تکرار شده؟ یا فقط در برابر همسر شماست که اینطوره؟

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4445
    تشکـر
    3
    تشکر شده 59 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

اوه شت واقعا تاسف باره
    متاسفم
    حرف زیاده که میتونم بگم اما خلاصش میکنم:
    این ازدواج اخرشه.
    هرچه زودتر جدا بشید.
    امضای ایشان
    زندگی عشق است/عشق افسانه نیست/آنکه عشق را آفرید دیوانه نیست/عشق آن نیست که هرلحظه کنارش باشی/عشق آن است که هرلحظه به یادش باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)