نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: چطور به شوهرم علاقه پیدا کنم

2854
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37442
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چطور به شوهرم علاقه پیدا کنم

سلام
    من 24 سالمه و شوهرم 30 سالشه یک سال عقد بودیم 9 ماهه هم عروسی کردیم شوهرم غریبست من اولین بار تو مراسم خواستگاری دیدمش نامزدی ما 4 روز بود از اولش ظاهرش برام عادی بود ولی همه میگفتن اخلاقش خوبه و واقعا هم خوبه هرکاری بخوام برام انجام میده از نظر عاطفی چیزی واسم کم نمیذاره تو کارای خونه کمکم میکنه خلاصه طوریه که حتی وقتی دعوامون میشه حتی خانواده خودمم میگن مقصر خودتی وگرنه اون مظلومه ولی با این همه از وسطای عقد احساس میکنم دلم ازش سرد شده ظاهرش واسم انگار عذابه دوس ندارم اصلا نگاش کنم نه اینکه از لحاظ ظاهری بد باشه ولی انگار به دل من نمیشینه حتی توی برقراری رابطه باهاش هم خیلی بی احساسم داره زندگیم از هم میپاشه میدونم اخلاق خودم زیاد خوب نیست اگه هم تا الان موندیم سر زندگی به خاطر خوبیه اونه و شاید کسی نتونه رفتارمو تحمل کنه ولی از نظر ظاهر نمیدونم چکار کنم چطور نادیده بگیرم چطور بهش علاقه پیدا کنم تورو خدا کمک کنید دارم افسردگی میگیرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : چطور به شوهرم علاقه پیدا کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti.7 نمایش پست ها
    سلام
    من 24 سالمه و شوهرم 30 سالشه یک سال عقد بودیم 9 ماهه هم عروسی کردیم شوهرم غریبست من اولین بار تو مراسم خواستگاری دیدمش نامزدی ما 4 روز بود از اولش ظاهرش برام عادی بود ولی همه میگفتن اخلاقش خوبه و واقعا هم خوبه هرکاری بخوام برام انجام میده از نظر عاطفی چیزی واسم کم نمیذاره تو کارای خونه کمکم میکنه خلاصه طوریه که حتی وقتی دعوامون میشه حتی خانواده خودمم میگن مقصر خودتی وگرنه اون مظلومه ولی با این همه از وسطای عقد احساس میکنم دلم ازش سرد شده ظاهرش واسم انگار عذابه دوس ندارم اصلا نگاش کنم نه اینکه از لحاظ ظاهری بد باشه ولی انگار به دل من نمیشینه حتی توی برقراری رابطه باهاش هم خیلی بی احساسم داره زندگیم از هم میپاشه میدونم اخلاق خودم زیاد خوب نیست اگه هم تا الان موندیم سر زندگی به خاطر خوبیه اونه و شاید کسی نتونه رفتارمو تحمل کنه ولی از نظر ظاهر نمیدونم چکار کنم چطور نادیده بگیرم چطور بهش علاقه پیدا کنم تورو خدا کمک کنید دارم افسردگی میگیرم
    دوست عزیز از حرف بنده ناراحت نشید. اما خوب این فکرهارو باید قبلا می کردید. ازدواج بچه بازی نیست که فرداش بخاطر مسائل پیش پاافتاده ای مثل قیافه یا ... بخوایید بهمش بزنید. و در بیشتر اوقات توی ایران پای آبروی دوتا خانواده و طایفه درمیونه.
    اما بگید که ظاهر خودتون چگونه هستش؟
    آیا زیبا هستید یا خیر؟ یا اینکه از نظر بقیه قیافتون عادی هستش؟
    و اینکه به این فکر کنید که تمایل داشتید با فردی به غایت زیبا و خوش تیپ ازدواج کنید. ولی ایشون به شما اصلا توجهی نکنن؟ و یا چشمشون ناپاک باشه و به واسطه زیباییش دختران زیادی دور و برش می بودند؟ و چه بسا ایشون هم نسبت به شما همین حس رو پیدا میکردند.
    متاسفانه دخترای ایرانی یه طرز تفکری دارند که فکر میکنند فرد مورد علاقشون باید سوار بر یک اسب سفید و با قیافه ای زیبا و وضعیت مالی عالی به سراغ ایشون بیاد. و وقتی واقعیت با خواسته هاشون متفاوت میشه دچار یاس و افسردگی میشن.
    عزیز قرار نیست همه تمام خصوصیات رو باهم داشته باشند. هیچ وقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگی خودتون مقایسه نکنید! آیا فکر میکنید افرادی که زیباترن زندگی بهتری دارند؟
    یکی زیباست ولی پول نداره
    یکی زیباست ولی اخلاق نداره
    یکی زیبا نیست ولی پولداره.
    یکی قدش کوتاهه ولی مهربونه
    و هزار حالت دیگه
    لطفا کمی مشکلات دیگران رو توی همین فروم بخونید تا بدونید این مشکل شما چقدر بچه گانه و از سر بی دردی هستش.
    در ضمن از نظر من مرد نباید زیبا باشه خوشتیپی توی مردان خیلی بهتره و خودشون هم ترجیح میدن بشنون خوشتیپ هستند تا خوشگل.
    پیشنهاد من اینه که با همسرتون به خرید برید و لباس هایی که در بهتر شدن ظاهرشون کمک میکنه خریداری کنید.
    حرف آخر فعلا بچه دار نشید زیرا با این سطح از طرز فکر مادر اسوه ای نخواهید بود. و جلوه پدر رو هم جلوی کودک مخدوش خواهید کرد.
    موفق باشید
    ویرایش توسط ghm : 12-17-2017 در ساعت 03:07 PM

3. 2 کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    دوست عزیز از حرف بنده ناراحت نشید. اما خوب این فکرهارو باید قبلا می کردید. ازدواج بچه بازی نیست که فرداش بخاطر مسائل پیش پاافتاده ای مثل قیافه یا ... بخوایید بهمش بزنید. و در بیشتر اوقات توی ایران پای آبروی دوتا خانواده و طایفه درمیونه...اما بگید که ظاهر خودتون چگونه هستش؟
    آیا زیبا هستید یا خیر؟ یا اینکه از نظر بقیه قیافتون عادی هستش؟
    و اینکه به این فکر کنید که تمایل داشتید با فردی به غایت زیبا و خوش تیپ ازدواج کنید. ولی ایشون به شما اصلا توجهی نکنن؟ و یا چشمشون ناپاک باشه و به واسطه زیباییش دختران زیادی دور و برش می بودند؟ و چه بسا ایشون هم نسبت به شما همین حس رو پیدا میکردند.
    متاسفانه دخترای ایرانی یه طرز تفکری دارند که فکر میکنند فرد مورد علاقشون باید سوار بر یک اسب سفید و با قیافه ای زیبا و وضعیت مالی عالی به سراغ ایشون بیاد. و وقتی واقعیت با خواسته هاشون متفاوت میشه دچار یاس و افسردگی میشن.
    عزیز قرار نیست همه تمام خصوصیات رو باهم داشته باشند. هیچ وقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگی خودتون مقایسه نکنید! آیا فکر میکنید افرادی که زیباترن زندگی بهتری دارند؟
    یکی زیباست ولی پول نداره..یکی زیباست ولی اخلاق نداره..یکی زیبا نیست ولی پولداره..یکی قدش کوتاهه ولی مهربونه...و هزار حالت دیگه
    لطفا کمی مشکلات دیگران رو توی همین فروم بخونید تا بدونید این مشکل شما چقدر بچه گانه و از سر بی دردی هستش.
    در ضمن از نظر من مرد نباید زیبا باشه خوشتیپی توی مردان خیلی بهتره و خودشون هم ترجیح میدن بشنون خوشتیپ هستند تا خوشگل.
    پیشنهاد من اینه که با همسرتون به خرید برید و لباس هایی که در بهتر شدن ظاهرشون کمک میکنه خریداری کنید.
    حرف آخر فعلا بچه دار نشید زیرا با این سطح از طرز فکر مادر اسوه ای نخواهید بود. و جلوه پدر رو هم جلوی کودک مخدوش خواهید کرد.
    موفق باشید
    ضمن عرض سلام و احترام و تشکر بابت سخنان بسیار زیبا و سنجیده...
    برای اولین بار در این انجمن لحظه ای با خودم گفتم چه عجب.تفکر باید به همین صورت پخته و منطقی و در عین حال بی آلایش باشه.
    به طرز عجیب و شگفت آوری تابحال در این انجمن ندیده بودم که حتی یک نفر از خانمها چنین دیدگاهی درمورد ظاهربینی داشته باشه
    حتی یکی دو نفریم که مثلا پیدا میشد و در تاپیکی در حال دلداری دادن به شخصی بودن و میگفتن که این چیزها به هیچ وجه اهمیتی
    نداره و اخلاق و فطرت و اینها مهمه بازهم از اونطرف در 10تا تاپیک دیگه مشخص میشد که تفکرات و انتظاراتِ بیش از حدی از لحاظ
    ظاهر و اهمیت بسیار بالای این قضیه قائل میشدن...اونهم جزو بالاترین محورها و معیارها...و شاید صادقانه تر بگیم اولین معیار براشون
    نه تنها در این انجمن و بلکه در جامعه هم حتی به اصطلاح ساده ترین و فروتنانه ترین آدمها هم در آخر به نحوی و جایی پرده از این بر
    میدارن که چقدر ظاهر براشون مهم هست و در کمال تعجب انتخابها و تیپ هایی آنچنان تاپ و آس رو هم مد نظر قرار میدن که آدم واقعا
    حیرت میکنه و نکته ی خنده دار و تاسف بارش هم اینه که بعنوان بهانه و دلیلشون هم از این جمله استفاده میکنن: (باید به دل بشینه)
    و چقدر ناراحت کننده و ویرانگر هست اینطور طرز تفکرها و عقاید که نسل جدید جوانان ما دارن روز به روز بیشتر دچارش میشن و داره
    جامعه ی مارو از هم میپاشونه...نکته ی بسیار جالب و ظریفی بود که واقعا لازم دیدم تا بگم...و یکبار دیگه به وجدانهامون یادآوری
    بشه که چقدر داریم در این دنیای مادّی و ظواهرش غرق میشیم...
    سلامت و سربلند باشید.
    ویرایش توسط YAshin.SAhAkiyAn : 12-18-2017 در ساعت 04:13 AM

5. کاربران زیر از YAshin.SAhAkiyAn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

ghm

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

عدم علاقه به شوهر:
    کسانی که با خود مهربان نیستند و وجودشان آکنده از سختی هاست.
    نمی توانند با دیگران نیز مهربان باشند.
    برای اینکه بتوان محبت را نثار دیگران کرد، باید به خواسته ها، نیازها و دغدغه های آنها توجه نمود.
    درک احساس طرف مقابل می تواند منجر به [replacer_a]شود.
    متأسفانه مورد غفلت واقع ‏شود، دقت در صمیمیت در خانواده است.
    هر چند شما چیزی از اینکه چه مدت ازدواج کردید.
    و اینکه این عدم علاقه از ابتدا بوده یا بعد از انتخاب همسرو نرسیدن به انتظاراتتان به وجود آمده.
    همچنین اینکه اگر از ابتدا بوده چرا با ایشان ازدواج کردید؟
    و یا اگر به تازگی این حس در شما ایجاد شده، به چه علت یاعللی است؟
    این موضوع که ازدواج نمی کنید علتش چیست؟
    و چه انتظاری از زندگی مشترک یا به عبارتی از همسرتان داشتید که اکنون به آن نرسیدید؟
    لطفاً در صورت امکان به این سؤالات پاسخ دهید
    در مورد بچه دار شدن به شما توصیه می کنم تا به ثبات رسیدن و مشخص شدن زندگیتان اصلاً در موردش فکر نکنید.
    و این حرف را که ممکن است عامه مردم بزنند مبنی بر اینکه اگر بچه دار شوید همه چیز درست می شود، را نشنیده بگیرید.
    در این مورد میتونید با متخصصین احساس رضایت، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط YAshin.SAhAkiyAn نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام و احترام و تشکر بابت سخنان بسیار زیبا و سنجیده...
    برای اولین بار در این انجمن لحظه ای با خودم گفتم چه عجب.تفکر باید به همین صورت پخته و منطقی و در عین حال بی آلایش باشه.
    به طرز عجیب و شگفت آوری تابحال در این انجمن ندیده بودم که حتی یک نفر از خانمها چنین دیدگاهی درمورد ظاهربینی داشته باشه
    حتی یکی دو نفریم که مثلا پیدا میشد و در تاپیکی در حال دلداری دادن به شخصی بودن و میگفتن که این چیزها به هیچ وجه اهمیتی
    نداره و اخلاق و فطرت و اینها مهمه بازهم از اونطرف در 10تا تاپیک دیگه مشخص میشد که تفکرات و انتظاراتِ بیش از حدی از لحاظ
    ظاهر و اهمیت بسیار بالای این قضیه قائل میشدن...اونهم جزو بالاترین محورها و معیارها...و شاید صادقانه تر بگیم اولین معیار براشون
    نه تنها در این انجمن و بلکه در جامعه هم حتی به اصطلاح ساده ترین و فروتنانه ترین آدمها هم در آخر به نحوی و جایی پرده از این بر
    میدارن که چقدر ظاهر براشون مهم هست و در کمال تعجب انتخابها و تیپ هایی آنچنان تاپ و آس رو هم مد نظر قرار میدن که آدم واقعا
    حیرت میکنه و نکته ی خنده دار و تاسف بارش هم اینه که بعنوان بهانه و دلیلشون هم از این جمله استفاده میکنن: (باید به دل بشینه)
    و چقدر ناراحت کننده و ویرانگر هست اینطور طرز تفکرها و عقاید که نسل جدید جوانان ما دارن روز به روز بیشتر دچارش میشن و داره
    جامعه ی مارو از هم میپاشونه...نکته ی بسیار جالب و ظریفی بود که واقعا لازم دیدم تا بگم...و یکبار دیگه به وجدانهامون یادآوری
    بشه که چقدر داریم در این دنیای مادّی و ظواهرش غرق میشیم...
    سلامت و سربلند باشید.
    سلام ممنون از جملاتتون

8. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام این بحثا مال قبل ازدواجه که دو طرف باید از نظر ظاهری به دل هم بشینن دیر تصمیم گیری کردین.
    اگر ظاره ایشون براتون جذاب نبود همون روز اول میگفتین نه الان که ایشون باهاتون زندگی کرده و احساساتشو خرج شما کرده.
    گرچه همسرتون از نظر روحی زیاد اسیب نمیبینه چون مردا زود فراموش میکنن و ضرب العجل واستون جایگزین میارن.

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

شما باید قبل از ازدواج به این چیزا فکر میکردید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)