نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: بی توجه ای و بی حوصلگی پسرم

1622
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37480
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی توجه ای و بی حوصلگی پسرم

سلام خسته نباشید .از بی توجه ای و بی حوصلگی و پرخاشگری پسرم خسته شدم .پسرم ۱۶ساله هست و کلاس دهم انسانی هست اصلا به حرفهای منو پدرش اهمیت نمیده هر چی میگیم از این گوشش میاد از اون گوشش میره .اصلا درس نمی خونه از راه که میاد تلوزیون نگاه میکنه بعد بازی و بعد خواب .به من اصلا اهمیت نمیده و انگار نه انگار مادرش هستم و خیلی بی احترامی میکنه با بی توجه ایش به من فحش نمیده ولی انگار نه انگار باهاش حرف میزنم کمی این اخلاقش به خاطر شوهرم هم هست چون وقتی این رفتارو داره بهش هیچی نمیگه حتی جلوی باباش گفتم یه کاری بکنه گفت بزرگتر از شما اینجا هست و پدرش اصلا بهش هیچی نگفت من با بچه های دیگم خیلی رالطه ی خوبی دارم ولی با این نه وقتی باهاش حرف میزنم اعصابم خراب میشه .خسته شدم از اینده اش می ترسم نمی تونه رابطه با دیگران خوب بر قرار کنه حتی تو فامیل ها همه اونو به یک فرد بی خیال و تنبل مثال میزنن و من از این خیلی ناراحتم .لطفا راهنماییم کنید اگر لازمه که به روانپزشک مراجعه کنم بگید .متشکرم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : بی توجه ای و بی حوصلگی پسرم

سلام
    به سایت مشاور خوش آمدید
    نوجوانی سن حساسی هست که فرد احساس استقلال می کند در عین حال دارای تجربه کافی نیست شاید حتی عکس العملهای کودکانه داشته باشدبرای همین در زیر چند تایپیک در مورد چگونگی رفتار با نوجوان گذاشتم تا مطالعه کنید روی عنوان کلیک کنید تا تایپیک مورد نظر باز شود.

[replacer_a]

[replacer_a]

[replacer_a]

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)