نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: زن دوم گرفتن پدر شوهر

2775
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    تشکر شده 44 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    11

زن دوم گرفتن پدر شوهر

سلام . ما چهار سال خونه پدر شوهرم یعنی طبقه دومش زندگی میکردیم و بعد از آزار اذیت خانواده شوهرم به خصوص پدرشوهرم که هم پرتوقع بودن هم اخلاق نداشتن از اونجا بلند شدیم و یه ساله مستاجریم و زندگیمون واقعا آروم شده بود و احساس راحتی میکردیم تا اینکه از چند ماه پیش خانواده شوهرم کم کم ارتباطشونو بیشتر کردن چون خواهر شوهرام خونمون میومدن ولی ما خونه پدرشوهرم نمیرفتیم و اونا کم کم پای ما رو به خونشون باز کردن که تازه فهمیدیم دلیلش چی بوده . پدر شوهرم حدودا ۶ ماه بعد رفتن ما رفته بود زن دوم گرفته بود و به مادر شوهرم کمتر سر میزد و خیلی سخت و کم بهش خرجی میداد و حتی یکی از خواهر شوهرام بخاطر بی کسی با یه پسری که در شان خانواده نبود ازدواج کرده بود که کلی توی زندگیش مشکل داره الان که نزدیک جشن عروسیشه خلاصه میخوام بگم باعث بانی از هم پاشیدن و مشکلات شوهرم و خانوادش پدرشونه . حالا مشکل اصلی من اینه که مادر شوهرم از شوهرش خوشش نمیاد و دلش نمیخواد منت شوهرشو بخاطر خرجی بکشه و همش پیش من و شوهرم خودش و دختراش آه و ناله میکنن و از ما توقع دارن که خرجی اونا رو بدیم . ما خودمون مستاجریم و شوهرم نیروی انتظامی قرار دادیه دوسال دیگه تموم میشه و معلوم نیست رسمی بشه نشه هنوز زندگی خودمم رو هواست خودمونم کلی مشکلات داریم توی زندگی . در ضمن خونه پدر شوهرمم گروی بانکه بخاطر کس دیگه ای شاید پدر شوهرم نخواد خونه رو آزاد کنه اونوقت تکلیف مادر شوهرم چی میشه یعنی باید با ما زندگی کنه ! اگه اون روز بیاد من مجبور میشم طلاق بگیرم چون اصلا یک روزم تحمل زندگی با مادر شوهر توی یک خونه اونم مستاجری رو ندارم اونا باعث شدن ما مستاجر بشیم حالا که از دستشون راحت شدیم باز باید بیان روی زندگی ما آوار بشن ؟! دلمم به حالشون میسوزه ولی میدونم اگه پدر شوهرم خیالش راحت بشه که شوهرم به مادرش خرجی میده میره پشت سرشم نگاه نمیکنه و خانواده شو روی ما آوار میکنه و خودش دنبال خوش گذرونیش باز زنهای جدید میره . نمیدونم چیکار کنم که هم زندگی خودم خراب نشه هم مادر شوهرم و یکی از خواهرشوهرام که هنوز مجرده زیاد سختی نکشن . آیا ما مسئول زندگی اوناییم یا پدرشون ؟ لطفا راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : زن دوم گرفتن پدر شوهر

افکار منفی
    دوست عزیز شما برای دو سال دیگه پیشگویی میکنید .
    روزهایی که هنوز نیومده و شما از همین امروز نگرانش هستید .
    تا دو سال دیگه اگر هم اتفاقی نیفته شما به اندازه کافی دچار استرس و نگرانی شدید.
    در ضمن بدونید هر طوری فکر کنید ایشون مادر هستند و وظیفه فرزندان حمایت کردن از ایشونه .
    به همین خاطر از همین امروز با مشورت کردن در مورد آینده شرایط رو بررسی کنید .
    حس این تفکر امروز جلوگیری از غافلگیری اون روز شماست .
    در ضمن بدونید یكی از ویژگی‌های افكار منفی، طولانی بودن و كامل شدن آنهاست.
    فكرهای منفی این قدر در ذهن باقی می‌ماند و دنبال هم می‌چرخد تا یك ماجرای تلخ و منفی بزرگ در ذهن شكل بگیرد.
    اما از حالا به بعد، سعی كنید به جای چنین كاری، این تمرین را انجام دهید.
    فكرهای شاد و مثبت را مانند یك فیلم طولانی و نشاط ‌انگیز دنبال كنید.
    برخی از تجسم‌ها بسیار مفید خواهد بود و باید تا می‌توانید داستان را ادامه دهید.
    و بگذارید ساعت‌ها زمان شما را به خودش اختصاص دهد.
    در ضمن، خیلی بهتر است اگر این داستان را درباره خودتان بسازید و تصور كنید به هدف‌های‌تان رسیده‌اید.
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88422495
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

چقد راحت حرف از طلاق میزنید
    شما زنا فک میکنید بعد طلاق چه خبره؟؟؟

4. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.

خوب اگه پدرشوهر شما به هر دلیلی مادرشوهر شما رو ترک کنه بالاخره فرزندان ایشون به خصوص فرزند پسر وظیفه دارن تا به مادرشون رسیدگی کنن.

اینکه شما با این موضوع مخالفت کنی منطقی نیست!

به جاش میتونید درباره شرایط کمک به مادر و نگهداری از ایشون برنامه ریزی کنید و ببینید چکار میشه کرد که شما و همسرتون کمتر تحت فشار باشید؛

مثلا اینکه همه فرزندان ایشون قرار بزارن هر ماه یک مبلغی به مادرشون کمک کنن تا به کسی فشار نیاد٬

یا اگه کاری دارن که نیازه همیشه یک نفر کنارشون باشه نوبتی اینکارو انجام بدین.

الان خیلی خونواده ها هستن که به همین شکل از والدینشون مراقبت میکنن و مشکلی هم بینشون پیش نمیاد.
    ویرایش توسط رامونا : 12-23-2017 در ساعت 05:15 PM

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    میزان امتیاز
    11

همه خیلی راحت زندگی منو قضاوت کردید و گفتید وظیفه ماست که از مادر شوهرم نگه داری کنیم . باید بگم پدر شوهرم خانوادشو ترک نکرده فقط نسبت بهشون سخت شده و اینا همش فیلم پدرشوهرمه تا شوهرم خودش پا پیش بزاره و مادرشو و خواهراشو نگه داره . خانواده شوهرم چنان بلاهایی سر ما آوردن که ۶ سال از زندگیم جهنم شد همون مادری که شما میگین اونقدر بلا سر پسرش و عروسش آورد و اونقدر به شوهرش بی محلی کرد تا هم پسرش از دستش فرار کرد هم شوهرش . من حق زندگی ندارم ! حالا که نه راه پس دارم نه پیش پس راهی غیر از خودکشی نمیمونه چون دیگه نمیتونم به اون روزها برگردم روزایی که تا سر حد دیوانگی شوهرم پیش میرفتیم و تا مرز مرگ منو کتک میزد حالا که از اونا فرار کردیم و زندگیمون آروم شد باز میگین که من باید هر روز تا مرز مردن کتک بخورم و آبرویی برام نمونه . لطفا تاپیک های قبلی که در این یکی دوسال تو همین سایت گذاشتم بخونید تا بفهمید من چی کشیدم بعد منو قضاوت کنید

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط seyaneh نمایش پست ها
    همه خیلی راحت زندگی منو قضاوت کردید و گفتید وظیفه ماست که از مادر شوهرم نگه داری کنیم . باید بگم پدر شوهرم خانوادشو ترک نکرده فقط نسبت بهشون سخت شده و اینا همش فیلم پدرشوهرمه تا شوهرم خودش پا پیش بزاره و مادرشو و خواهراشو نگه داره . خانواده شوهرم چنان بلاهایی سر ما آوردن که ۶ سال از زندگیم جهنم شد همون مادری که شما میگین اونقدر بلا سر پسرش و عروسش آورد و اونقدر به شوهرش بی محلی کرد تا هم پسرش از دستش فرار کرد هم شوهرش . من حق زندگی ندارم ! حالا که نه راه پس دارم نه پیش پس راهی غیر از خودکشی نمیمونه چون دیگه نمیتونم به اون روزها برگردم روزایی که تا سر حد دیوانگی شوهرم پیش میرفتیم و تا مرز مرگ منو کتک میزد حالا که از اونا فرار کردیم و زندگیمون آروم شد باز میگین که من باید هر روز تا مرز مردن کتک بخورم و آبرویی برام نمونه . لطفا تاپیک های قبلی که در این یکی دوسال تو همین سایت گذاشتم بخونید تا بفهمید من چی کشیدم بعد منو قضاوت کنید
    عزیزم قطعا تحمل مشکلاتی که داری خیلی سخته اما هیچ مشکلی حق پدر ومادر رو از گردن فرزندش ساقط نمیکنه!

من شما رو قضاوت نکردم وفقط گفتم وظیفه هر فرزندیه که پدر ومادرشو رها نکنه و اگه مشکلی براشون پیش اومد در حد توان بهشون رسیدگی کنه.

خودتو بزار جای مادرشوهرتو فکر کن اگه یه روز شوهرت به هر دلیلی بهت رسیدگی نکنه آیا از بچه ت توقع نداری که حواسش بهت باشه؟
    یا حتی مادرت اگه این شرایط براشون پیش بیاد توقع نداری برادرت تنهاشون نذاره؟

هر چقدرم که مادرشوهرت به شما بدی کرده باشه اما شوهر شما بچه ایشونه و نمیتونه مادرشو ول کنه.

واسه همینم گفتم شما نمیتونی برای جدا کردن شوهرت از خونوادش کاری کنی ٬ اما میشه به جاش دنبال راهی باشی که مشکلاتت بیشتر نشه کمتر اذیت بشی!

پس از هر ازدواجی اینطوره که زندگی ما نه تنها با همسر بلکه با خانوادش هم گره میخوره و نمیشه همسر رو جدا از خانوادش خواست؛

شک نکن هر چقدم موفق بشی خونواده شوهرتو از زندگیت دور کنی موقتی خواهد بود و شوهرت برای همیشه نمیتونه از خانوادش فاصله بگیره.

پس به جای اینکه انرژیتو صرف کاری کنی که نتیجه قطعی نداره ٬ صرف این کن که چیکار کنی تا با کمترین میزان آسیب هم زندگیتو حفظ کنی و هم به همسرت در قبال خانوادش کمک کرده باشی‌.

8. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    از نظر خرجی وقتی چند نفر باشید ماهی مثلا 50 تومن یا کمترم بذارید کنار براشون بسه. مگه چقدر خرج دارند. حتما که نباید بارش رو دوش یه نفر باشه فقط. بشینید با هم حرف بزنید یه مبلغ مشخص کنید ماهیانه براشون بذارید کنار. البته از نظر قانونی مادرشوهرتون حق و حقوقی دارند ولی اگه دیگه دلشون نمیخاد برن دنبالش خب نمیشه ازشون خرده گرفت که از بچه ای که چند سال براش زحمت کشیدند و بزرگش کردند حالا که توی مشکل افتادند توقع نداشته باشند.
    اگه از خانواده شوهرتون کینه دارید و داره روی تصمیمتون تاثیر میذره مطمئن باشید که یه جایی نتیجشو می بینید. به فرضم که ولشون کردید به حال خودشون. اینطوری هم وجدان خودتون راحت نیست هم شوهرتون شاید حس خوبی نسبت به شما پیدا نکنند. تو هر شرایطی باید کار درستو کرد. نمیشه بگید اونا به من بد کردند منم بد می کنم چون به هر حال شما با کارایی که می کنید خودتونو نشون می دید و قضاوت میشید. دلیل نداره با هر کی طرف میشید چون خودش بده شمام شخصیت خودتونو بیارید پایین.
    اگه بعدا اتفاقی برای مادرشوهرتون بیفته خدای نکرده بعد شوهرتون بگند شما مقصرید که نذاشتید کمکش کنند دیگه هیچ راهی برای جبرانش ندارید. نمیتونیدم بگید حقشون بود اونا باعث شدند ما مستاجر شیم چون اینطوری به نظر میاد مثل بچه ها دارید لجبازی می کنید یا کینه به دل گرفتید. به نظرم یه کاری نکنید که بعدا پشیمون بشید. در مورد خرجی سعی کنید کمکشون کنید درمورد جای موندنم به نظرم مادرشوهرتونو ترغیب کنید که حتما دنبال حق و حقوقشون باشند حداقل خونشونو از دست ندن. یا یه مبلغی دستشون بیاد.

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    میزان امتیاز
    11

نمیدونم شاید دوستان دقیق متوجه حرف من نشدن . پدر شوهرم کلا زنشو ول نکرده بره !!! فقط یکم از لحاظ مالی بهشون سختی میده و هر دوتا زنشو داره نگه میداره ولی اگه بفهمه شوهرم مادرشو نگه میداره خب معلومه دیگه اونم از خداشه مادرشوهرمو بی خرجی بزاره بگه پسرش هست دیگه . ولی اگه امیدش از پسرش قطع بشه خودش به زنش رسیدگی میکنه و وظیفشه هر دوتا زنشو نگه داره . این وسط مادر شوهرم میگه من خوشم نمیاد منت شوهرمو بکشم و ترجیح میده به پسرش سختی بده و باز مثل قبل ما رو عذاب بده ولی سمت شوهرش نره . خب هر چی باشه اون شوهرشه دیگه هنوز طلاق که نگرفته وظیفه پدرشوهرمه حالا که یه زن دیگه گرفته زن اولشم تامین کنه .

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام من کاملا درکتون میکنم،اما خودتونو جای شوهرتون بذارید به نظر شما وظیفه شوهرتون در قبال خواهرو مادرش تو این شرایط چیه؟از طرفی حقوق همسر شما کفاف زندگی چهار پنج نفرو میده؟!مطمان باشید مادرشوهرتون بیشتر از مسایل مادی به یه حامی و یه پشتیبان نیاز داره،شما در این شرایط همسرتونو تنها نذارید مطمان باشید یه روزی از یه جایی که فکرشم نمیکنید خدا دست شما رو میگیره

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    میزان امتیاز
    11

یعنی وقتی پدر شوهرم زنده اس و هنوز مادر شوهرم زن شرعیه اونه و نمیخواد زنشو طلاق بده و هنوز به خونه خودش رفت و آمد داره ما باید چیزی به پدر شوهرم نگیم و خرج مادر شوهرمو بدیم ! فقط به این دلیل که مادر شوهرم از شوهرش خوشش نمیاد . اینم بگم دفعه اول نیست که پدر شوهرم رفته زن گرفته چند سال پیش یه ازدواج دیگه ام داشته که از اون جدا شده و باز دوباره امسال یه ازدواج دیگه داره . سر ازدواج قبلیش هم خرج مادر شوهرمو میداد . الان مادر شوهرم که میبینه ما زندگیمون خوب شده به عمد میخواد خودشو بندازه وسط زندگی ما وگرنه به این کارای شوهرش عادت داره . و پدر شوهرمم که خیلی پول پرسته از خداشه زنش ازش پول نگیره و از پسرش بگیره چون اینا سیاستشونه ۵ سال که باهاشون زندگی کردم و پدر شوهرم زن دیگه ای نداشت هم دنبال این بودن از ما پول بکنن چون سیاستشونه حالا هم دارن از عذاب وجدان ما سو استفاده میکنن تا باز زندگی ما رو نابود کنن .

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2717
    تشکـر
    37
    میزان امتیاز
    11

چند شب پیش که با خواهر شوهر بزرگم خونه مادر شوهرم بودیم با پدرش حرف زدیم که چرا به زنش خرجی نمیده گفت ضامن یه نفر شده و حقوقش قطع شده و گرنه میگه تا چند ماه پیش داشته خرج زنشو میداده . و من ناراحت شدم گفتم زنت ارثیه که نداره درآمد که نداره خب انتظار داری از کجا غذابخوره حداقل کارت یارانه رو بهش بده که اونم گفت نه نمیدم و من گفتم بخدا زندگیم داره بهم میخوره تو خونه چیزی میخورم از گلوم پایین نمیره . رک و راست برگشت گفت خیلی ناراحتی از خونه ات وسایل بیار اینجا . منم گفتم واسه ما چیکار کردی که حالا توقع داری . آخرشم گفت حقوقم فعلا قطعه خودم درستش میکنم که فرداش رفته بود مواد غذایی واسه مادر شوهرم گرفته بود . منظورم اینه که پدر شوهرم ولشون نکرده و اگه بهشون سخت میگیره از اول ازدواج هم همینطوری بوده خسیسه و حالا اگه بفهمه ما یه هزار تومنی به زنش میدیم نه تنها دیگه زنشو تامین نمیکنه تازه خودشم از ما توقع مالی پیدا میکنه همونطوری که ۵ سال خون ما رو تو شیشه کرد و هر روز پول از ما میخواست تا ما رو از خونه اش فراری داد نمیدونم دیگه چطوری وضعیتمو توضیح بدم که اینا فیلمشونه دنبال پول کندن ان

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

من اصلا موافق نیستم مادرشوهرتون پیش شما زندگی کنه این حق و به شما میدم ولی یه روز روزی روزیییی یه درصد مجبور باشه بیاد خونه شما زندگی کنه به نظرم اصلا حرف قشنگ و جالب نیست بخاطر صرفا. فقط بخاطر این مسئله از حالا بخاطر اتفاقی که نیافتاده فکر طلاق هستید!!!!!!!!!!!! فکر و حرف بسیار بچگانه ای بود به جای این فکر

فکرایی دیگه کنید که مسئله رو حل کنید نه بد از بدترش کنید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

15. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد