نمایش نتایج: از 1 به 34 از 34

موضوع: ازدواج دامپزشک با پزشک نظرتون چیه؟

30402
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37518
    تشکـر
    10
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Question ازدواج دامپزشک با پزشک نظرتون چیه؟

سلام
    امیدوارم که حالتون خوب باشه اینجا گفتگو عمومی با بحث های عمومی بود یک بحثی هست که مدت ها ذهنم را مشغول کرده
    اولا اینکه من دامپزشک هستم اغلب ما دامپزشک ها بخاطر اینکه در رشته های پزشکی قبول نمیشدیم و بیشتر بنا بر نام دکترای دامپزشکی وارد این رشته شدیم
    تقریبا میتونم بگم 100 درصد دامپزشکانی که من میشناسم به دنبال ازدواج با پزشکان و یا افراد در رشته های تاپ مثل فیزیو هستن بیشتر هم بخاطر اینکه یک دوره ای ارزو پزشک شدن داشتن و امروزه میخوان با یک پزشک ازدواج کنن و هم اینکه از نظر مالی اینده خودشون رو تامین کنند کلا اینگونه ازدواج ها بیشتر جنبه مادی دارن و مطمئنا کم نیستن افرادی که در این فروم با دامپزشکان ازدواج کردن چون من تمامی دوستان هم رشته ایم رو میشناسم چه دختر چه پسر حتی شده با پزشکانی که از لحاظ سطح خانواده و اخلاقی و ... از خودشان پایین تر بودن با هر زور و زحمتی ازدواج کردن
    حتی اونایی هم با چندین مرتبه خواستگاری و تلاش و... نتونستن با پزشکان ازدواج کنن با دامپزشکان ازدواج میکنن که امتیاز خودشون رو در مطب زدن و اینده شغلی و درامد بالا ببرن
    من خودم ته دلم دوس دارم با پزشکان ازدواج کنم بیشتر از نظر اینکه هم درامد بالاتری دارن هم اینکه بالاخره دکتر های واقعی هستن نه مثل ما دامپزشکان که فقط اسم دکتری رو داریم یدک میکشیم و قبولیمون در دانشگاه اسون و سادست و زیر نظر جهاد هستیم و با این ازدواج یجورایی با اسم پز‌شکی همسرمون سرپوشی بر روی اسم بد دامپزشکی میذاریم
    سوال من از شما و مخصوصا کسانی که با دامپزشکان ازدواج کردن و کاملا هدف ازدواج مشخص بوده اینه که زندگی خوبی دارین و یا اینکه میتونین با همچین باوری که ازدواجتون بیشتر بر اساس منفعت طلبی بوده نه چیز دیگه ای کنار بیاین؟
    من با چند تا دختر پزشکی از طریق شبکه های اجتماعی رابطه برقرار کردم الان یجوریم انگار نمیدونم باید چیکار کنم در حالیکه دوستانم رو میبینم که با بچه های پزشکی ازدواج کردن و بدون شک اگه منم الان ازدواج نکنم بعدها این فرصت از دستم میره چون تا اون وقت این دخترها وارد بازار کار شدن به واقعیت جایگاه اجتماعی خودشون و من پی میبرن ممکنه دیگه احساسی تصمیم نگیرن و با من ازدواج نکنن
    ممنون میشم در این بحث شرکت کنین و جواب منو منطقی بدین
    آپدیت سال 99
    خب امروز 20 خرداد سال 99 هست و من بعد از حدود 20 ماه زندگی مشترک از همسرم جدا شدم
    خلاصه بگم بزرگترین دلیل طلاق این بود که من دامپزشک بودم
    همسر من شهرستانی بود به تهران اومد و تشکیل زندگی دادیم بعد مدتی درامدش از من خیلی بیشتر شد و خب در جمع های دوستانه ای قرار میگرفتیم که همه پزشک بودن و دائما منو مسخره میکردن
    بعد مدتی بینمون نه تنها از لحاظ مالی و شخصیتی بلکه احساسی هم اختلاف شدیدی بوجود اومده بود خلاصه که فهمیدم دیگه به جای من احساساتشو با شخص دیگه ای که یک پزشک متخصص و از همکاراش بود شریک شده بود و یک روز هم درخواست طلاق کرد و حتی حاضر شد بخشی از داراییشو به من بده تا راحت طلاقش بدم خب منم چاره ای جز قبول کردن نداشتم
    مدت کوتاهیه که از این داستان میگذره و منم الان با خانم پزشک دیگه ای که البته از دوستان قبلی همسرم هست در ارتباطم
    منتها ازم خواسته که باهاش ازدواج نکنم و عاشقش نشم و رابطمون رو به کسی نگم چون دوس نداره بقیه بدونن که با یک دامپزشک در ارتباطه فقط میگه از نظرش من پسر جذاب و خوش هیکلی هستم و دوس داره بودن با من رو تجربه کنه
    امروز اتفاقی این فروم رو دیدم و فکر کردم شاید بهتر باشه اپدیتش کنم
    امیدوارم موفق باشید
    ویرایش توسط mhddddd : 06-09-2020 در ساعت 01:55 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : ازدواج دامپزشک با پزشک نظرتون چیه؟

سلام همکار
    منم دامپزشک هستم و برام جای سواله که چرا گفتی قبول شدن در این رشته آسونه در حالی که قبول شدن در این رشته کاره خیلی مشکلیه (البته من با توجه به اینکه هیچ وقت کلاس خصوصی نرفتم و با همت خودم قبول شدم برام من که سخت بود حالا شما رو نمیدونم) ووقتی هم که قبول شدم بسیار خوشحال شدم
    دامپزشکی درسته که تو ایران متاسفانه خیلی نادیده گرفته شده ولی تو خارج جز رشته های تاب دنیاس و مطمنم یه روز همه جایگاهشو میفهمن والبته یه سری برنامه ریزی ها برای اینکه جز وزارت بهداشت بشه داره انجام میشه
    در رابطه با کارشون که میدونید که فرصت شغلی برای دامپزشکا خیلی هست کافیه همت کنید و حتی درامدتون مطمنن از یه پزشک عمومی هم بیشتر میشه حالا شما هم عاشق یه دختر پزشک بشید قبول شدن تو تخصص خیلی سخته و اخرشم پزشک عمومی میمونه که من فکر نمیکنم خیلی سطح درامدش بالا بره و قرار نیست که موقعیت ایشون هم چیزیش به شما برسه جز اینکه مرتب پز بده براتون .
    در دانشگاه ما که تا اونجایی که یادمه دخترا و پسرا خیلی علاقمند بودن که با همرشته یعنی دامپزشک ازدواج کنن و حتی یادمه دخترای رشته های دیگه آرزشون این بود که با یه دامپزشک ازدواج کنن (پس فکر نمیکنم رشته ی پایینی باشه )
    ازدواج معامله نیست درسته بهتره که با هم سطح خودتون ازدواج کنید ولی اینکه بخواین اینقدر دودوتا چهار تا کنید و افرادی که دورو برتونو که اینقدر خوب میشناسید نادیده بگیرید و برید با کسی که نمیشناسید ولی صرفا به خاطر رشته ی تحصیلی بالاتره ازدواج کنید به نظرم کاره اشتباهیه

در ضمن شما اگر خیلی به رشته ی پزشکی علاقمندید میتونید برای دکترای تخصصی رشته های علوم پایه پزشکی رو امتحان بدین که به ارزوی خودتونم میرسید قبول شدن در این رشته ها برای یک دامپزشک راحته چون درسای سنگین دامپزشکی رو خوندن از پس اونم میتونید بربیاید ولی ازدواجو بزارید براساس عشقو علاقه
    ویرایش توسط eli2 : 12-25-2017 در ساعت 10:22 AM
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

3. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

ghm

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

تردید در ازدواج کردن
    دوست عزیز اینکه در چه سطحی هستید بستگی به درک دو طرف در ازدواج دارد .
    اگر طرف مقابل شما و رشته تحصیلی شمارو قبول داشته باشد.
    مسلما در اینده مشکلی پیش نمیاد و این بستگی به امروز شما دارد.
    نکته قابل توجه در نوشته های شما معیار پولی هست .
    شما قراره با پزشک
    [replacer_a]کنید تا سطح مالی خودتون رو بالا ببرید .
    مسلما اگر چنین بینشی نسبت به ازدواج دارید باید قبول کنید
    طرف مقابل شما هم با چنین دیدی به شما نگاه کنه .
    پس شما درخواست خودتون رو باید اعلام کنید .
    و بعد صبر کنید تا طرفین شما در این مورد فکر کنند.
    چون چنین سوالاتی شخصی هست و بستگی مستقیم به نظر مقابل شما دارد.
    و کسی نمیتونه از روی
    ازدواج برای شما عمق زندگیتون رو تشریح کنه.
    اینکه در آینده میتونید زندگی خوبی در کنار یک
    ظاهر زندگی دیگرانداشته باشید یا خیر ؟
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37518
    تشکـر
    10
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    سلام همکار منم دامپزشک هستم و برام جای سواله که چرا گفتی قبول شدن در این رشته آسونه در حالی که قبول شدن در این رشته کاره خیلی مشکلیه (البته من با توجه به اینکه هیچ وقت کلاس خصوصی نرفتم و با همت خودم قبول شدم برام من که سخت بود حالا شما رو نمیدونم) ووقتی هم که قبول شدم بسیار خوشحال شدم دامپزشکی درسته که تو ایران متاسفانه خیلی نادیده گرفته شده ولی تو خارج جز رشته های تاب دنیاس و مطمنم یه روز همه جایگاهشو میفهمن والبته یه سری برنامه ریزی ها برای اینکه جز وزارت بهداشت بشه داره انجام میشه در رابطه با کارشون که میدونید که فرصت شغلی برای دامپزشکا خیلی هست کافیه همت کنید و حتی درامدتون مطمنن از یه پزشک عمومی هم بیشتر میشه حالا شما هم عاشق یه دختر پزشک بشید قبول شدن تو تخصص خیلی سخته و اخرشم پزشک عمومی میمونه که من فکر نمیکنم خیلی سطح درامدش بالا بره و قرار نیست که موقعیت ایشون هم چیزیش به شما برسه جز اینکه مرتب پز بده براتون . در دانشگاه ما که تا اونجایی که یادمه دخترا و پسرا خیلی علاقمند بودن که با همرشته یعنی دامپزشک ازدواج کنن و حتی یادمه دخترای رشته های دیگه آرزشون این بود که با یه دامپزشک ازدواج کنن (پس فکر نمیکنم رشته ی پایینی باشه ) ازدواج معامله نیست درسته بهتره که با هم سطح خودتون ازدواج کنید ولی اینکه بخواین اینقدر دودوتا چهار تا کنید و افرادی که دورو برتونو که اینقدر خوب میشناسید نادیده بگیرید و برید با کسی که نمیشناسید ولی صرفا به خاطر رشته ی تحصیلی بالاتره ازدواج کنید به نظرم کاره اشتباهیه در ضمن شما اگر خیلی به رشته ی پزشکی علاقمندید میتونید برای دکترای تخصصی رشته های علوم پایه پزشکی رو امتحان بدین که به ارزوی خودتونم میرسید قبول شدن در این رشته ها برای یک دامپزشک راحته چون درسای سنگین دامپزشکی رو خوندن از پس اونم میتونید بربیاید ولی ازدواجو بزارید براساس عشقو علاقه
    همکار عزیز رشته من و شما الان تا ۲۰ هزار منطقه ۲ ورودی دانشجو روزانه داره منظورم دانشگاه شهرکرد هست و دانشگاه های ازاد که رتبه های نجومی میگیرن گرچه منم قبول دارم رشته من و شما در کشور نادید گرفته شده اما جایگاه بالایی هم نداریم و در مورد حرفی که در مورد تخصص زدین باید بگم در اون تعداد رشته تخصص که غالبا هم از سطوح پایینی برخوردار هستن هم اگر دانشگاه بریم به ما کد نظام پزشکی نمیدن و در اصل درس خواندنمون تقریبا الکی بوده چندین بار وزارت بهداشت اعلام کرده که دامپزشکی رو نمیخواد و اما بیشتر اصرار ما دامپزشکان بر این انتقال هست دیگه اینا واقعیته خب شاید دوره شما با ما فرق میکنه در حال حاضر این بچه های ما هستن کا تمام تلاششون ازدواج با بچه های پزشکی یا پیراپزشکی هست اینطور نیست که نشناسم من و دوستان دامپزشکم شاید بشه گفت از ترم دو علوم پایه توی اینستا و... به دنبال دوستی با بچه های پزشکی بودیم و الان چند سالیه که ازشون شناخت دارم

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37518
    تشکـر
    10
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    تردید در ازدواج کردن
    دوست عزیز اینکه در چه سطحی هستید بستگی به درک دو طرف در ازدواج دارد .
    اگر طرف مقابل شما و رشته تحصیلی شمارو قبول داشته باشد.
    مسلما در اینده مشکلی پیش نمیاد و این بستگی به امروز شما دارد.
    نکته قابل توجه در نوشته های شما معیار پولی هست .
    شما قراره با پزشک
    [replacer_a]کنید تا سطح مالی خودتون رو بالا ببرید .
    مسلما اگر چنین بینشی نسبت به ازدواج دارید باید قبول کنید
    طرف مقابل شما هم با چنین دیدی به شما نگاه کنه .
    پس شما درخواست خودتون رو باید اعلام کنید .
    و بعد صبر کنید تا طرفین شما در این مورد فکر کنند.
    چون چنین سوالاتی شخصی هست و بستگی مستقیم به نظر مقابل شما دارد.
    و کسی نمیتونه از روی
    ازدواج برای شما عمق زندگیتون رو تشریح کنه.
    اینکه در آینده میتونید زندگی خوبی در کنار یک
    ظاهر زندگی دیگرانداشته باشید یا خیر ؟
    خیلی ممنون بابت جواب منطقی و بی طرفانتون
    باید بگم دوستانم که چنین ازدواج هایی که کردن مشکلی ندارن حتی یک مثال واضح بزنم من یکی از دوستانم با دندانپزشک ازدواج کرد و خودش هم براش تخصص خوند اما همسرش در بازار کار کرد سالگرد ازدواج همسرش براش ماشین خرید در حالی که دوست دامپزشکم چیزی برای همسرش نخرید و جالب اینکه مشکلی توی زندگیشون ندارن
    من واقعا نمیتونم به خانومی که میخوام بگم به چ قصدی باهاش ازدواج میکنم ولی خب مطمئنا خود ایشون هم باید بدونه وقتی با یک دامپزشک ازدواج میکنه هدف ازدواج تا حدودی چیه
    من میدونم هدفم مثل تمامی دوستان دامپزشکم مادی هست اما میترسم با این هدف ازدواج کنم و مثل اون ها زندگی عادی نداشته باشم

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام با توجه به شناختی که از هر دو رشته پزشکی و دامپزشکی دارم،هر دو رشته و کلا همه رشته ها سختی های خودشو داره و صد البته رشته پزشکی هم قبول شدندر مرحله کنکور و ادامه دادن این رشته طاقت فرسا و سخت هست،اما زندگی مشترک از نظر من باید از همه نظر مورد برسی قرار بگیره با توجه به وضعیت کنونی کشور ما که فقط رشته های علوم پزشکی تقریبا میتونن در آینده و بعد اتمام درس،از نظر مالی مطمان باشن،باعث شده که یه مقدار افرادی که در این رشته تحصیل می کنن توقعشون از زندگی و اطرافیانشون بالا بره،از نظر من رشته دامپزشکی بیشتر به رشته علوم آزمایشگاه نزدیکتره ،بهرحال از دید من اگر واقعا دو نفر همدیگرو قبول کنن توجهی به رشته تحصیلی و سایر مسایل ندارن

9. کاربران زیر از shirin danai بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37518
    تشکـر
    10
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin danai نمایش پست ها
    سلام با توجه به شناختی که از هر دو رشته پزشکی و دامپزشکی دارم،هر دو رشته و کلا همه رشته ها سختی های خودشو داره و صد البته رشته پزشکی هم قبول شدندر مرحله کنکور و ادامه دادن این رشته طاقت فرسا و سخت هست،اما زندگی مشترک از نظر من باید از همه نظر مورد برسی قرار بگیره با توجه به وضعیت کنونی کشور ما که فقط رشته های علوم پزشکی تقریبا میتونن در آینده و بعد اتمام درس،از نظر مالی مطمان باشن،باعث شده که یه مقدار افرادی که در این رشته تحصیل می کنن توقعشون از زندگی و اطرافیانشون بالا بره،از نظر من رشته دامپزشکی بیشتر به رشته علوم آزمایشگاه نزدیکتره ،بهرحال از دید من اگر واقعا دو نفر همدیگرو قبول کنن توجهی به رشته تحصیلی و سایر مسایل ندارن
    سلام
    بله منم قبول دارم دامپزشکی بیشتر هم رده علوم ازمایشگاه هست تا پزشکی
    منم برا همینه دارم با پزشکیا ازدواج میکنم بالاخره یجورایی با این ازدواج ارزش مدرک خودمو پیش بقیه بالاتر نشون دادم و هم به یک سری اهداف مادی رسیدم و اگه بتونم زندگی خوبی هم تشکیل بدم عالی میشه
    شاید شما درک نکنید اما ما دامپزشکیا از روی عشق به پزشکی و اسم دکتری وارد رشته دامپزشکی شدیم یجور برامون پزشکی ارزو بوده
    شاید یک مهندس یا یک حسابدار و... با یک پزشک از روی منافع ازدواج نکنه و بیشتر علایق مد نظر باشه اما در بین دوستان دامپزشکی من چنین چیزی وجود نداره

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37518
    تشکـر
    10
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    چرا توی ازدوااج هاتون اینقددددررر به مادیات فکر میکنین اخه
    مهم عشقه عشق
    متاسفم واقعا
    باور کنید اگر شما هم پزشک بودید در گزینه های من و دوستان دامپزشکم قرار میگرفتید

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37518
    تشکـر
    10
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

موافقم
    من ایشالا مهندس میشم اما خیلی دوست دارم خانومم پزشک باشه
    به عنوان یک دامپزشک با اقا بودنتون مشکلی ندارم فقط مهمه که پزشکی خونده باشین
    شما که دیگه مهندسی از شما بعیده بخوای با پزشکیا ازدواج کنی معمولا مهندسا با هم ازدواج میکنن
    من یک دوست دارم حسابرس هست و همسرش جراح مغز و اعصاب شدیدا عاشق هم هستن
    و جالب اینکه همسرش عمل سنگین نمیکنه چون میگه دوس نداره در عمل های سنگین همسرش آرتروز گردن بگیره

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32243
    تشکـر
    22
    تشکر شده 30 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    8

ادم این صحبتها و معیارهای مهمی رو که بعضی ها واسه ازدواجشون مطرح میکنند رو میبینه واقعا متاسف میشه!!!! بیخود نیست انقدر طلاق تو کشور زیاده!!!!

14. کاربران زیر از diba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

فرض با یه خانومی ازدواج کردید که پزشک یا دندانپزشک بود و فرض باباشم پولدار بود ،بعد ازدواج یهویی ورشکست شدن دختره هم بیکار شد اونموقع میتونی همچین شخصی رو تحمل کنی و بهش وفاداربمونی؟ همیشه باید با کسی که میخای ازدواج کنی فرض کنی که ممکنه یه روز هیچی هیچی نداشته باشه ایا بازم میتونی دوسش داشته باشی ؟این سوالو وقتی با هر کسی اشنا شدی از خودت بپرس اونموقع اقدام کن

ولی نظر شخصی من ، ازدواج براساس منفعت خوشبختی نمیاره
    امضای ایشان

16. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

نمیدونم والا همیشه یکی از فانتزی هام این بوده وقتی مهندس شدم با یه پزشک ازدواج کنم !
    برا شما ارزوی خوشبختی میکنم و امیدوارم به خاسته دلت برسی
    تو فانتزیات با دامپزشک نبود عایا
    امضای ایشان

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37518
    تشکـر
    10
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم والا همیشه یکی از فانتزی هام این بوده وقتی مهندس شدم با یه پزشک ازدواج کنم !
    برا شما ارزوی خوشبختی میکنم و امیدوارم به خاسته دلت برسی
    ممنون همچنین

19. کاربران زیر از mhddddd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

hii

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37518
    تشکـر
    10
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط diba95 نمایش پست ها
    ادم این صحبتها و معیارهای مهمی رو که بعضی ها واسه ازدواجشون مطرح میکنند رو میبینه واقعا متاسف میشه!!!! بیخود نیست انقدر طلاق تو کشور زیاده!!!!
    شما جای ما دامپزشکیا نیستین که درک کنین من چی میگم اصلا خودتون بگردین میفهمین که پزشکی ها بیشتر با دامپزشکی ها ازدواج کردن تا با هم رشته های خودشون
    سه سال پیش دوستان من با ۷ نفر پزشکی یا بیشتر رابطه برقرار کردن که توی چند سال بتونن بحث ازدواج رو پیش بکشن من خودم با ۵ نفر رابطه برقرار کردم که واقعا هم توی این سال ها اذیت شدم چون دائما باهاشون بیرون میرفتم و پیام میدادم
    حتی ی نفر بود توی این سال به جای اینکار دوباره نشست برای پزشکی خوند و با هر سختی که بود قبول شد
    ویرایش توسط mhddddd : 12-26-2017 در ساعت 12:22 AM

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37518
    تشکـر
    10
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    فرض با یه خانومی ازدواج کردید که پزشک یا دندانپزشک بود و فرض باباشم پولدار بود ،بعد ازدواج یهویی ورشکست شدن دختره هم بیکار شد اونموقع میتونی همچین شخصی رو تحمل کنی و بهش وفاداربمونی؟ همیشه باید با کسی که میخای ازدواج کنی فرض کنی که ممکنه یه روز هیچی هیچی نداشته باشه ایا بازم میتونی دوسش داشته باشی ؟این سوالو وقتی با هر کسی اشنا شدی از خودت بپرس اونموقع اقدام کن

ولی نظر شخصی من ، ازدواج براساس منفعت خوشبختی نمیاره
    اولا اینکه بیشتر هدفم اینه با مدرک پزشکی همسرم سرپوشی بذارم روی مدرک دامپزشکیم
    و در این مورد باید بگم اگر اون روز رسید شک نکنین تا اونجایی که بتونم با وضعیت کنار میام و اگه نتونم تحمل کنم جدا میشیم

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37518
    تشکـر
    10
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hii نمایش پست ها
    خیلی باحالی!!!
    یعنی میخوای ازدواج کنی تا از نظر مادی اوکی بشی؟ برعکسش دید اما پسر ونه پسرا برای رسیدن به مادیات در ازدواج معمولا با فردی ازدواج می کن که پدر پولداری داشته باشه
    نه خود دختر!!!
    مطمئن باش با این کار 100دصد زندگیت تباه میکنی حتی اگه با فردی که رشته پزشکیه و بهش علاقه داری چون تهش میدونی یکی از مهم ترین معیارات این موضوع بوده!
    ازدواج مقدسه!
    مرد سرپرست خانواده هست نه دختر
    کلا بی خیال بشی بهتر ه
    درضمن 93 دصد آدما راه اشتباه میرن اینکه بقیه اینکارو کردن و... دلیل نمیشه شاید اگه 10 سال دیگه بتونی باطنشون ببینی بگی شانس اوردم اینکار نکردم
    اما بازم خوبه که موضوع صادقانه گفتی تا بتونی کمک صادقانه تری دریافت کنی
    دوست عزیز اگه این بحثو مطرح کردم برا اینه که واقعا ته دلم عشقی به این خانوم های پزشک ندارم که چند ساله باهاشون در ارتباطم و اونا فکر میکنن فقط من با هر کدوم در ارتباطم و این روابط جدی شده مخصوصا با دونفرشون که حتی ی بار یکیشون سر ی مسئله دعوا کردیم قصد به خودکشی خودش کرده بود
    من خیلی دنبال پول این افراد نیستم هدفم بیشتر رسیدن به ازدواج با یک پزشک و مدرک اینهاست یجورایی سطح خودمو میخوام بکشم بالا

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37518
    تشکـر
    10
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من که جواب درستی نگرفتم
    به هر حال جمعه و پنجشنبه با دوتا از دخترا یکیش پزشک یکیش دندون پزشک قرار گذاشتم و قضیه ازدواج رو مطرح کردم یکیش خیلی خوشحال شد یکیش هم گفت باید فکر کنه خلاصه بابت نظرات دوستان خیلی ممنونم و دعا کنید با یکی از این دخترا ازدواج کنم یجورایی به این ارزوی پزشکیم که با رفتن به دامپزشکی بهش نرسیدم برسم امیدوارم موفق باشید

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37682
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اینجا اصن جواب درست نمیدن به ادم
    شما به عقلت رجوع کن
    هرچی فکر میکنی بهتره رو انجام بده

25. کاربران زیر از خانوم بی نام بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37518
    تشکـر
    10
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم بی نام نمایش پست ها
    اینجا اصن جواب درست نمیدن به ادم
    شما به عقلت رجوع کن
    هرچی فکر میکنی بهتره رو انجام بده
    سلام
    من همون موقع از دو تا دختر یکی دندانپزشک و یکی پزشک همزمان خواستگاری کردم دندانپزشکه رفته بود مشاوره و مشاوره بهش گفته بود که احتمال زیاد هدف من از ازدواج فقط به خاطر جایگاه پایین دامپزشکی در برابر دندانپزشکی هست و اونم بیخیال شد
    اما اون خانومی که پزشک بود قبول کرد الانم خانواده هامون در ارتباط هستن و اگه بشه ازدواج میکنیم و اگه هم نشه میرم سراغ یک پزشک دیگه و اگر کلا نشه با پزشکان ازدواج کنم با بچه های پیراپزشکی مثل پرستاری ازدواج میکنم

27. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    تشکر شده 158 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    7

یه سوال مگه شما قراره با "رشته ی طرف مقابلتون" ازدواج کنین؟ اگه یکی همه ی معیار های یه ازدواج خوب رو داشته باشه ولی پزشک نباشه چی؟

وضعیت اینده رو در نظر گرفتین؟ تفاوت محیط کار و چند تا چیز دیگه

28. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط mhddddd نمایش پست ها
    سلام
    من همون موقع از دو تا دختر یکی دندانپزشک و یکی پزشک همزمان خواستگاری کردم دندانپزشکه رفته بود مشاوره و مشاوره بهش گفته بود که احتمال زیاد هدف من از ازدواج فقط به خاطر جایگاه پایین دامپزشکی در برابر دندانپزشکی هست و اونم بیخیال شد
    اما اون خانومی که پزشک بود قبول کرد الانم خانواده هامون در ارتباط هستن و اگه بشه ازدواج میکنیم و اگه هم نشه میرم سراغ یک پزشک دیگه و اگر کلا نشه با پزشکان ازدواج کنم با بچه های پیراپزشکی مثل پرستاری ازدواج میکنم
    باید بگم خیلی مشاور بلانسبت احمقی بوده که همچین حرفی زده
    جایگاه آدما رو شعور و رفتارشون مشخص میکنه نه رشته تحصیلی
    واقعا آدم متاسف میشه...مغزم سوت کشید از حرف این به اصطلاح مشاور

29. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37518
    تشکـر
    10
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ss75 نمایش پست ها
    یه سوال مگه شما قراره با "رشته ی طرف مقابلتون" ازدواج کنین؟ اگه یکی همه ی معیار های یه ازدواج خوب رو داشته باشه ولی پزشک نباشه چی؟

وضعیت اینده رو در نظر گرفتین؟ تفاوت محیط کار و چند تا چیز دیگه
    من معیار اولم همونطور که در پست اول نوشتم مدرک تحصیلی و بعدش چیزای دیگه هست دلیلم هم توضیح دادم سطح پایین رشته دامپزشکی هست

30. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37518
    تشکـر
    10
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    باید بگم خیلی مشاور بلانسبت احمقی بوده که همچین حرفی زده
    جایگاه آدما رو شعور و رفتارشون مشخص میکنه نه رشته تحصیلی
    واقعا آدم متاسف میشه...مغزم سوت کشید از حرف این به اصطلاح مشاور
    خواهش میکنم من اومدم که مشکلم رو رفع کنم نه اینکه بهم توهین کنیم
    فقط من نیستم تمام دوستان دامپزشکم هم دنبال ازدواج با پزشکان هستیم شما خودت ی تحقیق ساده کنی مطلع میشی چقدر دامپزشکان با پزشکان ازدواج کردن چون اکثرشون طرز فکرشون مثل من هست

31. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

خواهش میکنم من اومدم که مشکلم رو رفع کنم نه اینکه بهم توهین کنیم
    فقط من نیستم تمام دوستان دامپزشکم هم دنبال ازدواج با پزشکان هستیم شما خودت ی تحقیق ساده کنی مطلع میشی چقدر دامپزشکان با پزشکان ازدواج کردن چون اکثرشون طرز فکرشون مثل من هست
    دوست عزیز من که خدایی نکرده به شما توهین نکردم
    عرض کردم مشاوری که به اون خانم گفته شما بخاطر جایگاه پزشکی میخاستین باهاشون ازدواج کنین حرف نادرست زده
    و روی صحبتم با حرف اون مشاور بود نه شما
    ویرایش توسط رزمریم : 02-02-2018 در ساعت 09:41 PM

32. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

البته من حرفمو پس میگیرم
    چون الان پست اولتون رو خوندم
    باید بگم ازدواجی که بخاد با این دید شروع بشه عواقبش با خود شماست
    و از همینجا از اون مشاور هم عذرخواهی میکنم از راه دور ظاهرا حق داشتن

33. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37518
    تشکـر
    10
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام پست اول رو بروز کردم

35. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام
    امیدوارم که حالتون خوب باشه اینجا گفتگو عمومی با بحث های عمومی بود یک بحثی هست که مدت ها ذهنم را مشغول کرده
    اولا اینکه من دامپزشک هستم اغلب ما دامپزشک ها بخاطر اینکه در رشته های پزشکی قبول نمیشدیم و بیشتر بنا بر نام دکترای دامپزشکی وارد این رشته شدیم
    تقریبا میتونم بگم 100 درصد دامپزشکانی که من میشناسم به دنبال ازدواج با پزشکان و یا افراد در رشته های تاپ مثل فیزیو هستن بیشتر هم بخاطر اینکه یک دوره ای ارزو پزشک شدن داشتن و امروزه میخوان با یک پزشک ازدواج کنن و هم اینکه از نظر مالی اینده خودشون رو تامین کنند کلا اینگونه ازدواج ها بیشتر جنبه مادی دارن و مطمئنا کم نیستن افرادی که در این فروم با دامپزشکان ازدواج کردن چون من تمامی دوستان هم رشته ایم رو میشناسم چه دختر چه پسر حتی شده با پزشکانی که از لحاظ سطح خانواده و اخلاقی و ... از خودشان پایین تر بودن با هر زور و زحمتی ازدواج کردن
    حتی اونایی هم با چندین مرتبه خواستگاری و تلاش و... نتونستن با پزشکان ازدواج کنن با دامپزشکان ازدواج میکنن که امتیاز خودشون رو در مطب زدن و اینده شغلی و درامد بالا ببرن
    من خودم ته دلم دوس دارم با پزشکان ازدواج کنم بیشتر از نظر اینکه هم درامد بالاتری دارن هم اینکه بالاخره دکتر های واقعی هستن نه مثل ما دامپزشکان که فقط اسم دکتری رو داریم یدک میکشیم و قبولیمون در دانشگاه اسون و سادست و زیر نظر جهاد هستیم و با این ازدواج یجورایی با اسم پز‌شکی همسرمون سرپوشی بر روی اسم بد دامپزشکی میذاریم
    سوال من از شما و مخصوصا کسانی که با دامپزشکان ازدواج کردن و کاملا هدف ازدواج مشخص بوده اینه که زندگی خوبی دارین و یا اینکه میتونین با همچین باوری که ازدواجتون بیشتر بر اساس منفعت طلبی بوده نه چیز دیگه ای کنار بیاین؟
    من با چند تا دختر پزشکی از طریق شبکه های اجتماعی رابطه برقرار کردم الان یجوریم انگار نمیدونم باید چیکار کنم در حالیکه دوستانم رو میبینم که با بچه های پزشکی ازدواج کردن و بدون شک اگه منم الان ازدواج نکنم بعدها این فرصت از دستم میره چون تا اون وقت این دخترها وارد بازار کار شدن به واقعیت جایگاه اجتماعی خودشون و من پی میبرن ممکنه دیگه احساسی تصمیم نگیرن و با من ازدواج نکنن
    آپدیت سال 99
    خب امروز 20 خرداد سال 99 هست و من بعد از حدود 20 ماه زندگی مشترک از همسرم جدا شدم
    همسر من شهرستانی بود به تهران اومد و تشکیل زندگی دادیم بعد مدتی درامدش از من خیلی بیشتر شد و خب در جمع های دوستانه ای قرار میگرفتیم که همه پزشک بودن و دائما منو مسخره میکردن
    بعد مدتی بینمون نه تنها از لحاظ مالی و شخصیتی بلکه احساسی هم اختلاف شدیدی بوجود اومده بود خلاصه که فهمیدم دیگه به جای من احساساتشو با شخص دیگه ای که یک پزشک متخصص و از همکاراش بود شریک شده بود و یک روز هم درخواست طلاق کرد و حتی حاضر شد بخشی از داراییشو به من بده تا راحت طلاقش بدم خب منم چاره ای جز قبول کردن نداشتم
    مدت کوتاهیه که از این داستان میگذره و منم الان با خانم پزشک دیگه ای که البته از دوستان قبلی همسرم هست در ارتباطم
    منتها ازم خواسته که باهاش ازدواج نکنم و عاشقش نشم و رابطمون رو به کسی نگم چون دوس نداره بقیه بدونن که با یک دامپزشک در ارتباطه فقط میگه از نظرش من پسر جذاب و خوش هیکلی هستم و دوس داره بودن با من رو تجربه کنه
    امیدوارم موفق باشید
    حالا حتماً باید با پزشک یا دامپزشک ازدواج کنی؟

طرز فکر مسخره ای داری.

هنوز متوجه نشدی اگه همسرت پزشک نبود ازدواجت به شکست منتهی نمیشد.

جالبه بجای درس گرفتن از گذشتت و تغییر دادن روشت دوباره داری همون اشتباهو تکرار میکنی.

36. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43485
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام پست اول رو بروز کردم
    سلام
    ببخشید من پستم زیاد به مشکل شما ارتباطی نداره ولی سوال واسم پیش اومد ...
    راستش من ترم یک پزشکی هستم
    میتونم درآمد روزانه و ماهانه همسرتون معمولا چقدر بود ؟ و اینکه تخصص ایشون چی بود ؟

37. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_Masoumeh نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من پستم زیاد به مشکل شما ارتباطی نداره ولی سوال واسم پیش اومد ...
    راستش من ترم یک پزشکی هستم
    میتونم درآمد روزانه و ماهانه همسرتون معمولا چقدر بود ؟ و اینکه تخصص ایشون چی بود ؟
    شما پزشکیا چشم انسانیتو کور کردین.

بجای فکر کردن به درامد همسر دیگران، فکر کن ببین چجور پزشک بهتری باشی تا بیماران بیشتری رو درمان کنی.

اصلا برای چی پزشکی میخونی تا حالا بهش فکر کردی؟

38. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46719
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تاسف آوره حرف های شما
    بعد میپرسند چرا بین دامپزشک ها انقدر تفاوت هست از هرلحاظ خصوصا درآمدی ...
    شما دوست عزیز، بهتره از این رشته انصراف بدی و بری پزشکی بخونی و اصلا به ازدواج فکر نکن ،
    خوشبختانه با کنار رفتن شما دامپزشک های نالایق ،دامپزشک های عاشق کار دارند وارد صحنه میشن و اصلا با همچین مغزی چه شکلی درس های سنگین دامپزشکی و خوندی؟‌ نه تنها این رشته
    تاسف ...
    برای همینه که من به دانش آموزام میگم بخاطر پسوند پزشکی وارد این رشته نشوند . چون در هیچ موردی رشد نمیکنند
    یک دامپزشک میشه مثل شما ، یک دامپزشک هم دکتر سمیرا بشیر

39. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 138 بار در 100 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Sonya نمایش پست ها
    تاسف آوره حرف های شما
    شما دوست عزیز، بهتره از این رشته انصراف بدی و بری پزشکی بخونی و اصلا به ازدواج فکر نکن ،
    خوشبختانه با کنار رفتن شما دامپزشک های نالایق ،دامپزشک های عاشق کار دارند وارد صحنه میشن و اصلا با همچین مغزی چه شکلی درس های سنگین دامپزشکی و خوندی؟‌ نه تنها این رشته
    تاسف ...
    برای همینه که من به دانش آموزام میگم بخاطر پسوند پزشکی وارد این رشته نشوند . چون در هیچ موردی رشد نمیکنند
    سلام. بله هر شغلی در جامعه مهمه و باید بهش احترام گذاشته بشه

40. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    تشکر شده 118 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Sonya نمایش پست ها
    تاسف آوره حرف های شما
    تاسف ...
    شما جدا معلم هستید ؟
    رشته هایی که همه انسان انتخاب میکنند و درش تحصیل میکنند
    براساس چیه ؟
    خب مادیات هم بخشی از نیاز های آدم هست و هرکسی میتونه بهش فکر کنه
    این طریق قضاوت کردن شما و دید آرمانی شما به رشته های درسی بد تر باعث میشه دانش آموزان نفهمند چیکار کنند
    درسته پزشکی و دامپزشکی اولویت مسئولیت شون جون آدما و حیوانات هستش و باید علاقه سر لوحه اونا باشه
    اما ! مادیات خواه نا خواه بخشی از انتخاب های ماست
    لطفا مودب رفتار کنید و به هیچ شغلی اهانت نکنید خانو معلم .

41. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47094
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من دامپزشکم.کی گفته که همه دامپزشکان علاقه دارن با پزشکها ازدواج کنن. چرا از پیش خودتون از طرف همه حرف میزنین؟!! من اصلا علاقه ای به ازدواج با پزشک ندارم به این دلیل که فکر میکنن خودشون بالاترن و هیچ کس جایگاه اونا رو نداره و ازدواج با همچین افرادی به نظر من افتضاحه. من با رتبه دو هزار وارد این رشته شدم و تعجب میکنم که گفتی با بیست هزار وارد این رشته شدی!!.قابل توجه شما اگه نمیدونستی توی دامپزشکی ما چند نوع حیوان از گونه های مختلف رو مطالعه میکنیم درحالی که در پزشکی فقط روی انسان مطالعه میشه. بماند که انسان میتونه تاریخچه از بیماری بده ولی دام نه.من اهمیت رشته م رو میدونم و به نظر من اصلا قابل مقایسه با پزشکی نیست بلکه دامپزشکی به مراتب سخت تر و با ارزش تره. شما هم مشخصه خیلی آسون این رشته رو به دست آوردی که ارزشش رو نمیدونی.و یک لطفی بکن و از طرف خودت حرف بزن نه از طرف همه دامپزشکا.لطف بزرگی میکنی

42. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47094
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    آپدیت سال 99
    امیدوارم موفق باشید
    من دامپزشکم.کی گفته که همه دامپزشکان علاقه دارن با پزشکها ازدواج کنن. چرا از پیش خودتون از طرف همه حرف میزنین؟!! من اصلا علاقه ای به ازدواج با پزشک ندارم به این دلیل که فکر میکنن خودشون بالاترن و هیچ کس جایگاه اونا رو نداره و ازدواج با همچین افرادی به نظر من افتضاحه. من با رتبه دو هزار وارد این رشته شدم و تعجب میکنم که گفتی با بیست هزار وارد این رشته شدی!!.قابل توجه شما اگه نمیدونستی توی دامپزشکی ما چند نوع حیوان از گونه های مختلف رو مطالعه میکنیم درحالی که در پزشکی فقط روی انسان مطالعه میشه. بماند که انسان میتونه تاریخچه از بیماری بده ولی دام نه.من اهمیت رشته م رو میدونم و به نظر من اصلا قابل مقایسه با پزشکی نیست بلکه دامپزشکی به مراتب سخت تر و با ارزش تره. شما هم مشخصه خیلی آسون این رشته رو به دست آوردی که ارزشش رو نمیدونی.و یک لطفی بکن و از طرف خودت حرف بزن نه از طرف همه دامپزشکا.لطف بزرگی میکنی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)