نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: گم شدن وسایل خانه و اعتیاد همسر

2628
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37533
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

گم شدن وسایل خانه و اعتیاد همسر

سلام.من تقریبا ۶ماهه ازدواج کردم.متاسفانه همسرم اعتیاد داره و چندماهه بیکاره.که من سعی کردم درمقابلش یکم کوتاه بیام و با محبت و آرامش کم کم راضیش کنم بره کمپ بستری بشه برای ترک.خداروشکر نتیجه گرفتم و قراره هفته آینده برای بستری شدن بره.
    اما مشکلی که تازه باهاش مواجه شدم و خیلی داره عذابم میده گم شدن وسایل شخصیم توی خونه هست،از لاک و لوازم آرایشی نو گرفته تا بدلیجات و پارچه هایی که توی چمدون داشتم.ما رفت و آمدی نداریم،یعنی بجز من و همسرم کسی توی خونه ما نمیاد.برای همین مطمین هستم که گم نشدن.از همسرم چندبار پرسیدم که وسایلمو دست زدی ؟عصبانی شده و گفته نه.ولی نمیتونم حرفشو باور کنم.چون قبلا چندبار از کارت من پول برداشته بدون اینکه بهم بگه،و بعد انکار کرده.درصورتیکه من پرینت بانک رو گرفتم و مطمین شدم کار خودش بوده.
    خواهش میکنم کمکم کنید واقعیت رو بفهمم،اینکه آیا اون برداشته و دلیل این کارش.نمیخوام با حرکت اشتباهی عصبانیش کنم.چون اونوقت لج میکنه و دیگه برای بستری شدن نمیره کمپ.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : گم شدن وسایل خانه و اعتیاد همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط miss hrm نمایش پست ها
    سلام.من تقریبا ۶ماهه ازدواج کردم.متاسفانه همسرم اعتیاد داره و چندماهه بیکاره.که من سعی کردم درمقابلش یکم کوتاه بیام و با محبت و آرامش کم کم راضیش کنم بره کمپ بستری بشه برای ترک.خداروشکر نتیجه گرفتم و قراره هفته آینده برای بستری شدن بره.
    اما مشکلی که تازه باهاش مواجه شدم و خیلی داره عذابم میده گم شدن وسایل شخصیم توی خونه هست،از لاک و لوازم آرایشی نو گرفته تا بدلیجات و پارچه هایی که توی چمدون داشتم.ما رفت و آمدی نداریم،یعنی بجز من و همسرم کسی توی خونه ما نمیاد.برای همین مطمین هستم که گم نشدن.از همسرم چندبار پرسیدم که وسایلمو دست زدی ؟عصبانی شده و گفته نه.ولی نمیتونم حرفشو باور کنم.چون قبلا چندبار از کارت من پول برداشته بدون اینکه بهم بگه،و بعد انکار کرده.درصورتیکه من پرینت بانک رو گرفتم و مطمین شدم کار خودش بوده.
    خواهش میکنم کمکم کنید واقعیت رو بفهمم،اینکه آیا اون برداشته و دلیل این کارش.نمیخوام با حرکت اشتباهی عصبانیش کنم.چون اونوقت لج میکنه و دیگه برای بستری شدن نمیره کمپ.
    سلام
    به سایت مشاور خوش آمدید
    خوب دلیل برداشتن وسائل شما توسط همسرتان را میخواهید بدانید کاملا واضح هست وقتی آدم معتاد مواد بهش نرسد دست به هر کاری میزند تا به مواد برسد مسلم هست وسایل شما را برداشته و فروخته و با پولش مواد خریده است بهتر هست خودتان به یک مرکز ترک اعتیاد بروید و با مشاور یا روانشناس آنجا حرف بزنید و اطلاعاتی مانند چگونه با یک معتاد برخورد کنید تا تشویق به ترک اعتیاد شود و شما به عنوان همسر معتاد چه کارها و وظایفی دارید چرا میگویم مشاور و یا روانشناس کمپ ترک اعتیاد چون علاوه بر داشتن دانش لازم تجربه زیاذی در برخورد با معتادان داشته و اطلاعات زیادی در این زمینه می تواند در اختیار شما بگذارد.
    در کل این رفتار همسرتان قابل تغییر نیست تا وقتی که اعتیاد را ترک نکرده باشد خماری معتاد را وادار به کارهایی می کند که هرگز در حالت عادی دست به آن نمی زند پس به جای سرزنش ایشان را ترغیب به رفتن به کمپ ترک اعتیاد کنید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط miss hrm نمایش پست ها

دوست عزیز در مورد اعتیاد شما بهتر از هر کسی درک لازم رو دارید .
    و میدونید اعتیاد همسرتون چه تاثیراتی روی زندگی امروزتون دارد.
    در این مورد باید از فامیل و بزرگان خانواده کمک بگیرید.
    تا با همفکری در این خصوص چاره اندیشی شود .
    چون ایشون باید تمایل به ترک داشته باشه تا روش و مشاوره ای برروی ایشون کارساز و موثر واقع شود.
    و گرنه از فرد معتاد و نیازمند به تامین پول و مواد انتظار خاصی نباید داشته باشید
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

اعتیاد خیلی سخته درکتون میکنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)