نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکلات مالی در ازدواج

1998
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37541
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات مالی در ازدواج

با سلام و خسته نباشید..

سه سال پیش در محیط کار با همکارم یه رابطه جدی رو شروع کردیم و از همان ابتدا فقط حرف ازدواج بود نه دوستی زودگذر و بی سر و ته و بی هدف... ایشون هم با من هم عقیده و موافق بودن و مدتی برای شناخت بیشتر در کنار هم وقت گذروندیم تا اینکه بجایی رسید که احساس کردم ایشون به رابطه دیگه اهمیتی نمیده فقط مشغول کار هستن و حتی برای دیدن هم وقتی نداشتن ... البته واقعا هم کارون پر مشغله بود و در نهایت بعد از کلی بحث و بگو مگو من ازش جدا شدم و رابطه رو تموم کردم... چندین بار بعد از اون ازم درخواست کردن که ببخشمشون و فرصت بدم بهشون و اجازه بدم که توضیح بدن بابت مشکلات پیش اومده اما من واقعا ازشون نا امید و ناراحت بودم و میدونستم فایده ای نداره .. بعد یه مدت حتی از اون محل کار هم استعفا دادم که دیگه نبینمش.. باز هم کم و بیش بهم پیام میدادن برای دادن فرصت من ایشون رو کلا بلاک کردم .. بعد از گذشت یکسال من بخاطر شرایط دانشجوییم باز به محل کار قبلیم رفتم و شروع به کار شدم و ایشون تا منو دید خوشحال شد و ازم خواهش و تمنا کرد که اجازه بدم حرف بزنن.. خلاصه من اجازه دادم و ایشون حرفاشونو زدن و گفتن تغییر کردن و ازم فرصت میخوان تا بتونن جبران کنن.. برای آینده هم داشتن برای اقامت کانادا اقدام میکردن .. چند ماه گذشت تا بتونم با خودم کنار بیام و ایشونو بپذیرم .. ایشون هم تر داشتن که منو باز از دست بدن و من دوباره ترکشون کنم ..همه چی کم کم خوب و آروم شد و قرار مدارها برای خواستگاری گذاشته شد تا اینکه جفتمون توی محل کار به مشکل برخوردیم و از شرکت استعفا دادیم و دو ماهی بیکار شدیم که واقعا روزای سختی رو میگذروندیم.. هم دعوا میکردیم هم آشتی و بهم امید میدادیم.. اما دیگه رابطمون و قرارامون کمرنگ شده بود و ایشون هم بخاطر شرایط کاری و مالی همش امروز و فردا میکرد ... تا الان که باز ایشون مشغول کار شدن اما میگن باید شرایطم اوکی بشه تا بتونم بیام جلو ... البته چندین بار هم رابطمونو تموم کردیم اما بعدش دوباره آشتی کردیم تا آخرین با که هفته پیش واقعا تموم کردیم اما بعد چند ساعت پیام داد که نمیتونم بیخیالت بشم اما بداخلاقیاتم نمیتونم باهاش کنار بیام... باز یه کم حرف زدیم اما باز بخاطر مشکلاتی که هم دارم بخاطر امتحانات پایان ترم و بیکاری خودم و فشار مالی ایشون و فشار کاری و نتیجه نگرفتن از تلاشهاشون دوباره بحث و دعوا کردیم و باز هم اینبار تموم کردیم..
    ایشون منو قلبا دوست داره و همینطور من ایشون رو... اما بخاطر مشکلات مالی و روحی روانی همش باهم بحث و دعوا میکنیم و به نتیجه ایی نمیرسیم..
    لطفا بمن بگید چکار کنم؟؟ دوست ندارم ایشون رو از دست بدم چون ذاتا پسر خوب و آروم و منطقی هست اما متاسفانه بخاطر مشکلاتی که همه جوانها دارن به مشکل برمیخوریم..

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکلات مالی در ازدواج

مشکلات مالی در ازدواج
    دوست عزیز مرور گذشته برای چنین وضعیتی دردی رو دوا نمیکنه .
    شما با ایشون یک رابطه آشنایی داشتید و به نتیجه نرسیدید.
    الان اگر به نوشته خودتون دقت کنید واقعا مشخص نیست چه چیزی رو میخوایت !
    شما یا شرایط ازدواج رو دارید یا ندارید ؟
    اگر شرایط ازدواج رو داشته باشید میتونید در مورد خواستگاری و ... صحبت کنید .
    و گرنه باید ابتدا شرایط رو مهیا کنید.
    و قبل از اون هم صحبت کنید که آیا قراره در کنار هم زندگی مشترکی رو شروع کنید یا نه؟
    به همین خاطر چنین مسایلی رو اول با گفتگوی صبریح و روشن به نتیجه برسونید .
    و بعد بعد مالی رو در نظر بگیرید چون باید استقلال مالی رو توجه زیادی بهش داشته باشید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37541
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکلات مالی در ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    مشکلات مالی در ازدواج
    دوست عزیز مرور گذشته برای چنین وضعیتی دردی رو دوا نمیکنه .
    شما با ایشون یک رابطه آشنایی داشتید و به نتیجه نرسیدید.
    الان اگر به نوشته خودتون دقت کنید واقعا مشخص نیست چه چیزی رو میخوایت !
    شما یا شرایط ازدواج رو دارید یا ندارید ؟
    اگر شرایط ازدواج رو داشته باشید میتونید در مورد خواستگاری و ... صحبت کنید .
    و گرنه باید ابتدا شرایط رو مهیا کنید.
    و قبل از اون هم صحبت کنید که آیا قراره در کنار هم زندگی مشترکی رو شروع کنید یا نه؟
    به همین خاطر چنین مسایلی رو اول با گفتگوی صبریح و روشن به نتیجه برسونید .
    و بعد بعد مالی رو در نظر بگیرید چون باید استقلال مالی رو توجه زیادی بهش داشته باشید.

بله شما درست میفرمایید..
    اما لازم به ذکر هست که قصد و نیت این رابطه شروع زندگی مشترک هست اما بیشتر بخاطر شرایط نامساعد مالی عقب می افته و خب این وسط هم بحث و دعوا بوجود می آید..
    البته شرایط نامساعد مالی بیشتر از سمت اون آقا هست نه من... بطوریکه من احساس میکنم ایشون فوبیای ترس از تشکلیل زندگی مشترک و ازدواج دارن .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد