نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ترس اززلزله

1414
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37543
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس اززلزله

سلام خسته نباشید من بعداز زلزله هفته پیش تهران تاالان شب هااصلا نمیتونم بخوابم ازترس و اضطراب شدید خس میکنم همش داره زیرم میلرزه نفس تنگه میگیرم وهرلحظه حس میکنم الان میمیرم دیگه خسته شدم الان یک هفتس نخوابیدم ازهمه چی افتادم روندطبیعی زندگیم بهم خورده شبا همش هوری دلم میریزه به نظرتون باید چیکارکنم واقعا جون به لب شدم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    تشکر شده 158 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : ترس اززلزله

نقل قول نوشته اصلی توسط shiva.mch نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید من بعداز زلزله هفته پیش تهران تاالان شب هااصلا نمیتونم بخوابم ازترس و اضطراب شدید خس میکنم همش داره زیرم میلرزه نفس تنگه میگیرم وهرلحظه حس میکنم الان میمیرم دیگه خسته شدم الان یک هفتس نخوابیدم ازهمه چی افتادم روندطبیعی زندگیم بهم خورده شبا همش هوری دلم میریزه به نظرتون باید چیکارکنم واقعا جون به لب شدم.

سلام اصلا نگرانی لازم نیست
    اینجا دو سال پیش 6 و خرده ای نزدیک 7 اومده بود. این حالت شما عادیه. ولی اینطور که دیده میشه کمی اوضاع از روال عادی خارج شده.

خودتون رو سرگرم کنید با کتاب خوندن و .... به حرفای پوچ بقیه گوش ندین. اگه استرس زیاد دارین ویتامین b1-300 میل کنین و همچنین سایر ویتامین های گروه b. این ویتامین ها باعت ارام شدن و کاهش استرس و امادگی با وضعیت های غیر قابل پیش بینی میشه و همچنین باعث رفع اختلالات خواب میشه.

3. کاربران زیر از ss75 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط shiva.mch نمایش پست ها
    سلام

عزیز شما دچار وحشت بعد از حادثه شده ای . تکنیکها و روشهایی هست برای کنترل و مهارش که زیاد مشکل نیست ولی نیاز به متخصص است.

پس بهتر اینه که به یکی از همکاران حاذق و اگاه ما در مورد این تکنیکها رجوع کنید.

نگران نباشید قابل درمانه

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام کاملا بهت حق میدم،منم از روزی که زلزله اومده تا به امروز خواب خوبی نداشتم و تقریبا هر شب از ترس از خواب می پرم و به قول شما کلا زیر پام می لرزه،زلزه قبلی نه زلزله تهران،اما به این فک کنید که یا به جای امنی برید حالا خونه ی دیگه یا سعی کنید بی خیال قضیه بشید اتفاقی که قرار باشه بیفته میفته،

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)