نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خیانت سردرگمی

1056
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37573
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت سردرگمی

سلام ،،،،، منو همسرم ۵ساله ازدواج کردیم از لحاظ خیانتی اصلا بهش هیچوقت شک نداشتم چون رابطه جنسی کاملا رضایت بخشی داریم و حتی فراتر از هر زنی وقت برای همسرم میذارم چون عاشقانه باهم ازدواج کردیم ،،، به هیچ عنوان بهش شک نداشتم حتی یکی دومورد پیش اومده بود با حالت غیر طبیعی از جمع دوستاش اومده بود خونه و وقتی دلیل این بغل های غیرطبیعیش رو جویا شدم ،،، بهم گفت تو جمع دوستاش خانوم بوده و وقتی به این هم تعارف کردن که رابطه جنسی برقرار کنه قبول نکرده و به من پناه اورده ،،،،، همسرم همیشه از رابطه جنسیمون خیلی ابراز رضایت میکنه و همیشه درحال تعریف و تمجیده ،،، و همیشه بهم توضیح میده که من فراتر از یه شوهر براش وقت میذارم ،،،،، ولی اخیرا در کمال ناباوری تو اوج ************ برای لذت و تحریک بیشتر جنسی چندین مورد از خاطره های جنسیش رو که قبلا داشته سر ************ تعریف کرده که به گفته خودش فانتزیش تو ************ اینه ،،،، ولی دو سه مورد از این خاطره های جنسی مربوط میشه به زمان بعد ازدواجمون ،،،،،، واقعا حالم خیلی بده وقتی اعتراض کردم بهم گفت این فانتزی های ************مونه و مدیونی تو حالت عادی بهم سرکوفت بزنی ،،،،، وقتی بهش گفتم خب دو سه مورد مربوط میشه ب به
    بعد ازدواجمون این یعنی خیانت ،،،،،،،، ولی خودش رو توجیح کرده ،،،، میگم تو اینهمه از توجه من تو رابطه جنسی رضایت کامل داری و همیشه عنوان میکنی چرا چه چیزی تورو کشیده به سمت کس دیده حتی به گفته خودت گذری ،،،، خیانت گذری و غیر گذری نداره ،،،،،،،، خیلی بی منطقه میگه تو حالت ************ تو از روراستی من سو استفاده کردی که بعد ************ نقطه ضعف کنی محاکمه کنی ،،،، وقتی میگم من چه سو استفاده ای کردم خودت تو اوج جنسی اقرار کردی من با تمام وجود بهت اعتماد داشتم وقتی بهم گفتی شوکه شدم ،،،،،،، همش سفسطه میکنه و ی جواب منطقی ب من نمیگه ،،،،،، واقعا حال بدی پیدا کردم ،،،، نه ب اونهمه وابستگی که وقتی دوستاش بهش خانوم تعارف میکنن و ب من پناه میاره با کلی عشق و علاقه بغلم میکنه و اقرار میکنه نه ب این اقرارهای دو سه موردش سر ************ ،،،،،،، دیگه هیچ اعتمادی بهش ندارم و اینکه تو اوج اعتماد من با گفتن دو سه مورد شوکه کرده منو ،،،،، انگار تو شوکم و برام بی اهمیت شده یجورایی منی که حتی حاضر نبودم خانمی نزدیک همسرم وایسته حالا برام فرقی نداره بخواد با هرکی باشه ،،، کل احساسم اعتمادم پوچ شده ،،،، و بدتر از اینکه چون میدونم همسرم اصلا اهل بحث و منطق نیس نمیتونم کاملا پای میز محاکمه بنشونمش ،،،، تنها حرفش اینه من اگه هرز بودم نمیومدم بهت اقرار کنم ،،،،،،،،، یا از جمع دوستام با خانوم ها بغل تو پناه بیارم ،،،،،، دوسه مورد گذری بوده و پر از عذاب وجدان نه معاشقه ای بوده نه چیزی فقط اون لحظه برای رفع نیاز جنسی در حد ده دقیقه ولی من عاشق توام چندین ساعت با تو معاشقه میکنم ،،،،،،، یعنی همه جواب من اینه ،،،،،، من خودم ادمی هستم اهل بحث و منطق یعنی دوس دارم انقد منطقی بحث کنم با طرفم تا حق و ناحق مشخص بشه ولی متاسفانه همسرم سفسطه میکنه و همه حرفاش همینایی که ذکر شد ،،،،،،،،، خیلی حیفم میاد از اون همه اعتماد و عشق و ساعتها وقت گذاشتن و اونهمه توجه به رابطه جنسیمون ،،،،،،،،،، کلا داغون شدم رابطه جنسی که با کلی عشق و علاقه براش وقت صرف میکردم الان شده سوهان روحم و عذاب قبر ،،،، به حس حالت تهوع بهم دست میده ،،،،،،،، از اونهمه حسادت زنانه و حساس بودن رو مردش به پوچی رسیدم بعد اون شک بزرگ و شکستن اعتماد در حد ایمان به همسرم دیگه برام مهم نیس باهرکی میخواد باشه ،،،،،،،،،،،،،،،،، اینی که بیشتر عذابم میده اینه که اصلا همسرم اون دو سه مورد رو خیانت به من نمیدونه باورش اینه رابطه جنسی از سر هوس و تایم کم فقط برای رفع نیاز جنسی و بعدش عذاب وجدان گرفتن خیانت نیس و عاشق منه ،،،،،،،،،،،، دوست دارم بمیرم با این منطقش
    ویرایش توسط Miss.maleki : 01-02-2018 در ساعت 08:02 PM دلیل: جایگزین واژه رابطه جنسی به جای واژه ************

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37573
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیانت سردرگمی

دوستان قسمتهای حذف شده واژه رابطه جنسی هست به دلیل استفاده از واژه انگلیسی س ک س حذف شده
    ویرایش توسط Miss.maleki : 01-02-2018 در ساعت 08:04 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

فانتزی جنسی مردان
    به کارها و رفتارهایی که مرد و زن در رابطه جنسی به آن ها بیشتر علاقه دارند و دلشان می خواهد هنگام رابطه جنسی انجام دهند فانتزی جنسی می گویند.
    فانتزی جنسی در ذهن افراد شکل می گیرد.
    بسیاری درمانگران جنسی اعتقاد دارند که این مسئله تازمانیکه برای زوج حین رابطه‌ جنسی مفید باشد، اشکالی ندارد.
    اگر مردی در رابطه‌جنسی با همسر خود، تحریک‌پذیری خود را از دست بدهد.
    و برای برگرداندن آن از یک فانتزی کمک بگیرد و بعد برای تمرکز بر عشق‌بازی خود با همسرش آن را فراموش کند،
    دیگر مهم نیست که آن فانتزی چه بوده است. مهم این است که تمرکز او دوباره به عشق‌بازی خود معطوف شود.
    و بتواند صمیمیت بین زوج را بالا ببرد. اما اگر این فانتزی در تمان طول رابطه در ذهن او بماند، می‌تواند فاصله بین زوج‌ را بیش از کند.
    برای دریافت فقدان‌های جنسی فرد در رابطه‌جنسی خود، خیلی مهم است که به محتوی یک فانتزی جنسی در طول عشق‌بازی توجه شود.
    مثلاً ممکن است مردی بگوید که در طول عشق‌بازی با همسر خود فلان هنرپیشه را در بیکینی تصور کرده است.
    در نگاهی دقیق‌تر، چیزی که اهمیت بیشتری دارد رویکرد آن هنرپیشه است:
    بدون هیچ خرده‌گیری و تسلیم‌گونه با آن مرد تحریک شده است.
    این می‌تواند پیامی باشد که نشاندهنده چیزی است که در همسر خود نمی‌یابد. از این می‌تواند برای درمان آن زوج استفاده کرد.
    یک فانتزی جنسی می‌تواند ابزار سنجش بالینی از مشکلات و دشواری‌های یک فرد در ایجاد صمیمیت و نزدیکی احساسی باشد.
    او اعتقاد دارد حدود یک سوم از زنان سابقه نوعی آسیب جنسی داشته‌اند و درنتیجه آن، حین عشق‌بازی با شریک‌جنسی خود، احساساتشان را از اعمالشان جدا می‌کنند.
    این مسئله گاهی اوقات شکل یک فانتزی جنسی به خود می‌گیرد که فاصله روانی بین زوج ایجاد می‌کند.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    فانتزی جنسی مردان
    به کارها و رفتارهایی که مرد و زن در رابطه جنسی به آن ها بیشتر علاقه دارند و دلشان می خواهد هنگام رابطه جنسی انجام دهند فانتزی جنسی می گویند.
    فانتزی جنسی در ذهن افراد شکل می گیرد.
    بسیاری درمانگران جنسی اعتقاد دارند که این مسئله تازمانیکه برای زوج حین رابطه‌ جنسی مفید باشد، اشکالی ندارد.
    اگر مردی در رابطه‌جنسی با همسر خود، تحریک‌پذیری خود را از دست بدهد.
    و برای برگرداندن آن از یک فانتزی کمک بگیرد و بعد برای تمرکز بر عشق‌بازی خود با همسرش آن را فراموش کند،
    دیگر مهم نیست که آن فانتزی چه بوده است. مهم این است که تمرکز او دوباره به عشق‌بازی خود معطوف شود.
    و بتواند صمیمیت بین زوج را بالا ببرد. اما اگر این فانتزی در تمان طول رابطه در ذهن او بماند، می‌تواند فاصله بین زوج‌ را بیش از کند.
    برای دریافت فقدان‌های جنسی فرد در رابطه‌جنسی خود، خیلی مهم است که به محتوی یک فانتزی جنسی در طول عشق‌بازی توجه شود.
    مثلاً ممکن است مردی بگوید که در طول عشق‌بازی با همسر خود فلان هنرپیشه را در بیکینی تصور کرده است.
    در نگاهی دقیق‌تر، چیزی که اهمیت بیشتری دارد رویکرد آن هنرپیشه است:
    بدون هیچ خرده‌گیری و تسلیم‌گونه با آن مرد تحریک شده است.
    این می‌تواند پیامی باشد که نشاندهنده چیزی است که در همسر خود نمی‌یابد. از این می‌تواند برای درمان آن زوج استفاده کرد.
    یک فانتزی جنسی می‌تواند ابزار سنجش بالینی از مشکلات و دشواری‌های یک فرد در ایجاد صمیمیت و نزدیکی احساسی باشد.
    او اعتقاد دارد حدود یک سوم از زنان سابقه نوعی آسیب جنسی داشته‌اند و درنتیجه آن، حین عشق‌بازی با شریک‌جنسی خود، احساساتشان را از اعمالشان جدا می‌کنند.
    این مسئله گاهی اوقات شکل یک فانتزی جنسی به خود می‌گیرد که فاصله روانی بین زوج ایجاد می‌کند.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    جناب فرخ ایشون همسرشون واقعا بهشون خیانت کردند و حین رابطه بهشون گفتن اینو

5. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد