نمایش نتایج: از 1 به 29 از 29

موضوع: بحث آزاد:رفتارهای تدافعی دختران

1746
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34330
    تشکـر
    144
    تشکر شده 67 بار در 47 پست
    میزان امتیاز
    8

بحث آزاد:رفتارهای تدافعی دختران

با عرض سلام و خسته نباشید
    موضوعی که ذهنم رو مشغول کرده اینه که چرا دخترها در رفتار با جنس مخالف حالت تدافعی به خودشون میگیرن و احساس میکنند که همه مردا قصد اذیت و آزار رساندن به اون ها را دارند
    مثلا چند نمونه که براتون عرض کنم یکیش این که من یه روز خیلی عجله داشتم و جایی بودم که آدرسش رو بلد نبودم و مجبور بودم که بپرسم و در اون موقع هم فقط دختر خانومی اونجا بود
    وقتی که آدرس پرسیدم اینجوری جوابمو داد:" نخیییییییر آقا بلد نیستمم" در حالی که من خیلی مودبانه ازش سوال پرسیده بودم و نمونه ها بیشماری وجود داره که ناخواسته قضاوت شدم در حالی که هیچ قصد و منظوری نداشتم و خواستم به چیزی که میخوام برسم فارغ از جنسیت اون شخص
    یا شاید اون دخترا فکر میکنند که من قصد اذیت و آزار و مزاحمت بهشون رو دارم در حالی که اون دخترا چند سال هم از من بزرگتر بودند و اصلا دلیلی نداره که من بخوام که موجب مزاحمت اونا بشم
    کلا حوادث دور و برم منجر به این میشه دیدمم به جنس مخالف بدتر بشه و روز به روز ازشون دورتر بشم. چرا باید دخترا از دید من اینجوری باشند.
    چرا باید روز به روز این احساس رو داشته باشم که دخترا عامل سلب ارامش من هستند و هیچی دختری نمیتونه ارامش رو یهم ببخشه حتی به عنوان یک دوست و همکار و همکلاسی و هم دانشگاهی و ...
    چرا باید این جوری بشه ؟؟؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : رفتارهای تدافعی جنس مخالف

نقل قول نوشته اصلی توسط آروین 24 نمایش پست ها
    موضوعی که ذهنم رو مشغول کرده اینه که چرا دخترها در رفتار با جنس مخالف حالت تدافعی به خودشون میگیرن و احساس میکنند که همه مردا قصد اذیت و آزار رساندن به اون ها را دارند
    مثلا چند نمونه که براتون عرض کنم یکیش این که من یه روز خیلی عجله داشتم و جایی بودم که آدرسش رو بلد نبودم و مجبور بودم که بپرسم و در اون موقع هم فقط دختر خانومی اونجا بود
    وقتی که آدرس پرسیدم اینجوری جوابمو داد:" نخیییییییر آقا بلد نیستمم" در حالی که من خیلی مودبانه ازش سوال پرسیده بودم و نمونه ها بیشماری وجود داره که ناخواسته قضاوت شدم در حالی که هیچ قصد و منظوری نداشتم و خواستم به چیزی که میخوام برسم فارغ از جنسیت اون شخص
    یا شاید اون دخترا فکر میکنند که من قصد اذیت و آزار و مزاحمت بهشون رو دارم در حالی که اون دخترا چند سال هم از من بزرگتر بودند و اصلا دلیلی نداره که من بخوام که موجب مزاحمت اونا بشم
    کلا حوادث دور و برم منجر به این میشه دیدمم به جنس مخالف بدتر بشه و روز به روز ازشون دورتر بشم. چرا باید دخترا از دید من اینجوری باشند.
    چرا باید روز به روز این احساس رو داشته باشم که دخترا عامل سلب ارامش من هستند و هیچی دختری نمیتونه ارامش رو یهم ببخشه حتی به عنوان یک دوست و همکار و همکلاسی و هم دانشگاهی و ...
    ببین دوست عزیز
    من برای جواب دادن به شما پست های قبلیتو یه نگاه کلی انداختم. (همیشه این کارو انجام میدم. تا جواب سرسری ندم)ببین وقتی یک اتفاق چندین و چند بار میافته دیگه مقصر دیگران نیستند و خود شمایید.
    مثل یک ادم عصبانی که همیشه خودش عصبانیه بعدش میگه چرا دیگران از من خوششون نمیاد.
    باید برگردی روی رفتار خودت. نمیدونم از تاپیک قبلت که نوشته بودی به خودت نمیرسیدی تغییری کردی یا خیر. اصولا پوشش، نوع حرف زدن و برخورد کردن خیلی مهمه. یک اینکه برگرد روی رفتارهات و ببین چی میگی و چطوری میگی و کی میگی و به کی میگی...مثلا اغلب دخترها یا حتی پسرهایی که توی دانشگاه سعی میکنند به بهانه دوست عادی بارشونو بندازند روی دوش دیگران. صرفا برای همین موضوع با شما دوست شدند. جالبه بدونید این مدل آدما به هم جنس خودشونم به همین چشم نگاه میکنند. (به چشم سواستفاده)من توی خوابگاه و دوران دانشگاه به وفور با این موضوع رو به رو شدم. آدم هایی که فقط منو به خاطر کار کشیدن ازم میخواستن.
    و با شاید بخوای بدونی که این مدل آدم ها اتفاقا ازدواج های بدی خواهند داشت و یا خیلی دیر ازدواج می کنند. این چیزیه که من توی مراجعان و اطرافیانو دوستانم به وفور دیدم.
    پس به قول معروف شاهنامه آخرش خوشه...
    یک سری از دخترها هم از بس توی خیابون اذیت شدن و بقیه با این مدل سوالات حرف های نامربوط دیگه ای زدند که ناخودآگاه می ترسند. من خودم هرموقه یک پسر توی خیابون جلومو بگیره که سوال یا چیزی داشته باشه. اولش یکم می ترسم که چه کاری داره و تا سوالشو می پرسه خیالم راحت میشه. این متاسفانه به خاطر فرهنگیه که جا افتاده
    اما شما هم ممکنه حساس شده باشی. مثلا ممکنه دختره گفته خیر آقا بلد نیستم.ولی شما به منظور برداشت کردی.
    خلاصه من حس میکنم شما یک عینک بدبینی زدی و این عینک باعث شده همه رو با یک چشم برونی.
    یکم به خودت برس و قیافتو مرتب کن. من همیشه گفتم پسرها لازم نیست قشنگ باشند. پسر خوشتیپ واقعا خیلی بهتر هستش. شما خوشتیپ که باشی تحصیل کرده هم که هستی. شعور هم که داری پس دلیلی برای رد کردنت وجود نداره.
    ویرایش توسط ghm : 01-04-2018 در ساعت 09:41 AM

3. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34330
    تشکـر
    144
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    ببین دوست عزیز
    من برای جواب دادن به شما پست های قبلیتو یه نگاه کلی انداختم. (همیشه این کارو انجام میدم. تا جواب سرسری ندم)ببین وقتی یک اتفاق چندین و چند بار میافته دیگه مقصر دیگران نیستند و خود شمایید.
    مثل یک ادم عصبانی که همیشه خودش عصبانیه بعدش میگه چرا دیگران از من خوششون نمیاد.
    باید برگردی روی رفتار خودت. نمیدونم از تاپیک قبلت که نوشته بودی به خودت نمیرسیدی تغییری کردی یا خیر. اصولا پوشش، نوع حرف زدن و برخورد کردن خیلی مهمه. یک اینکه برگرد روی رفتارهات و ببین چی میگی و چطوری میگی و کی میگی و به کی میگی...مثلا اغلب دخترها یا حتی پسرهایی که توی دانشگاه سعی میکنند به بهانه دوست عادی بارشونو بندازند روی دوش دیگران. صرفا برای همین موضوع با شما دوست شدند. جالبه بدونید این مدل آدما به هم جنس خودشونم به همین چشم نگاه میکنند. (به چشم سواستفاده)من توی خوابگاه و دوران دانشگاه به وفور با این موضوع رو به رو شدم. آدم هایی که فقط منو به خاطر کار کشیدن ازم میخواستن.
    و با شاید بخوای بدونی که این مدل آدم ها اتفاقا ازدواج های بدی خواهند داشت و یا خیلی دیر ازدواج می کنند. این چیزیه که من توی مراجعان و اطرافیانو دوستانم به وفور دیدم.
    پس به قول معروف شاهنامه آخرش خوشه...
    یک سری از دخترها هم از بس توی خیابون اذیت شدن و بقیه با این مدل سوالات حرف های نامربوط دیگه ای زدند که ناخودآگاه می ترسند. من خودم هرموقه یک پسر توی خیابون جلومو بگیره که سوال یا چیزی داشته باشه. اولش یکم می ترسم که چه کاری داره و تا سوالشو می پرسه خیالم راحت میشه. این متاسفانه به خاطر فرهنگیه که جا افتاده
    اما شما هم ممکنه حساس شده باشی. مثلا ممکنه دختره گفته خیر آقا بلد نیستم.ولی شما به منظور برداشت کردی.
    خلاصه من حس میکنم شما یک عینک بدبینی زدی و این عینک باعث شده همه رو با یک چشم برونی.
    یکم به خودت برس و قیافتو مرتب کن. من همیشه گفتم پسرها لازم نیست قشنگ باشند. پسر خوشتیپ واقعا خیلی بهتر هستش. شما خوشتیپ که باشی تحصیل کرده هم که هستی. شعور هم که داری پس دلیلی برای رد کردنت وجود نداره.

ممنون از پاسخ خوبتون. در جواب این که گفتید به تیپم بپرسم نشون از ظاهر بین بودن دخترای ایرانی رو نشون میده ‌.هفته پیش یه خانواده چینی رو تو مترو دیدم و خواستم بهشون کمک کنم و دو سه روز هر جا رفتند کمکشون کردم و جالبه تو برخورد اول خیلی خوب و مودبانه جواب دادند مخصوصا دختر سی سالشون و کلی با اون دختر در مورد موضوع مختلف حرف زدیم .پس قرار نیست همیشه من مقصر باشم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : بحث آزاد:رفتارهای تدافعی دختران

سلام به نظر من و شناختی که دارم از شما،شما باعث می شید که دیگران بد قضاوتتون کنند به این ربطی نداره که طرف از شما بزرگتره و چون قصدی نداری هر جور که خواستینبا بقیه سر صحبت بتز کنید و سعی کنید به اطرافیانتون نزدیک بشید،شما راه رو دارید اشتباه می رید، چه اهمیتی داره که مثلا یه خانمی که ازش آدرس پرسیدین به چه شکل جواب سوال شما رو بده، شما پاسختونو گرفتین حالا به هر شکل شاید این خانم خودش اعصابش از چیزی خرد باشه ،شما سطح توقعاتتون رو بیارید پایین مطمان باشید همه چی حل میشه،انتظار نداشته باشید هر وقت شما وقت داشتین و حوصله گپ زدن و صحبت گردن داشته باشید بقیه هم مثل شما وقت داشته باشن و حوصله ...

6. کاربران زیر از shirin danai بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34330
    تشکـر
    144
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin danai نمایش پست ها
    سلام به نظر من و شناختی که دارم از شما،شما باعث می شید که دیگران بد قضاوتتون کنند به این ربطی نداره که طرف از شما بزرگتره و چون قصدی نداری هر جور که خواستینبا بقیه سر صحبت بتز کنید و سعی کنید به اطرافیانتون نزدیک بشید،شما راه رو دارید اشتباه می رید، چه اهمیتی داره که مثلا یه خانمی که ازش آدرس پرسیدین به چه شکل جواب سوال شما رو بده، شما پاسختونو گرفتین حالا به هر شکل شاید این خانم خودش اعصابش از چیزی خرد باشه ،شما سطح توقعاتتون رو بیارید پایین مطمان باشید همه چی حل میشه،انتظار نداشته باشید هر وقت شما وقت داشتین و حوصله گپ زدن و صحبت گردن داشته باشید بقیه هم مثل شما وقت داشته باشن و حوصله ...

ممنون
    بله احتمالا باید سطح توقعاتم رو پایین بیارم .

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    من خودم را میبینم که همیشه با خانمها خیلی رسمی حرف میزنم سعی در گریز از هم صحبت شدن با خانمها را دارم ولی در یک جایی چند مرد هستیم یک خانم آدرس یا ساعت یا هر سوال ساده دیگری را میخواهند بکنند از من میپرسند در صورتی که من اصلا دنبال این جور روابط نیستم من فکر می کنم خانمها از مردهایی که قاطع تر و رسمی تر حرف میزنند امنیت بیشتری حس می کنند.

9. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34330
    تشکـر
    144
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    من خودم را میبینم که همیشه با خانمها خیلی رسمی حرف میزنم سعی در گریز از هم صحبت شدن با خانمها را دارم ولی در یک جایی چند مرد هستیم یک خانم آدرس یا ساعت یا هر سوال ساده دیگری را میخواهند بکنند از من میپرسند در صورتی که من اصلا دنبال این جور روابط نیستم من فکر می کنم خانمها از مردهایی که قاطع تر و رسمی تر حرف میزنند امنیت بیشتری حس می کنند.
    سلام. خوب منم رسمی و مودبانه حرف زدم .

11. کاربران زیر از آروین 24 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

بنظرم زیاد رسمی بودنم باعث اذیت میشه

13. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

ممنون از پاسخ خوبتون. در جواب این که گفتید به تیپم بپرسم نشون از ظاهر بین بودن دخترای ایرانی رو نشون میده ‌.هفته پیش یه خانواده چینی رو تو مترو دیدم و خواستم بهشون کمک کنم و دو سه روز هر جا رفتند کمکشون کردم و جالبه تو برخورد اول خیلی خوب و مودبانه جواب دادند مخصوصا دختر سی سالشون و کلی با اون دختر در مورد موضوع مختلف حرف زدیم .پس قرار نیست همیشه من مقصر باشم
    خیر دوست عزیز، من چندسالیو خارج هم زندگی کردم. مسلما فرهنگ تا فرهنگ فرق داره ولی اون خانم چینی هم قطعا به شما به عنوان کیس ازدواج نگاه نمیکرده و اگر میخواست نگاه کنه حتما نگاهش متفاوت خواهد بود.بعدهم شما باز هم حرف بنده رو متوجه نشدید.به خود رسیدن فرق میکنه.مثلا خود شما حاضرید برید خواستگاری یک دختر کثیف بدقیافه و بدلباس؟
    که اصلا زیباییش و هیچیش براش مهم نیست؟قطعا خیر.
    پس شما هم به خودتون برسید. اگر از بعد مذهبیشم نگاه کنید پیامبران و امامانم همه به خودشون می رسیدند عطر میزدند و لباس خوب میپوشیدند ایا این به معنای ظاهربینی هستش؟قطعا خیر. خوش پوشی بخش جدانشدنی از زندگی انسان هاست. و ذات تمامی انسان ها به زیبایی میل میکنه.
    جالبه بدونید که شوپنهاور معتقد بود که تمام ادم ها به زیبایی علاقمند هستند. مثلا میگف افراد قدبلند به سمت خانم های کوتاه قد میرند برای اینکه توی ناخوداگاهشو ترس از تولید بچه غول دارند. در مورد زیبایی هم صادقه این مبحث
    ویرایش توسط ghm : 01-15-2018 در ساعت 09:07 AM

15. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34330
    تشکـر
    144
    میزان امتیاز
    8

خیر دوست عزیز، من چندسالیو خارج هم زندگی کردم. مسلما فرهنگ تا فرهنگ فرق داره ولی اون خانم چینی هم قطعا به شما به عنوان کیس ازدواج نگاه نمیکرده و اگر میخواست نگاه کنه حتما نگاهش متفاوت خواهد بود.بعدهم شما باز هم حرف بنده رو متوجه نشدید.به خود رسیدن فرق میکنه.مثلا خود شما حاضرید برید خواستگاری یک دختر کثیف بدقیافه و بدلباس؟
    که اصلا زیباییش و هیچیش براش مهم نیست؟قطعا خیر.
    پس شما هم به خودتون برسید. اگر از بعد مذهبیشم نگاه کنید پیامبران و امامانم همه به خودشون می رسیدند عطر میزدند و لباس خوب میپوشیدند ایا این به معنای ظاهربینی هستش؟قطعا خیر. خوش پوشی بخض جدانشدنی از زندگی انسان هاست. و ذات تمامی انسان ها به زیبایی میل میکنه.
    جالبه بدونید که شوپنهاور معتقد بود که تمام ادم ها به زیبایی علاقمند هستند.مثلا میگف افراد قدبلند به سمت خانم های کوتاهخوش میرند بذای اینکه توی ناخوداگاهشو ترس از تولید بچه غول دارند. در مورد زیبایی هم صادقه این مبحث

من کلا کم کم نسبت به ازدواج سردتر میشم و احساس میکنم دخترا دنبال یک موقعیت و ویژگی خوب هستند تا همسر خوب و به قول یکی از دوستان با کسی دوستی و ازدواج می کنند که بفهمند براشون می صرفه یا نه .ظاهر بینی هم یکی از ویژگی های دختر خانم ها محسوب میشه. ببخشید اینو میگم ولی کلا انسان های متوقعی هستین شما دخترا و هر چی فکر میکنم آرامشی که مد نظرمه هیچ وقت با یه دختر به دست نخواهم آورد. درسته که آرامش مقوله دو طرفس ولی وقتی طرف مقابلت آدم ظاهربینی باشه که فکر و ذهنش رسیدن به تیپ و قیافه و لیاس و ... باشه قطعا تو در الویت های چندمش هم نخواهی بود ..
    کلا در درک دخترا موندم. همه ادعا دارند که اهل دوستی نیستند ولی چند وقت بعد با یه پسر تو سینما دست در دست و با یه حالت چندش آوری که نیاز به توضیح نیست میبینیش
    یا تو فضای مجازی شعار میدن که ما ملاک ظاهری برامون مهم نیست ولی تو واقعیت اولین فاکتوری که مورد بررسی قرار میدهند همین ملاک های ظاهری و اخرین ملاک هم اخلاق و درک و شعور طرف مقابلشونه

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    یک مسئله که دوستان گفتند خوش تیپی هست کاملا درست هست البته تنها عامل نیست افراد بی انگیزه و کم روحیه پالسهای منفی میفرستند نه به خودشان میرسند و درهم و آشفته هستند لذا کسی رغبت نمی کند طرفشان بیاید من با خانمها گرم نمی گیرم ولی در جمعها و صحبتها در جمع به اصطلاح خوش مشرب هستم زیاد در خودم فرو نمی رم یعنی با هر کسی مطابق با علایقش حرف میزنم از گفت و گو لذت میبرم روی گشاده و بشاش خیلی در جذب هر کسی موثر هست
    این به معنی اعتماد زیاد به دیگران نیست به معنی گفتن رازها نیست در حقیقت به معنی روحیه بخشی و شاد بودن هست.اگر میخواهید مورد پسند قرار گیرید باید نشاط و انگیزه در خودتان ایجاد کنید حتما پیش یک مشاور بروید دو مطلب زیر راهم مطالعه کنید شاید مفید باشد.
    [replacer_a]

[replacer_a]

18. 2 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36895
    تشکـر
    83
    تشکر شده 92 بار در 68 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام. بعضی از دخترها مث عقده ای ها رفتارمیکنند منم که دخترم تعجب میکنم. همش بخاطر رفتار شما نیست

20. کاربران زیر از دنیا * بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34330
    تشکـر
    144
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط دنیا * نمایش پست ها
    سلام. بعضی از دخترها مث عقده ای ها رفتارمیکنند منم که دخترم تعجب میکنم. همش بخاطر رفتار شما نیست
    خیلی ممنون

22. کاربران زیر از آروین 24 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

این در مورد همه صادق نیست چرا یکی اینکارو کرده جمع میبستی به همه! درحد ادرس پرسیدن من مشکلی نمیبینم که تند برخورد نکنن .دیگه اون دختره خیلی حس جذاب بودن داشته فکر کرده همه یهویی عاشقش میشن
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

24. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

من کلا کم کم نسبت به ازدواج سردتر میشم و احساس میکنم دخترا دنبال یک موقعیت و ویژگی خوب هستند تا همسر خوب و به قول یکی از دوستان با کسی دوستی و ازدواج می کنند که بفهمند براشون می صرفه یا نه .ظاهر بینی هم یکی از ویژگی های دختر خانم ها محسوب میشه. ببخشید اینو میگم ولی کلا انسان های متوقعی هستین شما دخترا و هر چی فکر میکنم آرامشی که مد نظرمه هیچ وقت با یه دختر به دست نخواهم آورد. درسته که آرامش مقوله دو طرفس ولی وقتی طرف مقابلت آدم ظاهربینی باشه که فکر و ذهنش رسیدن به تیپ و قیافه و لیاس و ... باشه قطعا تو در الویت های چندمش هم نخواهی بود ..
    کلا در درک دخترا موندم. همه ادعا دارند که اهل دوستی نیستند ولی چند وقت بعد با یه پسر تو سینما دست در دست و با یه حالت چندش آوری که نیاز به توضیح نیست میبینیش
    یا تو فضای مجازی شعار میدن که ما ملاک ظاهری برامون مهم نیست ولی تو واقعیت اولین فاکتوری که مورد بررسی قرار میدهند همین ملاک های ظاهری و اخرین ملاک هم اخلاق و درک و شعور طرف مقابلشونه
    اقای ارین نمیدونم چندسالتونه اما این طرز برخوردتون درست نیست.من خودم منتقد سرسخت یک سری رفتارها از خانم ها هستم. اما همینقدرم منتقدم که اقایون خانم رو جزو اموالشون ببینه. در صورتی حرف شما درسته که خودتونم حاضر باشید سراغ یک دختر شلخته و بدون هیچ قیافه و تیپی برید.
    بهم بگید اگر یک دختر خوب ولی کاملا بی سلیقه بی حوصله و بی اهمیت به موضوعات پوشش و مرتب بودن پیدا کنید. ایا حاضرید باهاش ازدواج کنید؟(با فرض عدم تغییرش)
    جواب شما اری یا خیر باشه لطفا

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34330
    تشکـر
    144
    میزان امتیاز
    8

اقای ارین نمیدونم چندسالتونه اما این طرز برخوردتون درست نیست.من خودم منتقد سرسخت یک سری رفتارها از خانم ها هستم. اما همینقدرم منتقدم که اقایون خانم رو جزو اموالشون ببینه. در صورتی حرف شما درسته که خودتونم حاضر باشید سراغ یک دختر شلخته و بدون هیچ قیافه و تیپی برید.
    بهم بگید اگر یک دختر خوب ولی کاملا بی سلیقه بی حوصله و بی اهمیت به موضوعات پوشش و مرتب بودن پیدا کنید. ایا حاضرید باهاش ازدواج کنید؟(با فرض عدم تغییرش)
    جواب شما اری یا خیر باشه لطفا
    اگر دختر خوبی باشه بله حاضرم باهاش ازدواج کنم .

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

چون طرز فکر غالب توی کوچه و خیابون همینه. حالا کسی شانس بیاره خانوادش فرهنگ و طرز فکر درستو داشته باشند. اما همین که میره توی خیابون فقط یه چهارچوب مشخص واسه رفتار کردنش به نظرم داره. همین که یکم بیشتر راحت باشه بخنده صحبت کنه یه عده سریع به اشتباه میفتند.
    کلا توی ایران همه چی به نسبت جنسیت دسته بندی میشه. مثلا توی همین ادرس پرسیدن یا یه دیالوگ ساده تو خیابونی دانشگاهی جایی بازم به نظرم این دسته بندیه خودشو نشون میده. مثلا شما فکر می کنید چندتا پسر هستند که بتونند با یه دختر رفیق بشند اما مثل یه رفیق ساده باهاش رفتار کنند؟ دو هفته بعدش عاشق نشند یا فکرای دیگه نکنند؟ به خاطر همینه که دخترام بیشتر گارد دارند. یعنی ساده ترین راه واسه اینکه مثلا هیچ وقت کسی درموردت فکر اشتباه نکنه همینه.
    که البته درست نیست. کافیه بدونیم همین یه لحن تندمون چقدر تو ذهن یه پسر مثل استارتر میمونه و شاید ناراحت بشه. دیگه نمیتونیم اونطوری باشیم.

27. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

اگر دختر خوبی باشه بله حاضرم باهاش ازدواج کنم .
    به عمل قطعا خیر

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

دلیلش اینه هم جنساتون بدبینی ایجاد کردن و باعث شده تر و خشک باهم بسوزن
    ببخشید و عذر میخوام اینو میگم اتفاقا یه ماه پیش یه پسر تو ماشین بود پلاک ماشینشم قم نبود به من گفت میشه بگید این ادرس کجاست بعد که رفتم از روی انسانیت ادرس بدم با صحنه ناجوری مواجه شدم.
    یا بار ها از روی انسانیت جزوهه دادم به پسرای دانشگاه یا براشون درس توضیح دادم اما بعدش یا تو جزوم نامه نوشته بودن موقع پس دادن یا توهم برشون داشته من حتما ازشون خوشم اومده که واسشون درس توضیح دادم واسم مزاحمت ایجاد کردن...
    واسه همین این باور بهم القا شده مردای جامعه و کلا فرهنگ ما نسبتا خرابن.و هر وقت حتی اگر کسی تو دانشگاه ازم جزوه بخواد یا سوال درسی بپرسه بطور نا خوداگاه اولین چیزی که درموردشون فک میکنم اینه که نیت بدی دارن
    ویرایش توسط saba95 : 01-05-2018 در ساعت 07:52 PM

30. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    این در مورد همه صادق نیست چرا یکی اینکارو کرده جمع میبستی به همه! درحد ادرس پرسیدن من مشکلی نمیبینم که تند برخورد نکنن .دیگه اون دختره خیلی حس جذاب بودن داشته فکر کرده همه یهویی عاشقش میشن
    خیلی قضاوت اشتباهتون واسم عجیب بود....!!!!
    دختره فکر میکنه جذابه که با یه پسر تند برخورد میکنه چرا این احتمالو نمیدی حتما تجربه ها ناخوشایندی داشته که باعث شده حالت تدافعی بگیره؟!!
    خوبه ادامه بدین به قضاوت راجب دیگران بخصوص تخریب هم جنستون موفق باشین...
    ویرایش توسط saba95 : 01-05-2018 در ساعت 07:53 PM

32. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    خیلی قضاوت اشتباهتون واسم عجیب بود....!!!!
    دختره فکر میکنه جذابه که با یه پسر تند برخورد میکنه چرا این احتمالو نمیدی حتما تجربه ها ناخوشایندی داشته که باعث شده حالت تدافعی بگیره؟!!
    خوبه ادامه بدین به قضاوت راجب دیگران بخصوص تخریب هم جنستون موفق باشین...
    اولا هستن یکسری دخترا که حس خود شیفتگی دارن و منم ازین نمونه ها دیدم پس در نتیجه این احتمالم وجود داره
    در ثانی چه ربطی به تخریب هم جنس داره و هر جنسی چه دختر چه پسر کامل و برتر نیسن و باید از حق دفاع کرد اگر دختری رفتار درستی نداره نباید ازش دفاع کرد
    امضای ایشان

33. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

اولا هستن یکسری دخترا که حس خود شیفتگی دارن و منم ازین نمونه ها دیدم پس در نتیجه این احتمالم وجود داره
    در ثانی چه ربطی به تخریب هم جنس داره و هر جنسی چه دختر چه پسر کامل و برتر نیسن و باید از حق دفاع کرد اگر دختری رفتار درستی نداره نباید ازش دفاع کرد
    شما الان از حق دفاع کردین جز اینکه جای دیگران قضاوت کرده باشین؟!!
    پست منو که نظر دادم بخونید ببینید اتفاق از چه قرار بوده بعد یسری دخترا با طرز فکر شما به من میگفتن تو خود شیفته ای که به پسرا جزوه نمیدی در صورتی که اونا جای من نبودن ببینن پشت پرده چه اتفاقایی افتاده پس اینقدر راحت راجب کسی قضاوت نکن.
    وقتی یه ادم تجربه ها ناخوشایند نکرده دلیلی نداره بخواد از کمک به کسی اجتناب کنه!!!!!!!!

34. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

شما الان از حق دفاع کردین جز اینکه جای دیگران قضاوت کرده باشین؟!!
    پست منو که نظر دادم بخونید ببینید اتفاق از چه قرار بوده بعد یسری دخترا با طرز فکر شما به من میگفتن تو خود شیفته ای که به پسرا جزوه نمیدی در صورتی که اونا جای من نبودن ببینن پشت پرده چه اتفاقایی افتاده پس اینقدر راحت راجب کسی قضاوت نکن.
    وقتی یه ادم تجربه ها ناخوشایند نکرده دلیلی نداره بخواد از کمک به کسی اجتناب کنه!!!!!!!!
    شما یک تکه از پیام منو خوندی بقیشو دقت نکردی
    این رفتار این خانم هزاران دلیل میتونه داشته باشه مثلا از یکی ناراحت بوده شایدم یه مشکل خانوادگی داشته یااینکه یه تجربه ذهنی بد از پسرا و یکی ازون دلایلشم میتونه این باشه که حس خودشیفتگی داشته . حالا مشکل این که چون از خانما حمایت نکردم شدم مخالف زنا . با همین کارا باعث دو دستگی بین اقایون و خانما میشین
    من به جناب آروین هم گفتم که چرا جمع میبستی به همه، نباید چون یکی این رفتارو نشون داد بگی همه دخترا این مدلین
    امضای ایشان

35. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

شما یک تکه از پیام منو خوندی بقیشو دقت نکردی
    این رفتار این خانم هزاران دلیل میتونه داشته باشه مثلا از یکی ناراحت بوده شایدم یه مشکل خانوادگی داشته یااینکه یه تجربه ذهنی بد از پسرا و یکی ازون دلایلشم میتونه این باشه که حس خودشیفتگی داشته . حالا مشکل این که چون از خانما حمایت نکردم شدم مخالف زنا . با همین کارا باعث دو دستگی بین اقایون و خانما میشین
    من به جناب آروین هم گفتم که چرا جمع میبستی به همه، نباید چون یکی این رفتارو نشون داد بگی همه دخترا این مدلین
    کامل خوندم اتفاقا شما تو جمله اخرت نوشتی دختر دیگه خیلی خودشیفته هست که جواب ادرس معمولی رو نده در صورتی که حرف من اینه که چرا اینجوری قضاوت میکنید؟همین دخترایی که به نظرتون خودشیفته هستن شما تو زندگیشون بودی ببینی چه اتفاقای واسشون افتاده که الان داری با طنز تخریبشون میکنی؟
    هیچ وقت کسیو قضاوت نکنید تا وقتی که کامل راجبشون اطلاع پیدا نکردین .
    بخصوص همجنستون رو
    اینو بدونید یه ادم الکی و رو هوا یسری صفات بد پیدا نمیکنه حتما یه مشکلی تو زندگیش بوده یا از جانب جنس مخالف اسیب دیده که حالت تدافعی یا خودشیفتگی بهش دست داده
    ویرایش توسط saba95 : 01-05-2018 در ساعت 08:23 PM

36. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

کامل خوندم اتفاقا شما تو جمله اخرت نوشتی دختر دیگه خیلی خودشیفته هست که جواب ادرس معمولی رو نده در صورتی که حرف من اینه که چرا اینجوری قضاوت میکنید؟همین دخترایی که به نظرتون خودشیفته هستن شما تو زندگیشون بودی ببینی چه اتفاقای واسشون افتاده که الان داری با طنز تخریبشون میکنی؟
    هیچ وقت کسیو قضاوت نکنید تا وقتی که کامل راجبشون اطلاع پیدا نکردین .
    بخصوص همجنستون رو
    اینو بدونید یه ادم الکی و رو هوا یسری صفات بد پیدا نمیکنه حتما یه مشکلی تو زندگیش بوده یا از جانب جنس مخالف اسیب دیده که حالت تدافعی یا خودشیفتگی بهش دست داده
    ببین ما همه انسان هسیم هر کسی بهتره وقتی یکی ازش با ادبانه سوال میکنه باادبانه جواب بده خب وقتی یه نفر برخلاف اون جوری که عرفه جواب میده مشکلی داشته به نظرت خودشیفتگی یک نوع اختلال شخصیتی نیست؟ واسه همین بهتره به جا اینکه جناب آروین این موضوع رو به همه دخترا جمع ببنده بهتره درک کنه و اینقدر حساس نشه. من نمیفهمم چرا شما اینقدر اصرار داری ازون دختر حمایت کنی یک درصدم احتمال نمیدی که جناب آروین ممکنه حق داشته باشه

بهتره شما هم تحمل شنیدن نظرات دیگران هم داشته باشید
    ویرایش توسط eli2 : 01-05-2018 در ساعت 08:43 PM
    امضای ایشان

38. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

ببین ما همه انسان هسیم هر کسی بهتره وقتی یکی ازش با ادبانه سوال میکنه باادبانه جواب بده خب وقتی یه نفر برخلاف اون جوری که عرفه جواب میده مشکلی داشته به نظرت خودشیفتگی یک نوع اختلال شخصیتی نیست؟ واسه همین بهتره به جا اینکه جناب آروین این موضوع رو به همه دخترا جمع ببنده بهتره درک کنه و اینقدر حساس نشه. من نمیفهمم چرا شما اینقدر اصرار داری ازون دختر حمایت کنی یک درصدم احتمال نمیدی که جناب آروین ممکنه حق داشته باشه

بهتره شما هم تحمل شنیدن نظرات دیگران هم داشته باشید
    اتفاقا من از جناب ارووین حمایت کردم گفتم رفتار هم جنساتون باعث میشه تر و خشک باهم بسوزن یعنی پسرایی مث اقا اروین و پسرای بدی مثل اون پسری که از من ادرس پرسید باهم بسوزن .تعجب من از حرف شما بود که گفتی دختره فک میکنه همه عاشقش میشن اگر ادرس بده.
    همین خود من اگر نمیرفتم ادرس بدم با اون صحنه مواجه نمیشدم پس اینجا انسانیت به ضررم تموم شده.اسم این کار هم خودشیفتگی نیس شاید شما اسمشو بزاری خودشیفتگی ولی من میگم احتیاط .بله اگر جامعه ما یه جامعه سالم بود حرف شما درست بود که میگید ما انسانیم و باید رفتار معقولانه داشته باشیم ولی وقتی یسری رفتارای نامتعارف میبینی و احتیاط میکنی دلیل بر خودشیفتگی نیس.
    من تحمل شنیدن دارم فقط از قضاوت بیجا بدم میاد چیزی که هر روز اتفاق میفته و واسم ناخوشاینده اگرم نظر دادم خواستم به شما و دخترایی با فکر شما بگم تا وقتی با کفشای کسی راه نرفتی قضااوت نکن.
    ویرایش توسط saba95 : 01-05-2018 در ساعت 09:14 PM

40. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    تشکر شده 158 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت دوستان ،من یه مدت پیش شاید 1 ماه پیش صبح ساعت 7 و خورده ای داشتم دنبال یه آدرس ميگشتم،یه کلاس درسی بود که مکان عوض شده بود .
    سر راهم از یکی دو مغازه دار آدرس رو پرسیدم نميدونستن

رفتم جلوتر ولی هیچ کسی نبود ،یه خانمی بود تقریبا همسن بنده ،چون اوضاع جامعه و آموزشی که به دخترا میدن رو میدونم فکر کردم قید سوال کردن رو بزنم ،ولی از طرفی کسی نبود و دیرم شده بود،متمایل به خانم جلو رفتم و آروم نزدیک شدم و خواستم سوال بپرسم .
    چون اگه فوری رومو به طرف ایشون بر ميگردوندم و فوري به طرف ایشون میرفتم اذیت میشدن .به هر حال من رفتم سوال بپرسم سوال رو مودبانه پرسیدم ولی نمیدونم چرا ایشون یه طوری منو نگاه میکردن،انگار شک داشتن و میخواستن بفهمن که من قصد مزاحمت دارم یا نه . اونقد شک و ترس برداشته بود که اصلا درست حسابی نتونستن آدرس بدن .

به هر حال تشکر کردم رفتم جلو یه 30 متر ،دوباره فقط یه خانمی بود حدود 30 ساله و من خواستم سوالم رو بپرسم ،دوباره مثل قبل حالت تدافعی و شکاک رو ملاحظه کردم،اين خانم هم به دلیل ترس و شک آدرس درست ندادن ،ولی بعده این که من گفتم به هر حال تشکر خانم و راهم رو ادامه دادم دیدم خانم برگشتن و آدرس رو کامل و درست گفتن . یه جورایی حس کردم مطمئن شدن که من قصد مزاحمت ندارم .

قصد قضاوت ندارم ،این موضوع رو هم با خواهرم در میان گذاشتم و فکر کردیم که علت چی میتونه باشه .

عوامل زیادن ،و نمیشه گفت یه خانم با نگفتن آدرس آدم بدی هست . نه .

شرایط ایجاب ميکنه . کلا اوضاع طوری شده که خانم ها حتی به بچه 5 ساله ای که داره گریه میکنه و از شما میخواد پیش پدر مادر ببرينش هم باید شک کنن و کاملا هم باید حق رو داد.

42. کاربران زیر از ss75 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام
    من این تاپیکت رو تازه خوندم
    و اکثر پستای بچها رو هم خوندم
    چیزی که من فک میکنم این هستش که
    اولا تو خودت یه حساسیتی نسبت به خانم ها داری ( اینو با توجه به حرفای قبلیمون میگم)
    و بعد هم اینکه خیلی به حرفا و رفتارای دیگران واکنش نشون میدی و برات مهم هستن!
    و یه نکته دیگه اینکه انتظاری که از خانما داری مطلقا اون چیزی هست که تو فکر خودته نه اون چیزی که در واقعیت هست!
    خب این خانم اگه جواب بدی داده
    میتونه هزاران دلیل داشته باشه که ما ازشون خبری نداریم
    چیزی که مهمه این هستش که چرا باید رفتارش برای تو مهم باشه؟؟؟
    یا چی باعث میشه که تو انتظار داشته باشی همه خوب و محترمانه بهت جواب بدن؟؟
    هیچوقت و هیچ کجا قرار نیست ما همونجوری که برخورد میکنیم بازخورد ببینیم چون از درونیات و تفکرات در لحظه افراد آگاهی نداریم!
    شاید اون لحظه اون خانم از چیزی ناراحت بوده و اونجوری جواب داده
    من خودمم برام پیش اومده که با یه آقایی صحبت کنم ولی خیلی بد جوابمو بده وخب اینو مسلما تعمیم نمیدم به دیگران! و یا حتی به خودم! که بگم نکنه من یه ایرادی دارم که اینجوری جوابمو داد!!!!
    نهایتش فک میکنم خب حتما یه مشکلی داره که اینجوری میکنه و سعی میکنم با مدارا ازش بگذرم!
    اما در مورد ظاهر پرستی هم باید بگم نظرت کاملا اشتباه هست
    من خودم به عنوان یه دختر خیلی برام پیش اومده از ظاهر پسری خوشم اومدع ولی وقتی باهاش همکلام شدم فقط خواستم ازش دور بشم از تعفن افکارش!
    ولی نمیتونمم بگم ظاهر برام مهم نیست....ظاهر که میگم منظورم تیپ گرون قیمت و فشن و غیره مطلقا نیست
    ولی خب فک نمیکنم هیچ آدمی از کسی که ژولیده باشه و بوی تند عرق بده و سالی به دوازده ماه یه سلمونی نره خوشش بیاد چه مرد باشه چه زن باشه
    سعی کن عزت نفست رو ببری بالا که با برخورد دیگران فکرت مشغول نشه

44. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام چه موضوع خوبی رو اشاره کردین
    خیلی دلیل ها میتونه داشته باشه
    اولین و مهترینش اینه که وقتی بچه تریم خانواده و دروبریامو با توجه به دینمون
    و عرفمون میگن نباید با پسرهای نامحرم صحبت کرد
    یا اگه صحبت کرد خیلی سرد
    یه دلیل دیگش اینه که دور از جون شما مردها خیلی بد شدن و انقدر مزاحمتهای جوروواجور واسه دخترها
    درست میکنن که دیگه تن و بدن دخترا میلرزه واسه یه صحبت ساده
    تا دختر نباشید نمیتونید درک کنید این چیزارو
    و متاسفانه همیشه ترو خشک باهم میسوزه و وقتی یه اقای باشخصیت برای صحبت عادی جلو میاد
    دخترا حالت تدافعی میگیرن به خودشون
    ولی خب درست نیست من خودم اصلا موافق نیستم
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)