نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: قهر برادرم با ما و پدر و مادرم

822
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31397
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

قهر برادرم با ما و پدر و مادرم

با سلام و خسته نباشید. من برادری دارم که چند سالی است با ما و پدر و مادرم سر مسئله خانه قهر کرده است. پدرم چند سال پیش با ازدواج او مخالف بوده اما سر انجام راضی شد و از آن موقع ما همیشه در حق برادرم و همسر و بچه اش همیشه محبت کردیم. اما بعدا که پدرم خانه اش را ساخت یک طبقه به برادرم برای زندگی نداد اما حاضر بود بهش پول کمک کنه. حالا برادرم با ما قهر کرده.
    خیلی میترسم اگه مرد خوبی برای ازدواجم قسمتم شه وقتی قضیه برادرمو بفهمه خودش یا خانواده ش از ازدواج با من پشیمون بشن. لطفا کمکم کنین چطور این مسئله رو بهشون باید بگیم.
    امضای ایشان
    تور کیش http://xn----5mcvj6hi87d.net/

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : قهر برادرم با ما و پدر و مادرم

نقل قول نوشته اصلی توسط marylonely نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید. من برادری دارم که چند سالی است با ما و پدر و مادرم سر مسئله خانه قهر کرده است. پدرم چند سال پیش با ازدواج او مخالف بوده اما سر انجام راضی شد و از آن موقع ما همیشه در حق برادرم و همسر و بچه اش همیشه محبت کردیم. اما بعدا که پدرم خانه اش را ساخت یک طبقه به برادرم برای زندگی نداد اما حاضر بود بهش پول کمک کنه. حالا برادرم با ما قهر کرده.
    خیلی میترسم اگه مرد خوبی برای ازدواجم قسمتم شه وقتی قضیه برادرمو بفهمه خودش یا خانواده ش از ازدواج با من پشیمون بشن. لطفا کمکم کنین چطور این مسئله رو بهشون باید بگیم.
    دوست عزیز
    لطفا اول بگید سن خودتون و برادرتون چند سال هست و آیا همسرشون خانم خوبی هستند یا خیر؟ دلیل پدرتون برای ندادن یک طبقه به برادرتون چه بود؟ آیا این ارث بود که تقسیم کردند؟
    بعدم حالا کو تا خواستگار برای شما بیاد و انشالا تا اون موقه مشکلاتتون حل شده.
    می تونید به جای اینکه به این فکر کنید که چی به خواستگار خیالی بگید. سعی کنید مشکل خونواده رو با برادرتون حل کنید. از یک واسطه استفاده کنید مثل یکی از اعضای فامیل که هردو رابطتون باهاشون خوبه و یک موقعیت عید یا ... پیش اومد. این قهر رو تموم کنید.
    موفق باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31397
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من خودم 26 سالمه و برادرم متولد سال 57 هستش. همسر برادرم هم از ابتدا دوست نداشت با ما و فامیلای ما ارتباطی داشته باشه الان هم خوشبختن با هم. خب دلیل پدرم این بود که میخواستن خونه رو اجاره بدن تا کمک خرجشون برای 2 دختر دم بختش باشه. حاضرم بودن پول به برادرم بده تا خونه بخره . وگرنه تقسیم ارث نبوده. خیلی تلاش کردیم برای آشتی هم از طریق واسطه و همه چی. اما داداشم به هیچ صراطی مستقیم نیست. ترخدا کمکم کنید.
    امضای ایشان
    تور کیش http://xn----5mcvj6hi87d.net/

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط marylonely نمایش پست ها
    من خودم 26 سالمه و برادرم متولد سال 57 هستش. همسر برادرم هم از ابتدا دوست نداشت با ما و فامیلای ما ارتباطی داشته باشه الان هم خوشبختن با هم. خب دلیل پدرم این بود که میخواستن خونه رو اجاره بدن تا کمک خرجشون برای 2 دختر دم بختش باشه. حاضرم بودن پول به برادرم بده تا خونه بخره . وگرنه تقسیم ارث نبوده. خیلی تلاش کردیم برای آشتی هم از طریق واسطه و همه چی. اما داداشم به هیچ صراطی مستقیم نیست. ترخدا کمکم کنید.
    سن هردوتون کم هم نیست...
    خب حق با پدرتون هستش. و خواسته برادرتون بیجا هستش. بنظرم لازم نیست بگید اول کار. اگر جدی شد حتما از برادرتون برای مراسمای مهم تون مثل مهربرون و عقد خودتون و ... دعوت کنید تا جای گله نمونه. و شما احترامتون رو گذاشته باشید. بعدم هیچ خانواده ای نیست که مشکلی نداشته باشه. پس نگران نباشید. بگذارید اول کسی بیاد بعدا باهاش حرف میزنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد