نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: راهنمایی در مورد روند آشنایی

509
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37640
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy راهنمایی در مورد روند آشنایی

سلام
    پسری 24 ساله هستم که به تازگی با ی دختر خانم 17 ساله آشنا شدم در محیط مجازی حدود 7 روزه
    مشکلی که من باهاش مواجهم اینه که وضع مالی مناسبی ندارم(دانشجو ارشد هستم و سربازی نرفتم بنابرین سرکار هم نتونستم برم تا الان و پدرم هم نمیتونه کمک چندانی بکنه) بنابرین نمیتونم ازدواج بکنم
    قبلا هم با مادرم گفتم که اگر بخوام ازدواج کنم شما چی میگین که کلی بهانه کار و خونه آورد منم بنا رو بر این گذاشتم که فعلا موافق نیستن
    الان هم با توجه به سن و وضعیت روحی که دارم(اکثرا عصبی هستم و بی حوصله و علاقه ای هم به درس ها ندارم و احساس میکنم هر کاری تا الان کردم همش وقت تلف کردن بوده) نمیدونم این ارتباطم با ایشون رو ادامه بدم یا نه چون قبلا هم یک همچین رابطه ای با یک نفر دیگر داشتم و یک مدت حرف زدیم در محیط مجازی و تلفنی و از هم خوشمون اومد و بعد از دیدنش خیلی ازش خوشم نیومد و کم کم هم فهمیدم ظاهرا برخی از حرفایی که به من زده بود دروغ بوده به خاطر همین مسایل کات کردم ولی احساس عذاب وجدان داشتم تا مدتی
    اصلی ترین مساله ای که هست اینه که من نمیخوام تاثیر منفی تو زندگی این دختر خانم داشته باشم ایشون هم قبلا همچین چیزی رو تجربه نکردن و میترسم مشکلی براشون پیش بیاد یا وابسته بشن
    البته این رو هم بگم که از سنشون بزرگتر نشون میدن و خیلی منطقی رفتار کردن تا الان به جز برخی مواقع که یکم منطقی بودنه جاشو به احساسی بودن میده اینم بگم که خودشم میه که ادم احساسی هست و فیلم های عاشقانه خیلی دوست داره
    روزی حدودا 2 ساعت یا کمتر صحبت میکنیم و بعد خودش میگه که باید برم به درسام و کارهام برسم این مورد کمی منو مطمین میکنه که خودش میتونه مسایل احساسی رو مدیریت بکنه اما خب خیلیم مطمین نیستم
    ممنون میشم من رو راهنمایی کنین که چطور این رابطه رو پیش ببرم که اگر به جایی نرسید ضربه احساسی نبرن یا اصلا پیش نبرم؟نمیدونم چیکار کنم والا
    خیلی ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : راهنمایی در مورد روند آشنایی

رابطه پسر و دختر

دوست عزیز با خودتون روراست باشید.
    وقتی شرایط ازدواج و ندارید پس دلیلی برای به بازی گرفتن احساسات ایشون نیست.
    مسلما اگر ادامه بدید برای هر دوی شما وابستگی اتفاق خواهد افتاد.
    و اگر در آینده این رابطه به وصلت ختم نشه ضربه روحی و بی اعتمادی به وجود خواهد آمد .
    تا وقتی که شرایط شما برای ازدواج مهیا نشده و یا لااقل مقدماتش فراهم نشده وارد چنین روابط احساسی و عاطفی باید شد .
    مگر اینکه قصد دیگری مثل داشتن یک رابطه دوستی ساده در فکر شما نباشه.
    پس لازمه کمی در این مورد فکر کنید و معقولانه عمل کنید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37640
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : راهنمایی در مورد روند آشنایی

بله حرفهای شما رو قبول دارم اما قصد من بازی با احساسات کسی نیست
    شما یک راه حل جایگزین به من بدین من 24 سالمه بخوام نخوام نیاز دارم به محبت و توجه جنس مخالف
    من راهی غیر از دوستی نمیبینم از این پسراهم نیستم که هر دختری میبینم باهاش رفیق بشم و یروز باهاش حرف بزنمی روز نزنم اصلا نمیتونم اسم ادمها رو حفظ کنم چه برسه به این که با ده نفر حرف بزنم
    من کلا تو این دنیا ی رفیق صمیمی دارم ادمیم که احساس میکنم هیچ کدوم از رفیق هام حرف هامو نمیفهمن
    ی سری حرف ها هم هست که ادم به دوست های پسرش نمیتونه بگه یعنی بگه مسخرش میکنن ادم بدتر پشیمون میشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)