نمایش نتایج: از 1 به 20 از 20

موضوع: نفر دوم یک رابطه عاشقانه

1785
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37014
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Jjhhhhgy

Uhhghhhhhhhh
    ویرایش توسط Saharbhr : 02-26-2018 در ساعت 04:35 PM دلیل: B dalili

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : نفر دوم

نقل قول نوشته اصلی توسط Saharbhr نمایش پست ها
    من وارد رابطه ای شدم که نفر دوم هستم.من ۲۴ ساله و این آقا ۳۲ ساله هستن تحصیل کرده و مدرک دکتری. و دوست دخترشون خارج از کشور برای ادامه تحصیل رفته.من به امید اینکه بعد از مدتی با اون قطع رابطه میکنه رابطمو ادامه دادم اما هنوز با هم در ارتباط هستن و این قضیه منو خیلی آزار میده.ایشون ابراز علاقه زیادی به من کردن و جالبه که میگن هر دو تونو دوست دارم نمیدونم چکار کنم.از طرفی من هم به شدت علاقمند شدم و کمی وابسته.واقعا نمیدونم چکار کنم.خیلی سخته برام اینکه کس دیگری هم هست در رابطم از طرفی وقتی مطرح میکنم این قضیه رو ب من میگه ک تو میدونستی من با کسی هستم و اومدی. احساس میکنم در تمام مسائل منو با اون مقایسه میکنه و برای همین احساساتش دچار نوسان شده.
    یه لحظه این رابطه رو از چشم نفر اول نگاه کنین
    چه حسی به نفر دوم دارید؟

3. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37014
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من نمیدونستم اول.یکم بعدش متوجه شدم.دقیقا همون حسی ک من بهش دارمو داره قطعا.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    سحر خانم این رابطه عاقبت خوبی ندارد هر چه زودتر قطع رابطه کنی کمتر ضربه میخوری.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37014
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    سحر خانم این رابطه عاقبت خوبی ندارد هر چه زودتر قطع رابطه کنی کمتر ضربه میخوری.
    بله ولی چطوری😭

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

بله ولی چطوری������
    سلام
    ترک هر رابطه ای سختی دارد شما ارزشمندتر از آنی هستی که نفر دوم یک رابطه باشید خیلی رک بهش بگو اگر من را میخواهی نباید با کس دیگری باشی وگرنه رابطه تان را قطع کنید.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    تشکر شده 312 بار در 207 پست
    میزان امتیاز
    10

من وارد رابطه ای شدم که نفر دوم هستم.من ۲۴ ساله و این آقا ۳۲ ساله هستن تحصیل کرده و مدرک دکتری. و دوست دخترشون خارج از کشور برای ادامه تحصیل رفته.من به امید اینکه بعد از مدتی با اون قطع رابطه میکنه رابطمو ادامه دادم اما هنوز با هم در ارتباط هستن و این قضیه منو خیلی آزار میده.ایشون ابراز علاقه زیادی به من کردن و جالبه که میگن هر دو تونو دوست دارم نمیدونم چکار کنم.از طرفی من هم به شدت علاقمند شدم و کمی وابسته.واقعا نمیدونم چکار کنم.خیلی سخته برام اینکه کس دیگری هم هست در رابطم از طرفی وقتی مطرح میکنم این قضیه رو ب من میگه ک تو میدونستی من با کسی هستم و اومدی. احساس میکنم در تمام مسائل منو با اون مقایسه میکنه و برای همین احساساتش دچار نوسان شده.
    دوستیشون با اون خانم در چه حدی بوده؟منظورم اینه که متعهد بودن نسبت به هم؟قول و قراری با هم گذاشتن واسه آینده شون؟
    امضای ایشان
    اگر می خواهید قوی باشید صبر پیشه کنید ، فهیم باشید و عاقل .
    هر کسی می تواند گستاخ باشد اما قدرت واقعی در محبت و ادب نهفته است.

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37014
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سایه هستی نمایش پست ها
    دوستیشون با اون خانم در چه حدی بوده؟منظورم اینه که متعهد بودن نسبت به هم؟قول و قراری با هم گذاشتن واسه آینده شون؟
    یه مدت یکی دو ساله انگار با هم بودن
    کلا شخصیتش طوریه که به کسی قول ازدواج نمیده.دکس دخترش بوده دیگه.اما خب طرف نییت معلوم نیست حتی برگرده.شایدم بعد چندسال برگرده.هیچی مشخص نیست.این وسط فقط من اذیت میشم البته خودشم قطعا اذیته

10. کاربران زیر از Saharbhr بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

یه مدت یکی دو ساله انگار با هم بودن
    کلا شخصیتش طوریه که به کسی قول ازدواج نمیده.دکس دخترش بوده دیگه.اما خب طرف نییت معلوم نیست حتی برگرده.شایدم بعد چندسال برگرده.هیچی مشخص نیست.این وسط فقط من اذیت میشم البته خودشم قطعا اذیته
    خوب ایشون الان که دوست هستید دارن می گن که شما اطلاع داشتید دوست دختر دارن و خودتون انتخاب کردین که باهاشون باشید و اگه قرار به ازدواج هم باشه مطمئنا" سرکوفت خواهند زد (این رو از روی تجربه می گم) یه جورایی انگار ایشون شما رو انتخاب نکرده بلکه شما ایشون رو انتخاب کردین قطعا" مقایسه هم می کنه و شاید یکی از شما دو نفر تو آب نمک گذاشته شدین،ایشون قصدشون اینه که دوستیتون ادامه پیدا کنه؟تا چه مدت؟
    امضای ایشان

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37014
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خوب ایشون الان که دوست هستید دارن می گن که شما اطلاع داشتید دوست دختر دارن و خودتون انتخاب کردین که باهاشون باشید و اگه قرار به ازدواج هم باشه مطمئنا" سرکوفت خواهند زد (این رو از روی تجربه می گم) یه جورایی انگار ایشون شما رو انتخاب نکرده بلکه شما ایشون رو انتخاب کردین قطعا" مقایسه هم می کنه و شاید یکی از شما دو نفر تو آب نمک گذاشته شدین،ایشون قصدشون اینه که دوستیتون ادامه پیدا کنه؟تا چه مدت؟
    میگه من از اینده اطلاعی ندارم.هرچی بگم دروغ گفتم.

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

میگه من از اینده اطلاعی ندارم.هرچی بگم دروغ گفتم.
    تا حالا شده یه مدت ازشون فاصله بگیرین و ارتباطتون رو کمتر کنین؟
    امضای ایشان

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37644
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزيز
    ببين خودت اگر كسى بهت اينچنين وابسته بود و اينچنين خودشو دست پايين ميگرفت كه حاضر بود نفر دوم باشه رو باهاش ازدواج ميكردى، و اگر ازدواج هم ميكردى ايا اونقدر براش ارزش قايل ميشدى؟
    تو وقتى خودتو دوست ندارى و براى اينكه احساس ارزشمند بودن بكنى ، از شخص ديگه اى محبت رو تقاضا ميكنى، چطور توقع دارى اين كاركتر رو طرف مقابلت دوست داشته باشه.
    و صد البته كه هر قلبى مثل ي اتاق ي نفره اس و براى دو نفر همزمان جا نداره و اگر ي مردى ميگه من هر دوى شما رو دوست دارم يعنى هيچكدوم رو دوست ندارم ، البته مردها عموما اشتهاى زيادى براى تصاحب جنسى زنان مختلف دارن ولى اين به معنى دوست داشتن نيست
    اينو من كه ي مرد هستم بهت ميگم؛ متاسفانه خانمها چون بخاطر ساختارشون اكثرا وقتى واقعا دل ميبندند حاضر به ايجاد روابط جنسى ميشن،. فكر ميكنند اقايون هم با همين مكانيزم عمل ميكنند در صورتيكه مردها ميتونن بدون اينكه كسى رو دوست داشته باشند ، باهاش رابطه جنسى هم برقرار كنند.
    خلاصه اين بازى باخت -باخت. براى تو و برد -برد براى اون اقاست.
    قدر خودت و هر انچه خدا بهت داده رو بدون
    و به صرف داشتن مدرك دكترى و .. كه اين روزها به راحتى بدست مياد ، مسحور كسى نشو،
    كليد خوشبختى هر كس فقط تو جيب خودشه.
    دل كندن سخته قبول دارم ولى هر چه ديرتر دل بكنى سختتر ميشه.
    مطمئن هستم تو تنهاييت قلبت بهت ميگه كدوم كار درسته ، به نداى قلبت گوش كن.

ي روزى به خودت افتخار ميكنى 🤗

15. کاربران زیر از Amir-s بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37014
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نه .مدت زیادی نیست که شکل گرفته رابطه.۲ماهه تقریبا.اما عمقش زیاد بود از همون ابتدا

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

فقط خدا کنه اون نفر سومم مثل شما و دوست پسرتون تو اضافه کاری باشه اقلا همهتون مثل هم باشید.

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نه .مدت زیادی نیست که شکل گرفته رابطه.۲ماهه تقریبا.اما عمقش زیاد بود از همون ابتدا
    سلام دوست عزیز
    قطعا این رابطه غلط و اشتباه هستش. و توی دو ماه هیچ عمقی پیدا نمیشه. شما شدیدا ضربه خوردید و متاسفانه عزیزم عزت نفستون کم هستش. ایشون دچار مشکل تنوع طلبی هستند و تمایل دارند هر دو نفر رو برای خودشون نگه دارند. و قطعا با هیچ کدام از شما ازدواج نخواهند کرد. معدود دختر ایرانی هست که تجربه روبرویی با چنین افرادی رو نداشته باشه.
    شما بهم بزنین نهایت اندازه عمق و طول این رابطه یعنی دوماه غصه میخوری. اما بعد از اون خلاص میشی. پس لطفا احترام خودت رو زودتر حفظ کن و پاتو از توی این رابطه بکش بیرون
    مطمئن باش حتی اگر تورو انتخاب کنه هم بعد از ازدواجم این مشکل رو خواهد داشت و تو مدام باید نگران باشی که الان با کسی دوست نشده باشه.
    تازه همین که انقدر قبح این کار براش ریخته که گفته همزمان دو دوست دختر داره مطمئن باش بعد از ازدواج هم همین طور خواهد بود و تغییر نمیکنه. (من اینو تجربه دارم که میگم)
    شما در مرحله Re correction هستید. احتمالا از یک رابطه طولانی اومدید بیرون که توش ضربه شدیدی خوردید و حالا با آشنایی با این آقا ناخودآگاه ذهنتون داره سعی میکنه مشکلات رابطه ی قبلی رو ترمیم کنه. توی این مرحله فرد دچار cry for help شده. یعنی برای پر کردن خلا فرد قبلی داره سعی میکنه با افراد مختلف حتی اگر آدم های مناسبی هم نباشن این تنهایی رو پر کنه.
    اگر درست میگم توی خصوصی بهم پیام بدید تا کمکتون کنم
    موفق باشید.
    ویرایش توسط ghm : 01-14-2018 در ساعت 09:09 AM

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37014
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir-s نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    ببين خودت اگر كسى بهت اينچنين وابسته بود و اينچنين خودشو دست پايين ميگرفت كه حاضر بود نفر دوم باشه رو باهاش ازدواج ميكردى، و اگر ازدواج هم ميكردى ايا اونقدر براش ارزش قايل ميشدى؟
    تو وقتى خودتو دوست ندارى و براى اينكه احساس ارزشمند بودن بكنى ، از شخص ديگه اى محبت رو تقاضا ميكنى، چطور توقع دارى اين كاركتر رو طرف مقابلت دوست داشته باشه.
    و صد البته كه هر قلبى مثل ي اتاق ي نفره اس و براى دو نفر همزمان جا نداره و اگر ي مردى ميگه من هر دوى شما رو دوست دارم يعنى هيچكدوم رو دوست ندارم ، البته مردها عموما اشتهاى زيادى براى تصاحب جنسى زنان مختلف دارن ولى اين به معنى دوست داشتن نيست
    اينو من كه ي مرد هستم بهت ميگم؛ متاسفانه خانمها چون بخاطر ساختارشون اكثرا وقتى واقعا دل ميبندند حاضر به ايجاد روابط جنسى ميشن،. فكر ميكنند اقايون هم با همين مكانيزم عمل ميكنند در صورتيكه مردها ميتونن بدون اينكه كسى رو دوست داشته باشند ، باهاش رابطه جنسى هم برقرار كنند.
    خلاصه اين بازى باخت -باخت. براى تو و برد -برد براى اون اقاست.
    قدر خودت و هر انچه خدا بهت داده رو بدون
    و به صرف داشتن مدرك دكترى و .. كه اين روزها به راحتى بدست مياد ، مسحور كسى نشو،
    كليد خوشبختى هر كس فقط تو جيب خودشه.
    دل كندن سخته قبول دارم ولى هر چه ديرتر دل بكنى سختتر ميشه.
    مطمئن هستم تو تنهاييت قلبت بهت ميگه كدوم كار درسته ، به نداى قلبت گوش كن.

ي روزى به خودت افتخار ميكنى 🤗
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    قطعا این رابطه غلط و اشتباه هستش. و توی دو ماه هیچ عمقی پیدا نمیشه. شما شدیدا ضربه خوردید و متاسفانه عزیزم عزت نفستون کم هستش. ایشون دچار مشکل تنوع طلبی هستند و تمایل دارند هر دو نفر رو برای خودشون نگه دارند. و قطعا با هیچ کدام از شما ازدواج نخواهند کرد. معدود دختر ایرانی هست که تجربه روبرویی با چنین افرادی رو نداشته باشه.
    شما بهم بزنین نهایت اندازه عمق و طول این رابطه یعنی دوماه غصه میخوری. اما بعد از اون خلاص میشی. پس لطفا احترام خودت رو زودتر حفظ کن و پاتو از توی این رابطه بکش بیرون
    مطمئن باش حتی اگر تورو انتخاب کنه هم بعد از ازدواجم این مشکل رو خواهد داشت و تو مدام باید نگران باشی که الان با کسی دوست نشده باشه.
    تازه همین که انقدر قبح این کار براش ریخته که گفته همزمان دو دوست دختر داره مطمئن باش بعد از ازدواج هم همین طور خواهد بود و تغییر نمیکنه. (من اینو تجربه دارم که میگم)
    شما در مرحله Re correction هستید. احتمالا از یک رابطه طولانی اومدید بیرون که توش ضربه شدیدی خوردید و حالا با آشنایی با این آقا ناخودآگاه ذهنتون داره سعی میکنه مشکلات رابطه ی قبلی رو ترمیم کنه. توی این مرحله فرد دچار cry for help شده. یعنی برای پر کردن خلا فرد قبلی داره سعی میکنه با افراد مختلف حتی اگر آدم های مناسبی هم نباشن این تنهایی رو پر کنه.
    اگر درست میگم توی خصوصی بهم پیام بدید تا کمکتون کنم
    موفق باشید.
    تقریبا بله درسته.نمیدونم چطوری باید بیام خصوصی🤔

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21473
    تشکـر
    1
    تشکر شده 39 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

یه پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایانه...

21. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    تشکر شده 1,156 بار در 552 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام

خواهر عزیزم

من وقتی خودم جای اون اقا فکر میزارم هرچی فکر میکنم نمیتونم دونفر را دوست داشته باشم
    بنظر من اون اقا عاشق هیچکدوم از شماها نیست
    اگر عاشق شما بود اولی را نگه نداشته بود
    و اگر عاشق اون خانوم بود بهش خیانت نمیکرد و عاشق دومی نمیشد
    به نظر من هرچه سریعتر خودتون ازین رابطه مسموم بیرون بکشید خودتونم میدونید راه صحیح همینه اما
    مثل همیشه عشق چشمهاتون رو بسته
    امیدوارم عقل و منطقتون رو هم تو تصمیم گیری دخیل کنید و خودتون رو نجات بدید
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

22. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

تقریبا بله درسته.نمیدونم چطوری باید بیام خصوصی������
    براتون خصوصی گذاشتم لطفا چک کنید.

23. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

با این تفاوت که اون خانم حق داره حسش به شما منفی باشه
    ولی شما این حقو نبایست برای خودتون قایل بشید
    چون بهرحال میدونستید و ادامه دادید
    و اگر به اولویت باشه اولویت با اون خانمه
    اینو هم بدونید این آقا وقتی به این راحتی میگه که تو میدونستی
    یعنی داره حق انتخاب رو به خودتون میذاره و میگه من انتخاب نکردم خودت خاستی!!!!
    برای احساس و وجود خودتون ارزش قایل بشید
    جوری که همیشه حق با شما باشه
    وقتی هم انقدر راحت در غیاب دوست دخترش با یکی دیگه ارتباط داره مطمئنا روابط بعدی هم براش سخت نیس
    خودتو دست کم نگیر دختر خوب
    تو رابطه یا همیشه اول باش یا اصلا نباش

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد