نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: رابطه ی دوستی

810
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37664
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه ی دوستی

ضمن سلام و خسته نباشید از شما من میخواستم در مورده رابطه ی خودم با دوستانم بگم من نمی‌دونم چرا تو پیدا کردن دوست شانس ندارم هرکی با من دوست میشه به یه شیوه بهم ضربه میزنه مثلا من نزدیک به ۳ سال با یک نفر دوست بودم و طوری شده بود که هرروز با هم نزدیک به ۱ ساعت با تلفن حرف میزدیم ولی امسال شده با من دشمن خونی و همینطور بدی از من به بقیه میگه تا بقیه با من دوست نشن درواقع من کاری با این شخص نکردم البته از این مورد ها زیاد داشتم الان دچار افسردگی شدیدی شدم مدام به این موضوع فکر میکنم دیگه داره دیوونم میکنه ولی من از کلاس اول یک دوست داشتم که تا الانم باهمیم شاید بتونم بگم که فقط اون از همشون بهتره در کل من در پیدا کردن دوست ناتوانم و هرکس که با من دوست شد به شیوه خودش یک ضربه ای به من زد به نظرتون من چه کار کنم من الان کلاس دهمم و فقط ۱۵ سالمه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : رابطه ی دوستی

پیدا کردن دوست

قدم اول: به این فکر کنید که یک دوست واقعی چه مفهومی برای شما دارد. به آن مشخصی و واضحی که فکر می کنید هم نیست.
    ممکن است شما به کسی احتیاج داشته باشید که خلاق و هنری باشد، درحالیکه برای یک نفر دیگر دوستی خوب است که سرزنده و فعال باشد.

قدم دوم: وقتی با کسی هستید به میزان راحتی خود با او دقت کنید. یک دوست واقعی باعث می شود که شما با او احساس راحتی کنید.
    کسی که شما را با نظرات منفی خود بمباران می کند، و به جای اینکه تشویق کردن شما به انجام کارهایی که دوست دارید انجام دهید.
    فقط از شما انتقاد می کند، هیچوقت یک دوست خوب و واقعی برایتان نخواهد بود.

قدم سوم: تفاوت های عقیدتی خود را شناسایی کنید. بحث دوستی را سالم می کند چون شما را مجبور می کند.
    در مورد همه چیز متفاوت فکر کنید. اما همه ما حد و ظرفیتی داریم. اگر کسی به خود جرات می دهد.
    به خاطر پشتوانه قومی و نژادی خود درمورد پدرو مادرتان بدگویی کند، احتمالاً بهتر است جای دیگری دنبال دوستی باشید.

قدم چهارم: ببینید طرف مقابلتان برای سلامتی شما نگران می شود؟ وقتی درمورد مشکلاتتان با او صحبت می کنید ببینید.
    که خوب و به دقت به حرفهایتان گوش می دهد یا نه؟ دوستان واقعی کسانی هستند که همیشه برای دردودل ها دوستشان حی و حاضرند.

قدم پنجم: درمورد اینکه آیا فرد مقابلتان می تواند دوست خوبی برایتان باشد یا نه صادق باشید.
    یک دوست واقعی کسی است که می تواند شما را در راه رشد و پیشرفت فردی همراهی کند.
    کسی که فقط هرچه شما می گویید را تصدیق می کند یا باعث می شود احساس کمبود کنید، قادر نیست به شما برای رسیدن به اوج توانایی هایتان کمک کند.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)