نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: همکاری نکردن همسر

1117
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37683
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همکاری نکردن همسر

بیست و دو سالمهو یه دختر شیش ماهه دارم
    وقتی باردار شدم دانشحو بودم و بعلت ویارهای خیلی شدیدی که داشتم نتونستم ادامه بدم
    بعد از به دنیا اومدن دخترم هم که دیگه هیچی
    عملا خونه نشین شدم
    احساس میکنم تو یه قفس افتادم که هیچ راهی بدای رهایی ندارم
    میخوام ادامه تحصیل بدم نمیتونم
    میخوام برم گواهینامه رانندگی بگیرم نمیتونم
    میخوام کلاس ورزشی برم نمیتونم
    دخترم خیلی به من وابسته ست حتی یک دقیقه نباشم میزنه به سرش جیغ و داد میکنه
    از همه بدتر رفتار همسرم هست
    به هیچ وجه حاضر نیست روزی حتی دو سه ساعت بچه رو نگه داره که من برا خودم باشم
    هر وقت هم اعتراض میکنم میگه پیش من واینمیسته
    یعنی هربار فکر میکنم مثلا الان که من دارم با بچه سر و کله میزنم اقا با خیال راحت سر کارشه یا خوابه یا دنبال تفریحشه و ... دلم میخواد خودمو بکشم
    من کل زندگیم بخاطر بچه ای که خیلی هم راضی به اومدنش نبودم به هم ریخته و همسر گرامی اصلا انگار نه انگار ...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37680
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تو رو خدا بگید چیکاد کنم

شماها ازدواج میکنید تا فقط شوهر کرده باشین
    بعد یه موجود بدبختی که هیچ حق انتخاب نداره رو به زور به خاطر کیف خودتون میکشید تو این لجن زار....

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37116
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم
    به نظر من الان تا میتونی به بچه ات برس بغلش کن و براش وقت بذار .بعدا هم میتونی درس بخونی سرکار و باشگاه بری .دیر هم نمیشه ولی چشم روی هم بذاری بچه ات بزرگ میشه و این روزها تکرار نمیشه برات . از بودن با بچه ات لذت ببر .تو خونه هم میتونی موزیک بذاری و برقصی و نرمش کنی .اکثر مردها حوصله بچه رو ندارن دست خودشون نیست طبیعتشون اینجوریه ولی تو مادری .مادر شدن یه نعمت بزرگه که خیلیا آرزوش رو دارن .الان که این نعمت الهی رو پذیرفتی قبول کن همه چیز مثل قبل نمیتونه باشه پس سعی کن با آرامش برای خودت و زندگی جدیدت برنامه ریزی کنی

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط nabat96 نمایش پست ها
    بیست و دو سالمهو یه دختر شیش ماهه دارم
    وقتی باردار شدم دانشحو بودم و بعلت ویارهای خیلی شدیدی که داشتم نتونستم ادامه بدم
    بعد از به دنیا اومدن دخترم هم که دیگه هیچی
    عملا خونه نشین شدم
    احساس میکنم تو یه قفس افتادم که هیچ راهی بدای رهایی ندارم
    میخوام ادامه تحصیل بدم نمیتونم
    میخوام برم گواهینامه رانندگی بگیرم نمیتونم
    میخوام کلاس ورزشی برم نمیتونم
    دخترم خیلی به من وابسته ست حتی یک دقیقه نباشم میزنه به سرش جیغ و داد میکنه
    از همه بدتر رفتار همسرم هست
    به هیچ وجه حاضر نیست روزی حتی دو سه ساعت بچه رو نگه داره که من برا خودم باشم
    هر وقت هم اعتراض میکنم میگه پیش من واینمیسته
    یعنی هربار فکر میکنم مثلا الان که من دارم با بچه سر و کله میزنم اقا با خیال راحت سر کارشه یا خوابه یا دنبال تفریحشه و ... دلم میخواد خودمو بکشم
    من کل زندگیم بخاطر بچه ای که خیلی هم راضی به اومدنش نبودم به هم ریخته و همسر گرامی اصلا انگار نه انگار ...
    عزیز متاسفم از ازدواج زودهنگامی که داشتید. ازدواج های سن پایین متاسفانه دچار این مشکلات خواهد شد.
    شما باید با همسرتون خیلی آروم و در قالب کلمات محبت آمیز با سیاست صحبت کنید و مثلا بگید که چقدر لذت می برید اگر همسرتون هم توی کارهای منزل به شما کمک کنند تا شما هم وقت بیشتری داشته باشید.
    هم چنین به همسرتون بگید که دلتون میخواد کلاس هایی ثبت نام کنید و احتیاج دارید که همسرتون توی اون زمان ها به بچه برسه. وابستگی فرزندتون رو هم باید به مرور کم کنید. در مورد کم کردن وابستگی فرزند به مادر راهکارهای زیادی توی اینترنت هست که میتونید در موردش بخونید. مثلا می تونید باشگاهتون رو ظهرها یا بعداز ظهرا بگذارید که همسرتون فرزندتون رو مثلا یکی دوساعتی بیرون ببرند و بچرخونن. درسته بچه هستش اما فرق بیرون و منزل رو متوجهه. من خودم با اینکه بچه ندارم اما به خاطر شاغل بودنم عصرها مجبورم برم باشگاه. که خوب عصرها هم بد نیست.
    لطفا در صورت بروز مشکلات بیشتر در یک سری کلاس های اصول رفتار متقابل و روش های تربیت فرزند(ترجیحا دونفری) شرکت کنید. تا بدونید با فرزندتون و همسرتون چطوری باید رفتار کنید. (اینم بدونید کلاسهایی که دونفری باهم شرکت میکنید خیلی لذت بخشن)
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط GrBoy نمایش پست ها
    شماها ازدواج میکنید تا فقط شوهر کرده باشین
    بعد یه موجود بدبختی که هیچ حق انتخاب نداره رو به زور به خاطر کیف خودتون میکشید تو این لجن زار....
    دوست عزیز وقتی نمیتونید مشاوره بدید لطفا توهین نکنید.
    ویرایش توسط ghm : 01-20-2018 در ساعت 09:49 AM

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37680
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    عزیز متاسفم از ازدواج زودهنگامی که داشتید. ازدواج های سن پایین متاسفانه دچار این مشکلات خواهد شد.
    شما باید با همسرتون خیلی آروم و در قالب کلمات محبت آمیز با سیاست صحبت کنید و مثلا بگید که چقدر لذت می برید اگر همسرتون هم توی کارهای منزل به شما کمک کنند تا شما هم وقت بیشتری داشته باشید.
    هم چنین به همسرتون بگید که دلتون میخواد کلاس هایی ثبت نام کنید و احتیاج دارید که همسرتون توی اون زمان ها به بچه برسه. وابستگی فرزندتون رو هم باید به مرور کم کنید. در مورد کم کردن وابستگی فرزند به مادر راهکارهای زیادی توی اینترنت هست که میتونید در موردش بخونید. مثلا می تونید باشگاهتون رو ظهرها یا بعداز ظهرا بگذارید که همسرتون فرزندتون رو مثلا یکی دوساعتی بیرون ببرند و بچرخونن. درسته بچه هستش اما فرق بیرون و منزل رو متوجهه. من خودم با اینکه بچه ندارم اما به خاطر شاغل بودنم عصرها مجبورم برم باشگاه. که خوب عصرها هم بد نیست.
    لطفا در صورت بروز مشکلات بیشتر در یک سری کلاس های اصول رفتار متقابل و روش های تربیت فرزند(ترجیحا دونفری) شرکت کنید. تا بدونید با فرزندتون و همسرتون چطوری باید رفتار کنید. (اینم بدونید کلاسهایی که دونفری باهم شرکت میکنید خیلی لذت بخشن)
    موفق باشید

دوست عزیز وقتی نمیتونید مشاوره بدید لطفا توهین نکنید.
    چه توهینی؟ بعدشم مگه هرکی دو روز تو سایت مشاوره چرخ زد میشه مشاور؟ دروغ میگم؟

وقتی نمی دونید ازدواج چطوریه چرا ازدواج می کنید یه بچه رو هم بدبخت میکنید تا فقط بگید ماهم شوهر کردیم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

چه توهینی؟ بعدشم مگه هرکی دو روز تو سایت مشاوره چرخ زد میشه مشاور؟ دروغ میگم؟

وقتی نمی دونید ازدواج چطوریه چرا ازدواج می کنید یه بچه رو هم بدبخت میکنید تا فقط بگید ماهم شوهر کردیم
    مشکل همین جاست که افراد با چرخ زدن توی این سایت شروع می کنند مشاوره دادن. افرادی که میان توی این سایت احتیاج به کمک دارند و فکر میکنند که مشاور قراره جوابشون رو بده و وقتی افراد عادی شروع به توهین میکنن. باعث میشه که دیگر برنگردن و حتی مشاوره های درست افرد متخصص رو هم نخونند.

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37680
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل همین جاست که افراد با چرخ زدن توی این سایت شروع می کنند مشاوره دادن. افرادی که میان توی این سایت احتیاج به کمک دارند و فکر میکنند که مشاور قراره جوابشون رو بده و وقتی افراد عادی شروع به توهین میکنن. باعث میشه که دیگر برنگردن و حتی مشاوره های درست افرد متخصص رو هم نخونند.
    یعنی شما شماورین؟ من کخ گمون نکنم تو این سایت کسی جز مدیر سایت واقعا مشاور باشه
    بقیه مشاور تجربین

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

یعنی شما شماورین؟ من کخ گمون نکنم تو این سایت کسی جز مدیر سایت واقعا مشاور باشه
    بقیه مشاور تجربین
    بنده ارشد روانشناسی بالینی هستم و توی کلینیک کار میکنم. با این بازهم فکر نمیکنم که عقل کل هستم.

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37680
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

بنده ارشد روانشناسی بالینی هستم و توی کلینیک کار میکنم. با این بازهم فکر نمیکنم که عقل کل هستم.
    آدرش کلینیکتون رو بدید چون من به شدت به روان شناسی نیاز دارم

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

آدرش کلینیکتون رو بدید چون من به شدت به روان شناسی نیاز دارم
    شما کدوم شهر هستید؟ تبلیغ توی سایت درست نیست. و مدیریت اجازه نمیدند. بیاید خصوصی تا بهتون اطلاعات بدم.
    ویرایش توسط ghm : 01-20-2018 در ساعت 11:54 AM

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37680
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

تهران هستم
    چشم خصوصی
    مرسی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد