نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: هورمون استفاده کنم؟

8063
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    تشکر شده 158 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    7

هورمون استفاده کنم؟

سلام ،من یه مدت هست بدن سازی کار میکنم، دور و برم میگن که هورمون استفاده کن مثل تستوسترون و چند تا هورمون استروييدي دیگه تا هم قدرتت بیشتر بشه و هم مدت زمانی که طول ميکشه تا بدنت به فرم ایده الش برسه خیلی کمتر بشه .ولی چون من تجربه ای نداشتم نمیدونم .

از دوستان اینجا کسی هست راجب این موضوع اطلاعی داشته باشه ? قصدم این بود امشب که ميرم باشگاه به مربيم بگم هورمون بیاره ولی از این کار مطمئن نیستم .

احساس میکنم قدرت بدنيم تو این دو سال شاید بتونم بگم نصف شده .
    اگه از دوستانی کسی میتونه کمک کنه من خوشحال میشم . تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37680
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : هورمون استفاده کنم ??

نقل قول نوشته اصلی توسط ss75 نمایش پست ها
    سلام ،من یه مدت هست بدن سازی کار میکنم، دور و برم میگن که هورمون استفاده کن مثل تستوسترون و چند تا هورمون استروييدي دیگه تا هم قدرتت بیشتر بشه و هم مدت زمانی که طول ميکشه تا بدنت به فرم ایده الش برسه خیلی کمتر بشه .ولی چون من تجربه ای نداشتم نمیدونم .

از دوستان اینجا کسی هست راجب این موضوع اطلاعی داشته باشه ? قصدم این بود امشب که ميرم باشگاه به مربيم بگم هورمون بیاره ولی از این کار مطمئن نیستم .

سلام به نظرم هرمون استفاده نکنی بهتره
    حتما لازم نیست خودتو خیلی گنده کنی به یه اندازه ای برس که بتونی هرروز میزان پروتئین بدنت رو تامین کنی
    این چیزا مثل پودر و اینا خوبه خیلی از ورزشکارا هم استفاده میکنن.بوکسورا بازیکنای فوتبال آمریکایی ولی باعث میشن معده تنبل بشه
    هرمون هم خوب نیست نمیتونی تا ابد از هرمون استفاده کنی

من چهارساله باشگاه میرم فقط با غذاهای پروتئین دار مثل سویا و لوبیا و گوشت کم چرب بدنموو ساختم
    از قدرت خودت استفاده کن نمیخواد دوپینگ کنی
    اینا بدون عوارض جانبی نیستن

3. کاربران زیر از GrBoy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : هورمون استفاده کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ss75 نمایش پست ها

دوست عزیز اگر برای ورزش رفتید پس گوشتونو به این حرفها ببندید .
    همون افرادی که به شما چنین پیشنهای میدن فقط برای فروش اجناس خودش هست و بس.
    ولی اگر برای ساخت بدنهای نافرم که به توهم خودشون بسیار زیباست میخوایت چنین هورمون هایی رو استفاده کنید باید عواقبش رو هم بپذیرید.
    نواعی از داروها که از هورمون جنسی مردانه مشتق شده و برای تقویت عضلات استفاده غیرقانونی دارند.
    وجود این مواد در خون و ادرار ورزشکاران به عنوان دوپینگ محسوب می شود.
    استفاده از این داروها به خصوص در خانم ها باعث ریزش موی سر، عضلانی شدن بیش از حد و به صورت مردانه، پرمویی، اختلال سیستم باروری و بم شدن صدا می شود.
    گاه این عوارض حتی بعد از قطع مصرف داروها نیز باقی خواهد ماند.
    استفاده از این داروها در مردان هم با وجود اینکه این مواد مشتقات تستسترون هستند.
    به خاطر سرکوب سیستم ترشح هورمون مردانه درونی، باعث کوچک شدن بیضه ها، عقیمی و بیماری پروستات می شود.
    علاوه بر این، عوارض کبدی مثل سرطان های کبدی و عوارض روانی شدید این داروها تا سال ها بعد بیمار را آزار خواهد داد.
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    تشکر شده 158 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : هورمون استفاده کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر برای ورزش رفتید پس گوشتونو به این حرفها ببندید .
    همون افرادی که به شما چنین پیشنهای میدن فقط برای فروش اجناس خودش هست و بس.
    ولی اگر برای ساخت بدنهای نافرم که به توهم خودشون بسیار زیباست میخوایت چنین هورمون هایی رو استفاده کنید باید عواقبش رو هم بپذیرید.
    نواعی از داروها که از هورمون جنسی مردانه مشتق شده و برای تقویت عضلات استفاده غیرقانونی دارند.
    وجود این مواد در خون و ادرار ورزشکاران به عنوان دوپینگ محسوب می شود.
    استفاده از این داروها به خصوص در خانم ها باعث ریزش موی سر، عضلانی شدن بیش از حد و به صورت مردانه، پرمویی، اختلال سیستم باروری و بم شدن صدا می شود.
    گاه این عوارض حتی بعد از قطع مصرف داروها نیز باقی خواهد ماند.
    استفاده از این داروها در مردان هم با وجود اینکه این مواد مشتقات تستسترون هستند.
    به خاطر سرکوب سیستم ترشح هورمون مردانه درونی، باعث کوچک شدن بیضه ها، عقیمی و بیماری پروستات می شود.
    علاوه بر این، عوارض کبدی مثل سرطان های کبدی و عوارض روانی شدید این داروها تا سال ها بعد بیمار را آزار خواهد داد.
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282

سلام اقا فرخ. تشکر . حقیقت اینه که مسول باشگاه هر دفعه یه چیزایی میگه بخر بخر بخر . هر دفعه یه چیزی رو پیشنهاد میکنه. هر از گاهی میرم پیشش ازش یکی دو تا سوال میپرسم مثلا برای این قسمت که ضعیف تر هست کدوم حرکت رو برم خوبه؟ اخرین بار یکم عصبانی بود نمیدونم چرا. ولی گفت اگه میخوای بدنت رو فرم ایده ال خودش باشه باید وزنه سنگین بزنی من تو رو نگاه میکردم وزنه هات اونقد سبک ان که اونی که تازه اومده باشگاه هم میتونه بزنه ( کسی که تازه اومده باشگاه میتونه 25 کیلو دمبل بزنه؟ 25 سبکه؟)

گفت به هر حال باید زور خودت رو بیشتر کنی حالا به هر روشی طبیعی یا غیر طبیعی مثلا پروتیین وی بخر و نمیدونم اهل هورمون و این چیزا هستی یا نه اگه هورمون بزنی بدنت مثلا قرار باشه دو سال بعد برای مسابفات اماده بشه تو تو چند ماه چند برابر پیشرفت میکنی.

به هر حال بوی تبلیغ میده وقتی حرف میزنه.(هورمون پرسیدم ببینم اصلا چقدر سود میکنه که اینقد تبلیغ میکنه... هر 10 میلی = 330 هزار تومن )

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)