نمایش نتایج: از 1 به 25 از 25

موضوع: پیدا شدن عاشق قدیمی

3394
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37722
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پیدا شدن عاشق قدیمی

با سلام
    بنده یک خانم متاهل هستم. بعد از ساختن زندگی و تمام شدن تمام نشیب و فرازهایش درست زمانی که همه چیز در جای خودش قرار گرفت، مشکلات مالی تمام شد. خانه دار و ماشین دار و صاحب شغل و فرزند شدم. سر و کله یک عاشق قدیمی پیدا شد. از اعتماد زیادی که به زندگی داشتم و از حس فضولی که نسبت به نکات مبهم این عشق در گذشته مرا ازار میداد باهاش ارتباط تلفنی برقرار کردم. فقط به این امید که طی یک تماس یا ملاقات همه ماجرا را بر خلاف بیست سال پیش خودمون رودررو بیان کنیم و تمام. اما متاسفانه این ارتباط تمام نشد و ادامه یافت.
    بسیار از این بابت ناراحتم و احساس عذاب وجدان می کنم.
    برای قطع این ارتباط چه کنم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : پیدا شدن عاشق قدیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط tannaztannaz نمایش پست ها
    با سلام
    بنده یک خانم متاهل هستم. بعد از ساختن زندگی و تمام شدن تمام نشیب و فرازهایش درست زمانی که همه چیز در جای خودش قرار گرفت، مشکلات مالی تمام شد. خانه دار و ماشین دار و صاحب شغل و فرزند شدم. سر و کله یک عاشق قدیمی پیدا شد. از اعتماد زیادی که به زندگی داشتم و از حس فضولی که نسبت به نکات مبهم این عشق در گذشته مرا ازار میداد باهاش ارتباط تلفنی برقرار کردم. فقط به این امید که طی یک تماس یا ملاقات همه ماجرا را بر خلاف بیست سال پیش خودمون رودررو بیان کنیم و تمام. اما متاسفانه این ارتباط تمام نشد و ادامه یافت.
    باسلام
    شماره تون رو می تونید عوض کنید و این شماره رو به اون آقا ندید. بدون اینکه به اون آقا بگید که می خوایید تمومش کنید، این رابطه رو به اتمام برسونید. چون وقتی به ایشون بگید. ممکنه مخالفت کنند و این رابطه به ضرر هردوی شما و مهم تر از اون آبروتون تموم خواهد شد. به همسرتون هم بگید که مثلا مزاحم دارید یا یک سیم کارت جدید میخوایید.

3. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

با سلام
    سلام

مطلب شما را خواندم و جوابیه کوتاهی نیز برایتان دارم: اولا گذشته در گذشته پس خاکش کنید دوما فقط و فقط باید انسان,مسئول, همسر و مادر باشید.!!

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21977
    تشکـر
    3
    تشکر شده 26 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    9

خیانت همیشه در اوج اعتماد اتفاق میفته.تا اوضاع بدتر نشده ترک کنید این رابطه رو

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    تشکر شده 1,156 بار در 552 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام خانوم
    برای قطع رابطه یکباره رابطه رو قطع کنید
    لازم اگر هست خطتتون تعویض کنید
    شما خودتون بیان کردید چه چیزهایی به سختی بدست اوردید چیزی که حسرت خیلی هاست
    شاید یه لذت کوتاه بین اینهمه شلوغی های زندگیتون این اقا برای شما داشته باشه
    ولی بدونید لذت زود از بین میبره و شما میمونید یه عمر عذاب وجدان و یه زندگی خراب شده
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37722
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط captive نمایش پست ها
    خیانت همیشه در اوج اعتماد اتفاق میفته.تا اوضاع بدتر نشده ترک کنید این رابطه رو
    دوستان
    ممنون از الطاف بیدریغ تان
    به این دلیل که در گذشته احساسی در من وجود داشته و الان هم این ارتباط طولانی شده ترک ان برایم سخت و دشواره.
    امیدوارم بتوانم با کمک شما و انگیزه و تشویقی که به من میدهید موفق بشوم.

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37722
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بله دقیقا همینه که میفرمایید
    تمام سالهایی که من دنبال زندگی دویدم او هم مشغول زندگی بی دغدغه خودش بوده.
    خیلی به کمک احتیاج دارم
    ممنونم از همراهیتون

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21977
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    9

من یک چیز بهتون بگم و بس.اگر ادامه پیدا کنه و اتفاقی که نباید بیفته بیفته فقط حس گناه و عذاب وجدان براتون میمونه و بس و این حس خوبی که الان دارید با شدت بیشتر نتیجه معکوس میده،الان هنوز اتقافی نیفتاده پس وقت هست اما اگر اتفاق بیفته دیگه کاریش نمیشه کرد.ضمنا از حرفهاتون معلومه شما هم بدت نمیاد توی این رابطه بمونی!!!واقعیتش من تلاشی از جانب شما برای ترک رابطه نمیبینم و تا زمانی که به این شکل باشه این اتفاق نخواهد افتاد،تا زندگیتون از هم نپاشیده ترک کنید.من اگر خودم زنم همچین خیانتی بهم کنه محاله دیگه نگهش دارم.حتی اگر بچه داشته باشم!!شما که الان زندگیت ردیف شه پس الکی خوشی زیر دلت نزنه وبخای خرابش کنی

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21977
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    9

ضمنا با این کار زندگی اون مرد و زن بیچاره اون رو هم خراب میکنید

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37722
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا راست می گید. این رابطه فقط یک حس کاذب برای من داره. ناگفته نماند همین الان هم سختی های زیادی را تحمل می کنم و همین چیزها باعث شده از این رابطه به عنوان یک زنگ تفریح استفاده کنم.
    مممنون از همراهی و راهنماییتون
    عزمم را جزم کردم
    ان شاالله به امید خدا و همفکری شما
    بتونم پیروز بشم

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21977
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    9

واقعا راست می گید. این رابطه فقط یک حس کاذب برای من داره. ناگفته نماند همین الان هم سختی های زیادی را تحمل می کنم و همین چیزها باعث شده از این رابطه به عنوان یک زنگ تفریح استفاده کنم.
    عزمم را جزم کردم
    بتونم پیروز بشم
    افرین شما دنبال درمان درد باش نه مسکن برای اون.مسکن یک مدت کوتاهی حال شما رو بهتر میکنه اما بعدش دوباره درد شروع میشه و با شدت بیشتر ..شما این کار رو کنی هم عذاب وجدان میگیری هم همش اتفاق های بدی بعد اون براتون میفته...همش میشه بد بیاری..البته اولش اینجوری نیست و یکم هم لذت بخشه اما بعدش با ده برابر بیشتر شروع میشه

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

عزمم را جزم کردم
    بتونم پیروز بشم
    با سلام
    سرکار خانم لطفا تاپیک زیر رو مطالعه بفرمایید:
    http://forum.moshaver.co/f134/%D9%BE...7%D9%87-38576/

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37722
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از این راهنمایی
    چشمم باز شد
    من تمام سعیم را می کنم
    شما هم کمکم کنید

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37722
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان
    من تصمیم خودم را گرفتم
    به خودم یک فرصت یک هفته ای دادم که به مرور ارتباط را کم کنم و انشاالله بعد از اون تاریخی که برای خودم مشخص کردم یکباره رابطه ام را قطع کنم.
    خواهش می کنم من را از راهنمودها و محبت های بی دریغتون محروم نکنید.
    واقعا صحبتهای شما به من انگیزه میده
    متشکرم
    ویرایش توسط tannaztannaz : 01-27-2018 در ساعت 02:07 PM

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37722
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط captive نمایش پست ها
    افرین شما دنبال درمان درد باش نه مسکن برای اون.مسکن یک مدت کوتاهی حال شما رو بهتر میکنه اما بعدش دوباره درد شروع میشه و با شدت بیشتر ..شما این کار رو کنی هم عذاب وجدان میگیری هم همش اتفاق های بدی بعد اون براتون میفته...همش میشه بد بیاری..البته اولش اینجوری نیست و یکم هم لذت بخشه اما بعدش با ده برابر بیشتر شروع میشه
    سلام
    در این راه به کمک و همراهی شما محتاجم.
    دارم تلاش می کنم
    مبارزه سخته باور کنید
    چند بار طی چند ماه گذشته اقدام به قطع رابطه کردم ولی هر بار اینقدر التماس و درخواست می کنه که دلم به رحم میاد.
    نمیدونم منظور شما از درمان چی بود؟

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21473
    تشکـر
    1
    تشکر شده 39 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

با سلام
    فکر میکنم بیشتر از اینکه به دنبال روش تموم کردن باشید (تعویض شماره و ...) دنبال راهی برای آروم کردن خودتون هستید. قطعا اگه بخواید تموم کنید کاری نداره. فقط حس میکنم توی اون رابطه یه جورایی گیر کردین. مقداری همت و ذکاوت به خرج بدین و به این همه سالی که زحمت کشیدین برای زندگیتون احترام بذارین...موفق باشید

19. کاربران زیر از rex.kax بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    تشکر شده 268 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام

با نظر دوستمون rex.kax موافقم منم فکر میکنم بیشتر از اینکه دنبال روش تموم کردن باشید دنبال آروم کردن خودتون هستید

به نظر من شما دارید از این رابطه انرژی میگیرین و توش گیر کردین و با اینکه میدونید اشتباهه دلتون نمیاد تمومش کنید مثل مخدری که میدونید براتون ضرر داره ولی بازم

دوست دارید مصرفش کنید

ببخشید میتونم بپرسم رابطتتون در چه حدی هستش؟ رابطه جنسی هم دارید یا نه؟ و اینکه چه مدتیه این ارتباط برقرار هستش؟

چون با توجه به صحبتهای شما و اینکه فکر میکنم براتون سخته این ارتباط رو تموم کنید و تمایلتون و .... به نظر یه ارتباط عمیق میاد نه یه عشقی که بعد بیست سال پیداش شده و

شما فقط چند باری دیده باشیدشون و یه ارتباط ساده !!! به نظرم یه ارتباط عاطفی عمیق بینتون پیش اومده

21. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinvk نمایش پست ها
    سلام

با نظر دوستمون rex.kax موافقم منم فکر میکنم بیشتر از اینکه دنبال روش تموم کردن باشید دنبال آروم کردن خودتون هستید

به نظر من شما دارید از این رابطه انرژی میگیرین و توش گیر کردین و با اینکه میدونید اشتباهه دلتون نمیاد تمومش کنید مثل مخدری که میدونید براتون ضرر داره ولی بازم

دوست دارید مصرفش کنید

ببخشید میتونم بپرسم رابطتتون در چه حدی هستش؟ رابطه جنسی هم دارید یا نه؟ و اینکه چه مدتیه این ارتباط برقرار هستش؟

چون با توجه به صحبتهای شما و اینکه فکر میکنم براتون سخته این ارتباط رو تموم کنید و تمایلتون و .... به نظر یه ارتباط عمیق میاد نه یه عشقی که بعد بیست سال پیداش شده و

شما فقط چند باری دیده باشیدشون و یه ارتباط ساده !!! به نظرم یه ارتباط عاطفی عمیق بینتون پیش اومده
    میدونید چیه جناب معین؟ آدم ها تا خیلی توی سختی میافتند، چه از لحاظ ذهنی چه از لحاظ مالی یا...بی اختیار ذهنشون میگرده دنبال یه جای خوب، برمیگرده به آخرین نقطه ای که باهاش خوش بودن و اصلا بدی های اون نقطه رو به خاطر نمی آرند. اگر فیلم vow رو دیده باشید. خیلی فیلم جالبیه از این لحاظ داستان خانمی هست که شش سال قبل از حافظه شو از دست میده، دقیقا سال هایی که توش خیلی سختی کشیده، و در این گیر و دار، خاطراتش با همسرش رو هم که خیلی دوستش داشته، فراموش می کنه و به نوعی به فناش میده...
    پس از اینکه زندگی زیباش با همسرشو نابود میکنه، باز همون حوادث 6 سال قبل براش تکرار میشه. چون آدم هایی که اون بلاهارو سرش اوردند عوض نشدند...پشیمون میشه و برمی گرده سمت همسرش
    سرکار خانم فیلم جالبیه پیشنهاد میکنم ببینیدش

22. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37722
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط rex.kax نمایش پست ها
    فکر میکنم بیشتر از اینکه به دنبال روش تموم کردن باشید (تعویض شماره و ...) دنبال راهی برای آروم کردن خودتون هستید. قطعا اگه بخواید تموم کنید کاری نداره. فقط حس میکنم توی اون رابطه یه جورایی گیر کردین. مقداری همت و ذکاوت به خرج بدین و به این همه سالی که زحمت کشیدین برای زندگیتون احترام بذارین...موفق باشید
    سلام دقیقا همینطوره
    من برای تمام کردنش سوال دارم
    که یکباره تمامش کنم
    یا تدریجی
    بهش خبر بدم یا بیخبر تمام کنم
    اما بیشتر دنبال پیدا کردن راهی هستم که خودم خیلی اذیت نشم
    برای همین به اینجا اومدم. دلم یک همراه میخواد که درکم کنه و بهم انگیزه و انرژی بده برای تمام کردنش

24. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37722
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinvk نمایش پست ها
    سلام

دوست دارید مصرفش کنید

سلام
    رابطه من در حد پیام و تماسه

من در زندگی همه چیزدارم و خیلی خوشبختم.
    فقط در بازه زمانی نسبتا طولانی فشارهای روانی زیادی را از جوانب مختلف تحمل کردم و دقیقا در همان اوج ناراحتیها سرو کله ایشون پیدا شد.
    ماه های اول نه خیلی ارتباط زیادی داشتم نه خیلی به این ارتباط نیاز داشتم.
    سه با ر با قاطعیت همه چیز را قطع کردم. اما چون این اقا در جوانی به من نرسیده و از این ارتباط خیلی انرژی میگیره و البته حسرت زیادی هم با خودش داره و هر چه کرده نتونسته من را فراموش کنه. هر بار با خواهش و التماس خواست رابطه مون ادامه داشته باشه
    از طرف دیگه من با اخلاق و روحیاتی که دارم و با اطمینان زیادی که به زندگی خودم داشتم بعد از چند بار کشمکش قبول کردم در حد یک دوست در زندگی بپذیرمش. البته در عین حال که حدس میزدم ممکنه بدتر بشه و به او هم بارها هشدار دادم.
    حالا یه جورایی به بودنش در فضای مجازی عادت کردم. وگرنه من از اخلاقش و حتی شاید قیافه اش هم خوشم نمیاد.
    مدتی که گذشت صمیمی تر شد و شروع کرد به درد و دل کردن و من هم بهش بیشتر توجه کردم چون احساس می کردم در زندگی مشکل داره.
    همینجوری شد که او وابسته تر شد و من هم الان احساس خطر می کنم.
    فقط در این حد که سرگرمی برای ساعاتی که تو خونه هستم ندارم و احساس می کنم حالا که از من کمک خواسته باید کمکش کنم.

من در این راه به یک همراه همدل احتیاج دارم که بهم انگیزه بده. یک مرحله بحرانی را از سر بگذرونم .

25. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37402
    تشکـر
    17
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.
    هر انسانی ممکنه قبل ازدواج عاشق کسی شده باشه و به هر دلیلی به اون فرد نرسیده باشه. درک احساسات شما خیلی سخت نیست. و اینکه شما کجکاو بودید درمورد اون اقا اطلاعاتی کسب کنید که الان چه می کنند و ... هم قابل قبوله. اینارو گفتم که برگردید به بار اولی که با ایشون بعد بیست سال ارتباط برقرار کردید و باورتون بشه این صرفا یه حس کنجکاوی بوده که شمارو به این کار وادار کرده نه یک عشق قدیمی از نو شکفته شده. چون گاهی اوقات یه سری عادت ها در ما یه ذهنیتی ایجاد میکنه که در حد تلقین مارو فریب میده
    اینکه الان براتون سخت هست اتمام این ارتباط کاملا بستگی به این داره که شما دقیقا چند وقته با ایشون در ارتباطید و این ارتباط در چه حدی هست؟ و از همه مهمتر اینکه چرا بیست سال پیش این عشق نافرجام موند و به هم نرسیدید؟ و اینکه این اقا چه مزیت هایی دارن که همسر شما ندارن؟
    ویرایش توسط mah69 : 01-28-2018 در ساعت 11:29 AM

26. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37722
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    میدونید چیه جناب معین؟ آدم ها تا خیلی توی سختی میافتند، چه از لحاظ ذهنی چه از لحاظ مالی یا...بی اختیار ذهنشون میگرده دنبال یه جای خوب، برمیگرده به آخرین نقطه ای که باهاش خوش بودن و اصلا بدی های اون نقطه رو به خاطر نمی آرند. اگر فیلم vow رو دیده باشید. خیلی فیلم جالبیه از این لحاظ داستان خانمی هست که شش سال قبل از حافظه شو از دست میده، دقیقا سال هایی که توش خیلی سختی کشیده، و در این گیر و دار، خاطراتش با همسرش رو هم که خیلی دوستش داشته، فراموش می کنه و به نوعی به فناش میده...
    پس از اینکه زندگی زیباش با همسرشو نابود میکنه، باز همون حوادث 6 سال قبل براش تکرار میشه. چون آدم هایی که اون بلاهارو سرش اوردند عوض نشدند...پشیمون میشه و برمی گرده سمت همسرش
    سرکار خانم فیلم جالبیه پیشنهاد میکنم ببینیدش

باورتون نمیشه من کلا فراموشش کرده بودم. او سالها دنبال من گشته بود و وقتی موفق به برقراری این ارتبا ط شد دیگه ول کن نبود.
    شاید پارسال همین موقع که تازه با هم یکی دو بار تلفنی حرف زدیم حتی بود و نبودش برای من فرقی نمیکرد.
    اخر بهمن به اصرار ایشون همدیگه را در حد دو ساعت دیدیم و من هم چیز را تمام شده دانستم.

باز حریفش نشدم. تا فروردین و دوباره با کلی صحبت و منطق و استدلال قانعش کردم که این رابطه به ضرر هر دو ماست.
    دوبازه دو سه ماه بعد شروع کرده. و همینطور ادامه داره.
    اما فقط در حد پیام های خیلی معمولی و ساده.
    صحبت کردن از مدرسه بچه ها و قیمت انواع خودرو و هر چیزی که پیش بیاد.

27. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37402
    تشکـر
    17
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

از صحبت هاتون میشه اینطور برداشت کرد که این اقا بیشتر از شما درگیر این رابطه هستند و ایشون هستند که نمیذارن شما درست تصمیم بگیرید.
    شما استدلال کافی برای علاقه مند شدن به ایشون ندارید و خیلی جذب ایشون نشدید
    شما فقط عادت کردید به این رابطه و هنوز عواقب اون رو به طور جدی حس نکردید. چون تا حالا این ارتباط ظاهرا مشکل خاصی ایجاد نکرده و ممکنه شما فکر کنید که تا آخر اینطور میمونه. در حالیکه بی بروبرگرد بهتون این اطمینان رو میدم که تا ابد اینطور نمیمونه و کاملا نامحسوس کار به جاهای باریک تر میرسه. حتی اگه بر فرض محال هم اینطور ادامه پیدا کنه، مطمئن باشید این همه استرس و عذاب وجدان مستحق شما نیست.
    کافیه شماره تون رو عوض کنید یا لاقل شماره شون رو مسدود کنید (میتونید شماره رو به لیست سیاه بددید هم توی شبکه های اجتماعی هم توی پیام و لیست تماس و..)و کلیه راه های ارتباطی رو قطع کنید. قبلش بهشون خبر بدید و فرصت ندید ایشون جواب بدن که دوباره حس ترحم رو در شما بیدار کنن
    از خدا خیلی کمک بخواید. با تمام وجود و از ته دل برای آرامش خودتون دعا کنید. من به شخصه معتقدم این خداست که میتونه همراه و همدل باشه تو چنین بحران هایی. هرچی ارتباطتون با خدا بیشتر باشه ترک این رابطه براتون راحتتره
    کمی هم تلقین خشن بودن به خودتون بکنید. گاهی ترحم بیش از حد برای ما خانم ها درد سر ساز میشه
    همه ما تو زندگیامون مشکلات داریم. هممون یه سری بحران های حاد رو سپری کردیم یا داریم سپری میکنیم. اینجور ارتباطات که ظاهرا زنگ تفریحه به مرور و کاملا نامحسوس بلای جون میشه و نهایتا جز حسرت چیزی نمیمونه. اونجاست که میگید ای کاش برای خودم دلم بیشتر از اون فرد میسوخت.
    ویرایش توسط mah69 : 01-28-2018 در ساعت 11:45 AM

28. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    تشکر شده 268 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام
    رابطه من در حد پیام و تماسه

من در زندگی همه چیزدارم و خیلی خوشبختم.
    فقط در بازه زمانی نسبتا طولانی فشارهای روانی زیادی را از جوانب مختلف تحمل کردم و دقیقا در همان اوج ناراحتیها سرو کله ایشون پیدا شد.
    ماه های اول نه خیلی ارتباط زیادی داشتم نه خیلی به این ارتباط نیاز داشتم.
    سه با ر با قاطعیت همه چیز را قطع کردم. اما چون این اقا در جوانی به من نرسیده و از این ارتباط خیلی انرژی میگیره و البته حسرت زیادی هم با خودش داره و هر چه کرده نتونسته من را فراموش کنه. هر بار با خواهش و التماس خواست رابطه مون ادامه داشته باشه
    از طرف دیگه من با اخلاق و روحیاتی که دارم و با اطمینان زیادی که به زندگی خودم داشتم بعد از چند بار کشمکش قبول کردم در حد یک دوست در زندگی بپذیرمش. البته در عین حال که حدس میزدم ممکنه بدتر بشه و به او هم بارها هشدار دادم.
    حالا یه جورایی به بودنش در فضای مجازی عادت کردم. وگرنه من از اخلاقش و حتی شاید قیافه اش هم خوشم نمیاد.
    مدتی که گذشت صمیمی تر شد و شروع کرد به درد و دل کردن و من هم بهش بیشتر توجه کردم چون احساس می کردم در زندگی مشکل داره.
    همینجوری شد که او وابسته تر شد و من هم الان احساس خطر می کنم.
    فقط در این حد که سرگرمی برای ساعاتی که تو خونه هستم ندارم و احساس می کنم حالا که از من کمک خواسته باید کمکش کنم.

من در این راه به یک همراه همدل احتیاج دارم که بهم انگیزه بده. یک مرحله بحرانی را از سر بگذرونم .
    سلام

شما به نظر تیپ شخصیت دیمیتیر از انواع زنان دارید شما نسبت به ایشون حس دیمیتر دارید یه جور حس مادرانه حس ترحم دلتون واسش میسوزه و دوست دارید کمکش کنید و .... در واقع رابطه با ایشون شاید سودی برای شما نداشته باشه و شما وابستش نباشید بلکه مشکلات ایشون رو هم شما دارید تحمل میکنید ولی چون دلتون براش میسوزه براش وقت میزارید درد و دلش رو گوش میکنید سعی میکنید دلداریش بدید و آرومش کنید و کمکهای روحی و روانی بهش میکنید
    جالبه برام که این پسرها چطوری میتونن تو خانمها نفوذ کنن و این احساس رو در یک زن بوجود بیارن جوری که شما نسبت بهشون توجه و دلسوزی داشته باشید و ... و وقتی ایشون اصرار میکنن دلتون نیاد ترکش کنید و بخواید کمکش کنید , اینکه میگید تو یه بازه ای فشارهای زیادی داشتید و اونموقع با ایشون آشنا شدید و این رابطه براتون شده مثل سرگرمی یا زنگ تفریح یا ... خیلی ها که درگیر این رابطه ها هستن همینو میگن ولی من خودمم دقیقا تو همین شرایط هستم ولی وارد این روابط نمیتونم بشم حتی برای سرگرمی و ... و یه جور حس شاید ترس نسبت به این رابطه ها یا شاید جنس مخالف دارم اینارو از این جهت گفتم که چون خودم در برقراری رابطه و ارتباط با جنس مخالف مشکل دارم و تجربه بقیه واسم جالب بود , چی میشه که این احساسات و کشش بوجود میاد و چرا من اینجوری نیستم؟!!!

دوستمون هم به نکته خوبی اشاره کردن اینکه چرا این عشق در بیست سال پیش نافرجام موند و نتونستین بهم برسین که حالا بعد بیست سال تو کنجکاوی و جستجوی جزییات یک رابطه قدیمی هستید ...

از طرف دیگه من با اخلاق و روحیاتی که دارم و با اطمینان زیادی که به زندگی خودم داشتم بعد از چند بار کشمکش قبول کردم در حد یک دوست در زندگی بپذیرمش
    این جملتون یکم هضمش برام سخت بود !!! منظورتون از اخلاق و روحیات و اینکه اطمینانی که به زندگی خودتون داشتید چیه؟؟
    یعنی اینقدر اطمینان از این داشتید که همسرتون متوجه نمیشه یا هرچی شبیه این که براحتی میتونین به عنوان یه دوست تو زندگیتون جاش بدین!!!
    احساس میکنم شما نگرانی از اینکه این قضیه لو بره یا همسرتون بفهمه یا ... ندارید و اگه بخواید میتونید این رابطه رو همچنان ادامه بدید ولی میخواید تمومش کنید چون فکر میکنید اینکار اشتباهه یا از این بدتر نشه

شما فرمودین اعتماد زیادی در زندگی دارید و این ارتباط شما هم نسبتا طولانی هستش و فکر میکنم همسرتون اعتماد زیادی به شما دارن که تا حالا پیگیری نکردن و متوجه چیزی نشدن ولی بهتون این اطمینان رو میدم اینجوری نمیمونه و تا کار به جاهای باریک تر نکشیده و مهمتر مهمتر از همه تا اعتماد همسرتون رو از دست ندادید زودتر قضیه رو تموم کنید
    چون در نهایت شما به خاطر دلسوزی بیجا واسه یکی دیگه تمام اعتبار اعتماد و ... رو از دست خواهید داد و اونموقع کسی این رو قبول نمیکنه که شما صرفا برای دلسوزی اینکار رو کردید و همه تقصیرها متوجه شما میشه پس بهتره به نظرم دلتون برای خودتون و زحمتهایی که تو زندگی کشیدید بسوزه بهتره تا چیزهایی که با زحکت بدست آوردید از دست ندید

29. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21473
    تشکـر
    1
    تشکر شده 39 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

بهترین راه برا تموم شدن اینه: ندیدن، ننوشتن، نخوندن و فکر نکردن! تدریجی و کم کم و... فقط عذاب دادن خودته.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)