نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: حملات پانیک

820
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37749
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حملات پانیک

سلام.بنده حملات پانیک داشتم.بیشتر از یکسال با دارودرمانی باهاش کلنجار رفتم و خیلی اوضاعم خوبتر شد.ولی دچار ناراحتی معده شدم و کم کم این حملات بهم دست زد.خیلی شدید.واقعا دارم از زندگی ناامید میشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : حملات پانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad00 نمایش پست ها
    سلام.بنده حملات پانیک داشتم.بیشتر از یکسال با دارودرمانی باهاش کلنجار رفتم و خیلی اوضاعم خوبتر شد.ولی دچار ناراحتی معده شدم و کم کم این حملات بهم دست زد.خیلی شدید.واقعا دارم از زندگی ناامید میشم
    سلام
    به سایت مشاور خوش اومدید
    میشه بفرمایید چند سالتون هست؟
    این حملات رو از کی داشتید؟
    یادتون هست اولین بار به چه علتی رخ داد؟
    چه داروهایی مصرف کردید؟
    و اینکه در کنار دارو روان درمانی هم انجام دادید یا خیر؟

3. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37749
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

۳۵ سالمه.سه سال پیش در یه مراسم عروسی بسیار شلوغ اولین تجربه حملات پانیکم بود.پیش چند دکتر رفتم ولی یکیشون تشخیص داد که حمله پانیکه و منو به یه روانپزشک معرفی کرد.یه سال یه سری قرص مثه پروپرانول و کلونازپام و فلوکسامین بهم داد و کم کم قرصها رو کم کردم تا تقریبا کلا قطع کردم.البته زیر نظر خود دکتر.حدود یه سالی اوضاعم خوب بود و فقط تو موارد بسیارضروری فقط یک چهارم قرص کلونازپام مصرف میوردم.خیلی کم اتفاق می افتاد.تا اینکه چند ماه پیش با خوردن بعضی از غذاهای سنگین معدم سنگین میشد و سردرد طولانی بهم دست میداد.آزمایش دادم گفتن باکتری معده داری.لزون تاریخ به بعد کم کم به فکرهای بد میوفتادم که نکنه سرطان معده داشته باسم و نکنه ....
    دیگه ازون تاریخ تا الان یعنی حدود یه ماهی بیشتر بازم این حملات بهم دست میزنه.اوایل شدید.ناچارا رفتم‌پیش همون روانپزشک گفت لاید از نو شروع کنیم!الان بازم یک چهارم چهار نوع قرص مصرف میکنم.ولی واقعا خودمم خسته شوم و ناامید.یعنی تا آخر عمرم همین رواله؟!

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37749
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ضمنا بهتون بگم بنده خیلی کم رو هستم و اصلا از مهمونی و شلوغی خوشم نمیاد

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

۳۵ سالمه.سه سال پیش در یه مراسم عروسی بسیار شلوغ اولین تجربه حملات پانیکم بود.پیش چند دکتر رفتم ولی یکیشون تشخیص داد که حمله پانیکه و منو به یه روانپزشک معرفی کرد.یه سال یه سری قرص مثه پروپرانول و کلونازپام و فلوکسامین بهم داد و کم کم قرصها رو کم کردم تا تقریبا کلا قطع کردم.البته زیر نظر خود دکتر.حدود یه سالی اوضاعم خوب بود و فقط تو موارد بسیارضروری فقط یک چهارم قرص کلونازپام مصرف میوردم.خیلی کم اتفاق می افتاد.تا اینکه چند ماه پیش با خوردن بعضی از غذاهای سنگین معدم سنگین میشد و سردرد طولانی بهم دست میداد.آزمایش دادم گفتن باکتری معده داری.لزون تاریخ به بعد کم کم به فکرهای بد میوفتادم که نکنه سرطان معده داشته باسم و نکنه ....
    دیگه ازون تاریخ تا الان یعنی حدود یه ماهی بیشتر بازم این حملات بهم دست میزنه.اوایل شدید.ناچارا رفتم‌پیش همون روانپزشک گفت لاید از نو شروع کنیم!الان بازم یک چهارم چهار نوع قرص مصرف میکنم.ولی واقعا خودمم خسته شوم و ناامید.یعنی تا آخر عمرم همین رواله؟!
    ضمنا بهتون بگم بنده خیلی کم رو هستم و اصلا از مهمونی و شلوغی خوشم نمیاد
    خب اگر با دارو روند رو به بهبودی داشتید این نشونه خیلی خوبی هست!
    شما بیش از اونکه جسمتون بیمار باشه، فکر و روحتون دچار عارضه شده!
    بهتر میبود در کنار دارو از روان درمانی هم استفاده میکردید تا این افکار ناراحت کننده و کمرویی که ذکر کردید برطرف میشد و راحت تر حملات رو کنترل میکردین!
    یکی از راه های کاهش حملات پانیک یاددهی نحوه کنترل افکار هستش که در کنار دارو میتونه نتایج خیلی خوبه بده!
    من بهتون پیشنهاد میکنم به یک روانشناس بالینی مجرب مراجعه کنین تا بتونین این افکار منفی رو برطرف کنین در روند درمانتون ایشون اگر لازم بدونن شما رو به روانپزشک ارجاع میدن تا دوباره برای مدتی دارو مصرف کنین
    حتما روان درمانی در کنار دارو درمانی نتایج مطلوب تری برای پانیک خواهد داشت!
    نگران نباشید مشکل شما قابل حل هست فقط پیگیر باشید و حتما دوره درمان رو کامل کنید!

7. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37749
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به روانپزشک گفتم که یه روانشناس معرفی کنه ولی گفت تو سنندج واقعا کسی نیست مجرب باشه.منم موندم چکار کنم.
    ویرایش توسط behzad00 : 01-26-2018 در ساعت 12:50 PM

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

به روانپزشک گفتم که یه روانشناس معرفی کنه ولی گفت تو سنندج واقعا کسی نیست مجرب باشه.منم موندم چکار کنم.
    کمی بیشتر تحقیق کنین و از افراد دیگر هم بپرسید
    میتونین از تلفن های سایت مشاور هم استفاده کنین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد