نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: طلاق تفاهمی

9481
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37753
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

طلاق توافقی

سلام خسته نباشید من و همسرم ۱۰ماهه عقد کردیم و بنده با کره نیستم الان میخوایم توافقی از هم جدا بشیم .آیا من بخوام مهریمو بگیرم یا نخوام بگیرم بازم من باید پزشک قانونی برم یا ن ؟برای طلاق توافقی من تو دادگاه بگم که زنم بازم باید پزشک قانونی برم؟ اگه گفتن باید پزشک قانونی مراجعه کنم معاینات اونجا چه طوریه برا طلاق توافقی؟خیلی ممنون میشم به طور دقیق جوابمو بدین.
    ویرایش توسط Kimiiii : 01-27-2018 در ساعت 12:05 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : طلاق توافقی

نقل قول نوشته اصلی توسط Kimiiii نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید من و همسرم ۱۰ماهه عقد کردیم و بنده با کره نیستم الان میخوایم توافقی از هم جدا بشیم .آیا من بخوام مهریمو بگیرم یا نخوام بگیرم بازم من باید پزشک قانونی برم یا ن ؟برای طلاق توافقی من تو دادگاه بگم که زنم بازم باید پزشک قانونی برم؟ اگه گفتن باید پزشک قانونی مراجعه کنم معاینات اونجا چه طوریه برا طلاق توافقی؟خیلی ممنون میشم به طور دقیق جوابمو بدین.

مشاوره طلاق
    شما در هر صورت باید به پزشکی قانونی مراجعه کنید .
    چون از طریق این مرجع شما به آزمایشگاه تشخیص طبی فرستاده شده تا مشخص شود باردار هستید یا خیر ؟
    در مورد طلاق توافقی همونطور که از اسمش پیداست باید در تمام مراحل به توافق برسید .
    الان که بچه ای در کار نیست و بحث حضانت منتفیه .
    موضوع دوم بحث مهریه است که چون در عقد دایم ایشون بودید و باکره هم نیستید بطور کامل میتونه به شما تعلق بگیرد.
    ولی چون قراره توافقی جدا بشید در این مورد باید به توافق دوطرفه برسید.
    موضوع اخر هم اینه که باید بطور اجباری جلسات مشاوره رو بگذرونید و بعد وارد مرحله دادگاه و طلاق شوید .
    در مورد سوالتون برای گرفتن مهریه : در این مورد هیچ ربطی به پزشکی قانونی نداره .
    فقط از بعد باردار بودن شما پزشکی قانونی وارد میشود که در بالا عرض شد .
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37753
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : طلاق تفاهمی

سلام ..ببخشید میخواستم یه راهنماییم کنید...من مادرم به دلیل اینکه نژاد شوهرم سیاهه میگه طلاق بگیر الان یکساله اصلا کوتاه نیومده و سر تر بشه..شوهرم میگه تا سه ماه دیگه تکلیفم با همتون مشخص میکنم ازتون شکایت میکنم ،و عمرم تلف شده و خسارت ازتون میگیرم و میرم زن میگیرم اگه خانوادت نداشتم بیای سر خونه زندگیت...نمیدونم چیکار کنم...من خیلی میترسم و جرات هیچ گاری ندارم ....مادرم خیلی نفرنم میکنه میگه یه روزم دیگه حق نداری بیای پیش ما...اینا میگه ولی لازم من میدونم آبروریزی راه می ندازه
    ...تو رو خدا یه کمکی بهم کنید خسته شدم دیگه ، نمیدونم کدوم طرف انتخاب کنم،خیلی شرایط برام سخته،یه راهنماییم کنید؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد