نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشاوره ازدواج

774
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36488
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره ازدواج

۱۲۴
    ویرایش توسط كيوان : 02-06-2018 در ساعت 11:02 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    تشکر شده 158 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : مشاوره ازدواج

دوست عزیز ببین چی پیدا کردم....

نقل قول نوشته اصلی توسط كيوان نمایش پست ها
    سلام خسته نباشين.
    من سه سال قبل قبول شدم دانشگاه.خيلي ادم مثبتي بودم هم اتاقيام منو با رابطه با جنس مخالف اشنا كردن چند تا رابطه داشتم حضوري نبود اولاش فقط چت وتلفني حرف زدن بود.بعد با يه نفر ديگه اشنا شدم و از نزديك ديدم .بعد اون رابطه كه فقط يه دست دادن ساده بود ويه كافه .معذب شدم بعد يه مدت بايه دختري دوست شدم خودش ساده بود ولي واسطه اشنايي ما دوست صميمي و هم اتاقيش بود تو دانشگاه اون خيلي ابديده بود ومنم ميخاستم بيشتر با اون باشم تا دوست دخترم .چون هم خوشكل بود خدايي هم يه زبوني داشت كه به عمرم نديده بودم دختره ميگفت دوست دخترتىو ول كن من باهاتم .حتي دوست دخترم تو اتاق بهم زنگ ميزد اون گريه ميكرد كه من حرف نزنم .بعد يه مدت دستش برام رو شد كه كل شهروسركار گذاشته .به خودم تلقين كردم كه ازش خوشم نمياد ديگه .الان مشكلم اينه كه عادات اونو گرفتم كه اصلا خوب نيس زبونم همه چيم شده مثل اون چند شخصيتي شدم مثل اون ودارم صدمه ميزنم به اطرافيانم كارم شده وابسته كردن دخترا و وشكست عشقي وارد كردن بهشون .نميتونمم ترك كنم ممنون ميشم راهنمايي كنين چجوري برگردم به خودم.ممنووووون ميشم راهنمايي كنيد

باید بگم و اینو خودت هم میدونی داری چیکار میکنی و برای چی هم الان میخوای نظر بقیه رو بدونی. تو دنبال ترک کردن این عادت زشت هستی.
    این رو رو راست بهت گفتم میتونستم بگم ولش کن بره یا بچسب بهش.

به قول یه دوستی که اینجا میگفت "سرگرمیت رو عوض کن" ... ولی فرقش اینه که باید به تو گفت با احساسات اون دختر و دختر دیگه بازی نکن

اخر عاقبتی نداره که هیچ اینده خودت و طرف مقابل رو هم میریزی بهم.

یه خاطره به ذهنم اومد بگم. یه بار یه همکلاسی از استادم پرسید که استاد امتحان ما از فصل 1 تا 4 میاد, ما کدوما رو بخونیم. استادم بهش گفت فصل 1 تا 4 خب چی میگفت!!!؟

الان این سوال تو هم مثل همون قضیه هست. به یه بچه 9-10 ساله این جمله ات رو بگی هم جوابت رو میده : " آیا ما که همدیگه رو میخوایم و من شرایط ندارم و مطمنم شرایطم تا ۲۹الی۳۰سالگی درست نمیشه .به نظرتون ادامه دادن این رابطه درست هست یانه ؟ناگفته نمونه که هردومون همدیگه رو دوس داریم و سه ماهه باهمیم و دختره میگه که من ۲۰سال دگه هم صبر میکنم و یا تو شوهرم میشی یا هیچکس.ممنون میشم راهنمایی کنین "

جالبه چطوری تو 3 ماه این همه پیشرفت کردین برام جای سواله ( این جمله اقای شهرام 2014 هست مشاور این انجمن هستن ایشون که مناسب دیدم جمله ایشون رو اینجا بازم نقل کنم)
    ویرایش توسط ss75 : 02-06-2018 در ساعت 07:06 PM
    امضای ایشان
    Neurosurgeon Sajad

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد